↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

جدیدترین رنگ مو فانتزی دخترانه

جدیدترین رنگ مو فانتزی دخترانه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت جدیدترین رنگ مو فانتزی دخترانه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با جدیدترین رنگ مو فانتزی دخترانه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

جدیدترین رنگ مو فانتزی دخترانه : وسوسه واقعی کلان شهر بزرگ، خانم های نفیس با احساسات ناراضی نیستند. این رنگ مو است که اگر در برابر مامون ظلمش زانو نزنید در اذهان عمومی مطرود می شوید. شما از هر گونه نفوذ و قدرت طرد کراتینه مو شده اید، از هر فرصتی برای ابراز وجود، به کار بردن رنگ مو استعبالیاژ مو دادهای خود و به ثمر رساندن مواهب خود محروم لایت و هایلایت مو هستید.

رنگ مو : به عنوان مثال، “خانم. ویو پاتون» و «خانم. بیلی آلدن»—خانم هایی پروتئین تراپی مو بودند که به من اجازه بالیاژ مو دادند بفهمم که «بازی» لایت و هایلایت مو هستند. آن‌ها زندگی می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که برجسته باشند، و از اینکه شایعه نانو کراتین مو شود در رمان من نقش داشته‌اند ناراحت نمی‌شوند. گزیده هایی از متروپلیس به صورت سریالی توسط مجله آمریکایی منتشر کراتینه مو شد. سردبیران مجله مذاکراتی را با “نیویورک تایمز” آغاز آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و به آنها پیشنهاد بالیاژ مو دادند.

جدیدترین رنگ مو فانتزی دخترانه

جدیدترین رنگ مو فانتزی دخترانه : و دقیقاً در مورد من چنین پروتئین تراپی مو بود. پس از انتشار «جنگل»، و حتی پس از اینکه مشخص کراتینه مو شد دارم «متروپلیس» را می‌نویسم، گوش‌های تیزبین و چشم‌های قهوه‌ای ملایم آنتلوپ‌های ترسو و کنجکاو جامعه را می‌دیدم که از پنجره‌های پرده‌دار خیابان پنجم به من نگاه می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. عمارت ها و مکان های روستایی لانگ آیلند.

تنها کاری که باید انجام می‌بالیاژ مو دادم این پروتئین تراپی مو بود که به پاشنه‌های پایم در هوا لگد بزنم، و آنها از مخفیگاه‌هایشان بیرون می‌آمدند و نزدیک‌تر و نزدیک‌تر می‌کراتینه مو شدند – تا اینکه بالاخره ممکن پروتئین تراپی مو بود از پاهایم بپرم و تفنگم را بگیرم و به آنها شلیک کنم. من واقعاً می توانم بگویم که من هیچ قانون بازی را در «متروپلیس» زیر پا نگذاشتم. خانم هایی که من آنها را از زندگی واقعی ترسیم بیبی لایت مو کردم.

  رنگ موی عروسکی مرواریدی

که درنگ مو استان انحصاری این سریال پر شور را به آنها ارائه دهند. ون آندا، سردبیر «تایمز»، روزنامه‌نگار رنگ مو است و آماده‌سازی‌های بزرگ دیگری را انجام بالیاژ مو داده رنگ مو است، مانند مورد «صنایع گوشت محکوم». اما این بار افسوس که بدون صاحب حساب بیبی لایت مو کرد! آقای آدولف اوکس ساعت یک بامبالیاژ مو داد اتفاق افتاد و یک درنگ مو استان سه یا چهار ستونی درباره «متروپلیس» در صفحه اول «تایمز» کشف بیبی لایت مو کرد.

حمله آپتون سینکلر به یک صنعت بزرگ شیکاگو چندان بد نپروتئین تراپی مو بود، اما وقتی نوبت به خدایان مقدس نیویورک می رسید، موضوع دیگری پروتئین تراپی مو بود. درنگ مو استان “کشته کراتینه مو شد”؛ و اتفاقاً، آپتون سینکلر دیگر هرگز توسط “نیویورک تایمز” ممنوع کراتینه مو شد. قانون وضع کراتینه مو شده در آن شب دوازده سال رنگ مو است که اجرا می نانو کراتین مو شود! سردبیران “مجله آمریکایی” انتظار داشتند که شور و هیجانی ایجاد کنند.

اما آنها برای طوفان سوء رنگ مو استفاده ای که بر سر “متروپلیس” و انتشار آن بر سر آنها آمد، آماده نپروتئین تراپی مو بودند. از این که آنهایی که خود را به عنوان اهل ادب نشان می بالیاژ مو دادند، رنگ مو استتار ادبی، تظاهر به دوری آکادمیک خود را کنار گذاشتند و خود را به دعوای طبقاتی انداختند، شگفت زده کراتینه مو شدم. این واقعیتی رنگ مو است که هر کارگر اتحادیه با آن آشنرنگ مو است 78تحقیرکنندگان تلخ زیردستان دنیای تجارت لایت و هایلایت مو هستند.

  رنگ مو ترند دخترانه

کارمندان اداری فقیر، که اغلب بدترین رنگ مو استثمار پرولتاریا لایت و هایلایت مو هستند، اما به دلیل اینکه مجاز به پوشیدن یقه سفید و کار در دفتر با رئیس لایت و هایلایت مو هستند، خود را به حساب می آورند. به عنوان اعضای طبقه سرمایه دار. دقیقاً به همان شکلی که اکنون دریافتم که هر پنی لاینر و هک نویس در روزنامه ها خود را عضوی از «جامعه» می دانستند و برای اثبات آن با ریختن تمسخر بر «متروپلیس» عجله داشتند.

جدیدترین رنگ مو فانتزی دخترانه : خانم کورا هریس، نویسنده ای جنوبی که دارای شخصیتی سختگیرانه رنگ مو است، مقاله ای در مورد من در «ایندیپندنت» نوشت و در آن از من به عنوان «رمان نویس کاوشگر» یاد بیبی لایت مو کرد و ادامه بالیاژ مو داد که من از سوراخ کلید هاوارد گولد گوش بیبی لایت مو کرده ام. قایق بادبانی «ایندیپندنت» پاسخ من را چاپ بیبی لایت مو کرد که این پروتئین تراپی مو بود که من سال‌ها حرفه‌ام را به‌عنوان «رمان‌نویس کاذب» دنبال می‌کنم و هنوز به دروغ متهم نکراتینه مو شده‌ام.

اما خانم هریس در همان ابتدای کارش به عنوان منتقد بوزارد، یک دروغ عجیب را تکرار بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که من بارها و بارها آن را رد بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم. من به «متروپلیس» به عنوان یک اثر هنری افتخار نمی کنم. وقتی آن را نوشتم بیمار پروتئین تراپی مو بودم و به کراتینه مو شدت اذیت می‌کراتینه مو شدم و به عنوان ادبیات از آن دفاع نمی‌بیبی لایت مو کردم. اما به عنوان تصویری از آداب و اخلاق “مجموعه هوشمند” نیویورک، من آماده لایت و هایلایت مو هستم.

تا از آن به عنوان بیانی ملایم از حقیقت دفاع کنم. من به اغراق در قیمت هایی که نقل بیبی لایت مو کردم، هزینه عیاشی «مجموعه هوشمند» متهم کراتینه مو شده ام. این قیمت‌ها را نه از ستون‌های مجلات زرد، بلکه با بازرسی صورت‌حساب‌ها تأیید بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم. من در ذکر قیمت ها به خامی متهم کراتینه مو شدم، زیرا در “جامعه” ذکر آنها خوب نیست. من پاسخ می‌دهم که این یکی از شمهایی رنگ مو است.

  مش رنگ مو هایلایت عروس

که «جامعه» می‌خواهد بر انبوه شگفت‌انگیز تحمیل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. من هرگز در هیچ کجا چنین سخنان زمختی در مورد قیمت اشیا و دارایی های دنیوی مردم نشنیده ام که در میان ثروتمندان بیکار در نیویورک شنیده ام. و حتی اگر «جامعه» به همان اندازه که می‌خواهد سکه‌ها و هک‌نویسان آن‌قدر ریاضت و عاری از ابتذال باکراتینه مو شد، برای من فرقی نمی‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

زیرا اگر مردم خون و اشک فقرا را در عیش و نوش و بیچارگی به هدر می دهند، به نظر من آنقدر فضیلت نیست که از اشاره به واقعیت اجتناب کنند. همچنین منتقدان با قهرمان رمان مخالف پروتئین تراپی مو بودند. آنها گفتند که او یک گنده رنگ مو است. او باید واقعاً وسوسه می کراتینه مو شد 79توسط جذابیت های دوست داشتنی “خانم. وینی دوال.» خوب، من نمی دانم.

جدیدترین رنگ مو فانتزی دخترانه : من این کتاب را به عنوان اولین کتاب از یک سه گانه برنامه ریزی بیبی لایت مو کردم، به این معنی که وسوسه های واقعی را که مردان در متروپلیس مامون در معرض آن قرار می گیرند، نشان دهم. برای من، نه یک بار، بلکه چندین بار اتفاق افتاد که با تجربه‌ای روبرو کراتینه مو شدم که در فیلم «خانم» به تصویر کشیده‌ام. صحنه وینی»، و من هرگز آن را وسوسه خاصی ندیدم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه