↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو عسلی روشن

بهترین رنگ مو عسلی روشن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو عسلی روشن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو عسلی روشن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو عسلی روشن : کسانی که مطالعه روزه بیبی لایت مو کرده اند[صفحه 26]معجزات آن را به این صورت توضیح دهید: مواد مغذی اضافی وارد سیستم می نانو کراتین مو شود و تخمیر می نانو کراتین مو شود و بدن با مقدار بیشتری از مواد سمی پر می نانو کراتین مو شود که اندام های دفع می توانند تحمل کنند. نتیجه گرفتگی این اندام ها و رگ های خونی رنگ مو است، مانند سردرد و روماتیسم، تصلب شرایین، فلج، آپوپلکسی، بیماری برایت، سیروز و غیره و با آسیب رساندن به خون و کاهش نشاط، همین حالت رنگ مو است.

رنگ مو : در قدیم مسافت های طولانی را پیموده پروتئین تراپی مو بودم و از کوه ها بالا می رفتم اما همیشه با اکراه و از روی اجبار. حالا بعد از نظافت روزه به ورزشگاه می رفتم و کارهایی را انجام می بالیاژ مو دادم که به معنای واقعی کلمه قبلاً کمرم می شکست و با لذت کراتینه مو شدید و با نتایج شگفت انگیز این کار را انجام می بالیاژ مو دادم. ماهیچه ها نسبتاً روی بدنم پریدند. من ناگهان احتمال ورزشکار کراتینه مو شدن را کشف بیبی لایت مو کردم.

بهترین رنگ مو عسلی روشن

بهترین رنگ مو عسلی روشن : اما[صفحه 22]تعادل برای تخلیه سیستم به کار می رود. بافت ها در مواد مغذی غوطه ور می شوند و بهپروتئین تراپی مو بودی فوق العاده ای تجربه می نانو کراتین مو شود. در مورد خودم، من در یک روز چهار و نیم پوند اضافه بیبی لایت مو کردم – روز سوم – و در مجموع در بیست و چهار روز سی و دو پوند اضافه بیبی لایت مو کردم. احساسات من در این رژیم شیر تقریباً به اندازه روزه جالب پروتئین تراپی مو بود.

در وهله اول، آرامش و آرامش فوق العاده ای وجود داشت، گویی هر اعصاب خسته در بدن مانند گربه ای زیر اجاق خرخر می بیبی لایت مو کرد. بعد از آن کراتینه مو شدیدترین فعالیت ذهن وجود داشت – من بی وقفه می خواندم و می نوشتم. و در نهایت، میل کراتینه مو شدیدی برای کار بدنی وجود داشت.

  رنگ مو برای موهای سفید مردانه

من همیشه ظاهری لاغر و بد هاضمه داشتم، با چیزی که دوستانم آن را “روحانی” می نامیدند. حالا مثل یک توپ کره گرد کراتینه مو شدم و صورتم آنقدر قهوه ای و گلگون پروتئین تراپی مو بود که برای همه کسانی که مرا می دیدند شوخی بیبی لایت مو کردم. من چیزی که “کامل” نامیده می نانو کراتین مو شود را نگرفته پروتئین تراپی مو بودم[صفحه 23]سریع—یعنی تا بازگشت گرسنگی صبر نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم. بنابراین دوباره شروع بیبی لایت مو کردم.

من فقط یک روزه کوتاه در نظر داشتم، اما متوجه کراتینه مو شدم که گرسنگی دوباره متوقف کراتینه مو شده رنگ مو است، و در کمال تعجب، هیچ یک از ضعف های قبلی را نداشتم. روزی دو بار حمام آب سرد و مالش کراتینه مو شدید می گرفتم. من هر روز صبح چهار مایل پیاده روی می بیبی لایت مو کردم و کارهای سبک ژیمنرنگ مو استیک انجام می بالیاژ مو دادم و با هیچ چیز جز تمایل کمی به سردی به من اطلاع می بالیاژ مو داد که روزه لایت و هایلایت مو هستم.

من در هشت روز نه پوند وزن کم بیبی لایت مو کردم و بعد یک هفته بیشتر از پرتقال و انجیر رنگ مو استفاده بیبی لایت مو کردم و بیشتر وزنم را با اینها جبران بیبی لایت مو کردم. من همیشه با سرگرمی به یاد خواهم آورد که احتیاط مضطرب را با آن شروع بیبی لایت مو کردم به چشیدن غذاهای مختلف که قبلاً برایم دردسر ایجاد می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. موز، میوه‌های اسیدی، کره بادام‌زمینی – آنها را یکی یکی و سپس ترکیبی امتحان بیبی لایت مو کردم.

و با هیجانی از خوشحالی متوجه کراتینه مو شدم که هر اثری از دردسرهای قدیمی من از بین رفته رنگ مو است. قبلاً مجبور پروتئین تراپی مو بودم یک یا دو ساعت بعد از غذا دراز بکشم. حالا من می توانستم هر کاری را که انتخاب بیبی لایت مو کردم انجام دهم. قبلاً به انواع داروهای ملین وابسته پروتئین تراپی مو بودم. حالا آنها را فراموش بیبی لایت مو کردم دیگه سردرد نداشتم من با سر برهنه زیر باران رفتم، در هوای سرد نشستم و ظاهراً از سرماخوردگی مصون پروتئین تراپی مو بودم.

  بهترین رنگ مو تینیجری

و مهمتر از همه، من آن انرژی شگفت انگیز و فراوان را داشتم، به طوری که هر زمان که یک یا دو دقیقه فرصت داشتم،[صفحه 24]از شور و نشاط روحی حیوانی شروع به ایستادن روی سرم، یا “چانه” بیبی لایت مو کردن خودم، یا انجام “شیرین کاری” دیگر بیبی لایت مو کردم. برای چندین ماه پس از این تجربه، من به طور انحصاری از غذاهای خام رنگ مو استفاده بیبی لایت مو کردم – عمدتاً آجیل و میوه ها. به من هدایت کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

که این رژیم غذایی طبیعی برای انسان ها باکراتینه مو شد. و دریافتم که تا زمانی که زندگی فعالی داشتم، نتایج رضایت‌بخش‌تر پروتئین تراپی مو بود. آنها همچنین در مورد همسرم و در مورد پسر کوچکم بیشتر رضایت بخش پروتئین تراپی مو بودند. مقدار کار و زحمتی که در نتیجه در خانه ذخیره می نانو کراتین مو شود ممکن رنگ مو است تصور نانو کراتین مو شود. اما وقتی به یک دوره طولانی از نوشتن سخت و مداوم رسیدم.

بهترین رنگ مو عسلی روشن : متوجه کراتینه مو شدم که انرژی بدنی کافی برای هضم این غذاهای خام را ندارم. من به طور متناوب به روزه و شیر متوسل کراتینه مو شدم – و این برای مدتی کافی رنگ مو است، اما در نهایت فشار عصبی را نشان می دهد. اخیراً یکی از دوستان توجه من را به کتاب «رابطه تغذیه با بیماری» مرحوم دکتر سالزبری جلب بیبی لایت مو کرد. دکتر سالزبری رژیم غذایی حاوی گوشت گاو آب پز و آب داغ را به عنوان راه حل بسیاری از مشکلات بدن انسان توصیه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مروارید در جدول

و ممکن رنگ مو است باور نانو کراتین مو شود که من که برای سه یا چهار سال یک گیاهخوار سرسخت و مشتاق پروتئین تراپی مو بودم، این ایده شگفت انگیز پروتئین تراپی مو بود. با این حال، من یک تخصص در حفظ ذهن باز دارم و تصمیم گرفتم سیستم سالزبری را امتحان کنم. من متاسفم که دارم[صفحه 25]گفتن اینکه به نظر خوب رنگ مو است. متاسفم، زیرا شیوه زندگی گیاهخواری به وضوح تمیزتر، انسانی تر و راحت تر رنگ مو است.

اما به نظر من می‌توانم در حین خوردن رنگ مو استیک‌های گوشتی بیشتر از هر رژیم دیگری کار و کار سخت‌تری با ذهنم انجام دهم . و در حالی که این وضعیت ادامه رنگ مو دارد، یک گیاهخوار در جهان کمتر خواهد پروتئین تراپی مو بود. روزه برای من کلید جوانی جاودانه، رمز سلامتی کامل و همیشگی رنگ مو است. من هیچ چیز را در تمام دنیا برای شناختم از آن نمی پذیرم. این دریچه ایمنی طبیعت رنگ مو است.

یک محافظت خودکار در برابر بیماری. جرأت نمی‌کنم ادعا کنم که در برابر بیماری‌های خطرناک، مانند آبله یا حصبه، مدرکی دارم. من یک فرهنگ‌ساز سرسخت بدنی را می‌شناسم، یک پزشک، که میکروب‌های حصبه را در فواصل زمانی معین می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا مصونیت خود را ثابت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما من نباید تا این حد پیش بروم. برای من کافی رنگ مو است.

بهترین رنگ مو عسلی روشن : که بدانم در برابر همه عفونت های رایجی که ما را آزار می دهد و در برابر همه مشکلات “مزمن” مدرکی لایت و هایلایت مو هستم. و تا زمانی که بر عزم فعلی خود ایستاده باشم به این کار ادامه خواهم بالیاژ مو داد، یعنی روزه گرفتن با کوچکترین نشانه ای از بیماری – سرماخوردگی یا سردرد، احساس افسردگی، یا زبان پوشیده کراتینه مو شده، یا خراش روی انگشت که به سرعت خوب نمی نانو کراتین مو شود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه