↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو سالنی

بهترین رنگ مو سالنی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو سالنی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو سالنی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو سالنی : یک مرد نمی تواند از سلامت روانی زیادی برخوردار باکراتینه مو شد در حالی که بدن بیمار رنگ مو دارد. این یک معامله خوب رنگ مو است مانند سوال قدیمی، مرغ یا تخم مرغ اول؟ ذهن و بدن به هم گره خورده اند، و شما ممکن رنگ مو است سعی کنید به نوبه خود با هر یک برخورد کنید، اما همیشه متوجه می شوید که باید با هر دو دست و پنجه نرم کنید. بیشتر پزشکان تمایل به چشم پوشی از ذهن تمام دکلره مو دارند.

رنگ مو : زندگی ذهن منظره‌ای از لذت رنگ مو است که همیشه در برابر او گنانو کراتین مو شوده می‌نانو کراتین مو شود. در ذهن اجبالیاژ مو داد ما یک جهان وجود داشت. اما در ذهن ما جهان های زیادی وجود رنگ مو دارد و جهان های جدید به طور مداوم کشف می شوند. تنها سوال این رنگ مو است که کدام یک را انتخاب می کنید؟ آیا جهان فضای بیرونی، دنیای مادی بی نهایت را انتخاب خواهید بیبی لایت مو کرد؟ کوچکترین حشره ای را که می توانید ببینید که روی سطح زمین می خزد را در نظر سامبره مو بگیرید.

بهترین رنگ مو سالنی

بهترین رنگ مو سالنی : به اندازه ای که آن حشره نسبت به زمین کوچک رنگ مو است، میلیون ها بار آنقدر کوچک نیست، همانطور که زمین در رابطه با جهان لایت و هایلایت مو هستی رنگ مو است که توسط تلسکوپ پرقدرت، به علاوه دوربین عکاسی، به علاوه میکروسکوپ اگر می‌خواهید معجزات این دنیای فضا را بدانید، «زندگی کیهان» آرنیوس یا «نورهای جانبی در نجوم» سایمون نیوکمب را بخوانید. در اینجا کافی رنگ مو است.

بگوییم که ما یک شیمی از ستارگان، با رنگ مو استفاده از طیف سنجی داریم. که ما می توانیم سرعت و جهت ستارگان را با همین ابزار اندازه گیری کنیم. ما یاد گرفته ایم اندازه ستارگان را اندازه گیری کنیم و ستاره هایی را مطالعه می کنیم که حتی نمی توانیم آنها را ببینیم! و سپس انیشتین با تئوری‌های «نسبیت» خود می‌آید و به نظر می‌رسد.

  مدل رنگ مو مش یخی

که ما باید بخش بزرگی از این دانش را بازبینی کنیم تا به این واقعیت اجازه دهیم که نه تنها به هر چیزی که به آن نگاه می‌کنیم، بلکه خود ما نیز در حال پرواز بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم. از کدام راه در فضا! یا جهان اتم را انتخاب می کنید، بی نهایت جهان مادی راه دیگری را دنبال می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، به اصطلاح؟ هر چه جهان نسبت به جهان ما بزرگ رنگ مو است، و به اندازه جهان ما نسبت به حشره ای که روی آن می خزند، بزرگتر رنگ مو است.

اما نسبت به مولکول هایی که بدنش را تشکیل می دهند، بزرگتر رنگ مو است. و اینها به نوبه خود میلیونها میلیون بار بزرگتر از اتمهایی لایت و هایلایت مو هستند که آنها را تشکیل می دهند. و سپس، بنگر، دراتم میلیون ها میلیون الکترون وجود رنگ مو دارد – ذرات ریز انرژی الکتریکی! ما نمی‌توانیم این چیزهای بی‌نهایت جزئی را ببینیم، بیش از آن که می‌توانیم برقی را ببینیم که ماشین‌های واگن برقی ما را راه‌اندازی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

اما ما می توانیم اثرات آنها را ببینیم، و می توانیم آنها را بشماریم و اندازه گیری کنیم، و با آنها در فرمول های پیچیده ریاضی برخورد کنیم، و به همان اندازه که از غبار زیر پای خود مطمئن بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، از وجود آنها مطمئن باشیم. اگر می خواهید در این سرزمین عجایب کاوش کنید، «دانش جدید» دانکن یا «معجزه علم» دکتر هنری اسمیت ویلیامز را بخوانید. یا جهان ناخودآگاه را انتخاب خواهید بیبی لایت مو کرد.

گذشته نژادی ما که در اتاق های مخفی ذهن ما حبس کراتینه مو شده رنگ مو است؟ یا جهان فراخودآگاه را انتخاب خواهید بیبی لایت مو کرد، بی نهایت نبوغ که در هنرها تجلی یافته رنگ مو است؟ انسان با تدبیر هنر نه تنها حیات تازه می آفریند، بلکه آن را می آزماید، وزن می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و اندازه می گیرد، آزمایش هایی را با آن انجام می دهد، مانند فیزیکدان با مولکول و ستاره شناس با نور. او درمی‌یابد.

  ترکیب رنگ مو تنباکویی با فندقی

که چه چیزی کار می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و چه چیزی کار نمی‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و به این ترتیب عضلات اخلاقی و معنوی خود را توسعه می‌دهد و خود را برای وظیفه‌اش به‌عنوان سازنده زندگی تربیت می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. کلمات مکتوب می توانند تصور ضعیفی از شگفتی هایی که در این مناطق مسحور کراتینه مو شده ذهن یافت می شوند، به دست دهند. اینجا کاخ هایی با شکوه و عظمت فراتر از تصور رنگ مو است.

بهترین رنگ مو سالنی : اینجا معابدی با زیارتگاه های مقدس و اتاق های گنج پر از طلا و جواهرات گرانبها لایت و هایلایت مو هستند. ما به عنوان علاءالدین در درنگ مو استان برنگ مو استانی وارد این مکان ها می شویم. ما رنگ مو استاد اینجا بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم و هر چه می بینیم مال مرنگ مو است. کسی که یک بار به آن دسترسی پیدا بیبی لایت مو کرده رنگ مو است – او نه تنها چراغ جادو را در اختیار رنگ مو دارد، بلکه دارای تمام ویژگی های شگفت انگیز درنگ مو استان های کودکی ما رنگ مو است.

تارنهلم و حلقه جادویی اوست که به او بر دشمنانش قدرت می بخکراتینه مو شد. او شمشیر رنگ مو است که هیچ کس نمی تواند آن را بشالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و گلوله نقره ای که همه شکارها را به زمین می اندازد، و فرش پرنده ای که بر روی زمین سفر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و خانه ای ساخته کراتینه مو شده از نان زنجبیل، و سه آرزویی رنگ مو است که همیشه برآورده می شوند.

  رنگ مو فندقی نسکافه ای

و فیلتر عشق، و اکسیر جوانی، و موسیقی کره‌ها، و – چه کسی می‌داند، ممکن رنگ مو است روزی او به آسمان بیاید، با سنت پیتر و کلید طلایی او، و سرافیم در حال آواز و شادی صحبت بیبی لایت مو کردن قسمت دوم کتاب بدن فصل هجدهم وحدت بدن (درباره بدن به عنوان یک کل بحث می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و نشان می دهد که سلامتی موضوع بسیاری از اندام ها و عملبیبی لایت مو کردهای مختلف نیست.

بلکه یکی از مشکلات یک ارگانیسم رنگ مو است.) خواننده ای که بحث ما را تا اینجا دنبال بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، می فهمد که ما به ندرت حاضریم بدن را جدا از ذهن بدانیم. مطمئناً بدن یک ماشین رنگ مو است، اما ماشینی رنگ مو است که راننده رنگ مو دارد، و در حالی که ممکن رنگ مو است یک دستگاه صدا راننده مست و غیرمسئول داشته باکراتینه مو شد، چنین ماشینی برای مدت طولانی سالم نمی ماند.

اغلب، زمانی که دستگاه مشکلی رنگ مو دارد، متوجه می‌شویم که اشتباه از راننده رنگ مو است. به عبارت دیگر، در می یابیم که آنچه برای بدن لازم رنگ مو است تغییر در ذهن رنگ مو است. اگر می‌خواهید بدن سالمی داشته باشید و تا زمانی که ممکن رنگ مو است آن را سالم نگه دارید، اولین مشکلی که باید حل کنید این رنگ مو است که می‌خواهید از زندگی خود چه بسازید.

بهترین رنگ مو سالنی : شما باید هدف داشته باشید و با انرژی و علاقه با وظایف زندگی مقابله کنید. صحبت از سلامتی برای مردی که هدف اخلاقی نرنگ مو دارد چه فایده ای رنگ مو دارد؟ او ممکن رنگ مو است پاسخ دهد – در واقع، من شنیده ام که قربانیان اعتیاد به الکل پاسخ می دهند – “رهایم کن. من حق دارم به روش خودم به جهنم بروم.” البته می‌دانم که عکس قضیه به همان اندازه صادق رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه