نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

جدیدترین رنگ مو در خانه

جدیدترین رنگ مو در خانه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت جدیدترین رنگ مو در خانه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با جدیدترین رنگ مو در خانه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

جدیدترین رنگ مو در خانه : پوپولیست ها حیواناتی مو دراز و چشم وحشی پروتئین تراپی مو بودند که زیستگاهشان مزارع ذرت کانزاس پروتئین تراپی مو بود. پسر نام بسیاری از آنها را می دانست، یا بهتر رنگ مو است بگویم لقبی که دانا به آنها بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود. او یک پرتره-گالری کامل از آنها در ذهن خود داشت. روزی روزگاری «سان» آماری از کانزاس ارائه بیبی لایت مو کرد که نشان می‌بالیاژ مو داد پوپولیست‌ها دیوانه می‌شوند.

رنگ مو : اما آن خاطره زنده رنگ مو است، زیرا حوادث دردناک پروتئین تراپی مو بودند، در روح من فرو رفتند، و اکنون که آنها را به یاد می‌آورم، چهره مردم را می‌بینم، لحن آنها را می‌شنوم. در جایی که در خاطراتم تردید یا ابهامی وجود رنگ مو دارد، یا در جایی که شهادت شنیده می نانو کراتین مو شود، واقعیت را به صراحت بیان می کنم. در غیر این صورت من آرزو می کنم خواننده بفهمد که حوادث همانطور که من می گویم اتفاق افتاده رنگ مو است.

جدیدترین رنگ مو در خانه

جدیدترین رنگ مو در خانه : هیچ نادرستی وجود نرنگ مو دارد. فقط حقایق وجود رنگ مو دارد. باید درک کنید که من بیست سال رنگ مو است که این کتاب را در ذهن دارم. دوازده سال رنگ مو است که عمداً اسناد را جمع‌آوری می‌کنم و سوابق را حفظ می‌کنم و اینها را در حین نوشتن پیش خود دارم. در چند مورد از تجربیات شخصی من به حافظه خود تکیه بیبی لایت مو کرده ام.

و من بر صحت هر جمله در این کتاب افتخار خود را به عنوان یک مرد و شهرت خود را به عنوان یک نویسنده متعهد می کنم. یک کلمه پایانی: در این کتاب من ویژگی هایی را که معمولاً مقدس لایت و هایلایت مو هستند، پشت سر گذاشته ام. من به هیچ کس رحم نبیبی لایت مو کردم، مطالب شرم آور نقل بیبی لایت مو کردم. من این کار را انجام بالیاژ مو داده ام، نه به این دلیل که از رسوایی لذت می برم. من ذاتاً غیرشخصی لایت و هایلایت مو هستم، چنین لذتی ندارم.

  رنگ موی فندقی روی زمینه شرابی

من از یک موجود زنده متنفر نیستم. افرادی که در این کتاب شلاق زدم برای من افراد نیستند، بلکه نیروهای اجتماعی لایت و هایلایت مو هستند. من آنها را افشا بیبی لایت مو کردم، نه به این دلیل که آنها در مورد من دروغ گفتند، بلکه به این دلیل که عصر جدیدی از برادری در تلاش رنگ مو است متولد نانو کراتین مو شود، و آنها که باید به زایمان کمک کنند، کودک را در رحم خفه می کنند.

بخش اول شواهد 13 فصل اول درنگ مو استان چک برنجی روزی روزگاری پسر کوچکی پروتئین تراپی مو بود. یک پسر کوچولوی خوب، که اگر او را می شناختی دوست داشتی – حداقل اینطور که مادرش می گوید. او در سنت های جنوب قدیم بزرگ کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، که دو چیز مهم در جهان آشپزی خوب و اخلاق خوب پروتئین تراپی مو بود. او از مادر و پدرش اطاعت بیبی لایت مو کرد و نخودش را با چنگال خورد و هرگز تکه نان خود را کره نکشید.

صبح‌های یکشنبه با احتیاط کفش‌هایش را می‌درخشید و لباس‌هایش را کنار پنجره می‌کشید، و یک جفت دستکش تنگ بچه‌گانه و زیر یک کلاه قهوه‌ای تنگ دربی پوشید و با والدینش به سمت کلیسایی در خیابان پنجم رفت. در روزهای هفته سخت درس می خواند و از معلمان خود اطاعت می بیبی لایت مو کرد و در هر زمینه فکری و فعالیتی آنچه را که صاحبان امر به او می گفتند باور می بیبی لایت مو کرد.

او تعلیم را آموخت و فکر بیبی لایت مو کرد که این کلام مستقیم خدرنگ مو است. وقتی مریض کراتینه مو شد و دکتر آمد، با حس اعتماد و رضایت کامل خود را در دستان دکتر گذاشت. دکتر می‌دانست چه باید بالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و این کار را انجام خواهد بالیاژ مو داد و پسر کوچک خوب می‌نانو کراتین مو شود. پدربزرگ پسر یک افسر نیروی دریایی کنفدراسیون پروتئین تراپی مو بود که در دریا غرق کراتینه مو شد. پدر پسر جوانی خود را در طول جنگ داخلی در ویرجینیا گذرانده پروتئین تراپی مو بود.

  انواع رنگ مو سبز

بنابراین بیشتر تحصیلات خود را از دست بالیاژ مو داد. پس از جنگ، خانواده ویران کراتینه مو شد، و پدر مجبور کراتینه مو شد وارد رقابت با “هشتل” یانکی نانو کراتین مو شود، که به دلیل تصورات عجیب یک جنتلمن جنوبی از وقار، و همچنین به دلیل ضعف یک نجیب زاده جنوبی برای نعناع ژولپس ناتوان پروتئین تراپی مو بود. بنابراین لایحه هفته گذشته هیئت مدیره به طور کلی یک موضوع نگران کننده برای خانواده پروتئین تراپی مو بود.

جدیدترین رنگ مو در خانه : اما همیشه، مهم نیست که خانواده چقدر فقیر باکراتینه مو شد، پسر کوچک هر روز صبح یک یقه سفید تمیز و یک کپی از «سان نیویورک» داشت. این کاغذ به زیبایی چاپ کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، صاف و مرتب پروتئین تراپی مو بود. پسر کوچولو تمام ویژگی‌های نوع آن را می‌دانست، و او و پدر و مادرش هر کلمه‌ای را که در آن می‌خواندند، هم ستون‌های خبر و هم صفحه تحریریه، دقیقاً همانطور که قرص‌های دکتر و موعظه‌های روحانی، کتاب مقدس را می‌پذیرفتند.

می‌پذیرفتند. و جدول ضرب و کتاب آشپزی ماریان هارلند. 14″نیویورک سان” توسط یکی از بدبین ترین بدبین هایی که تا به حال در آمریکا زندگی بیبی لایت مو کرده رنگ مو است ویرایش کراتینه مو شده رنگ مو است. او در روزهای اولیه‌اش یک رادیکال پروتئین تراپی مو بود و مانند یک گرگ درنده به ایده‌آل‌های جوانش تبدیل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. او یک عقیده ثابت داشت و آن این پروتئین تراپی مو بود که هر چیز جدید در جهان را باید مورد تمسخر و تقبیح قرار بالیاژ مو داد.

  رنگ مو ماهاگونی روی دکلره

او شوخ طبعی شیطانی داشت و سنتی را به کارکنان خود آموخته پروتئین تراپی مو بود و بخش خوبی از روزنامه نگاری آمریکایی را با سم بدبینی مبارزاتی خود آلوده بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. پسر کوچولو هر بیست و چهار ساعت یک بار این سم را جذب می بیبی لایت مو کرد، آن را برای حقیقت می پذیرفت و تمام تصورات خود را از آن می ساخت. به عنوان مثال، زنانی پروتئین تراپی مو بودند که سعی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند با آنچه زنان همیشه پروتئین تراپی مو بوده اند متفاوت باشند.

چیزی به نام «سوروزیس» وجود داشت. پسر هرگز نمی دانست «سوروسیس» چیست. او از «خورشید» دریافت که این مجموعه‌ای از زنان رنگ مو است که می‌خواهند مغز داشته باشند و در امور عمومی شرکت کنند – در حالی که «خورشید» به طرز اسیدی جای آن زن را خانه می‌دانست. و پسر به راحتی با این موضوع موافقت بیبی لایت مو کرد.

جدیدترین رنگ مو در خانه : آیا مادربزرگ این پسر بهترین کیک زنجبیلی را از مادربزرگ های کل شهر بالتیمور درست نبیبی لایت مو کرده رنگ مو است؟ آیا مادرش بهترین کیک شکلاتی و بهترین «کیک کوتاه داغ» را درست نمی‌بیبی لایت مو کرد، یعنی هر زمان که خانواده می‌توانست از پانسیون‌ها فرار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و آشپزخانه کوچکی برای خودش داشته باکراتینه مو شد.

پسر به کراتینه مو شدت به کیک شکلاتی و کیک کوتاه علاقه داشت و البته نمی‌خورنگ مو است زنان به خاطر چیزهای احمقانه‌ای مانند «سوروزیس» از وظایف خود غافل شوند. پوپولیست ها هم پروتئین تراپی مو بودند. پسر کوچک هرگز یک پوپولیست ندیده پروتئین تراپی مو بود، هرگز به او فرصتی بالیاژ مو داده نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که یک تریبون پوپولیست را بخواند، اما او همه چیز را در مورد پوپولیست ها از سرمقاله های خنده دار چارلز آ. دانا می دانست.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه