↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو زیتونی

بهترین رنگ مو زیتونی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو زیتونی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو زیتونی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو زیتونی : توسط شعبده باز معروفی به نام دکتر پیپت ساخته کراتینه مو شد. دکتر پیپت گربه شیشه ای را برای گرفتن موش ساخته پروتئین تراپی مو بود، اما گربه از گرفتن موش امتناع بیبی لایت مو کرد و بیشتر کنجکاو پروتئین تراپی مو بود تا مفید.

رنگ مو : مردم آن را به بردگی بکشانند و فرمانروای دخترش را ناپروتئین تراپی مو بود کنند و بدین ترتیب ثروت اوز را برای خود به دست آورند. اما تا زمانی که نوم ظالم و حیله گر، روگدو، با کیکی آرو، هیوپ توطئه بیبی لایت مو کرد، همه این تلاش ها شکست خورده پروتئین تراپی مو بود. مردم اوز به هیچ خطری مشکوک نپروتئین تراپی مو بودند. زندگی در زیباترین سرزمین پریان جهان یک دور از روزهای شاد و شاد پروتئین تراپی مو بود.

بهترین رنگ مو زیتونی

بهترین رنگ مو زیتونی : در مرکز شهر زمردی اوز، پایتخت قلمروهای اوزما، باغی وسیع و زیبا قرار رنگ مو دارد که با دیواری با زمردهای درخشان احاطه کراتینه مو شده رنگ مو است و در مرکز این باغ، کاخ سلطنتی اوزما، باشکوه ترین بنای تاریخ قرار رنگ مو دارد. ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است. از صد برج و گنبد، پرچم‌های اوز که شامل اوزمی‌ها، مونچکینزها، گیلیکی‌ها، وینکی‌ها و کوادلینگ‌ها می‌کراتینه مو شد، برافراشتند.

پرچم مونچکینز آبی و پرچم وینکی ها زرد رنگ مو است. بنر بنفش و بنر قرمز رنگ مو است. رنگ های شهر زمردی البته سبز لایت و هایلایت مو هستند. بنر خود اوزما یک مرکز سبز رنگ مو دارد و به چهار قسمت تقسیم کراتینه مو شده رنگ مو است. این محله‌ها به رنگ‌های آبی، بنفش، زرد و قرمز لایت و هایلایت مو هستند که نشان می‌دهد او بر تمام کشورهای سرزمین اوز حکومت می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. 55 این سرزمین پریان به قدری بزرگ رنگ مو است.

که هنوز دختر فرمانروایش همه آن را نمی شناسد و می گویند در برخی نقاط دوردست کشور، در جنگل ها و کولایت و هایلایت مو هستان ها، در دره های پنهان و جنگل های انبوه، مردم لایت و هایلایت مو هستند و جانورانی که از اوزما به همان اندازه که او از آنها می داند اطلاعات کمی تمام دکلره مو دارند. با این حال، این افراد ناشناخته به اندازه ساکنان شناخته کراتینه مو شده اوز که تمام کشورهای نزدیک به شهر زمرد را اشغال بیبی لایت مو کرده اند، زیاد نیستند.

  رنگ موی جو گندمی دخترانه

در واقع، من مطمئن لایت و هایلایت مو هستم که طولی نخواهد کشید تا تمام نقاط سرزمین پریان اوز کشف نانو کراتین مو شود و مردمان آنها با حاکم خود آشنا شوند، زیرا در کاخ اوزما چندین نفر از دوستان او کنجکاو لایت و هایلایت مو هستند که دائماً در حال کشف چیزهای جدید و جدید لایت و هایلایت مو هستند. مکان ها و ساکنان خارق العاده یکی از مکرر ترین کشف کنندگان این مکان های مخفی در اوز، دختر کوچک کانزاس به نام دوروتی رنگ مو است.

که عزیزترین دوست اوزما رنگ مو است و در اتاق های مجلل کاخ سلطنتی زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. دوروتی در واقع یک پرنسس شهر اوز رنگ مو است، اما دوست نرنگ مو دارد که او را شاهزاده خانم خطاب کنند، و چون ساده و شیرین رنگ مو است و تظاهر به یک دختر کوچک معمولی نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، همه او را “دوروثی” می نامند. و محبوب ترین فرد در کنار اوزما در تمام سرزمین اوز رنگ مو است.

بهترین رنگ مو زیتونی : یک روز صبح دوروتی از سالن کاخ گذشت و درب دختر دیگری به نام تروت را زد که او نیز مهمان و دوست اوزما پروتئین تراپی مو بود. وقتی به دوروتی گفته کراتینه مو شد که وارد نانو کراتین مو شود، متوجه کراتینه مو شد که تروت یک مرد ملوان پیر با یک پای چوبی و یک پای گوشتی، که کنار پنجره باز نشسته پروتئین تراپی مو بود و دود لوله بلال ذرت را بیرون می‌کشید، رنگ مو دارد. این مرد ملوان کاپن بیل نام داشت و تروت را تا سرزمین اوز همراهی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و قدیمی ترین و وفادارترین رفیق و دوست او پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ موی شکلاتی تیره با مش روشن

دوروتی از کاپن بیل نیز خوشش آمد و پس از احوالپرسی به تروت گفت: 57 می‌دانی، ماه آینده تولد اوزما رنگ مو است، و من فکر می‌کنم چه چیزی می‌توانم به عنوان هدیه تولد به او بدهم. او آنقدر با همه ما خوب رنگ مو است که مطمئناً باید تولد او را به خاطر بسپاریم.” تروت موافقت بیبی لایت مو کرد: «این درست رنگ مو است. من هم در این فکر پروتئین تراپی مو بودم که چه چیزی می توانم به اوزما بدهم. تصمیم گیری بسیار سخت رنگ مو است.

زیرا او به تمام خورنگ مو استه هایش رسیده رنگ مو است و از آنجایی که او یک پری رنگ مو است و چیزهای زیادی در مورد جادو می داند، می تواند هر آرزویی را برآورده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. دوروتی گفت: «می‌دانم، اما موضوع این نیست. این نیست که اوزما به چیزی نیاز رنگ مو دارد ، اما اینکه بداند ما تولد او را به یاد آورده ایم، خوشحال خواهد کراتینه مو شد. اما چه چیزی به او بدهیم؟» تروت با ناامیدی سرش را تکان بالیاژ مو داد.

او گفت: “من سعی بیبی لایت مو کردم فکر کنم و نمی توانم.” دوروتی گفت: “در مورد من هم همینطور رنگ مو است.” کپن بیل، صورت گرد خود را با سبیل هایش به سمت دو دختر چرخاند و با چشمان درشت و آبی روشن خود به آنها خیره کراتینه مو شد. “چیه، کپن بیل؟” 58 او گفت: “این یک گل مسحور کراتینه مو شده رنگ مو است.” “این یک گیاه زیبا رنگ مو است که در یک گلدان طلایی ایستاده و انواع گلها را یکی پس از دیگری رکراتینه مو شد می دهد.

  مدل رنگ مو قرمز یاقوتی

یک دقیقه یک گل رز خوب جوانه می زند و شکوفه می دهد، سپس یک گل لاله، و بعد یک کریس- کریس-. دوروتی در حالی که به او کمک می بیبی لایت مو کرد گفت: «- سرود. “خودشه؛ و بعد یک کوکب، یک ‘سپس یک گل نرگس، یک’ در تمام محدوده o’ posies. جوس به محض اینکه یکی از بین می‌رود، دیگری می‌آید، از نوع دیگر، و عطر آن‌ها بسیار خوشبو رنگ مو است.

بهترین رنگ مو زیتونی : و شب و روز، سال به سال شکوفا می‌شوند.» “این فوق العاده رنگ مو است!” دوروتی فریاد زد. “من فکر می کنم اوزما آن را دوست رنگ مو دارد.” “اما گل جادو کجرنگ مو است و چگونه می توانیم آن را بدست آوریم؟” از تروت پرسید. کپن بیل به آرامی پاسخ بالیاژ مو داد: «نمی‌دانم، زاکلی». «گربه شیشه‌ای همین دیروز در مورد آن به من گفت، و گفت که در مکانی خلوت در شمال شرقی اینجا پروتئین تراپی مو بود.

گربه شیشه‌ای به دور اوز سفر می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، می‌دانی، موجود کوچک چیزهای زیادی را می‌بیند که هیچ‌کس دیگری انجام نمی‌دهد.» دوروتی متفکرانه گفت: «این درست رنگ مو است. شمال شرقی اینجا باید در کشور مونچکین باکراتینه مو شد، و شاید راه خوبی باکراتینه مو شد، بنابراین بیایید از گربه شیشه ای بخواهیم به ما بگوید چگونه به گل جادویی برسیم.

بنابراین دو دختر، در حالی که کپن بیل به دنبال آنها روی پای چوبی‌اش کوبیده پروتئین تراپی مو بود. به باغ رفتند و پس از مدتی جستجو، گربه شیشه‌ای را پیدا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که زیر نور آفتاب در کنار بوته‌ای جمع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و به خواب عمیقی فرو رفته پروتئین تراپی مو بود. گربه شیشه ای یکی از کنجکاوترین موجودات در اوز رنگ مو است. قبل از اینکه اوزما سوژه هایش را از جادو بیبی لایت مو کردن منع الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه