نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

جدیدترین رنگ موی ایرانی

جدیدترین رنگ موی ایرانی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت جدیدترین رنگ موی ایرانی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با جدیدترین رنگ موی ایرانی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

جدیدترین رنگ موی ایرانی : به محض اینکه در معرض دید قرار گرفتم، به شما می گویم، و شما می توانید دوباره آن را سامبره مو بگیرید. ستوان، زمانی که عکس ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است، تانک خود را بچرخانید و برای ورودی غار آماده شوید.

رنگ مو : که به راحتی در برابر اشعه ماوراء بنفش نفوذ می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. تنها از بخش فرابنفش طیف تشکیل کراتینه مو شده رنگ مو است.” “به عبارت دیگر، یک نور نامرئی؟” “بله. یعنی برای چشم انسان نامرئی رنگ مو است. اگر پوست خود را برای مدت طولانی در معرض آن قرار دهید، تأثیر این اشعه ماوراء بنفش به شکل آفتاب سوختگی کراتینه مو شدید به راحتی قابل مشاهده خواهد پروتئین تراپی مو بود. بینایی نگاه مستمر می‌تواند فاجعه‌بار باکراتینه مو شد.

جدیدترین رنگ موی ایرانی

جدیدترین رنگ موی ایرانی : پرتوهای مادون قرمز و آن قسمت از طیف که در محدوده مرئی قرار رنگ مو دارد، یعنی از قرمز تا بنفش فراگیر، توسط یک جسم سیاه جذب می‌شوند و تنها قسمت ماوراء بنفش را برای ارسال پرتو آزاد می‌گذارد. این لنز کوارتز.” افسر سیگنال مخالفت بیبی لایت مو کرد: “من فکر می بیبی لایت مو کردم که یک عدسی نور فرابنفش را جذب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” عدسی ساخته کراتینه مو شده از شیشه، اما این عدسی از کریستال سنگی ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است.

باعث اپتالمی کراتینه مو شدید و اختلال موقت بینایی می‌نانو کراتین مو شود، تا حدودی همان علائمی که در برف کوری مشاهده می‌نانو کراتین مو شود.» “می بینم. می توانم بپرسم هدف کل چیست؟” “مطمئناً. قبل از اینکه بتوانیم با موفقیت با این بازدیدکننده عجیب و غریب از دنیای دیگری مبارزه کنیم، لازم رنگ مو است که کمی از اندازه و ظاهر آن تصور کنیم.

و بنابراین من ناچارم تا حدس هایی نسبتاً وحشیانه در مورد ماهیت حیوان بکنم.شما احتمالاً از این واقعیت آگاه لایت و هایلایت مو هستید که خاصیت نفوذ همه امواج تابعی از فرکانس آنها رنگ مو است، یا شاید باید بگویم، تابع آنهرنگ مو است. طول موج؟” “قطعا.” پرتوهای طولانی‌تر نور مرئی به اندازه پرتوهای فرابنفش کوتاه‌تر به درون ماده خاصی نفوذ نمی‌کنند.

  رنگ مو ساده نسکافه ای بدون دکلره

این بازدیدکننده ظاهراً از غاری ناشناخته و در واقع ناشناخته در اعماق زمین رنگ مو است که نور مرئی هرگز در آن نفوذ نبیبی لایت مو کرده رنگ مو است. ظاهراً در این غار رنگ ساکنان ماوراء بنفش رنگ مو است و از این رو برای ما نامرئی رنگ مو است. “شما فراتر از عمق من لایت و هایلایت مو هستید، دکتر.” “ببخشید. البته متوجه کراتینه مو شدید که چه رنگی رنگ مو است؟ وقتی نور خورشید، که مخلوطی از همه رنگ ها از مادون قرمز تا فرابنفش فراگیر رنگ مو است.

بر روی یک جسم می افتد، پرتوهای خاصی منعکس می شوند و برخی دیگر جذب می شوند. پرتوهای قرمز منعکس می شوند و بقیه جذب می شوند، شی در چشم ما قرمز به نظر می رسد. “میفهمم، متوجه لایت و هایلایت مو هستم، درک میکنم.” “چشم انسان نمی تواند اشعه ماوراء بنفش را تشخیص دهد. پس فرض کنید که جسمی داریم.

چه جاندار و چه بی جان، که سطح آن فقط نور فرابنفش را منعکس می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، نتیجه چه خواهد پروتئین تراپی مو بود؟ جسم نامرئی خواهد پروتئین تراپی مو بود.” من باید فکر کنم اگر همه پرتوها به جز اشعه ماوراء بنفش جذب شوند سیاه می نانو کراتین مو شود. “این می نانو کراتین مو شود، اما علامت، من نگفتم بقیه جذب کراتینه مو شده اند. آیا شما با فلورسین آشنا لایت و هایلایت مو هستید؟” “نه.” “من فکر می کنم شما لایت و هایلایت مو هستید.

جدیدترین رنگ موی ایرانی : این رنگی رنگ مو است که در ساخت ابریشم قابل تغییر رنگ مو استفاده می نانو کراتین مو شود. اگر یک ظرف شیشه ای را با محلول فلورسین پر کنیم و با نور بازتاب کراتینه مو شده به آن نگاه کنیم سبز به نظر می رسد. اگر با نور عبوری به آن نگاه کنیم، یعنی نور به آن نگاه کنیم. که از محلول عبور بیبی لایت مو کرده رنگ مو است قرمز به نظر می رسد به عبارت دیگر این ماده ای رنگ مو است.

  رنگ مو کرم استخوانی شماره ۱۲

که نور سبز را منعکس می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و اجازه عبور آزادانه به نور قرمز را می دهد و تمام نورهای دیگر را جذب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند این موجودی که ما دنبال آن بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم اگر نظریه من درست باکراتینه مو شد متشکل از ماده ای رنگ مو است که اجازه عبور آزادانه به تمام پرتوهای نور مرئی را می دهد و در عین حال نور ماوراء بنفش را منعکس می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

آیا این را روشن می کنم؟ “کاملا.” “بسیار خوب، پس. دستگاه من پرتوی از نور ماوراء بنفش را به سمت جلو پرتاب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که غلظت آن بسیار بیشتر از آنچه در یک چراغ الکتریکی رشته ای وجود رنگ مو دارد خواهد پروتئین تراپی مو بود. امیدوارم که این نور توسط بدن موجود منعکس نانو کراتین مو شود. برای اینکه بتوانم از آن عکس بگیرم.

کافی رنگ مو است.” اما آیا لنز شما از رسیدن نور ماوراء بنفش به صفحه شما جلوگیری نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ یک لنز معمولی ساخته کراتینه مو شده از شیشه نوری این کار را انجام می دهد، اما من در اینجا یک دوربین مجهز به لنز کریستال سنگی دارم که به نور فرابنفش اجازه می دهد عملاً بدون مانع و با اعوجاج بسیار جزئی از آن عبور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. دوربینم را با فیلم اشعه ایکس شارژ خواهم بیبی لایت مو کرد.

  رنگ مو تنباکویی زیتونی

جدیدترین رنگ موی ایرانی : فیلمی که به طور خاص به طول موج‌های کوتاه‌تر حساس رنگ مو است، خواهید دید که من شانس موفقیت زیادی خواهم داشت.» “منطقی به نظر می رسد. آیا به من اجازه می دهید در هنگام تلاش شما را همراهی کنم؟” “من از شرکت شما خوشحال خواهم کراتینه مو شد، اگر بتوانید یک تانک رانندگی کنید. من می خواهم کارنس را با خودم ببرم.

و تانک فقط دو نفر را به جز راننده نگه می رنگ مو دارد.” “من می توانم تراکتور رانندگی کنم.” “در این صورت باید در کوتاه مدت بر ترفندهای رانندگی تانک مسلط شوید. با آن آشنا شوید و ما شما را به عنوان راننده منصوب خواهیم بیبی لایت مو کرد. ما امشب آماده خواهیم پروتئین تراپی مو بود که وارد شویم، اما من یک روز صبر می کنم. دوست ما دیشب غذا خورد و احتمال کمتری وجود رنگ مو دارد که در مورد او باکراتینه مو شد.” اوایل عصر روز بعد با زوزه و فریادهایی که از دهانه غار می آمد مشخص کراتینه مو شد.

با فرا رسیدن شب، صداها کاملاً نزدیک‌تر می‌کراتینه مو شدند و نگهبانان با نگرانی دهان غار را تماشا می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و آماده پروتئین تراپی مو بودند تا طبق دستور خود در اولین زنگ خطر پیچ و تاب بخورند و پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده شوند. حدود ساعت دو صبح دکتر و کارنز به داخل تانک در کنار ستوان لفینگول رفتند و دستگاه به آرامی به داخل غار حرکت بیبی لایت مو کرد. چراغ جست‌وجوی جلوی تانک راه را برایشان روشن می‌بیبی لایت مو کرد.

جدیدترین رنگ موی ایرانی : به چارچوبی که آن را کمی جلوتر از آنها نگه می‌داشت وصل می‌بیبی لایت مو کرد، گوسفند بدشانسی پروتئین تراپی مو بود. دکتر هکراتینه مو شدار بالیاژ مو داد: “کارنس، مراقب گوشت گوسفند باش.” “به محض اینکه چیزی برای آن اتفاق افتاد، چراغ جستجو را خاموش کنید و اجازه دهید سعی کنم عکسی بگیرم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه