↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین شماره رنگ مو طبیعی

بهترین شماره رنگ مو طبیعی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین شماره رنگ مو طبیعی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین شماره رنگ مو طبیعی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین شماره رنگ مو طبیعی : این کار توسط روزنامه هایی مانند “نیویورک تایمز” و “تریبون” و “شیکاگو تریبون” انجام می نانو کراتین مو شود که کاملاً قابل احترام در نظر گرفته می شوند. همانطور که من می نویسم، خبرنگار “نیویورک تریبون” در مکزیک، ال جی دی بیکر، رنگ مو استعفا می دهد و دلیل خود را این رنگ مو است.

رنگ مو : اما «ناسیونالیست» چاپخانه خود را تغییر نبالیاژ مو داد، و بنابراین ژنرال از انتظار خسته کراتینه مو شد و به روش قدیمی خود در تمسخر و سوء رنگ مو استفاده بازگشت. این را می‌دانید برای یک قراربالیاژ مو داد چاپ کار به ارزش پنجاه یا شاید صد دلار در هفته! اوتیس با این روشها ثروتمند کراتینه مو شد و بعداً ششصد و پنجاه هزار جریب زمین در شمال مکزیک خرید. هنگامی که رژیم دیاز سرنگون کراتینه مو شد.

بهترین شماره رنگ مو طبیعی

بهترین شماره رنگ مو طبیعی : ما آن را به راحتی حل خواهیم بیبی لایت مو کرد.» بنابراین ژنرال رفت و روز بعد سرمقاله ای در “تایمز” منتشر کراتینه مو شد که بسیار صمیمانه از برند ایده آلیسم اجتماعی ادوارد بلامی صحبت می بیبی لایت مو کرد. و پس از آن، برای دو یا سه هفته، “تایمز” با خوشایندی از برند ایده آلیسم اجتماعی ادوارد بلامی صحبت بیبی لایت مو کرد، و صادقانه از جلسات ملی گرایان گزارش بالیاژ مو داد.

اوتیس در بیرون بردن گاوهای خود با مشکل مواجه کراتینه مو شد، بنابراین او خواهان یک ضدانقلاب در مکزیک پروتئین تراپی مو بود، و برای سال‌ها تمام سیرنگ مو است مقاله او مداخله و تسخیر آن کشور پروتئین تراپی مو بود. زمانی مقامات فدرال هری چندلر، داماد اوتیس، و جانشین او در کنترل “تایمز” را به دلیل توطئه برای ارسال اسلحه به مکزیک متهم آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. آقای چندلر تبرئه کراتینه مو شد.

اگر به صفحه 209 این کتاب برگردید ، بیانیه ای از یک وکیل برجسته لس آنجلسی را در مورد محاکمات هیئت منصفه در «شهر فرشتگان سیاه» خواهید دید. آقای هرست همچنین مالک زمین های عظیمی در مکزیک رنگ مو است و آقای هرست همچنین می داند که اگر مکزیک توسط ایالات متحده تسخیر و ضمیمه نانو کراتین مو شود، ارزش زمین های او چندین برابر افزایش می یابد.

  مدل رنگ مو زنانه مش

بنابراین پانزده سال رنگ مو است که روزنامه های هرست به عنوان وسیله ای برای جنگ اجباری با مکزیک مورد رنگ مو استفاده قرار گرفته اند. آقای هرست اعتراف می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به این واقعیت افتخار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که این او پروتئین تراپی مو بود که جنگ اسپانیا و آمریکا را ساخت. او فردریک رمینگتون را به کوبا فرستاد تا از جنگ عکس بسازد، و رمینگتون می‌ترسید که جنگی در کار نباکراتینه مو شد.

و به همین دلیل به آقای هرست کابل گفت. آقای هرست پاسخ بالیاژ مو داد: “شما عکس ها را بسازید و من جنگ را خواهم ساخت.” این در سال 1897 یا 1898 پروتئین تراپی مو بود. من پسری پروتئین تراپی مو بودم که کالج را تمام بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم و قربانی این نوع مدرن “جنگ سازی” کراتینه مو شدم. من پروتئین تراپی مو بودم 255در خیابان راه می رفتم، و شنیدم که روزنامه فروشان فریاد می زدند، و این کلمات را دیدم که در صفحه اول “نیویورک ایونینگ ژورنال” چاپ کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

جنگ اعلام بیبی لایت مو کرد! بنابراین من از یکی از سکه هایم که به سختی به دست آورده پروتئین تراپی مو بودم جدا کراتینه مو شدم و خواندم: جنگ شاید اعلام بیبی لایت مو کرد به زودی اما آیا این ذره ذکاوت باعث کراتینه مو شد تا برای همیشه روزنامه های هرست را نخرم؟ این کار را نبیبی لایت مو کرد. من یک آمریکایی لایت و هایلایت مو هستم و نمی توانم در مقابل تیترهای پر شور چاپ کراتینه مو شده در روزنامه مقاومت کنم تا اینکه یک الاغ در برابر مزرعه شبدر چاق مقاومت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بنابراین من هنوز هم روزنامه هرست، “لس آنجلس اگزمینر” را می گیرم و می بینم که آقای هرست ذهنم را برای روند خونین الحاق میلیون ها هکتار از هرست به کشورم آماده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. هم مقاله هرست و هم کاغذ اوتیس گزارش های مفصلی از نحوه آماده کراتینه مو شدن دولت برای حمله به مکزیک می دهند. جزئیات مذاکرات دیپلماتیک و آمادگی های نظامی، درنگ مو استان های مفصل، کامل، و ظاهراً کاملاً معتبر وجود رنگ مو دارد.

  رنگ مو قهوه ای دودی تیره

بهترین شماره رنگ مو طبیعی : هر چند وقت یکبار وزارت امور خارجه به طور رسمی تکذیب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که چنین قصدی رنگ مو دارد یا در حال انجام چنین آمادگی هایی رنگ مو است. “Times” و “Examiner” این انکارها را چاپ می کنند – و سپس به چاپ بی رویه درنگ مو استان های خود ادامه می دهند! من مانده ام که بگویم کدام دروغ می گوید، دولت آمریکا یا مطبوعات آمریکا. همانطور که به ما گفته کراتینه مو شد.

شما می دانید که روزنامه های اروپا چه نقشی در ساختن اواخر جنگ گرفتند، جنگ «آخر». می‌دانید که کروپس‌ها صاحب «مطبوعات خزندگان» آلمان پروتئین تراپی مو بودند و از آن برای ایجاد نفرت از فرانسه رنگ مو استفاده می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. می‌دانید که در همان زمان به برخی از روزنامه‌های برجسته شوونیست فرانسه کمک مالی می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا محکومیت‌ها و تهدیدات علیه آلمان را منتشر کنند.

تا تخصیص‌های جنگی جدید از طریق رایشستاگ انجام نانو کراتین مو شود. کارل لیبکنشت این بدنامی را در آلمان برملا بیبی لایت مو کرد و کرنگ مو است حاکم کشور هرگز او را نبخشید و در بحران شورش اواخر شانس خود را یافتند تا او را جبران کنند. از جمله اسناد محرمانه ای که بلشویکی ها علنی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، نامه هایی از وزیر روسیه به فرانسه پروتئین تراپی مو بود.

رسانی به دولت خود از مذاکراتی که به موجب آن روسیه باید قسطنطنیه را تصرف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او نحوه رنگ مو استفاده از روزنامه های فرانسوی را گفت و اشاره بیبی لایت مو کرد که ایتالیا چگونه این کار را در حالی که طرابلس را تصرف می بیبی لایت مو کرد، انجام بالیاژ مو داد: مهم ترین اهمیت این رنگ مو است که ما در اینجا مطبوعات خوبی داریم… به عنوان نمونه ای از مفید پروتئین تراپی مو بودن پول برای ارائه مطبوعات… من می دانم.

  زیباترین رنگ موی شرابی

که تیتونی چگونه روزنامه های برجسته فرانسوی کار بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. کامل ترین و با بازترین دست. نتیجه اکنون برای همه آشکار رنگ مو است. ما در مورد چنین بدنامی در اروپا می خوانیم و از آنها می لرزیم و به خود تبریک می گوییم که “سرزمین شیرین آزادی” ما پاک تر رنگ مو است. اما خود را به جای یک مکزیکی تحصیل بیبی لایت مو کرده قرار دهید و ببینید که چگونه به نظر او می رسد.

مروجین مالی آمریکایی ثروت خود را به مکزیک می آورند و دولت مکزیک را می خرند و مالکیت با ارزش ترین زمین و نفت و مواد معدنی کشور را به دست می آورند. مردم مکزیک این دولت فاسد را سرنگون می کنند و سعی می کنند از این اموال دزدیده کراتینه مو شده مالیات مالیات بگیرند. اما دولت های خارجی می گویند که ممکن رنگ مو است بر این املاک مالیاتی تعلق نگیرد.

بهترین شماره رنگ مو طبیعی : و روزنامه هایی که متعلق به این منافع خارجی لایت و هایلایت مو هستند و منتشر می شوند، برای سال ها کمپین مفصلی از تهمت ها علیه مکزیک را ادامه می دهند تا به این نتیجه برسند که مردم آمریکا ممکن رنگ مو است با مردم مکزیک جنگ کنند و از آنها بهره برداری الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و این کار، نه صرفاً توسط کاغذ اوتیس و اوراق هرست، که همه افراد متفکر فاسد پروتئین تراپی مو بودن آنها را می دانند، انجام می نانو کراتین مو شود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه