↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ موی طبیعی مردانه

بهترین رنگ موی طبیعی مردانه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ موی طبیعی مردانه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ موی طبیعی مردانه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ موی طبیعی مردانه : اگر متوجه نشوید که انحراف اخبار و خیانت افکار عمومی امری اتفاقی و اتفاقی نیست، نکته این کتاب را از دست خواهید بالیاژ مو داد. به مدت بیست و پنج سال – یعنی از روز مارک هانا – این چیزی پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است که عمداً برنامه ریزی کراتینه مو شده و به طور سیستماتیک انجام کراتینه مو شده رنگ مو است، یک علم و یک تکنیک. کارشناسان گران قیمت زندگی خود را وقف آن می‌کنند.

رنگ مو : من می توانم بیش از یک ویررنگ مو استار و ناشر معروف را نام ببرم که به این ترتیب از کارش کنار گذاشته کراتینه مو شده و چیزی جز یک نام باقی نمانده رنگ مو است. از آنجایی که «منافع» بزرگ، حتی در ساعات پایانی که روزنامه‌ها بسته می‌شوند، کاملاً بیدار لایت و هایلایت مو هستند. آنها راهی برای دانستن آنچه می خواهند و به دست آوردن آن تمام دکلره مو دارند.

بهترین رنگ موی طبیعی مردانه

بهترین رنگ موی طبیعی مردانه : هر ویررنگ مو استار هرست درنگ مو استان هایی برای گفتن از بازدیدهای صاحب ساعت یک بامبالیاژ مو داد رنگ مو دارد که در نتیجه کل خط مشی روزنامه تغییر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و جایی که مالک مالک رنگ مو است، شاید کسی او را فراخواند و قانون را وضع الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. شاید ماموری قرار باکراتینه مو شد که مراقب کارهای او باکراتینه مو شد و رنگ مو استاد واقعی مقاله او نانو کراتین مو شود.

راکفلر پیر شهادت بالیاژ مو داد: «من برای سود سهام غوغا می کنم. و تصور کنید، اگر می‌توانید، یک شرکت انتشاراتی را که توسط راکفلر قدیمی کنترل می‌نانو کراتین مو شود، تصور کنید – سیرنگ مو است آن شرکت تا چه اندازه باید رعایت نانو کراتین مو شود! تصور کنید، اگر می توانید، یکی را که توسط پیرپونت مورگان کنترل می نانو کراتین مو شود! این اتفاق می افتد که من می توانم در مورد یکی از این دومی ها به شما بگویم.

درنگ مو استان مربوط به یکی از معروف‌ترین مؤسسات انتشاراتی آمریکرنگ مو است، خانه‌ای که یک مؤسسه ملی رنگ مو است و هر آدم باسوادی آن را می‌شناسد – خانه برنگ مو استانی «هارپرز» که اکنون این بدبختی را رنگ مو دارد که هشتصد هزار نفر رنگ مو دارد. بازپرداخت وام مسکن دلاری در خزانه های اگر بخواهم بگویم که کسب و کار انتشارات هارپر و برادرز تا ریزترین جزئیات توسط این وام مسکن مدیریت می نانو کراتین مو شود.

  رنگ مو مشکی دودی زیتونی

من را پوچ می دانید؟ ابتدا، رمان «تغییرکنندگان پول» را به خاطر بیاورید، رمانی که به علل وحشت 1907 می پردازد. “شرور” این رمان “دان واترمن” معینی رنگ مو است، یک سرمایه‌دار بزرگ که بر زندگی وال رنگ مو استریت مسلط رنگ مو است و در روابطش با زنان یک گراز وحشی پیر رنگ مو است. حجاب درنگ مو استان نازک پروتئین تراپی مو بود و قرار پروتئین تراپی مو بود که باکراتینه مو شد.

هرکسی که کلانشهر بزرگ مامون را می‌شناخت، پیرپونت مورگان، بزرگ‌تر را می‌شناخت و می‌دانست که این تصویر هم از نظر جزئیات و هم از نظر روحی صادق رنگ مو است. به طور طبیعی خود “جی پی” پیر خشمگین می نانو کراتین مو شود و پارتیزان های اجیر کراتینه مو شده او به دنبال فرصتی برای مجازات مهاجم او لایت و هایلایت مو هستند. 261خیلی خوب. پنج سال گذشت و من مشغول ویرایش گلچینی از ادبیات انقلاب پروتئین تراپی مو بودم.

من از نویسندگانی از هومر تا اچ‌جی ولز، در مجموع چند صد نفر را نقل قول می‌بیبی لایت مو کردم، و به عنوان بخشی از روال کار، به فهرست بلندبالایی از نویسندگان و مؤسسات انتشاراتی خطاب می‌بیبی لایت مو کردم، و درخورنگ مو است اجازه می‌بیبی لایت مو کردم تا عصاره‌های مختصری از کتاب‌های دارای حق چاپ را نقل کنم. دوره ای که بالیاژ مو داده نانو کراتین مو شود این گونه نقل قول ها تبلیغ ارزشمندی برای هر کتابی رنگ مو است.

زیرا ارزشمندتر رنگ مو است زیرا دائمی رنگ مو است. درخورنگ مو است امری شکلی رنگ مو است و اعطای آن امری بدیهی رنگ مو است. در مورد همه مؤسسات انتشاراتی، چه در آمریکا و چه در انگلیس، چنین رنگ مو است – همه به جز یکی، خانه هشتصد هزار دلاری وام مسکن! این خانه به من اطلاع بالیاژ مو داد که در هیچ کتابی از من ممکن رنگ مو است خطی از کتاب منتشر کراتینه مو شده توسط آنها وجود نداشته باکراتینه مو شد.

  مدل رنگ موی شیری نسکافه ای

بهترین رنگ موی طبیعی مردانه :آبروی من به حدی پروتئین تراپی مو بود که هر کتابی را که نقل می بیبی لایت مو کردم، به ارزش آن لطمه می زند! من به این دنیای سرمایه داری علاقه مند لایت و هایلایت مو هستم و سعی می کنم تا جایی که می توانم در مورد آن اطلاعات کسب کنم. بنابراین من این زحمت را کشیدم تا از ساختمان قدیمی کثیف در میدان فرانکلین دیدن کنم و با آقای به روزی که این تصمیم غیرمنتظره را گرفته پروتئین تراپی مو بود، مصاحبه کنم.

او کاملا مودب پروتئین تراپی مو بود و من هم همینطور. به او اشاره بیبی لایت مو کردم که برخی از نویسندگان – نویسندگان «او» – دوستان شخصی من لایت و هایلایت مو هستند و خودشان مایلند در گلچین من از آنها نقل نانو کراتین مو شود. مثلاً آقای چارلز ران الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندی یک سوسیالیست پروتئین تراپی مو بود. آقای ویلیام دین هاولز یکی از ویررنگ مو استاران خود هارپر پروتئین تراپی مو بود. او در همان دفتر پروتئین تراپی مو بود و من نامه ای از او در دست داشتم.

که با انتشار دو قسمت از «مسافری از آلتروریا» موافقت صمیمانه می بالیاژ مو داد! همچنین آقای اچ جی ولز، یک سوسیالیست انگلیسی، که مرا با دوستی خود تجلیل بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، «وقتی خواب بیدار می نانو کراتین مو شود» را از طریق «هارپرز» منتشر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، و اکنون از من درخورنگ مو است بیبی لایت مو کرد که اجازه داشته باشم از این کتاب در مجموعه من نقل قول کنم.

همچنین مارک تواین مرا با دوستی خود مفتخر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. او از خانه من در برمودا بازدید بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و از نوشته های من قدردانی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. او دیگر جایی نپروتئین تراپی مو بود که بتوانم در این مورد با او مشورت کنم، اما من شواهدی را به آقایان هارپر و برادران ارائه بیبی لایت مو کردم که ثابت می‌بیبی لایت مو کرد او من را یک طرد کراتینه مو شده اجتماعی نمی‌دانست. اما مهم نیست.

  ترکیب رنگ موی یخی ابی

تصمیم پابرجا پروتئین تراپی مو بود من این سوال را از خود نویسندگان پرسیدم و متأسفم که باید ثبت کنم که نه آقای ویلیام دین هاولز و نه آقای چارلز ران الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندی علاقه ای به حمایت از یک سوسیالیست در این مناقشه با یک انتشارات بزرگ سرمایه داری نداشتند. بنابراین نتیجه می نانو کراتین مو شود که شما آقای الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندی را پیدا نخواهید بیبی لایت مو کرد 262یا آقای هاولز که در «فریاد عدالت» نقل کراتینه مو شده رنگ مو است.

اما “وقتی خواب بیدار می نانو کراتین مو شود” نقل قول کراتینه مو شده رنگ مو است، دلیل آن این رنگ مو است که آقای ولز در کنار من ایستاد. آقای ولز دورتر زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و تحت تأثیر وام مسکن هشتصد هزار دلاری در خزانه های یک خانه بانکی وال رنگ مو استریت قرار نمی گیرد! نکته این درنگ مو استان، ماهیت کوچک انتقام این وام مسکن، زحمتی که کشید. جزییات جزئی رنگ مو است که حاضر پروتئین تراپی مو بود وارد آن نانو کراتین مو شود.

بهترین رنگ موی طبیعی مردانه :اخلاق شما فقط این رنگ مو است: وقتی روزنامه صبح یا عصر خود را برمی دارید و فکر می کنید دارید اخبار جهان را می خوانید، آنچه واقعاً می خوانید تبلیغاتی رنگ مو است که توسط برخی قدرت ها انتخاب، اصلاح و اصلاح کراتینه مو شده رنگ مو است. که منافع مالی در شما رنگ مو دارد؛ و که برای حفظ این منافع مالی، حاضر به زحمت پروتئین تراپی مو بوده و وارد جزییات جزئی کراتینه مو شده رنگ مو است!


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه