↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو صدفی

بهترین رنگ مو صدفی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو صدفی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو صدفی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو صدفی : همه چیز به آرامی پیش رفت تا اینکه افراد مداخله گر خارجی مداخله آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و باعث کراتینه مو شدند مسئولان بهداشت شهر به این واقعیت پی ببرند که مردی در هتل “گرسنه” رنگ مو است. بدون حکم به اتاق های آقای رادر وارد کراتینه مو شد و او با دکتر دکتر روبه رو کراتینه مو شد.

رنگ مو : ارزش غذایی واقعی تمام دکلره مو دارند. از این زمان به بعد من شروع به آزمایش با روزه های کوتاه یک وعده یا یک روزه بیبی لایت مو کردم و همچنین شروع به جایگزینی میوه به جای برخی از وعده های غذایی بیبی لایت مو کردم.[ص 135] در همان زمان خوردن گوشت را از دو بار در روز به دو یا سه بار در هفته کاهش دهید. من متوجه بهپروتئین تراپی مو بود زیادی در آسم و آب مروارید کراتینه مو شدم.

بهترین رنگ مو صدفی

بهترین رنگ مو صدفی : اگرچه تقریباً هر شب حملات آسم را ادامه می‌بالیاژ مو دادم، زیرا این در طول زمستان پروتئین تراپی مو بود و بیشتر شب‌ها کاملاً سرد پروتئین تراپی مو بود. پس از انتشار مقاله دوم او، تصمیم گرفتم این رژیم غذایی را در مورد خودم امتحان کنم، به این امید که حداقل حملات آسم را کاهش دهم، و هرگز غافلگیری واقعی را که در انتظارم پروتئین تراپی مو بود، در خواب نمی دیدم.

من دو روز آخر دسامبر 1909 را روزه گرفتم و از اول ژانویه شروع بیبی لایت مو کردم به خوردن بیشتر میوه های اسیدی مانند لیمو، پرتقال، انگور و غیره (این کار برای رفع یبوستی که در آن زمان داشتم و ناراحت پروتئین تراپی مو بودم با کم و بیش در دو یا سه سال گذشته.) در نتیجه روزه گرفتن و چیزی که می توان آن را روزه نسبی چند روز پس از آن نامید، چندین پوند وزن کم بیبی لایت مو کردم که تا بعد از آن دوباره به دست نیاوردم.

  جدیدترین رنگ مو زمستانی

چند روزی پروتئین تراپی مو بود که میوه های دیگری مانند خرما، انجیر، موز و سیب، همچنین انواع آجیل، از جمله اسپند بسیار مخوف، که قبلاً به نظر می رسید دردسرهای زیادی ایجاد می بیبی لایت مو کرد، می خورد. در شب 8 ژانویه 1910، من آخرین حمله آسم خود را داشتم و از آن زمان تاکنون هیچ گونه حمله ای نداشته ام. در آن زمان روده های من کاملاً آزاد کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند و تمام آثار یبوست از بین رفته پروتئین تراپی مو بود.

شب نهم را در خوابی آرام و بدون رویا گذراندم، سرم کاملاً عاری از هر گونه سرماخوردگی یا آب مروارید پروتئین تراپی مو بود و به من این امکان را بالیاژ مو داد که در طول خواب آزادانه از طریق بینی نفس بکشم، چیزی که پیش از این هرگز ممکن نپروتئین تراپی مو بود.[ص 136]اگرچه دمای بیرون کمی بالاتر از صفر پروتئین تراپی مو بود، و در طول ماه‌های ژانویه و فوریه که من پروتئین تراپی مو بودم، نزدیک پروتئین تراپی مو بود، دو پنجره در اتاق من همیشه باز پروتئین تراپی مو بود و من بین آنها می‌خوابیدم.

همچنین هیچ اجاق یا وسایل گرمایشی دیگری در اتاق وجود نداشت که من را در هنگام بازنشستگی و بلند کراتینه مو شدن گرم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. من سخت به میوه ها و آجیل ها چسبیدم و تنها با آنها زندگی بیبی لایت مو کردم تا زمانی که هوا شروع به گرم کراتینه مو شدن بیبی لایت مو کرد. سپس آنقدر اعتماد به نفس پیدا بیبی لایت مو کردم که به تدریج وارد یک رژیم غذایی خام خام کراتینه مو شدم و بعداً رژیم غذایی نیمه خام و نیمه پخته را گرفتم، اما اصلاً گوشت نداشتم.

  رنگ مو فانتزی یاسی بدون دکلره

مگر در مواقعی که برای جلوگیری از ناخوشایند لازم پروتئین تراپی مو بود. مشاجرات و توضیحات در میان افرادی که هیچ چیز در این مورد نمی دانستند، و بنابراین شک داشتند، و اغلب تمایل به تمسخر من داشتند. با بازگشت به غذاهای پخته، یبوست بازگشت و با آن آثار سرماخوردگی یا آب مروارید قدیمی ظاهر کراتینه مو شد. این چیزی رنگ مو است که من به طور خاص متوجه کراتینه مو شدم. وقتی روده‌هایم آزادانه حرکت می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

بهترین رنگ مو صدفی : آن وقت و تنها آن زمان پروتئین تراپی مو بود که از آب مروارید یا سرماخوردگی خلاص کراتینه مو شدم. من در حال حاضر در جایی قرار دارم که از تأثیرات دوستان مهربان و خوش‌نیت و اعضای خانواده‌ام دور لایت و هایلایت مو هستم، بنابراین کاملاً با رژیم غذایی خام زندگی می‌کنم، هر روز کارهای سنگین بدنسازی انجام می‌دهم، همچنین تا حدودی. علاوه بر این، مطالعه و سایر کارهای مغزی، که در کل من را در بیشتر ساعات روز مشغول نگه می رنگ مو دارد.

من همیشه از بهترین سلامتی در هر مورد خاصی برخوردار لایت و هایلایت مو هستم. اچ. میچل گودزی. [ص 137] پرونده رادر آقای ال.اف.رادر از اولالا، واشینگتن، در ساعت 12:15 بعد از ظهر ، 11 می 1910، در 123½ برادوی شمالی، در چهل و هفتمین سال سن خود درگذشت. تاریخچه فیزیکی آقای رادر یکی از رنج های متناوب رنگ مو است.

در اثر تصادفی در دوران کودکی که در آن مجروح کراتینه مو شد، دوران جوانی و جوانی او پر از حملات حاد بیماری دردناک کراتینه مو شد. حدود پانزده سال پیش، او روش‌های درمانی ارتدکس را رها بیبی لایت مو کرد و به روشی روی آورد که امروزه به عنوان روش طبیعی یا بدون دارو شناخته می‌نانو کراتین مو شود، در نتیجه اولین تسکین‌هایی را که تا به حال دیده پروتئین تراپی مو بود تجربه بیبی لایت مو کرد.

  مدل رنگ مو دودی زیتونی با دکلره

سه سال پیش سه ماه در بستر بیماری پروتئین تراپی مو بود و پس از تسلیم مجدد به روزه و من روی آورد. در چهارده روز بیدار کراتینه مو شد و در عرض یک ماه توانست به کارهای عادی خود رسیدگی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. از آن زمان تاکنون علائم حاد عود نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود تا اینکه در 31 مارس سال جاری پس از ورزش های بدنی ناخورنگ مو استه و صرف یک وعده غذایی سنگین دچار درد کراتینه مو شدید در روده کراتینه مو شد که مجبور کراتینه مو شد به بالین خود ببرد.

معده او غذا را رد بیبی لایت مو کرد و در عرض یک هفته مصرف آب باعث تهوع کراتینه مو شد. سپس من را برای تشخیص پرونده و درمان مستقیم فراخواندند. من در آن زمان به خانم رادر گفتم که شانس کمی برای بهپروتئین تراپی مو بودی او وجود رنگ مو دارد، اما رنگ مو استفاده از آب میوه و آبگوشت سبک را امتحان بیبی لایت مو کردم. با این حال، زمانی که آقای رادر هر گونه رزق و روزی را رد بیبی لایت مو کرد.

بهترین رنگ مو صدفی : به زودی به موضوع رسید[ص 138]تنها منجر به حالت تهوع و درد طاقت فرسا کراتینه مو شد. در همین حین، بیمار به سیاتل آمد و با هر علامتی به هتل رفت که نشان دهنده تسکین آن رنگ مو است که دنباله منطقی حذف موقت غذا از سیستمی رنگ مو است که در حال مبارزه با شرایط غیر طبیعی رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه