نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

تفاوت رنگ های واکس مو گتسبی

تفاوت رنگ های واکس مو گتسبی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت تفاوت رنگ های واکس مو گتسبی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با تفاوت رنگ های واکس مو گتسبی را برای شما فراهم کنیم.

1/5 - (2 امتیاز)

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

تفاوت رنگ های واکس مو گتسبی : پروفسور گفت: سفری خوش.259 “آیا شما بچه ای دارید؟” از مترسک که دوست بزرگ بچه ها پروتئین تراپی مو بود پرسید. پروفسور پاسخ بالیاژ مو داد: “ما نه نفر داریم.” “اما آنها با ما زندگی نمی کنند، زیرا زمانی که آنها خوکچه های کوچکی پروتئین تراپی مو بودند.

رنگ مو : که در واقع نسبتاً کوچک پروتئین تراپی مو بود. ووت به دری زد که253خیلی از کمرش بالاتر نپروتئین تراپی مو بود، اما جوابی نگرفت. دوباره در زد، اما صدایی شنیده نکراتینه مو شد. پلی کروم که آرام در باغ می رقصید. گفت: «دود از دودکش بیرون می آید. ووت گفت: «پس حتماً یک نفر اینجا زندگی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.» و دوباره در زد. حالا پنجره ای در کنار خانه باز کراتینه مو شد و یک سر عجیب ظاهر کراتینه مو شد. سفید و پشمالو و پوزه بلند و چشمان گرد کوچکی داشت.

تفاوت رنگ های واکس مو گتسبی

تفاوت رنگ های واکس مو گتسبی : که چه کسی آنجا زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟” مرد حلبی پاسخ بالیاژ مو داد: “راه برای فهمیدن این رنگ مو است که در را بکوبیم و بپرسیم.” “شاید اینجا خانه نیمی آمی باکراتینه مو شد.” “او یک کوتوله رنگ مو است؟” از پسر پرسید. “نه، در واقع، نیمی آمی یک زن تمام قد رنگ مو است.” ووت گفت: “پس مطمئنم که او نمی توانست در آن خانه کوچک زندگی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” مترسک پیشنهاد بیبی لایت مو کرد: بیا بریم پایین. “من تقریبا مطمئن لایت و هایلایت مو هستم که می توانم یک پشته نی را در حیاط پشتی ببینم.” آنها از گودالی که طرفین آن نسبتاً شیب دار پروتئین تراپی مو بود پایین آمدند و به زودی به خانه ای رسیدند.

گوش ها با یک کلاف آفتابی آبی که زیر چانه بسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود پنهان کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. “اوه، این یک خوک رنگ مو است!” ووت فریاد زد. کسی که در پنجره پروتئین تراپی مو بود گفت: “ببخشید، من خانم اسکوالینا سوین، همسر پروفسور گرونتر سواین لایت و هایلایت مو هستم، و اینجا خانه مرنگ مو است.” “چه چیزی می خواهید؟” “شوهر شما چه نوع پروفسوری رنگ مو است؟” با کنجکاوی از مرد چوبی حلبی پرسید.

  رنگ مو شنی بدون دکلره

خانم سواین با صدایی که نیمه مغرور و نیمی عصبانی پروتئین تراپی مو بود گفت: “او رنگ مو استاد فرهنگ کلم و کمال ذرت رنگ مو است. او در خانواده خود بسیار مشهور رنگ مو است و اگر به خارج از کشور برود شگفتی جهان خواهد پروتئین تراپی مو بود.” “همچنین باید به شما مزاحمان اطلاع دهم که پروفسور فردی خطرناک رنگ مو است، زیرا او هر روز صبح تا زمانی که دندان های خود را سوهان می دهد، دندان هایش را سوهان می ککراتینه مو شد.

مثل سوزن اگر قصاب لایت و هایلایت مو هستید، بهتر رنگ مو است فرار کنید و از دردسر دوری کنید.» مرد قلع به او اطمینان بالیاژ مو داد: “ما قصاب نیستیم.” “پس با آن تبر چه کار می کنی؟ و چرا مرد حلبی دیگر شمشیر رنگ مو دارد؟” امپراتور وینکی ها توضیح بالیاژ مو داد: “آنها تنها سلاح هایی لایت و هایلایت مو هستند که ما برای دفاع از دوستانمان در برابر دشمنانشان داریم.” “از ما نترس، خانم سویین، زیرا ما مسافران بی‌آزاری بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم.

مردان حلبی و مترسک هرگز چیزی نمی‌خورند و پلی کروم فقط با قطرات شبنم مهمانی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در مورد من، من گرسنه لایت و هایلایت مو هستم، اما غذای زیادی وجود رنگ مو دارد. در باغ تو تا مرا راضی کنی.» پروفسور سواین اکنون به همسرش در کنار پنجره ملحق کراتینه مو شد، علیرغم صحبت های مطمئن پسر، نسبتاً ترسیده به نظر می رسید. او یک کلاه مونچکین آبی با تاج نوک تیز و لبه‌های پهن به سر داشت و عینک بزرگی چشمانش را پوشانده پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ موی زنانه کهکشانی

تفاوت رنگ های واکس مو گتسبی : از پشت سر همسرش نگاهی به اطراف انداخت و بعد از نگاه سخت به غریبه ها گفت: “حکمت من به من اطمینان می دهد که شما همانطور که می گویید فقط مسافر لایت و هایلایت مو هستید و قصاب نیستید. قصاب ها دلیلی برای ترس از من تمام دکلره مو دارند ، اما شما در امان لایت و هایلایت مو هستید. ما نمی توانیم شما را به داخل دعوت کنیم ، زیرا شما برای خانه ما خیلی بزرگ لایت و هایلایت مو هستید ، اما پسری که غذا می خورد به همه خوش آمدید.

شلغم که می خواهد. خودتان را در باغ خانه بسازید و اگر دوست دارید تمام شب را بمانید. اما صبح باید بروی، زیرا ما مردمی ساکت بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم و به مصاحبت کاری نداریم.» “ممکن رنگ مو است مقداری از نی شما را داشته باشم؟” مترسک پرسید. پروفسور سواین پاسخ بالیاژ مو داد: به خودت کمک کن. ووت گفت: “برای خوک ها، آنها کاملاً محترم لایت و هایلایت مو هستند.” کاپیتان فیتر گفت: “خوشحالم که ما را به داخل دعوت نآمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.” “امیدوارم در مورد همکارانم خیلی خاص نباشم، اما روی خوک ها خط می کشم.” مترسک از خلاص کراتینه مو شدن از شر یونجه خود خوشحال پروتئین تراپی مو بود.

زیرا در طول پیاده روی طولانی، یونجه او فرو رفته پروتئین تراپی مو بود و او را چاق و چمباتمه و ناهموارتر از اول بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. او گفت: “من به طور خاص مغرور نیستم، اما من عاشق یک هیکل مردانه لایت و هایلایت مو هستم، مانند چیزی که فقط با نی می تواند ایجاد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. از زمانی که هیپ پو گرسنه آخرین نی من را خورد، احساس خودم را نداشتم.” و دست به کار کراتینه مو شدند تا یونجه را از بین ببرند و سپس بهترین نی را که ترد و طلایی پروتئین تراپی مو بود انتخاب آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  مدل رنگ مو بلوند متوسط

با آن مترسک را دوباره پر آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. او مطمئناً بعد از عمل ظاهر بهتری داشت و از اصلاح کراتینه مو شدن آنقدر خوشحال پروتئین تراپی مو بود که سعی بیبی لایت مو کرد کمی جیگ برقصد و تقریباً موفق کراتینه مو شد.256 257 مشاهده تصویر بزرگتر 258ووت بعد از اینکه مقداری از سبزیجات باغ را خورد، تصمیم گرفت: “امشب زیر کاه بخوابم.” جایی در نور مهتاب در حال رقص پری خود.

تفاوت رنگ های واکس مو گتسبی : در سپیده دم، مرد چوب‌دار حلبی و سرباز قلع فرصت‌هایی را پیدا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که بدن‌شان را صیقل دهند و مفاصلشان را روغن کاری کنند، زیرا هر دو به کراتینه مو شدت مراقب ظاهر شخصی خود پروتئین تراپی مو بودند. آنها به دلیل برخورد تصادفی با یکدیگر در کشور نامرئی، نزاع را فراموش بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند، و چوب‌دار حلبی که اکنون دوستان خوبی پروتئین تراپی مو بودند، پشت سرباز حلبی را برای او صیقل بالیاژ مو داد و سپس سرباز قلع، پشت مرد چوب‌دار حلبی را جلا بالیاژ مو داد.

برای صبحانه، سرگردان کاهو و تربچه ترد می خورد و دختر رنگین کمان که اکنون پیش دوستانش بازگشته پروتئین تراپی مو بود، قطرات شبنمی را که روی گلبرگ های گل های وحشی تشکیل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود می خورد. همانطور که از خانه کوچک عبور می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا سفر خود را تجدید کنند، ووت صدا زد: “خداحافظ آقا و خانم سواین!” پنجره باز کراتینه مو شد و دو خوک به بیرون نگاه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه