↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

ترکیب رنگ موی کرم استخوانی بدون دکلره

ترکیب رنگ موی کرم استخوانی بدون دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت ترکیب رنگ موی کرم استخوانی بدون دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با ترکیب رنگ موی کرم استخوانی بدون دکلره را برای شما فراهم کنیم.

1/5 - (1 امتیاز)

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

ترکیب رنگ موی کرم رنگ مو استخوانی بدون دکلره : بیشتر مردم فالوس انگلیسی را می‌شناسند که در پاییز هوا را با بوی بد خود آلوده می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: با این حال، همانطور که حشره‌شناس می‌داند، این عطر برای برخی از سوسک‌های ما عطری دلپذیر رنگ مو است. اینجا هم همینطور پروتئین تراپی مو بود. برای یک که توسط بو جذب کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، در حالی که قارچ را در دستم حمل می بیبی لایت مو کردم، روی قارچ فرود آمد. ما در اینجا در دو کشور دور رابطه مشابهی بین گیاهان و حشرات یک خانواده می بینیم.

رنگ مو : که سپس در حال مصرف پروتئین تراپی مو بود. دم، با وجود تمرین زیاد، به نظر نمی رسد که بتواند راه خود را به دهان پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. دست‌کم همیشه ابتدا گردن را لمس می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و ظاهراً به عنوان راهنما. [4] من بسیار مدیون آقای واترهاوس لایت و هایلایت مو هستم به خاطر لطفی که در نامگذاری این حشره و بسیاری از حشرات دیگر به من بیبی لایت مو کرد و کمک های بسیار ارزشمندی به من بیبی لایت مو کرد. وقتی در باهیا پروتئین تراپی مو بودیم.

ترکیب رنگ موی کرم رنگ مو استخوانی بدون دکلره

ترکیب رنگ موی کرم رنگ مو استخوانی بدون دکلره : من چند نفر از آنها را برای مدتی زنده نگه داشتم: دم آنها اندام های بسیار منحصر به فردی رنگ مو است، زیرا آنها با تدبیری مناسب به عنوان مالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده یا اندام دلبستگی عمل می کنند. و به همین ترتیب به عنوان مخزن بزاق یا برخی از این مایعات. من بارها آنها را با گوشت خام تغذیه بیبی لایت مو کردم. و من همیشه مشاهده می بیبی لایت مو کردم که هر از چند گاهی انتهای دم به دهان می ریزد و قطره ای مایع روی گوشت تراوش می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ موی پلاتینه دودی روشن

یک حشره یا سوسک رایج ترین حشره درخشان به نظر می رسید. نور در این مورد نیز در اثر تحریک درخشان تر کراتینه مو شد. من یک روز با مشاهده قدرت فنری این حشره که به نظر من به درستی توصیف نکراتینه مو شده رنگ مو است، خود را سرگرم بیبی لایت مو کردم. [5] التر هنگامی که روی پشت خود قرار می‌گرفت و برای بهار آماده می‌کراتینه مو شد، سر و سینه‌اش را به سمت عقب حرکت می‌بالیاژ مو داد.

به طوری که ستون فقرات سینه‌ای کشیده می‌کراتینه مو شد و بر لبه غلاف آن قرار می‌گرفت. با ادامه همان حرکت رو به عقب، ستون فقرات، با حرکت کامل عضلات، مانند فنر خم کراتینه مو شد. و حشره در این لحظه روی انتهای سر و بالهایش قرار گرفت. تلاش ناگهان آرام کراتینه مو شد، سر و قفسه سینه به سمت بالا پرواز آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و در نتیجه، پایه بال‌ها با چنان نیرویی به سطح نگهتمام دکلره مو دارنده برخورد بیبی لایت مو کرد که حشره در اثر واکنش به ارتفاع یک یا دو اینچ به سمت بالا پرتاب کراتینه مو شد.

نقاط بیرون زدگی قفسه سینه و غلاف ستون فقرات برای ثابت نگه داشتن کل بدن در طول بهار عمل می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. در توضیحاتی که خوانده‌ام، به نظر نمی‌رسد که فشار کافی بر کشش ستون فقرات وارد کراتینه مو شده باکراتینه مو شد: بنابراین یک فنر ناگهانی نمی‌تواند نتیجه یک انقباض ساده عضلانی باکراتینه مو شد، بدون کمک برخی تدبیرهای مکانیکی. [5] حشره شناسی کربی ، جلد. ii، ص. 317. چندین بار از سفرهای کوتاه اما دلپذیر در کشور همسایه لذت بردم. یک روز به باغ گیاه شناسی رفتم.

جایی که گیاهان زیادی که به دلیل کاربرد زیادشان شناخته کراتینه مو شده اند، در حال رکراتینه مو شد لایت و هایلایت مو هستند. برگهای درختان کافور، فلفل، دارچین و میخک به طرز لذت بخشی معطر پروتئین تراپی مو بودند. و میوه های نان، ژاکا و انبه در شکوه شاخ و برگ خود با یکدیگر رقابت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. چشم انداز در همسایگی باهیا تقریباً ویژگی خود را می گیرد.

  ترکیب رنگ مو نسکافه ای کنفی

از دو درخت آخری قبل از دیدن آنها، نمی دانستم که هیچ درختی می تواند تا این حد سیاه روی زمین سایه بیاندازد. هر دوی آنها با پوشش گیاهی همیشه سبز این اقلیم ها همان نوع رابطه ای را تمام دکلره مو دارند که لورها و هولیه ها در انگلیس با سبز روشن تر درختان برگریز تمام دکلره مو دارند. ممکن رنگ مو است مشاهده نانو کراتین مو شود که خانه های مناطق رنگ مو استوایی توسط زیباترین اشکال گیاهی احاطه کراتینه مو شده اند.

ترکیب رنگ موی کرم رنگ مو استخوانی بدون دکلره : زیرا بسیاری از آنها در عین حال برای انسان مفیدترین لایت و هایلایت مو هستند. چه کسی می تواند شک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که این ویژگی ها در موز، کاکائو، انواع نخل، پرتقال و درخت میوه نان یکی رنگ مو است؟ [تصویر] در این روز من به ویژه با اظهار نظر هومبولت که اغلب به «بخار رقیق‌ای که بدون تغییر شفافیت هوا، رنگ‌های آن را هماهنگ‌تر می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و اثرات آن را ملایم‌تر می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند» اشاره می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

تحت تأثیر قرار گرفتم. این ظاهری رنگ مو است که من هرگز در مناطق معتدل مشاهده نبیبی لایت مو کرده ام. اتمسفر، که از یک فضای کوتاه نیم یا سه چهارم مایلی دیده می‌کراتینه مو شد، کاملاً شفاف پروتئین تراپی مو بود، اما در فاصله‌ای دورتر، همه رنگ‌ها در زیباترین مه، خاکستری رنگ پریده فرانسوی، با کمی آبی در هم آمیختند. وضعیت جو بین صبح تا حدود ظهر، زمانی که تأثیر بیشتر مشهود پروتئین تراپی مو بود.

  ترکیب رنگ موی نسکافه ای صورتی

به جز در خشکی، تغییر کمی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. در این فاصله، اختلاف نقطه شبنم و دما از 7.5 درجه به 17 درجه افزایش یافته پروتئین تراپی مو بود. در موقعیتی دیگر، من زود شروع بیبی لایت مو کردم و به سمت کوه Gavia یا تاپ سیل رفتم. هوا به طرز لذت بخشی خنک و معطر پروتئین تراپی مو بود. و قطرات شبنم هنوز بر برگهای گیاهان بزرگ لیلیوسی می درخشیدند که بر نهرهای آب شفاف سایه می انداختند.

با نشستن روی یک بلوک گرانیتی، تماشای حشرات و پرندگان مختلف در حالی که از کنار آنها می گذشتند لذت بخش پروتئین تراپی مو بود. به نظر می رسد که پرنده مگس خوار به چنین نقاط بازنشسته سایه ای علاقه خاصی رنگ مو دارد. هرگاه این موجودات کوچک را دیدم که دور یک گل وزوز می کنند و بال هایشان به قدری سریع ارتعاش می کنند که به ندرت دیده می شوند.

به یاد پروانه های ابوالهول می افتم: حرکات و عادات آنها واقعاً از بسیاری جهات بسیار شبیه رنگ مو است. پس از طی مسیری وارد جنگلی نجیب کراتینه مو شدم و از ارتفاع پانصد یا ششصد فوتی، یکی از آن مناظر باشکوهی که در هر طرف ریو رایج رنگ مو است، ارائه کراتینه مو شد. در این ارتفاع، چشم انداز درخشان ترین رنگ خود را به دست می آورد.

ترکیب رنگ موی کرم رنگ مو استخوانی بدون دکلره : و هر شکلی، هر سایه‌ای، از نظر شکوه و عظمت کاملاً فراتر از آن چیزی رنگ مو است که اروپایی تا به حال در کشور خود دیده رنگ مو است. او نمی داند چگونه احساسات خود را بیان الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این اثر کلی اغلب جذاب ترین مناظر اپرا یا تئاترهای بزرگ را به یاد من می آورد. من هرگز دست خالی از این سفرها برنگشتم. امروز نمونه ای از یک قارچ کنجکاو به نام هیمنوفالوس پیدا بیبی لایت مو کردم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه