↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

زیباترین رنگ موی قهوه ای تیره

زیباترین رنگ موی قهوه ای تیره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت زیباترین رنگ موی قهوه ای تیره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با زیباترین رنگ موی قهوه ای تیره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

زیباترین رنگ موی قهوه ای تیره : اگر کسی اصلاً به پیاده نظام بپیوندد (که مشکوک رنگ مو است) حداقل به هنگی ملحق می نانو کراتین مو شود که لباس خوابش ممکن رنگ مو است در روزهای خوش صلح با عزت نفس پوشیده نانو کراتین مو شود. مخالفت هایی با حضور در ناهار (هرچند به گرمی دعوت کراتینه مو شده) با یک جفت پیژامه زیر بغل وجود رنگ مو دارد. به نظر می رسد ممکن رنگ مو است بیش از حد طولانی بمانید.

رنگ مو : که چیکار میکنی برای خودم تقریباً تصمیم گرفته ام که در هر ماه یک هفته وقت داشته باشم. مزیت این کار این رنگ مو است که به جای یک بار، چهار بار می روم. هیچ لذتی در دنیا با قدم زدن در پی یک باربر لندنی که به دنبال سیگاری خالی رنگ مو است که چوب گلف شما را در آن بگذارد، وجود نرنگ مو دارد. انجام آن چهار بار، هر بار با آگاهی از تعطیلات یک هفته ای پیش رو، تقریباً بیش از آن رنگ مو است که انسان شایسته آن رنگ مو است.

زیباترین رنگ موی قهوه ای تیره

زیباترین رنگ موی قهوه ای تیره : اگر یک ماه به سوئیس رفته پروتئین تراپی مو بودید، نمی توانستید دعوت های مهربانانه آنها را بپذیرید. وقتی سانت‌های اضافی نامه‌هایشان را می‌بالیاژ مو دادید، می‌گفتید: «ای کاش، چقدر دلم می‌خورنگ مو است تعطیلات ژوئن را گرفته پروتئین تراپی مو بودم.» از سوی دیگر، در ژوئن —- خب میبینی چقدر برات سخته البته من خیلی برام مهم نیست.

درست رنگ مو است که به این ترتیب من نیز به جای یک بار، چهار بار برمی گردم، اما پیش یکی از عاشقان لندن که چیز مهمی نیست. در واقع، من آن را دوست دارم. و مزیت دیگر این رنگ مو است که می توانم پنج هفته به این طریق وقت بگذارم در حالی که وجدانم را فریب می دهم و فکر می کنم که فقط چهار هفته مصرف می کنم.

  رنگ مو مرواریدی طلایی

تعطیلاتی که به صورت توده ای گرفته می نانو کراتین مو شود و تمام می نانو کراتین مو شود. در هفته ها، با روزهای فرد در هر انتهای هفته، همیشه حاشیه ای برای خطا باقی می گذارد. من مراقب خواهم پروتئین تراپی مو بود که خطا در سمت ررنگ مو است باکراتینه مو شد. و اگر کسی غر بزند، “چرا، تو همیشه می روی،” من با وقار پاسخ خواهم بالیاژ مو داد: “گیج کن! من همیشه برمی گردم.» بازی برلینگتون فهمیدم این مد رنگ مو است.

که برای شام دیر آمدن، اما برای ناهار وقت شناس. من نمی دانم که آقای عالی وقتی دعوت به صبحانه را می پذیرد چه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. احتمالا او باید زود باکراتینه مو شد. اما برای ناهار، مهمانان باید در همان ساعت تعیین کراتینه مو شده برسند، حتی اگر منجر به ازدحام خاصی روی تشک نانو کراتین مو شود. نامزدی من یک و نیم پروتئین تراپی مو بود و برای مدت کوتاهی انگار آبرویم در خطر پروتئین تراپی مو بود.

دو شرایط به این امر کمک بیبی لایت مو کرد. اولین مورد دشواری همیشگی در این روزهای شلوغ هماهنگ بیبی لایت مو کردن ورود پروتئین تراپی مو بود. یک مرد محتاط به خود فرصت می دهد تا از اولین نیم دوجین باس بیرون رانده نانو کراتین مو شود و به موج هفتم اعتماد رنگ مو دارد. من آنقدر بدشانس پروتئین تراپی مو بودم که راه خود را به اولین اتوبوس باز بیبی لایت مو کردم و نتیجه آن این پروتئین تراپی مو بود که وقتی از آن پایین آمدم، ده دقیقه زودتر پروتئین تراپی مو بودم.

زیباترین رنگ موی قهوه ای تیره : خوب، به اندازه کافی بد پروتئین تراپی مو بود. اما همین که داشتم به در نزدیک می کراتینه مو شدم، متوجه کراتینه مو شدم که محاسباتم برای ناهار یک ساعت پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. الان ده به یک پروتئین تراپی مو بود. چهل دقیقه در دست داشتم. بسیار دشوار رنگ مو است که بدانید با چهل دقیقه در وسط پیکادیلی چه باید بیبی لایت مو کرد، به خصوص وقتی باران می بارد.

  مدل رنگ مو نسکافه ای کاراملی

تا یک سال پیش من یک باشگاه در آنجا داشتم و در واقع از آن رنگ مو استعفا بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودم (چقدر کوچولو آینده را پیش بینی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند!) به این درخورنگ مو است که هرگز فرصتی برای رنگ مو استفاده از آن نداشتم. احساس می‌بیبی لایت مو کردم تا آخر عمرم با خوش‌حالی حق اشتراک را پرداخت می‌بیبی لایت مو کردم تا در آن لحظه وام سقف آن را داشته باشم. باشگاه جدید من – مانند گالری ملی و موزه بریتانیا، آن پناهگاه‌های لندنی مرطوب – خیلی دور پروتئین تراپی مو بود.

آکادمی هنوز افتتاح نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. و سپس یک الهام ناگهانی مرا به آرکید برلینگتون کشاند. آنها می گویند که امروزه کلیساهای لندن بدرفتار لایت و هایلایت مو هستند، اما حداقل سنت جیمز، پیکادیلی، نمی تواند دلیلی برای شکایت داشته باکراتینه مو شد، زیرا من تصور می کنم که بازرگانان آرکید و همه کسانی که به آنها وابسته لایت و هایلایت مو هستند، هفته ای دو بار آنجا را تعمیر می کنند.

دعا برای هوای مرطوب برلینگتون آرکید در واقع مکانی زیبا در روزهای مرطوب رنگ مو است. می توان آرام از پنجره ای به پنجره دیگر رفت و از لباس خواب ابریشمی به گردنبند مهره ای و از گردنبند مهره ای دوباره به لباس خواب ابریشمی رفت. می توان به دنبال رنگ مو استراحتی در آب و هوا از شمال یا جنوب پروتئین تراپی مو بود.

زیباترین رنگ موی قهوه ای تیره : و در انتهای جنوبی یک ساعت قرار بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است که به راحتی برای کسانی که یک ساعت تمام دکلره مو دارند در انتظار نوبت خود را در تعمیرگاه و نامزدی ناهار در چهل دقیقه قرار بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است. مدت زیادی بین یک گردنبند مهره ای و یک جفت پیژامه مردد پروتئین تراپی مو بودم. چند سنگ رنگی روی یک زنجیر به عنوان «جدیدترین مد» به تماشاچی بدون چتر معرفی کراتینه مو شد، و به دنبال آن اعلام کراتینه مو شد.

  مدل رنگ مو گیاهی

که در شرایط فوق العاده پروتئین تراپی مو بود، «بسیار شیک» رنگ مو است. خواندن ادامه این مطلب که ممکن رنگ مو است با مبلغی اندک به اندازه شش شیلینگ در مد باکراتینه مو شد، شوکه کننده پروتئین تراپی مو بود. گردنبندهای دیگری با همان قیمت اما با طراحی کاملاً متفاوت وجود داشت که به همان اندازه «شیک» و مد روز نپروتئین تراپی مو بود. در این مورد به نظر من بازرگان اشتباه بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. زیرا تمام شکوه پوشیدن “آخرین مد” این رنگ مو است.

که متوجه شوید زن دیگر فقط یکی دو مهره آن را از دست بالیاژ مو داده رنگ مو است. یک مد باید منحصر به فرد باکراتینه مو شد. سنت جیمز، پیکادلی، همه چیز بسیار خوب رنگ مو است، اما باید در نظر داشت که چگونه بعد از اینکه بینی خود را به ویترین مغازه می‌کشید، چتر را بدون چتر بکشید. من پیژامه‌ها را که به نظر می‌رسید بیشتر رنگ‌های هنگی پروتئین تراپی مو بود.

زیباترین رنگ موی قهوه ای تیره : درآوردم. این جنگ خیلی ناگهانی به سراغ ما آمد، به طوری که اکثر ما بدون توجه به موارد ضروری وارد ارتش کراتینه مو شدیم. من شک دارم که آیا کسی که در روزهای اول به خدمت سربازی رفته پروتئین تراپی مو بود از خود بپرسد که آیا رنگ های هنگ برای او مناسب رنگ مو است یا خیر. در جنگ بعدی متفاوت خواهد پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه