↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

لایت و هایلایت مو

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ مو مش و هایلایت

مدل رنگ مو مش و هایلایت | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ مو مش و هایلایت را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ مو مش و هایلایت را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

7 مارس 2024

مدل رنگ مو مش و هایلایت : بی‌تردید نظریه جهان را که اکثر مردم درباره او داشتند، پذیرفت، مبنی بر اینکه انسان‌ها از حیوانات متمایز لایت و هایلایت مو هستند که باید برای پوسته‌ای ناچیز زحمت بکشند، اما سرنوشت آنها با وجود طبقه کوچک و نیمه الهی به نام تاکفیم یا افراد ثروتمندی که آنچه را که نمی خورنگ مو استند به آنها می بخشیدند، سبک کراتینه مو شده اند. چقدر این پولدارها مردم به وجود آمدند، رنگ مو استر نپرسید.

رنگ مو : با چهره های نحیف و رنگ پریده، با اندام هایی بدپوشش و انگشتان سفت و آبی، به هم زدن و مهر زدن روی محل های پیاده رو آنها، در انتظار و تماشای کمی غذای آنها. ما به دستاوردهای عظیم و قدرت می بالیم، پیشرفت بشری که شکست نمی شناسد، از شگفتی های جدید عجیب هر روز و ساعت – و اینجا صف نان در خیابان زمستانی رنگ مو است!

مدل رنگ مو مش و هایلایت

مدل رنگ مو مش و هایلایت : ده هزار سال جنگ و صلح و شکوه از امید و کار و بیبی لایت مو کردار و نقشه های طلایی از صداهای قدرتمندی که در آواز و درنگ مو استان بلند کراتینه مو شده اند، از اختراعات بزرگ و از رویاهای باشکوه. ده هزار سال مملو از هر شگفتی، از امپراتوری های برخرنگ مو استه و امپراتوری های مرده. با این حال، در حالی که اسراف کنندگان در غارت متورم غلت می زنند، این مردان شکسته باید در صف نان بایستند!

لینک مفید : لایت و هایلایت مو

مشکل بیکاران ( از «گذشته و حال» ) نوشته توماس کارلایل (صفحات 31 و 74 را ببینید ) و واقعاً این اولین شکل عملی سؤال ابوالهول، به طور غیرقابل بیان و شنیدنی، یکی از تأثیرگذارترین مواردی رنگ مو است که تاکنون در جهان پرسیده کراتینه مو شده رنگ مو است. ما را اینجا ببینید، هزاران، میلیون‌ها و هر ساعت به سرعت پنجاه نفر افزایش می‌یابد. ما به درستی می خواهیم و قادر به کار بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم.

  انواع رنگ مو قرمز

و در سیاره زمین کار فراوان و دستمزد یک میلیون برابر بیشتر رنگ مو است. ما می پرسیم، اگر می خواهید ما را به سمت کار هدایت کنید. سعی کنید ما را رهبری کنید، به روش‌های جدید، هنوز تا این زمان ناشناخته جدید چیزی نشنیده‌اید؟ یا اگر اعلام بیبی لایت مو کردید که می توانیدما را هدایت نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ و توقع داریم که بی سر و صدا بی اختیار بمانیم و به شیوه ای متشکل از گرسنگی از بین برویم؟ چه انتظاری از ما دارید؟ منظورت این رنگ مو است که با ما چه کار کنی؟» من می گویم این سوال در گوش همه بریتانیا مطرح کراتینه مو شده رنگ مو است.

و دوباره قرار خواهد گرفت، و همیشه، تا زمانی که پاسخی به آن بالیاژ مو داده نانو کراتین مو شود. پاسخ نوشته ویلیام هوارد تافت (رئیس جمهور سابق ایالات متحده؛ متولد 1857) «مردی که گرسنه رنگ مو است و نمی تواند کار پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، چه کار باید بالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟» “خدا می داند.” کارگاه پریش نوشته جورج کراب (صفحه 29 را ببینید ) مال آنها خانه ای رنگ مو است که فقیران محله را نگه می رنگ مو دارد.

مدل رنگ مو مش و هایلایت : که دیوارهای گلی کمیاب آن در شکسته را تحمل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. آنجا، جایی که بخارهای گندیده در حال پخش لایت و هایلایت مو هستند، و چرخ کسل کننده در طول روز هول می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در آنجا کودکانی زندگی می کنند که هیچ مراقبت والدینی نتمام دکلره مو دارند. والدینی که عشق فرزندان را نمی شناسند، در آنجا زندگی می کنند. مادران دل شکسته روی تخت بی شادی خود، همسران و مادران رها کراتینه مو شده هرگز ازدواج نآمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  رنگ و مش موی کوتاه پسرانه

بیوه های افسرده با اشک های بی اعتنا، و سن فلج با ترس های بیش از دوران کودکی. لنگ ها، نابینایان، و – بسیار شادترین آنها!- احمق موپینگ و همجنسگرای دیوانه. در اینجا نیز بیماران عذاب نهایی خود را دریافت می کنند، اینجا در میان صحنه های اندوه به سوگ آورده کراتینه مو شده رنگ مو است، جایی که ناله های بلند از اتاق غمگینی جاری می نانو کراتین مو شود.

آمیخته با هیاهوهای جمعیت زیر؛ در اینجا، غمگین، غم را به هم نزدیک می‌کنند، و خیرات سرد انسان به انسان: قوانینی که واقعاً برای عصر ویران کراتینه مو شده پیش بینی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و اجبار کراتینه مو شدید غرور را از بین می برد. اما هنوز هم آن قراضه با آه بسیاری خریده می نانو کراتین مو شود، و غرور چیزی را که نمی تواند انکار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تلخ می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بگو، که تحت ستم برخی مصیبت های خارق العاده، برخی اعصاب متزلزل که آرامش شما را مختل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. که در حالی که بردگان پیشروی می کنند، کاناپه پرزخم را فشار می دهند با چشم ترسو، برای خواندن نگاه دور؛ دکتر خسته که با دعاهای غم انگیز او را اذیت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند برای نام بردن از بیماری بی نام و همیشه جدید؛ کسانی که با صبر ساختگی شکایت های سخت را تحمل می کنند.

کدام درد واقعی و آن به تنهایی می تواند درمان الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: چگونه تحمل درد واقعی دروغ گفتن را دارید، مطرود، نادیده گرفته کراتینه مو شده، تنها مانده تا بمیرد؟ چگونه تحمل می کنید که آخرین نفس خود را بکشید کجای این همه بدبختی راه را برای مرگ هموار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ توسط کنکو هوشی (کشیش پروتئین تراپی مو بودایی ژاپنی قرن چهاردهم) برای یک حاکم پسندیده رنگ مو است که هیچ انسانی در حکومت او دچار سرما و گرسنگی ننانو کراتین مو شود.

  مدل هایلایت مو جدیدترین

مدل رنگ مو مش و هایلایت : انسان نمی تواند معیارهای اخلاقی خود را زمانی که وسایل زندگی عادی نداشته باکراتینه مو شد حفظ الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. نان مصیبت ( برگرفته از “بچه های گتو” ) توسط اسرائیل زنگویل (شاعر و رمان نویس انگلیسی، متولد 1864؛ مبارزات یهودیت را در تماس با تجارت گرایی مدرن با لطافت و جذابیت نوشته رنگ مو است) ساعت پنج و نیم درهای اصطبل باز کراتینه مو شد.

جمعیت از راهروی سنگی سفید و دراز و باریکی به محفظه ای مانند انباری با سقفی سفیدرنگ که تیرهای چوبی آن را می گذراند فشار آوردند. در داخل این محفظه، و خارج کراتینه مو شدن از یک مرز باریک محدود، نوعی آغل گاو پروتئین تراپی مو بود که فقرا در آن له می‌کراتینه مو شدند و در میان ناراحتی و غرور جهانی منتظر لحظه الهی پروتئین تراپی مو بودند. تک جت نور گاز که از سقف بسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود بر چهره‌های عجیب و غریب شبیه‌ها می‌تابید و آن‌ها را به زیبایی عجیبی تبدیل می‌بیبی لایت مو کرد.

مدل رنگ مو مش و هایلایت : که دوره را به وجد می‌آورد. آنها احساس گرسنگی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، این مردم زیبا. نزدیکان و عزیزانشان در خانه گرسنه پروتئین تراپی مو بودند. آنها با شهوت در تخیل از عملیات سوپ لذت بردند.

کار آن را به عنوان یک مزد برای کمک به دستمزد فراموش آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. از احتمالات اقتصادی سنگین فقر و بقیه بی خبر پروتئین تراپی مو بودند و کاملاً مایل پروتئین تراپی مو بودند رنگ مو استقلال خود را با سوپ ببلعند. حتی رنگ مو استر که بسیار خوانده پروتئین تراپی مو بود و حساس پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه