نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

زیباترین رنگ مو قهوه ای

زیباترین رنگ مو قهوه ای | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت زیباترین رنگ مو قهوه ای را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با زیباترین رنگ مو قهوه ای را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

زیباترین رنگ مو قهوه ای : الان که دارم می نویسم، میلیون ها مرد در کشور ما بیکار لایت و هایلایت مو هستند و این مردها مستاصل لایت و هایلایت مو هستند و دست از کار می کشند و راهی جاده می شوند. آنها به ارتش کارگران معمولی می‌پیوندند. و البته، هر چه تعبالیاژ مو داد این مردان بیشتر باکراتینه مو شد، فاحشه های بیشتری باید وجود داشته باشند و ناگزیر همجنس گرایی بیشتر خواهد کراتینه مو شد.

رنگ مو : به نظر می رسد که او منشی او پروتئین تراپی مو بود و به او کمک بیبی لایت مو کرد تا ثروتش را به دست آورد. او دوستان زیادی پیدا بیبی لایت مو کرده رنگ مو است و یک میلیون دلار برای نجات زندگی او خرج می نانو کراتین مو شود. وکیل بالیاژ مو دادگستری او را “مار نقاشی کراتینه مو شده” می نامد و او را متهم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که هفته به هفته نشسته رنگ مو است “بیست و چهار اینچ از ساق پا جوراب دار ابریشمی را به هیئت منصفه نشان می دهد.” هیئت منصفه ظاهراً نمی تواند در برابر این جذابیت مقاومت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

زیباترین رنگ مو قهوه ای

زیباترین رنگ مو قهوه ای : زن را تبرئه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و او اعلام می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که قصد رنگ مو دارد به خورنگ مو است مرد برای گرفتن پول او دست به دامن بزند! همچنین، او وارد «فیلم» می‌نانو کراتین مو شود و به ما می‌گوید که «برای اهداف آموزشی» رنگ مو است. همه چیز در جامعه سرمایه داری ما باید «آموزشی» باکراتینه مو شد. این پی تی بارنوم پروتئین تراپی مو بود که متوجه کراتینه مو شد مردم آمریکا برای دیدن یک گوساله پنج پا جمع می شوند، اگر آن را “آموزشی” معرفی کنند.

  رنگ موی شنی صحرایی کاراملی

تصاویر متحرک و سالن‌های نمایش، گلدان‌های عسلی لایت و هایلایت مو هستند که زیبایی زنانه و جذابیت جوانی کشورمان را برای راحتی شهوت مردان ثروتمند جمع‌آوری می‌کنند. این دختران در آژانس های تئاتر و در رنگ مو استودیوهای هنرمندان ازدحام می کنند. مدتی گرسنگی می کشند و در نهایت تسلیم می شوند. در هر شهر بزرگ هزاران مرد ثروتمند وجود تمام دکلره مو دارند که تنها شغلشان شکار چنین دخترانی رنگ مو است.

من یک مدیر تئاتر خاص را می شناسم، معروف ترین در ایالات متحده، یک یهودی کوچک شهوانی و تنومند. او مردی با فرهنگ و بصیرت ظریف رنگ مو است و در جریان صحبت هایش کاملاً معمولی و به طور طبیعی از جذابیت گل زدایی یک باکره برای من تعریف بیبی لایت مو کرد. هیچ چیز نمی تواند برابر آن احساس باکراتینه مو شد. اولین بار آخرین بار پروتئین تراپی مو بود سال ها پیش رسوایی وحشتناکی در نیویورک رخ بالیاژ مو داد.

مشهورترین معمار در آمریکا به قتل رسید و روزنامه ها زندگی او را مورد بررسی قرار بالیاژ مو دادند و برای ما فاش کراتینه مو شد که بسیاری از مشهورترین هنرمندان و مردان شهر در نیویورک رنگ مو استودیوهای مفصلی داشتند که مجهز به تمام وسایل تجملاتی پروتئین تراپی مو بودند. تمام رذیلت های اعصار؛ و از میان این مکان ها جریان بی پایانی از دختران جوان زیبا جریان داشت.

در هر شهر بزرگ آمریکا یک “باشگاه ورزشی” پیدا خواهید بیبی لایت مو کرد، و اگر به آنجا بروید و به شایعات گوش دهید، متوجه می شوید که تعبالیاژ مو داد زیادی مرد ثروتمند بیکار با اتومبیل و آپارتمان های شخصی و کارکنانی از تدارکات وجود تمام دکلره مو دارند.در شکار نه تنها برای دختران جوان، بلکه برای پسران جوان نیز رنگ مو استفاده می نانو کراتین مو شود. و اینها فقط فرزندان فقیران نیستند.

  رنگ مو برای موهای سفید مردانه

بلکه فرزندان همه جز ثروتمندان و قدرتمندان لایت و هایلایت مو هستند. در «فیلم‌ها» تصاویری از دخترانی را می‌بینید که به داخل اتومبیل فریفته کراتینه مو شده‌اند و به داخل کشور برده می‌شوند، یا با «پرتاب‌های ناک اوت» فریفته کراتینه مو شده‌اند، و فکر می‌کنید این فقط «ملودرام» رنگ مو است. اما همیشه در حال وقوع رنگ مو است در هر شهر بزرگ کشور ما، پلیس می داند که صدها دختر جوان سالانه ناپدید می شوند.

زیباترین رنگ مو قهوه ای : در کنوانسیون اخیر روسای پلیس در واشنگتن، از سوابق پلیس گفته کراتینه مو شد که سالانه شصت هزار دختر در ایالات متحده ناپدید می شوند و هیچ ردی از آنها باقی نمی ماند. مگر اینکه پدر و مادر در موقعیتی باشند که سر و صدا کنند، حتی نام دختران در روزنامه ها چاپ نمی نانو کراتین مو شود. من از شما نمی خواهم که چنین چیزهایی را در قول من باور کنید.

به بالیاژ مو دادستان منطقه سیمز شیکاگو، که کامل ترین مطالعه را در مورد این موضوع تا کنون در آمریکا انجام بالیاژ مو داده رنگ مو است، باور کنید و نوشت: “وقتی یک برده سفیدپوست فروخته می نانو کراتین مو شود و در خانه فرو می رود یا شیرجه می زند، او زندانی می نانو کراتین مو شود… در هر یک از این مکان ها اتاقی وجود رنگ مو دارد که فقط یک در رنگ مو دارد، که نگهبان کلید آن را نگه می رنگ مو دارد.

اینجا همه لباس های خیابان قفل کراتینه مو شده اند. ، کفش و پوشاک معمولی …. زینتی که برای دختران در نظر گرفته می نانو کراتین مو شود به گونه ای رنگ مو است که ظاهر آنها را در خیابان غیرممکن می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند سپس علاوه بر این نقص، دختر یکباره به خاطر کمد لباس به نگهبان سپرده می نانو کراتین مو شود. … او نمی تواند فرار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند در حالی که بدهکار رنگ مو است و هرگز نمی تواند از بدهی خارج نانو کراتین مو شود.

  ترکیب رنگ مو قهوه ای دخترانه

بسیاری از آنها بر اساس مصرف، اما به سختی می توان گفت که خودکشی انتظار عمومی آنهرنگ مو است.» فصل XXXII جنسیت و فقرا (فحشا، میزان شیوع آن و بیماری های ناشی از آن را مورد بحث قرار می دهد.) آشکار رنگ مو است که ثروتمندان نمی توانند به رذیلت ها بپردازند، بدون اینکه فقرا را به دنبال خود بکشانند. و علاوه بر این، فقرا غرایز شیطانی خود را تمام دکلره مو دارند که در غفلت تبخیر می نانو کراتین مو شود.

چند صد هزار اتاق تاریک، یعنی اتاق‌هایی بدون نور یا تهویه، در شهر نیویورک قبل از جنگ وجود داشت. اکنون گزارش کراتینه مو شده رنگ مو است که این کشور یک میلیون خانه کوتاه رنگ مو است و در شهر نیویورک دختران شاغل شش یا هشت نفر در یک اتاق می خوابند. در خانه‌های فقیران محله‌های فقیرنشین، والدین، کودکان و شبانه‌روزی‌ها همگی در یک اتاق می‌خوابند و دنیا به آن کمونیسم بدوی بازمی‌گردد.

زیباترین رنگ مو قهوه ای : که در آن زنای با محارم امری روزمره رنگ مو است و بچه‌های کوچک همه رذیلت‌های موجود را یاد می‌گیرند. من جزوه ای از یک پزشک مسئول بیمارستانی در نیویورک در دست دارم که در پانزده سال نهصد کودک مورد تجاوز را معاینه بیبی لایت مو کرده رنگ مو است و سن کوچکترین آنها هشت ماه پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است! من جزوه دیگری از یک کارگر شهرک سازی دارم که مشکل هزاران زن ترک را مورد بحث قرار می دهد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه