↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو شامپاینی متوسط

رنگ مو شامپاینی متوسط | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو شامپاینی متوسط را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو شامپاینی متوسط را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو شامپاینی متوسط : یکی از آنها پرسید که این دشت چند دوره به طول انجامیده رنگ مو است، و چند سال دیگر به این ترتیب محکوم به ادامه رنگ مو است. هیچ کس نمی تواند پاسخ دهد – اکنون همه چیز ابدی به نظر می رسد. بیابان زبانی اسرارآمیز رنگ مو دارد که شک وحشتناک را می آموزد.

رنگ مو : این حیوانات به راحتی اهلی می شوند، و من برخی را دیده ام که به این ترتیب در پاتاگونیای شمالی نزدیک یک خانه نگهداری می شوند، البته نه تحت هیچ محدودیتی. آنها در این حالت بسیار جسور لایت و هایلایت مو هستند و به راحتی با هر دو زانو به مردی حمله می کنند. گفته می نانو کراتین مو شود که انگیزه این حملات حسادت نسبت به زنان آنها پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. با این حال، گواناکوهای وحشی هیچ ایده ای از دفاع نتمام دکلره مو دارند.

رنگ مو شامپاینی متوسط

رنگ مو شامپاینی متوسط : حتی یک سگ تنها یکی از این حیوانات بزرگ را محافظت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، تا زمانی که شکارچی بتواند بالا بیاید. در بسیاری از عادات خود مانند گوسفند در گله لایت و هایلایت مو هستند. بنابراین، وقتی مردانی را می‌بینند که سوار بر اسب از چند جهت نزدیک می‌شوند، به زودی گیج می‌شوند و نمی‌دانند به کدام سمت فرار کنند. این روش شکار هندی را تا حد زیادی تسهیل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

این هنری پروتئین تراپی مو بود که بارها و بارها توسط ورزشکاران ما با موفقیت انجام کراتینه مو شد و علاوه بر آن این مزیت را داشت که اجازه می بالیاژ مو داد چندین شلیک شلیک نانو کراتین مو شود که همه به عنوان بخشی از اجرا در نظر گرفته کراتینه مو شدند. در کوه‌های بیش از یک بار گواناکویی را دیده‌ام که وقتی به او نزدیک می‌شوند، نه تنها ناله می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و جیغ می‌ککراتینه مو شد، بلکه به مضحک‌ترین شکلی که ظاهراً به‌عنوان یک چالش به آن‌ها سرپیچی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، می‌پرد.

  رنگ مو قهوه ای مسی تیره

زیرا آنها به راحتی به یک نقطه مرکزی هدایت می شوند و در بر می گیرند. گواناکوها به راحتی به آب می روند: چندین بار در پورت والدس آنها را در حال شنا از جزیره ای به جزیره دیگر دیده اند. بایرون در سفر خود می گوید که آنها را در حال نوشیدن آب نمک دیده رنگ مو است. برخی از افسران ما نیز گله‌ای را دیدند که ظاهراً مایع شور را از یک سالینا در نزدیکی کیپ بلانکو می‌نوشید.

من تصور می کنم در چند نقطه از کشور، اگر آب نمک نخورند، اصلا نمی نوشند. در اواسط روز آنها اغلب در غبار، در گودال های نعلبکی شکل می غلتند. نرها با هم می جنگند. یک روز دو نفر از نزدیک به من گذشتند، جیغ می زدند و سعی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند یکدیگر را گاز بگیرند. و چند تن با پوست هایشان تیراندازی کراتینه مو شدند. گاهی اوقات به نظر می رسد.

که گله ها برای کاوش در مهمانی ها حرکت می کنند: در باهیا بلانکا، جایی که در سی مایلی ساحل، این حیوانات بسیار نامتعارف لایت و هایلایت مو هستند، من یک روز مسیرهای سی یا چهل را دیدم که در یک خط مستقیم به گل آلود آمده پروتئین تراپی مو بودند. نهر آب شور پس از آن باید متوجه کراتینه مو شده باشند که تمام دکلره مو دارند به دریا نزدیک می شوند، زیرا آنها با نظم سواره نظام چرخیده پروتئین تراپی مو بودند و همانطور که پیشروی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند به یک خط مستقیم بازگشته پروتئین تراپی مو بودند.

رنگ مو شامپاینی متوسط : گواناکوها یک عادت منحصر به فرد تمام دکلره مو دارند که برای من کاملاً غیرقابل توضیح رنگ مو است. یعنی اینکه در روزهای متوالی سرگین خود را در همان توده تعریف کراتینه مو شده می ریزند. یکی از این کپه ها را دیدم که قطر آن هشت فوت پروتئین تراپی مو بود و از مقدار زیادی تشکیل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. این عادت، به گفته در همه گونه های این جنس مشترک رنگ مو است.

  مدل رنگ مو بلوند عسلی

برای سرخپوستان پرو که از سرگین برای سوخت رنگ مو استفاده می کنند بسیار مفید رنگ مو است و از این طریق از جمع آوری آن نجات پیدا می کنند. گواناکوها به نظر نقاط مورد علاقه برای دراز کشیدن برای مردن تمام دکلره مو دارند. در سواحل سنت کروز، در فضاهای محدود مشخصی، که عموماً بوته‌ها و در نزدیکی رودخانه پروتئین تراپی مو بودند، زمین در واقع سفید از رنگ مو استخوان پروتئین تراپی مو بود. در یکی از این نقاط بین ده تا بیست سر شمردم.

من به ویژه رنگ مو استخوان ها را بررسی بیبی لایت مو کردم. آنها مانند برخی پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده ها که دیده پروتئین تراپی مو بودم، جویده یا شکسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، به نظر نمی رسیدند که گویی توسط جانوران شکاری کنار هم کشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. حیوانات در بیشتر موارد باید قبل از مرگ در زیر و در میان بوته‌ها خزیده باشند. آقای باینو به من اطلاع می دهد که در طول یک سفر قبلی او همین شرایط را در سواحل ریو گالگوس مشاهده بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

من اصلاً دلیل این را نمی فهمم، اما ممکن رنگ مو است مشاهده کنم که گواناکوهای زخمی در سنت کروز همیشه به سمت رودخانه می رفتند. در سنت جاگو در جزایر کیپ دو ورد، به یاد دارم که در دره ای گوشه ای را دیدم که با رنگ مو استخوان های بز پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. ما در آن زمان فریاد زد که این محل دفن همه بزهای جزیره رنگ مو است. من به این شرایط ناچیز اشاره می‌کنم.

  مدل رنگ مو برای مادر عروس

زیرا در برخی موارد ممکن رنگ مو است وقوع تعبالیاژ مو دادی رنگ مو استخوان صدمه‌نخورده در غار یا مدفون کراتینه مو شدن در زیر انباشته‌های آبرفتی را توضیح دهند. و همچنین علت این رنگ مو است که چرا برخی از حیوانات بیشتر از سایرین در رسوبات رسوبی قرار می گیرند. یک روز یاول به فرماندهی آقای چفرز با آذوقه های سه روزه برای بررسی قسمت بالای بندر فرستاده کراتینه مو شد.

صبح ما به دنبال چند مکان آبی که در نمودار قدیمی اسپانیایی ذکر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، گشتیم. یک نهر پیدا بیبی لایت مو کردیم که در سر آن نهر چکانی (اولین باری که دیده پروتئین تراپی مو بودیم) از آب شور پروتئین تراپی مو بود. در اینجا جزر و مد ما را مجبور بیبی لایت مو کرد چندین ساعت منتظر بمانیم. و در فاصله چند مایل به داخل کشور راه رفتم. دشت طبق معمول متشکل از سنگریزه پروتئین تراپی مو بود که با خاکی شبیه به گچ مخلوط کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو شامپاینی متوسط : اما از نظر طبیعت بسیار متفاوت پروتئین تراپی مو بود. از نرمی این مواد در بسیاری از خندق ها ساییده کراتینه مو شد. درختی وجود نداشت، و به جز گواناکو، که در بالای تپه نگهبانی مراقب روی گله خود ایستاده پروتئین تراپی مو بود، به ندرت یک حیوان یا یک پرنده. همه چیز سکون و ویرانی پروتئین تراپی مو بود. با این حال، در گذر از روی این صحنه ها، بدون یک شی درخشان در نزدیکی، یک حس بد تعریف کراتینه مو شده اما قوی از لذت به وضوح هیجان زده می نانو کراتین مو شود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه