↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو صورتی

بهترین رنگ مو صورتی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو صورتی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو صورتی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو صورتی : کالبد شکافی در هر یک از چندین مرگی که در مطب من در شهر سیاتل رخ بالیاژ مو داده رنگ مو است، بیماری ارگانیک را نشان می دهد که منشأ آن در سال های اولیه زندگی رنگ مو است.

رنگ مو : بورنز و دیویدسون، که تلاش آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند او را متقاعد کنند که به ارتدکس و مراقبت از پزشکان ارتدکس بازگردد. انکار خشمگینانه آقای رادر و همچنین نتیجه تلاش برای دیوانه اعلام بیبی لایت مو کردن او رکورددار رنگ مو است. در رابطه با دومی، پس از انتقال وی به اتاقی آرام و راحت در بالای شهر، با دستور بالیاژ مو دادگاه که به نحوی از سوی مقامات بهداشتی به دست آمده پروتئین تراپی مو بود.

بهترین رنگ مو صورتی

بهترین رنگ مو صورتی : مأموران انسانی به کمک فرستاده کراتینه مو شدند و خانه مورد نظر قرار گرفت. مراقب و نگهبانی پروتئین تراپی مو بودند در حالی که پرستاران مؤمن از ورود اجباری این خادمان مردم جلوگیری آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. این دومی حتی تا آنجا پیش رفت که نردبان هایی را تا پنجره اتاق آقای رادر بالا برد و با نمایش اسلحه ها سعی بیبی لایت مو کرد صیدها را در تلاش بیهوده برای ارائه نامه که بهانه آنها پروتئین تراپی مو بود مجبور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

برای اینکه بیمار را نبینند و تا حد امکان از مزاحمت پر سر و صدا نجاتش دهم، او را به حمام بردم و در را قفل بیبی لایت مو کردم. سپس از پنجره ای به پنجره دیگر در یک بالیاژ مو دادگاه به آپارتمان بعدی رفتم تا وکیل جامعه انسانی را صدا کنم.[ص 139]اقدامات لازم را انجام بالیاژ مو داد که در نهایت نامه را به یاد آورد. در این میان، آقای رادر به قدری از نظر روحی رنج می برد که ساعت ها زندگی اش ناامید کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و هیچ گاه از شوک عصبی که بی شک پایان او را تسریع می بیبی لایت مو کرد.

  رنگ مو مش ساده

به طور کامل بهپروتئین تراپی مو بود نیافت. تا زمان آمدن این افسران، او می‌توانست از اتاق خود به سمت حمام برود، اما پس از آن مدام التماس می‌بیبی لایت مو کرد که در برابر بیگانگان محافظت نانو کراتین مو شود و در صورت نیاز به او اجازه بالیاژ مو داده نانو کراتین مو شود که در آرامش بمیرد. وقتی مرگ یک بیمار تحت مراقبت من رخ می دهد، بسیار نگرانم که هیچ سنگی روی سنگ نگذارد تا علت را نشان دهد.

در این، هفتمین مرگ من در چهار سال تمرین در سیاتل، تشخیص و پیش آگهی خود را کاملاً تأیید می‌کنم. در کالبد شکافی دو پزشک قدیمی و معاون پزشکی قانونی به من کمک آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. نتایج معاینه پس از مرگ به شرح زیر پروتئین تراپی مو بود: احشاء آقای رادر غیرطبیعی‌ترین ویژگی‌هایی را نشان می‌دهد که بخت من در سال‌ها کار پس از مرگ مشاهده بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

ریه ها در هر نقطه به حفره پلور و همچنین در جاهایی به دیافراگم چسبیده پروتئین تراپی مو بودند. قلب در وضعیت عادلانه رنگ مو است. معده گشاد و افتادگی رنگ مو دارد. کیسه صفرا در سه کیسه مجزا، که هر یک به اندازه کیسه طبیعی پروتئین تراپی مو بود، و دو قسمت از این قسمت ها با 126 سنگ صفراوی به وزن یک دانه تا نیم اونس پر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

روده کوچک تا لگن جمع کراتینه مو شد و در وسط راه انواژانس گرفت به طوری که یک بخش از دو اندازه گیری کراتینه مو شد.[صفحه 140]یارد اشغال کراتینه مو شده اما پنج اینچ طول. بخش‌هایی از این‌ها مربوط به دوران کودکی پروتئین تراپی مو بود. کولون عرضی در تمام وسعت خود در جلوی کولون نزولی قرار داشت، در حالی که کولون صعودی و نزولی اندازه نوزاد و ساختار غضروفی را نشان بالیاژ مو داد.

  رنگ مو فانتزی خاکستری

بهترین رنگ مو صورتی : خم سیگموئید و رکتوم قطری بزرگتر از انگشت شست بالغ نداشتند و در حالت غضروفی پیشرفته پروتئین تراپی مو بودند. کلیه ها منصفانه لایت و هایلایت مو هستند. کبد بزرگ کراتینه مو شده و به کراتینه مو شدت گرفتگی رنگ مو دارد. شرایط به نمایش گذاشته کراتینه مو شده به گونه ای پروتئین تراپی مو بود که شگفتی هر ذهنی که در مراقبت از بدن انسان عمل می بیبی لایت مو کرد در این فکر نهفته رنگ مو است که طبیعت توانسته رنگ مو است تحت این ناتوانی ها زندگی این مرد را تا چهل و هفتمین سال حفظ الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

برای من این اثبات مثبتی رنگ مو است که “انسان تنها با نان زندگی نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” حقایق ارائه کراتینه مو شده به راحتی قابل تأیید رنگ مو است. آقای رادر روزه گرفت چون باید روزه می گرفت. او به هیچ وجه نمی توانست غذا بخورد و مرگ او به دلیل بیماری ارگانیک غیرقابل ترمیم رخ بالیاژ مو داد. او هرگز بدون آب و آب میوه نپروتئین تراپی مو بود. هر زمان که به نظر می رسید، آبگوشت سبزیجات و غذاهای آماده بالیاژ مو داده می کراتینه مو شد، اما همیشه عواقب دردناکی داشت.

در ماه آوریل، او عملاً روزه می‌گرفت، اگرچه غذای آن‌طور که ذکر کراتینه مو شد، عرضه می‌کراتینه مو شد. در کار من اصلاً قابل توجه نیست که بیماران به مدت سی، چهل و پنجاه روز از غذا خودداری کنند، اگرچه تعبالیاژ مو داد بیشتر آنها به این مدت زمان نیاز نرنگ مو دارد. همانطور که من به دلیل روش های من مورد انتقاد قرار گرفتم و متوجه کراتینه مو شدم که تلاش های ترکیبی قدیمی ها[صفحه 141]مدارس در نهایت به معنای آن لایت و هایلایت مو هستند.

شاید یک تعریف نادرست ثابت نانو کراتین مو شود: گرسنگی عبارت رنگ مو است از انکار غذا، چه به صورت تصادفی یا طراحی کراتینه مو شده، به سیستمی که برای رزق و روزی فریاد می‌زند. روزه عبارت رنگ مو است از پرهیز عمدی از غذا توسط دستگاهی که رزق نرنگ مو دارد تا زمانی که رنگ مو استراحت و پاکیزه و آماده هضم نانو کراتین مو شود. سپس غذا عرضه می نانو کراتین مو شود.

  رنگ مو کرم کاراملی روشن

رفتار افسران بهداشتی و انسانی در پرونده رادر اولین نمونه از روش های رویه آنها نیست که سرنوشت من تجربه آن پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. در اواخر ژانویه 1908، خانم دی. همسایه های رسمی به مسئولان شکایت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که این کودک در حال روزه داری رنگ مو است و کم کم از گرسنگی می میرد. این موجودات اقتدار بدون مجوز وارد آپارتمان خانم ویدون کراتینه مو شدند.

او را بر خلاف میل و اعتراض او مورد معاینه بدنی قرار بالیاژ مو دادند، فرزندش را به زور از او گرفتند و زمانی که شوهرش قصد داشت دخترش را پس بگیرد، او را به جرم بازداشت دستگیر آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. در مقابل یک افسر مقاومت بیبی لایت مو کرد و او را به زندان شهر برد. من همچنین در این زمان به طبابت بدون مجوز متهم کراتینه مو شدم، اتهامی که در بالیاژ مو دادگاه عالی رد کراتینه مو شد.

بهترین رنگ مو صورتی : ترجیح می‌دهم تحقیقاتی درباره کارم و نتایج آن، موفقیت‌آمیز و ناموفق، انجام دهم. تاکنون روش‌هایی که آن‌های متضاد دنبال می‌کنند، همان روش‌هایی پروتئین تراپی مو بوده‌اند که در آن موفق پروتئین تراپی مو بوده‌اند[صفحه 142]اطلاع بالیاژ مو دادن به جهان در کل که کار اینجرنگ مو است، پیشرفت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، وگرنه چرا خشم؟ اینجرنگ مو است که بماند و کاری را انجام دهد که حقیقت در نهایت همیشه انجام می دهد – غالب نانو کراتین مو شود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه