↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ موی طبیعی مشکی برای مردان

بهترین رنگ موی طبیعی مشکی برای مردان | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ موی طبیعی مشکی برای مردان را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ موی طبیعی مشکی برای مردان را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ موی طبیعی مشکی برای مردان : چرا این لایت و هایلایت مو هست؟ آیا به این دلیل رنگ مو است که من یک شخص وحشتناک و با چهره ای خاص وحشتناک لایت و هایلایت مو هستم؟ خیر؛ صرفاً به این دلیل رنگ مو است که در این رقابت‌ها، من همیشه در ابتدا یک اقدام احتیاطی را انجام بالیاژ مو داده‌ام.

رنگ مو : من نمی توانم.” او جرات انجام این کار را نداشت و هرگز انجام نکراتینه مو شد. با این حال، تمام مدت مخالفان ما در تلاش پروتئین تراپی مو بودند تا خود را به دفتر برسانند. آنها موفق کراتینه مو شدند مدیر بازرگانی آن زمان را متعهد به شکستن من کنند، اما من در برابر تمام تلاش های او مقاومت بیبی لایت مو کردم. دعوا سنگین‌تر کراتینه مو شد، زیرا به همان ساختمانی که در آن کار می‌بیبی لایت مو کردم کشیده کراتینه مو شد.

بهترین رنگ موی طبیعی مشکی برای مردان

بهترین رنگ موی طبیعی مشکی برای مردان : مبارزات سیاسی گرمتر کراتینه مو شد و کروترز از اولدر خورنگ مو است از نامزد هرین حمایت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما قدیمی امتناع بیبی لایت مو کرد. او پاسخ بالیاژ مو داد که مالک “بولتن” رنگ مو است و هر کسی را که او انتخاب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند حمایت خواهد بیبی لایت مو کرد. من بسیار عصبانی و هیجان زده کراتینه مو شدم و پاسخ بالیاژ مو دادم: «بله، آنچه شما می گویید کاملاً درست رنگ مو است. شما مالک «بولتن» لایت و هایلایت مو هستید، اما مالک من نیستید.

و من از کراکر حمایت نخواهم بیبی لایت مو کرد.» از اتاق بیرون رفتم، خیلی عصبانی و مصمم پروتئین تراپی مو بودم که دیگر برنگردم. نزد همسرم رفتم و به او گفتم که «بولتن» را تمام بیبی لایت مو کرده‌ام. او می خورنگ مو است دلیل آن را بداند و من به او گفتم که کروترز به روش های قدیمی خود بازگشته رنگ مو است. او مصمم پروتئین تراپی مو بود از نامزدی که نماینده مردانی پروتئین تراپی مو بود که با ما می جنگیدیم عقب نشینی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و من نتوانستم به سمت خود ادامه دهم.

  انواع ترکیب رنگ مو بدون دکلره

یا سنت پل، مینه سوتا را انتخاب کنید. اینجا کشور غلات رنگ مو است که به طور کامل در اختیار منافع آسیاب رنگ مو است، با خطوط راه آهن و بانک های متحد آنها. تا زمانی که جنبش غیر حزبی کشاورز به وجود آمد، سیرنگ مو است و روزنامه نگاری مینه سوتا منحصراً در دست این منافع پروتئین تراپی مو بود. در «رهبر غیر حزبی» برای 27 می، 3 ژوئن و 10 ژوئن 1918، مجموعه ای از مقالات توسط و نسخه شب آن، «St. دیسپچ پل.” آقای لیگت اتهامات زیانبار زیادی را علیه این روزنامه ها مطرح بیبی لایت مو کرد.

و برای اطمینان از واقعیت ها، من به سردبیر آنها خطاب می کنم و از او می پرسم که آیا او تا به حال اتهامات را رد بیبی لایت مو کرده رنگ مو است یا می خواهد آنها را رد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. من پاسخ او این رنگ مو است: ما اصلاً هیچ پاسخی به آنها نبالیاژ مو دادیم… برای من هم مهم نیست، 266همانطور که شما پیشنهاد می کنید، هر گونه انکار را شخصاً به شما اعلام کنم.

به نظر من سابقه “ارسال” و “پرسش پیشگام” چیز مهمی رنگ مو است، و این برای هر کسی که علاقه رنگ مو دارد پرونده های ما را بخواند باز رنگ مو است. این نامه با هکراتینه مو شدار به من در مورد خطری که در صورت تجدید چاپ “اظهارات یک کارمند اخراجی” متحمل خواهم کراتینه مو شد، به پایان می رسد. من به نویسنده، آقای اچ آر گالت، سردبیر پاسخ می‌دهم که نامه او رضایت‌بخش نیست.

نقطه قوت در مورد سه مقاله آقای لیگت این رنگ مو است که دقیقاً بر اساس چیزی رنگ مو است که آقای گالت دعوت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – مطالعه پرونده های روزنامه ها. آقای لیگت می گوید که چیزهای خاصی در این پرونده ها یافت می نانو کراتین مو شود. پیشنهاد می‌کنم کپی‌هایی از مقالات را برای آقای گالت بفرستم که می‌گوید آنها را نرنگ مو دارد. من مجدداً از او دعوت می کنم تا با جزئیات به من اشاره الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ موی زی فام موکا

بهترین رنگ موی طبیعی مشکی برای مردان : که کدام یک از اتهامات آقای لیگت نادرست رنگ مو است. من همچنین از او می‌پرسم که اگر اتهامات دروغین رنگ مو است، چرا آقای لیگت را در آن زمان نبرده و مجازات‌های قانونی را که او من را تهدید می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، به او تحمیل نبیبی لایت مو کرده رنگ مو است. من پیشنهاد می کنم که هر هیئت منصفه آمریکایی نسبت به این موضوع کنجکاوی نشان دهد. که آقای گالت پاسخ می دهد.

من راضی خواهم پروتئین تراپی مو بود که مجدداً به شما توصیه کنم، همانطور که در نامه قبلی خود انجام بالیاژ مو دادم، که مقالاتی که ظاهراً حکم خود را بر اساس آنها قرار بالیاژ مو داده اید، در هر موردی که در آنها به منعکس می نانو کراتین مو شود، نادرست رنگ مو است. در بازنشر آنها یا هر قسمتی از آنها و یا در تکرار هرگونه اظهارات منعکس کننده این روزنامه ها که ممکن رنگ مو است در آنها باکراتینه مو شد.

نه تنها مطالب کذب را منتشر می کنید، بلکه با اطلاع قبلی مبنی بر کذب پروتئین تراپی مو بودن آنها، آنها را با سوء قصد منتشر خواهید بیبی لایت مو کرد. اکنون دعا کنید به کیفرخورنگ مو است خود درباره روزنامه نگاری آمریکایی همانطور که توسط آقای لیگت گزارش کراتینه مو شده رنگ مو است ادامه دهید و تا جایی که به ما مربوط می نانو کراتین مو شود نگران کنجکاوی هیچ هیئت منصفه نباشید.

در زمان مناسب ما به وفور قادر خواهیم پروتئین تراپی مو بود هرگونه کنجکاوی در این مورد را ارضا کنیم. حالا، وقتی مردی به سمت من می آید و چنین چهره ای می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، من فقط یک انگیزه در روحم دارم – یعنی پریدن به داخل یک جفت چکمه هفت لیگ، و چرخیدن و اسکاج زدن به آنقدر که می دانم به دیگری. طرف دنیا و پنهان کراتینه مو شدن در سطل زغال سنگ.

  رنگ مو نقره ای روی موی مشکی

شوخی نمیکنم؛ این واقعاً همان چیزی رنگ مو است که من احساس می کنم. هیچ چیز در دنیا وجود نرنگ مو دارد که به اندازه یک دعوای شخصی از آن وحشت داشته باشم، و این مردان خشن و مغرور و قدرتمند مرا در لرزه ای از وحشت می اندازند. چیزهایی که در این دنیا از آن لذت می برم کتاب ها و باغم لایت و هایلایت مو هستند و به جای اینکه به اتاق هیئت منصفه بروم و با مردان خشن و مغرور و قدرتمند دعوا کنم.

می خواهم دندان هایم را درآورند. اما پس از آن، همانطور که قبلاً بارها در زندگی خود فکر بیبی لایت مو کرده ام، به میلیون ها نفر فکر می کنم 267بردگان مزدور رقت انگیزی که توسط این مردان خشن و مغرور و قدرتمند مورد رنگ مو استثمار قرار می گیرند. من به میلیون‌ها آمریکایی صادق و واقعی فکر می‌کنم که سمی را که روزنامه‌های سرمایه‌داری ما به آنها می‌خورند، می‌بلعند.

بهترین رنگ موی طبیعی مشکی برای مردان : و بنابراین من دستانم را به هم فشار می دهم و لب هایم را به هم می گزم و با فریاد خشم به سوی مردان خشن و مغرور و قدرتمند می روم. سپس یک اتفاق عجیب و شگفت‌انگیز و تقریباً باورنبیبی لایت مو کردنی رخ می‌دهد – مردان خشن و مغرور و قدرتمند به کفش‌های هفت‌لیگ خود می‌پرند و می‌چرخند و به آن طرف دنیا می‌روند و در سطل زغال سنگ پنهان می‌شوند!


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه