↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ موی بدون آمونیاک ایتالیایی

بهترین رنگ موی بدون آمونیاک ایتالیایی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ موی بدون آمونیاک ایتالیایی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ موی بدون آمونیاک ایتالیایی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ موی بدون آمونیاک ایتالیایی : به هر حال، یک ساعت پس از خوردن آن، کودک از کراتینه مو شدت درد شروع به گریه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و یک ساعت دیگر با تشنج روی زمین می غلتید. کوترینای کوچولو که با او تنها پروتئین تراپی مو بود، با فریاد کمک خورنگ مو است و بعد از مدتی دکتر آمد، اما نه تا زمانی که کریستوفوراس آخرین زوزه خود را زمزمه بیبی لایت مو کرد. هیچ کس واقعاً از این بابت متاسف نپروتئین تراپی مو بود جز الزبیتای بیچاره که تسلی ناپذیر پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : او به سراغ هرکسی که می‌شناخت می‌رفت و فرصت می‌خورنگ مو است، آنجا یا هر کجا. او تمام روز را در ساختمان ها سرگردان پروتئین تراپی مو بود. و در یک یا دو هفته، زمانی که در تمام حیاط‌ها، و به هر اتاقی که به آن دسترسی داشت، گشت و فهمید که هیچ جایی کار نیست، خود را متقاعد بیبی لایت مو کرد که ممکن رنگ مو است در مکان‌هایش تغییری ایجاد کراتینه مو شده باکراتینه مو شد.

بهترین رنگ موی بدون آمونیاک ایتالیایی

بهترین رنگ موی بدون آمونیاک ایتالیایی : او باید کار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند! قبل از آمدن زمستان بعد، باید دوباره جایی داشته باکراتینه مو شد و مقداری پول پس انداز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما هیچ کاری برای او وجود نداشت. او همه اعضای اتحادیه خود را جست‌وجو بیبی لایت مو کرد – جورجیس در تمام این موارد به اتحادیه چسبیده پروتئین تراپی مو بود – و از آنها التماس بیبی لایت مو کرد که یک کلمه برای او صحبت کنند.

برای اولین بار بازدید بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، و دور را شروع بیبی لایت مو کرد. تا اینکه در نهایت دیده بانان و «نگاه کنندگان» شرکت ها او را از روی چشم شناختند و با تهدید به او دستور بالیاژ مو دادند. بعد دیگر کاری برایش نمانده پروتئین تراپی مو بود جز اینکه صبح با جمعیت برود و در ردیف جلو بماند و مشتاق به نظر برسد و وقتی شکست خورد به خانه برگردد و با کوترینای کوچک و بچه بازی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو مش سوزنی دودی

تلخی عجیب این همه این پروتئین تراپی مو بود که به وضوح معنی آن را دید. در ابتدا او سرحال و قوی پروتئین تراپی مو بود و روز اول کار پیدا بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. اما حالا او دست دوم پروتئین تراپی مو بود، به اصطلاح، یک مقاله آسیب دیده، و آنها او را نمی خورنگ مو استند. آنها بهترین های او را به دست آورده پروتئین تراپی مو بودند – با سرعت زیاد و بی دقتی خود او را فرسوده بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند و حالا او را دور انداخته پروتئین تراپی مو بودند!

و جورگیس با دیگران از این مردان بیکار آشنا می کراتینه مو شد و متوجه می کراتینه مو شد که همه آنها تجربه مشابهی داشتند. البته عده‌ای پروتئین تراپی مو بودند که از جاهای دیگر سرگردان پروتئین تراپی مو بودند و در آسیاب‌های دیگر زمین‌گیر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. عده‌ای پروتئین تراپی مو بودند که از تقصیر خودشان خارج پروتئین تراپی مو بودند – برای مثال، بعضی‌ها که نمی‌توانستند این آسیاب وحشتناک را بدون نوشیدنی تحمل کنند.

با این حال، اکثریت قریب به اتفاق قطعات فرسوده دستگاه بسته‌بندی بزرگ بی‌رحم پروتئین تراپی مو بودند. آن‌ها در آنجا زحمت کشیده پروتئین تراپی مو بودند، و برخی از آن‌ها ده یا بیست سال با این سرعت پیش رفتند، تا اینکه بالاخره زمانی فرا رسید که دیگر نتوانستند با آن پیش بروند. به برخی صریحاً گفته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که خیلی پیر کراتینه مو شده‌اند و به یک مرد دونده نیاز رنگ مو است.

بهترین رنگ موی بدون آمونیاک ایتالیایی : دیگران به دلیل بی احتیاطی یا بی کفایتی فرصتی را فراهم بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند. با بیشتر، با این حال، این مناسبت مانند Jurgis پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. آنها مدتها پروتئین تراپی مو بود که بیش از حد کار بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند و کم تغذیه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، و بالاخره بیماری آنها را روی پشتشان گذاشته پروتئین تراپی مو بود. یا خود را بریده پروتئین تراپی مو بودند و مسمومیت خونی داشتند یا با حادثه دیگری مواجه کراتینه مو شدند.

  انواع رنگ موی گیاهی ایرانی

وقتی مردی بعد از آن برمی‌گشت، تنها با حسن نیت رئیس جای خود را پس می‌گرفت. در این مورد هیچ رنگ مو استثنایی وجود نداشت، مگر زمانی که حادثه حادثه ای پروتئین تراپی مو بود که شرکت مسئول آن پروتئین تراپی مو بود. در آن صورت آنها یک وکیل لغزنده را می فرستند تا او را ببیند، تا ابتدا او را وادار به امضای ادعاهایش کنند، اما اگر او برای این کار بسیار باهوش پروتئین تراپی مو بود.

به او قول می بالیاژ مو دادند که همیشه باید برای او و او کار فراهم نانو کراتین مو شود. این وعده را آنها به طور جدی و به طور کامل به مدت دو سال حفظ خواهند بیبی لایت مو کرد. دو سال “محدودیت” پروتئین تراپی مو بود و بعد از آن قربانی نمی توانست شکایت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بعد از هر یک از این چیزها چه اتفاقی برای یک مرد افتاد، همه به شرایط بستگی داشت. اگر او از کارگران بسیار ماهر پروتئین تراپی مو بود.

احتمالاً به اندازه کافی پس انداز می بیبی لایت مو کرد تا او را از بین ببرد. پردرآمدترین مردان، «شکاف‌ها»، ساعتی پنجاه سنت درآمد داشتند که در فصل‌های شلوغ پنج یا شش دلار در روز و در کسل‌کننده‌ترین فصل‌ها یک یا دو دلار می‌کراتینه مو شد. یک مرد می تواند زندگی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و با آن پس انداز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما پس از آن فقط نیم دوجین تقسیم کننده در هر مکان وجود رنگ مو دارد، و یکی از آنها که می دانست خانواده ای متشکل از بیست و دو فرزند داشت.

همه امیدوار پروتئین تراپی مو بودند که بزرگ شوند تا مانند پدرشان شکافنده شوند. برای یک مرد غیر ماهر، که هفته‌ای ده دلار در فصول شلوغ و پنج دلار در فصول کسل‌کننده درآمد داشت، همه چیز به سن و تعبالیاژ مو داد او بستگی داشت. یک مرد مجرد، اگر مشروب نمی‌نوشید، و اگر کاملاً خودخواه پروتئین تراپی مو بود، می‌توانست پس‌انداز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، یعنی اگر به خورنگ مو استه‌های پدر و مادر پیر خود، یا برادران و خواهران کوچکش، یا هر بستگان دیگری که ممکن پروتئین تراپی مو بود توجهی نداشت.

  رنگ مو مشکی هندی

رنگ مو دارد، و همچنین اعضای اتحادیه، و دوستانش، و افرادی که ممکن رنگ مو است در همسایگی از گرسنگی بمیرند. فصل سیزدهم در این مدت که جورجیس به دنبال کار پروتئین تراپی مو بود، مرگ کریستوفوراس کوچک، یکی از فرزندان تتا الزبیتا رخ بالیاژ مو داد. کریستوفوراس و برادرش، جوزاپاس، هر دو معلول پروتئین تراپی مو بودند، دومی یک پای خود را با دویدن از دست بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود.

بهترین رنگ موی بدون آمونیاک ایتالیایی : و کریستوفوراس دچار دررفتگی مادرزادی مفصل ران پروتئین تراپی مو بود که باعث می‌کراتینه مو شد هرگز راه رفتن را برای او غیرممکن الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او آخرین فرزند تتا الزبیتا پروتئین تراپی مو بود و شاید طبیعتاً قصد داشت به او بفهماند که به اندازه کافی سیر کراتینه مو شده رنگ مو است. به هر حال او بدبختانه بیمار و کم جثه پروتئین تراپی مو بود. او راشیتیسم داشت، و با اینکه بیش از سه سال داشت.

بزرگتر از یک بچه معمولی یک ساله نپروتئین تراپی مو بود. تمام روز با لباسی کثیف روی زمین می‌خزید و ناله می‌بیبی لایت مو کرد. از آنجایی که زمین پر از بادکش پروتئین تراپی مو بود، او همیشه سرما می‌خورد، و چون دماغش می‌ریخت، خفه می‌بیبی لایت مو کرد. این امر او را به یک مزاحمت تبدیل بیبی لایت مو کرد و منبع دردسرهای بی پایان در خانواده پروتئین تراپی مو بود. برای مادرش، با انحراف غیرطبیعی، او را بیشتر از همه فرزندانش دوست داشت.

و سر و صداهای همیشگی بر سر او به راه انداخت – به او اجازه می بالیاژ مو داد بدون مزاحمت دست به هر کاری بزند. و هنگامی که ناراحتی او باعث وحشی کراتینه مو شدن می کراتینه مو شد، اشک می ریخت. و حالا مرد. شاید این سوسیس دودی پروتئین تراپی مو بود که آن روز صبح خورده پروتئین تراپی مو بود – که ممکن رنگ مو است از مقداری گوشت خوک سلی تهیه کراتینه مو شده باکراتینه مو شد که برای صادرات محکوم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه