نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین مارک رنگ موی عسلی

بهترین مارک رنگ موی عسلی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین مارک رنگ موی عسلی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین مارک رنگ موی عسلی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین مارک رنگ موی عسلی : اما به مدت هفت یا هشت سال تمام مدت تحت فشار کراتینه مو شدید کار می بیبی لایت مو کردم و خیلی نامنظم می خوردم و غذای ناسالم می خوردم. بنابراین هر چند وقت یک بار سردرد داشتم و متوجه کراتینه مو شدم که به طور غیرعادی به سرماخوردگی حساس لایت و هایلایت مو هستم.

رنگ مو : آیا تصوری از معنای این عبارت دارید؟ آیا می‌توانید تصویری از احسرنگ مو استان بسازید اگر همه اعضای بدنتان به خوبی کار می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند؟ شاید بتوانی به روزی از جوانی برگردی که صبح زود از خواب بیدار کراتینه مو شدی و قدم زدی و روح طلوع خورشید در خونت جاری کراتینه مو شد و تندتر راه رفتی و نفس های عمیق کشیدی و بلند بلند خندیدی. برای شادی محض زنده پروتئین تراپی مو بودن در چنین دنیای زیبایی. و اکنون شما بزرگتر کراتینه مو شده اید.

بهترین مارک رنگ موی عسلی

بهترین مارک رنگ موی عسلی : و برای راز آن احساس باشکوه چه می دهید؟ اگر به شما گفته نانو کراتین مو شود که می توانید آن را برگردانید و نگه دارید، نه فقط برای صبح ها، بلکه برای بعدازظهرها و عصرها، و نه به عنوان چیزی تصادفی و مرموز، بلکه به عنوان چیزی که خودتان ساخته اید و از آن ساخته اید، چه می گویید. کاملا رنگ مو استاد لایت و هایلایت مو هستند؟ [صفحه 10] این مقدمه ای برای یک دستگاه جدید در تبلیغات پزشکی ثبت اختراع نیست.

من چیزی برای فروش ندارم و هیچ فرآیندی ثبت اختراع نکراتینه مو شده رنگ مو است. به سادگی، ده سال رنگ مو است که در حال مطالعه در مورد سلامتی خودم و مردان و زنان اطرافم لایت و هایلایت مو هستم. و علت و علاج آن را یافته ام. من نه تنها سلامتی خوب، بلکه سلامت کامل را یافته ام. من حالت جدیدی از وجود پیدا بیبی لایت مو کرده ام، توانایی جدیدی از زندگی. احساس سبکی و پاکی و شادی که نمی‌دانستم در بدن انسان وجود رنگ مو دارد.

  رنگ مو مش پلنگی

روز پیش یکی از دوستانش گفت: دوست دارم تو را در خیابان ببینم. “جوری راه میروی که انگار خیلی سرگرم کننده رنگ مو است!” من در دنیا به خودم نگاه می کنم و تقریباً همه کسانی که می شناسم بیمار لایت و هایلایت مو هستند. من می توانم یکی پس از دیگری صد زن و مرد را نام ببرم که کارهای حیاتی برای پیشرفت انجام می دهند و معلولی بی رحمانه از رنج جسمی را به دوش می کشند.

مثلاً من برای عدالت اجتماعی کار می کنم و رفقای دارم که هر ساعت به کمک آنها نیاز رنگ مو است و آنها مریض لایت و هایلایت مو هستند! در روزنامه‌های یک هفته‌ای بهار گذشته خواندم که یکی از آنها بر اثر ناراحتی کلیه می‌میرد، دیگری بر اثر حمله عصبی در بیمارستان بستری رنگ مو است و سومی به مسمومیت با پتومین مبتلا کراتینه مو شده رنگ مو است.

و در مکاتباتم به من گفته می نانو کراتین مو شود که یکی دیگر از عزیزترین دوستانم فقط یک سال از عمرم باقی مانده رنگ مو است. که یک مرد قهرمان دیگر، اعصاب ویران رنگ مو است و ولع مرگ رنگ مو دارد. و آن یک سوم[صفحه 11]با سردردهای صفراوی شکنجه می نانو کراتین مو شود.[1] و هیچ یک از این افراد نیست که اگر چند هفته او را تنها می گذاشتم نتوانم او را درمان کنم.

هیچ کس از آنها که در نهایت در خیابان راه نمی روند “انگار آنقدر سرگرم کننده رنگ مو است!” در اینجا پیشنهاد می‌کنم درنگ مو استان کشف سلامتی‌ام را بگویم، و زمان زیادی را برای عذرخواهی به خاطر ماهیت صمیمی روایت تلف نمی‌کنم. برای من لذتی نیست که سرگذشت سردردهایم را بگویم یا در مورد شکم سرکشم بحث کنم. من نمی‌توانم پرونده‌ای را بپذیرم جز پرونده خودم.

بهترین مارک رنگ موی عسلی : زیرا هیچ موردی وجود نرنگ مو دارد که بتوانم با چنین مرجعی در مورد آن صحبت کنم. برای اطمینان، ممکن رنگ مو است در مورد آن به صورت انتزاعی و با عبارات پنهان بنویسم. اما در آن صورت درنگ مو استان بیشتر قانع‌کننده پروتئین تراپی مو بودن و به همین ترتیب سودمندی خود را از دست می‌بالیاژ مو داد. ممکن رنگ مو است بدون امضای نامم بگویم. اما افراد زیادی لایت و هایلایت مو هستند.

  خرید رنگ مو مشکی مردانه

که کتاب‌های من را خوانده‌اند و آنچه را که من به آنها می‌گویم باور خواهند بیبی لایت مو کرد، که زحمت خواندن مقاله‌ای بدون نام را نمی‌کشند. آقای هوراس فلچر همه ما را در این مورد الگو قرار بالیاژ مو داده رنگ مو است. او چندین جلد در مورد هضم فردی خود نوشته رنگ مو است که در نتیجه به معنای واقعی کلمه به میلیون ها نفر کمک کراتینه مو شده رنگ مو است.

به همین ترتیب من پیشنهاد می کنم پرونده خود را ثبت کنم. خواننده متوجه خواهد کراتینه مو شد که این یک رنگ مو است[صفحه 12]یک مورد معمولی، زیرا من در مورد هر اشتباهی که یک مرد می توانست مرتکب نانو کراتین مو شود، مرتکب کراتینه مو شدم، و هر راه حلی را امتحان بیبی لایت مو کردم، چه قدیمی و چه جدید، که هر کسی باید به من پیشنهاد می بیبی لایت مو کرد.

دوران کودکی ام را در خانواده ای مرفه گذراندم که در آن خوب غذا خوردن به عنوان یک موهبت اجتماعی و علاقه اصلی به زندگی تلقی می کراتینه مو شد. یک زن رنگین پوست داشتیم که غذایمان را آماده می بیبی لایت مو کرد و دیگری برای سرو. نوشیدن مشروب برای کودکان مناسب تلقی نمی کراتینه مو شد، اما آنها سه بار در روز نان داغ می خوردند و به آنها اجازه بالیاژ مو داده می کراتینه مو شد.

که با مرغ سرخ کراتینه مو شده و آبغوره و شیرینی های غنی، کیک میوه و آب نبات و بستنی لذت ببرند. هر یکشنبه میز پدربزرگم را می‌دیدم که یک طرفش گوشت گاو کباب کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و طرف دیگرش چند مرغ و یک طرفش یک ژامبون سرد. در کریسمس و روز شکرگزاری، انرژی کل مؤسسه صرف تهیه غذاهای خوشمزه می نانو کراتین مو شود. و بعدها که به نیویورک آمدم.

  ترکیب رنگ موی مشکی و بلوند

داشتن چنین غذایی را ضروری دانستم. حتی زمانی که دانشجوی فقیری پروتئین تراپی مو بودم و با چهار دلار در هفته زندگی می‌بیبی لایت مو کردم، بیش از سه دلار از آن را برای خوردنی‌ها خرج می‌بیبی لایت مو کردم. من پسری فعال و نسبتاً سالم پروتئین تراپی مو بودم. در بیست سالگی یادم می‌آید گفتم که چهارده سال رنگ مو است که حتی یک روز هم بیماری جدی نداشته‌ام.

بهترین مارک رنگ موی عسلی : سپس اولین رمانم را نوشتم، شانزده یا هجده ساعت در روز برای چندین ماه کار می‌بیبی لایت مو کردم، کمپ می‌زدم و بیشتر در ماهیتابه زندگی می‌بیبی لایت مو کردم. در[صفحه 13]در پایان متوجه کراتینه مو شدم که به کراتینه مو شدت دچار سوء هاضمه لایت و هایلایت مو هستم. و سال بعد، بعد از کتاب دوم بدتر کراتینه مو شد. به دیدن یک پزشک رفتم که مقداری مایع قرمز رنگ به من بالیاژ مو داد که به طرز جادویی عواقب انجام کارهای سخت مغزی بعد از غذا خوردن را تسکین بالیاژ مو داد.

بنابراین یک یا دو سال دیگر ادامه بالیاژ مو دادم و بعد متوجه کراتینه مو شدم که غذای هضم کراتینه مو شده مصنوعی با نظم کافی از سیستم من حذف نمی نانو کراتین مو شود. پس نزد طبیب دیگری رفتم که مرض مرا نام دیگری گذاشت و داروی دیگری به من بالیاژ مو داد و زمان حساب را اندکی دیگر به تأخیر انداخت. من هرگز در زندگی ام از چای یا قهوه، الکل یا تنباکو رنگ مو استفاده نبیبی لایت مو کرده ام.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه