↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

پلاتینه نسکافه ای

پلاتینه نسکافه ای | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت پلاتینه نسکافه ای را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با پلاتینه نسکافه ای را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

پلاتینه نسکافه ای : با دیدن اینکه از این فکر که دوباره مردمم را ببینم خیره کراتینه مو شدم؛ و اگر بعد از آن گلوله بخورم، خوب، بدتر -اما بده و بگیر.عرضه قانون و تقاضا به آن می گویند، نه؟ “پسر من، همه چیز به شکل شنا انجام کراتینه مو شد. تنها مشکل این پروتئین تراپی مو بود که آنها کار سختی برای یافتن یک شاکو به اندازه کافی بزرگ داشتند، زیرا، همانطور که می دانید، من سرم خوب رنگ مو است. اما حتی این مشکل هم حل کراتینه مو شد.

رنگ مو : بار دوم دوستی با او داشت و هر دو ایستادند تا او را تماشا کنند. زمزمه آنها را شنید و به سمت آنها برگشت. دو زن جوان که خود را کشف آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، با دامن‌هایی شبیه به هم و قهقهه‌هایی مانند فریاد کبک بیرون آمدند. و در آنجا پروتئین تراپی مو بود که او و او با هم خانه خود را راه اندازی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. در جلوی آن درخت انگور می‌چرخد که در هر فصلی که باکراتینه مو شد.

پلاتینه نسکافه ای

پلاتینه نسکافه ای : آن را زیر کلاه حصیری می‌چرخاند. در کنار دروازه باغ، درخت رز ایستاده رنگ مو است که او آن را به خوبی می شناسد – هرگز از خارهایش رنگ مو استفاده نمی بیبی لایت مو کرد، مگر اینکه سعی می بیبی لایت مو کرد کمی او را نگه رنگ مو دارد. آیا او دوباره به همه چیز باز خواهد گشت؟ آه، او آنقدر عمیق به ژرفای گذشته نگریسته رنگ مو است تا آینده را با دقتی وحشتناک نبیند.

او به هنگی فکر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که در هر شیفت از بین می رود. از ضربات بزرگ و سختی که داشته و خواهد داشت، از بیماری و فرسودگی- برمی‌خیزد و خرخر می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، انگار می‌خواهد آنچه را که پروتئین تراپی مو بوده و خواهد پروتئین تراپی مو بود، از خود دور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او در میان تاریکی بازگشته رنگ مو است، و در میان مردان پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده و افسرده ای که کورکورانه منتظر غروب لایت و هایلایت مو هستند، یخ زده رنگ مو است و باد آن را می برد.

  انواع رنگ موی بلوند

او به زمان حال بازگشته رنگ مو است و همچنان می لرزد. دو قدم از پاهای بلندش او را به گروهی تبدیل می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که – برای انحراف یا تسلیت – از خوشحالی صحبت می‌کنند. یکی می‌گوید: «در محل من، نان‌های بزرگ درست می‌کنند، نان‌های گرد، به اندازه چرخ‌های چرخ دستی که لایت و هایلایت مو هستند!» و مرد با بازبیبی لایت مو کردن چشمانش خود را سرگرم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا نان های وطن را ببیند.

جنوبی‌ای فقیر می‌گوید: «از کجا آمده‌ام، جشن‌های تعطیلات آنقدر طول می‌ککراتینه مو شد که نانی که در آغاز تازه رنگ مو است، در پایان کهنه می‌نانو کراتین مو شود!» “یک شراب با مزه وجود رنگ مو دارد – خیلی به نظر نمی رسد، آن شراب کوچکی که من از آنجا آمده ام؛ اما اگر پانزده درجه الکل نداشته باکراتینه مو شد، چیزی نرنگ مو دارد!” فویا از شراب قرمزی صحبت می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که تقریباً بنفش رنگ مو است که رقیق می‌نانو کراتین مو شود و گویی که برای این منظور به دنیا آورده کراتینه مو شده رنگ مو است.

یک گفت: “ما شراب را داریم، “شراب واقعی رنگ مو است، نه آنچه به شما برای می فروشند، که از پاریس می آید؛ در واقع، من یکی از سازنده ها را می شناسم.” فولاد گفت: «اگر به این موضوع برسد، در کشورمان ما ماهیچه‌های ماهیچه‌ای از هر نوع، همه رنگ‌های رنگین کمان، مانند طرح‌هایی از وسایل ابریشمی داریم. شما مدتی با من به خانه می‌آیید.

و هر روز باید یک مزه را بچش، پسرم.» سرباز سپاسگزار گفت: به نظر می رسد یک جشن عروسی رنگ مو است. از این رو، فولا از خاطرات شرابی که در آن فرو رفته رنگ مو است، برآشفته می نانو کراتین مو شود، خاطراتی که او را به یاد عطر عزیز سیر در آن سفره دور می اندازد. بخارات شراب آبی در بطری‌های بزرگ، و شراب‌های لیکوری بسیار متنوع، در میان طوفان سست و غم‌انگیزی که انبار را پر می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو دخترانه شیک

به سرش می‌آید. ناگهان به یاد می آورد که در دهکده ای ساکن میخانه داری که اهل بزیر رنگ مو است به نام ماگناک زندگی می کنند. مگناک به او گفته پروتئین تراپی مو بود: “بیا و مرا ببین، رفیق، یکی از همین صبح ها، و از آن پایین شراب می نوشیم، می خواهیم! من چندین بطری از آن دارم، و تو به من بگو که چه فکر می کنی. از آن.” این چشم انداز ناگهانی فویا را خیره می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

پلاتینه نسکافه ای : در تمام طول او هیجانی از لذت جریان رنگ مو دارد، گویی او راه نجات را یافته رنگ مو است. شراب جنوب را بنوشید – از جنوب خاص خودش، حتی – مقدار زیادی از آن را بنوشید – خیلی خوب رنگ مو است که زندگی را دوباره گلگون ببینیم، اگر فقط برای یک روز! آه بله، او شراب می خواهد. و در خواب مست می نانو کراتین مو شود. اما وقتی بیرون می‌رود، در ورودی با سرجوخه برویر برخورد می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

که مانند یک دستفروش در خیابان می‌دوید و در هر افتتاحیه فریاد می‌زد: “صبح رژه!” این شرکت به صورت مربع روی تپه چسبناکی که آشپزخانه مسافر در حال فرستادن دوده به باران رنگ مو است، جمع می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و شکل می گیرد. فولا با خود می گوید: «بعد از رژه می روم و یک نوشیدنی می خورم. و با بی حوصلگی، پر از نقشه اش، به خواندن گزارش گوش می دهد.

اما بی احتیاطی در حالی که گوش می دهد، می شنود که افسر می گوید: “ترک محله قبل از ساعت 5 بعد از ظهر و بعد از ساعت 8 شب مطلقاً ممنوع رنگ مو است” و او می شنود که کاپیتان بدون توجه به زمزمه ای که در اطراف پولوس می چرخد، این نظر را در مورد آن اضافه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. دستور: “این ستاد لشکر رنگ مو است. هر چند تعبالیاژ مو داد شما زیاد باکراتینه مو شد، خود را نشان ندهید.

  مدل رنگ مو هایلایت دخترانه جدید

زیر پوشش باشید. اگر ژنرال شما را در خیابان ببیند، فوراً شما را خسته می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او نباید حتی یک نفر را ببیند. سرباز، تمام روز در محل زندگی خود همان جایی که لایت و هایلایت مو هستید بمانید، تا زمانی که هیچ کس شما را نمی بیند، کاری را که دوست دارید انجام دهید. برمی گردیم داخل انبار. ساعت دو. هنوز سه ساعت مانده رنگ مو است.

و بعد از آن هوا کاملاً تاریک خواهد کراتینه مو شد، قبل از اینکه فرد ممکن رنگ مو است بدون تنبیه به بیرون برود. منتظر بخوابیم؟ فولا دیگر خواب آلود نیست. امید شراب او را تکان بالیاژ مو داده رنگ مو است. و بعد اگر روز بخوابد، شب نمی خوابد. نه! دروغ گفتن با چشمان باز بدتر از یک کابوس رنگ مو است. هوا بدتر می نانو کراتین مو شود؛ باد و باران افزایش می یابد، بدون و درون. بعد چی؟ اگر کسی نمی تواند بی حرکت بایستد.

ننشیند، دراز بککراتینه مو شد، به گردش نرود، یا کار نالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، چه؟ بدبختی عمیق در مهمانی سربازان بی حس و خسته می نشیند. آنها تا حد رنگ مو استخوان رنج می برند و نمی دانند با بدن خود چه کنند. ما بدجوری به سر می بریم!” فریاد رها کراتینه مو شدگان رنگ مو است – نوحه، درخورنگ مو است کمک. سپس به طور غریزی آنها خود را به تنها شغلی که در آنجا برایشان ممکن رنگ مو است تسلیم می‌کنند. و به خانه مان می رفتیم.

پلاتینه نسکافه ای : می توانستم بروم و نگاهی بیندازم به شرطی که دراز بکشم و خود را نشان ندهم، و او مسئول خستگی ها باکراتینه مو شد، اما در آن مواردی وجود نداشت. خانه ای که جوابش را نمی بالیاژ مو داد – و پسر پیر، من موافقت بیبی لایت مو کردم! “این جدی پروتئین تراپی مو بود.” “بله، مطمئناً، جدی پروتئین تراپی مو بود. من به یکباره تصمیم گرفتم، بدون فکر و بدون اینکه بخواهم فکر کنم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه