↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو طبیعی

بهترین رنگ مو طبیعی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو طبیعی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو طبیعی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو طبیعی : از این سر کشور تا آن سر کشور، درنگ مو استان بانکداری تقلبی توسط حزب کشاورزان پیش می رود و توسط مطبوعات سرمایه داری مطرح می نانو کراتین مو شود. “نیویورک تایمز” چندین ارسال مفصل، همچنین سرمقاله های رسمی رنگ مو دارد. یک یا دو هفته بعد، بالیاژ مو دادگاه عالی ایالت این روند را به عنوان یک توطئه محکوم بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو : مطمئن کراتینه مو شده‌ام که حقیقت در کنارم رنگ مو است. من قرعه خود را با حقیقت انداختم. در حالی که این مردان تندخو و مغرور و قدرتمند که من با آنها وارد لیست های جنگ می شوم تمام موفقیت های خود را از باطل ساخته اند و از حقیقت می ترسند همانطور که از هیچ چیز دیگری در زمین خدا نمی ترسند. قبل از اینکه با آقای گالت، سردبیر مجله به یک واقعیت مهم در مورد زندگی خود اشاره می کنم.

بهترین رنگ مو طبیعی

بهترین رنگ مو طبیعی : به شرح زیر: در طول بیست سال زندگی حرفه ای خود به عنوان یک مهاجم دارای امتیاز ویژه، تقریباً به تمام منافع مهم در آمریکا حمله بیبی لایت مو کرده ام. جملاتی که گفته‌ام، اگر دروغ باکراتینه مو شد، کافی پروتئین تراپی مو بود تا هزار برابر تمام دارایی‌ای که تا به حال داشته‌ام را از من سلب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و هزار برابر یک مرد عادی به زندان بفرستد. من بارها دروغگو خوانده کراتینه مو شده ام، نیازی به گفتن نیست.

اما هرگز در تمام این بیست سال یک بار یکی از دشمنان من جرأت نبیبی لایت مو کرده رنگ مو است که مرا به بالیاژ مو دادگاه بکشاند و موضوع بین ما را به هیئت منصفه ای متشکل از شهروندان آمریکایی ارائه دهد. چندین بار به انجام آن نزدیک کراتینه مو شده اند. وکیلی که در این مراسم حضور داشت به من گفت که کنفرانسی بین آقای جی. اوگدن آرمور و وکلایش برگزار کراتینه مو شد که سه روز و سه شب طول کشید و در آن آقای آرمور اصرار داشت که داشته باکراتینه مو شد.

  رنگ مو سفید مشکی دخترانه

من را به اتهام افترا دستگیر آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، و وکلای او اصرار داشتند که او نمی تواند “تحمل این گاف” را داشته باکراتینه مو شد. همانطور که در این کتاب مشاهده بیبی لایت مو کردید، آقای ویلیام ای. کوری مرا تهدید بیبی لایت مو کرد که به خاطر افترا از من شکایت خواهد بیبی لایت مو کرد. من مطلع کراتینه مو شدم که آقای راکفلر جوان مشتاقانه می خورنگ مو است این کار را انجام دهد، و مادام تینگلی، “مادر بنفش” تئوسوفی، در واقع وکلایش را برای شوخی های من در مورد او به دنبال من فرستاد.

اگر آقای HR Galt واقعاً علیه من شکایت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، او اولین نفر از کاپیتان های ممتاز ما خواهد پروتئین تراپی مو بود که تا این حد جسارت بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. اکنون، برای بازگشت به “St. پل دیسپچ» و «پیونیر پرس»: در مورد پرونده‌های این روزنامه‌ها مطالعه دقیقی نبیبی لایت مو کرده‌ام، اما در مورد جنبش لیگ غیرحزبی و «رهبر غیرحزبی» آن مطالعه بیبی لایت مو کرده‌ام، همچنین در مورد آقای دکتر تحقیق بیبی لایت مو کرده‌ام.

والتر دبلیو لیگت، سردبیر سابق صرافیآقای لیگت به من اطمینان می دهد که هر گفته ای که می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند را می توان به وفور از روی پرونده ها ثابت بیبی لایت مو کرد و من معتقدم آقای لیگت. بر این اساس، من این ریسک را می‌پذیرم که اظهاراتی را که آقای لیگت در مورد این دو مقاله منتشر بیبی لایت مو کرد، و این دو مقاله بدون هیچ چالشی به تصویب رساندند، خلاصه کنم.

حدس من این رنگ مو است که آقای اچ آر گالت یکی از این دو کار را انجام خواهد بالیاژ مو داد: یا همان کاری را که آقای اوگدن آرمور انجام بالیاژ مو داد، و کاری که آقای کوری انجام بالیاژ مو داد، و کاری که آقای راکفلر انجام بالیاژ مو داد، و کاری که مادام تینگلی انجام بالیاژ مو داد، انجام خواهد بالیاژ مو داد. . در غیر این صورت، او همان کاری را که آسوشیتدپرس در مورد «توده‌ها» انجام بالیاژ مو داد انجام می‌دهد.

  رنگ مو قرمز کثیف

شکایت می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، یا درخورنگ مو است کیفرخورنگ مو است می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و بنابراین فرصتی پیدا می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا بیانیه‌ای بلند و باوقار از خودش در مقالاتش منتشر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. عدالت؛ او من را متحمل هزینه رنگ مو استخدام وکلا و مطالعه کامل پرونده هایش می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و بعد که قضیه پیش بیاید، آن را رها می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و یک کلمه در مورد آن در اوراقش نمی گوید!

بهترین رنگ مو طبیعی : حالا آقای لیگت چه چیزی برای گفتن رنگ مو دارد؟ اظهارات وی به اختصار به شرح زیر رنگ مو است: «سنت پل دیسپچ» و «پیونیر پرس» توسط یک غول بزرگ اتومبیل خیابانی تأمین مالی و روی پای خود قرار گرفتند و بیست سال رنگ مو است که از روی احساسی سخاوتمندانه و خالص از قدردانی، از این بزرگراه اتومبیل خیابانی در همه کارهایش حمایت بیبی لایت مو کرده اند.

پنهان بیبی لایت مو کردن فرار مالیاتی و پیوند حق رای خود، تمسخر و معرفی نادرست کارمندانش هنگام اعتصاب. احتمالاً نمی توان این اوراق را با یک میلیون دلار خریداری بیبی لایت مو کرد، با این حال آنها کمتر از پنجاه و هفت هزار دلار مالیات می پردازند. تا همین اواخر، آنها برای انتشار آگهی‌های شهری هزینه‌ای غیرقانونی از شهر می‌گرفتند.

تنها زمانی از شهر خارج می‌کراتینه مو شدند که یک شهروند مستقل مجبور به افشاگری کراتینه مو شد. آنها به طور سیستماتیک از منافع راه آهن هیل دفاع بیبی لایت مو کرده اند. آنها اخبار تبلیغات عمومی علیه کوله بران و آسیابانان را سرکوب بیبی لایت مو کرده اند و به طور سرمقاله از این افراد سودجو و دیگر سودجویان دفاع بیبی لایت مو کرده اند.

  مدل رنگ موی دودی با دکلره

بعد از قرض سیصد هزار 269دلار از شرکت سرمایه و پس انداز، آنها تمام تلاش خود را برای شروع کار در بانک شهرداری سنت پل انجام بالیاژ مو دادند و تنها به این دلیل شکست خوردند که اظهارات نادرست آنها به سرعت فاش کراتینه مو شد. آنها به طور سیستماتیک در مورد جنبش کشاورزان دروغ گفته اند و از انتشار اصلاحات حتی در قالب تبلیغات پولی خودداری بیبی لایت مو کرده اند.

آنها فوق میهن پرست پروتئین تراپی مو بودند و از همه کارفرمایان می خورنگ مو استند تا زمانی که آنها در ارتش لایت و هایلایت مو هستند دستمزد کارمندان خود را ادامه دهند. اما آنها خودشان این توصیه را رعایت نآمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند! و اکنون بیایید، آقای گالت، و برای هیئت منصفه ای متشکل از شهروندان آمریکایی توضیح دهید. توسط شما اجازه بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است.

در روزنامه ای با تیراژ دویست هزار در مینه سوتا و ایالت های مجاور منتشر نانو کراتین مو شود و برای مدت پانزده ماه از سوی شما بی پاسخ و بدون چالش باقی مانده رنگ مو است! اتحادیه غیر حزبی، نه تنها در مینه سوتا و داکوتای شمالی، بلکه در سراسر کشور موضوعی رنگ مو است که منافع آن در وحشت شورش کشاورزان رنگ مو است.

بهترین رنگ مو طبیعی : و بنابراین تمام قدرت مطبوعات حفظ کراتینه مو شده برای بدجنسی بیبی لایت مو کردن آن به کار گرفته کراتینه مو شده رنگ مو است. لیگ از طریق بانک اسکاندیناوی-آمریکایی فارگو تجارت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و دشمنان لیگ با کمک مقامات دولتی تابع به این موسسه حمله بیبی لایت مو کرده و آن را به دست گیرنده می اندازند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه