نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین ماسک مو برای موهای خشک و رنگ شده

بهترین ماسک مو برای موهای خشک و رنگ شده | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین ماسک مو برای موهای خشک و رنگ شده را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین ماسک مو برای موهای خشک و رنگ شده را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین ماسک مو برای موهای خشک و رنگ کراتینه مو شده : ممکن رنگ مو است کمی هیجان زده باشم که وارد یک فضای جدید شوم، فضایی که می توان به آن امیدوار پروتئین تراپی مو بود. برای دنیاها نمی‌توانم آنها را در دفتر بدانند که من جاه‌طلبی‌هایی دارم – اوه، نه! صاحبخانه به سمت در حرکت بیبی لایت مو کرد. “الان چیز دیگری وجود خواهد داشت؟” پیترز گفت: «اگر مشکل زیادی نباکراتینه مو شد، کمی چای. “من برای چای جانبداری دارم.”[صفحه 191] خانم مارکس گفت: “باید آن را داشته باشید.” او با طرز و لحن صدا برخورد خوبی داشت.

رنگ مو : پیترز به طور مبهم فهمید که همه اینها رنگ مو استثنایی رنگ مو است و نباید دوباره تکرار نانو کراتین مو شود. او نباید با حماقت محض وقت گرانبهای خانم مارکس را به خود اختصاص دهد. و نباید عادت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که چای یا هر چیز دیگری را که می‌خواهد سفارش دهد – باید صبر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا خود به خود برایش بیاورند. او شروع بیبی لایت مو کرد به باز بیبی لایت مو کردن بسته‌های اندک وسایلش و گذاشتن آنها در کنار.

بهترین ماسک مو برای موهای خشک و رنگ کراتینه مو شده

بهترین ماسک مو برای موهای خشک و رنگ کراتینه مو شده : او یک عکس داشت – حکاکی که در ملستو خریده پروتئین تراپی مو بود، قاب آماده. این نشان دهنده بازی داوود قبل از شائول پروتئین تراپی مو بود. آن را روی مانتو آویزان بیبی لایت مو کرد. در زیر آن یک مدل نیمه پوسیده از یک کوه و کلبه سوئیسی قرار داشت که با یک جعبه شیشه ای محافظت می کراتینه مو شد. وقتی همه چیز مرتب پروتئین تراپی مو بود پیترز نشست و چایش را نوشید و به جاه طلبی هایش فکر بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

اکنون، آقای پیترز، همانطور که گفته کراتینه مو شد، به اندازه یک کودک از نحوه انجام ترفیع در دفتر وکالت و این واقعیت که هیچ شانسی نداشت، بی اطلاع پروتئین تراپی مو بود. او وظیفه شناس و صبور پروتئین تراپی مو بود و می توانست کارهای مکانیکی انجام دهد. او کاملا منظم پروتئین تراپی مو بود. برخی از مردان می توانند یک روز کاری را انجام دهند که روز دیگر نمی توانند انجام دهند، اما پیترز هرگز غیرمنتظره نپروتئین تراپی مو بود.

بهترین ماسک مو برای موهای خشک و رنگ کراتینه مو شده : او در شایستگی ها و در بی لیاقتی تغییر ناپذیر پروتئین تراپی مو بود. طبیعت با او خطی کشیده پروتئین تراپی مو بود و گفت: “پیترز، تو هرگز فراتر از آن نمی روی.”[صفحه 192] ناامیدی او به آرامی در او ظاهر کراتینه مو شد. او متوجه کراتینه مو شد که دفتر وکالت آن چیزی نیست که او باید باکراتینه مو شد. نه گرانتام و نه فلایندرز اصلاً از طریق صمیمی پروتئین تراپی مو بودن با او نپروتئین تراپی مو بودند. در واقع، آنها به ندرت با او صحبت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  مدل رنگ مو تلی

مگر اینکه نامه ای را دیکته کنند. این کارمند مدیریت پروتئین تراپی مو بود که به او گفت چه کاری انجام دهد، و او همیشه آن را تا جایی که می‌توانست به خوبی انجام می‌بالیاژ مو داد، و این هرگز خیلی خوب و یا خیلی بد نپروتئین تراپی مو بود. گاهی اوقات با تأسف به شرایط تقریباً اجتماعی ای که با پسر عموی فلایندرز پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است فکر می بیبی لایت مو کرد. پسر عموی فلایندرز به توصیه او در مورد لیموناد عمل بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

بهترین ماسک مو برای موهای خشک و رنگ کراتینه مو شده : حالا او با کسی رابطه اجتماعی نداشت. او در دوستیابی خوب نپروتئین تراپی مو بود. او با سایر منشی ها خیلی خوب نپروتئین تراپی مو بود. آنها جدی نپروتئین تراپی مو بودند. با او شوخی‌های عملی می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، که او معمولاً با ملایمت معمول خود آن را می‌پذیرفت. یکی دو بار اعصابش را از دست بالیاژ مو داد و بعد بی وقار اما بسیار خنده دار پروتئین تراپی مو بود. موقعیت او در خطر نپروتئین تراپی مو بود. او دقیق، روشمند، وقت شناس پروتئین تراپی مو بود.

تنها این پروتئین تراپی مو بود که قدم او به سمت بالا آخرین قدمی پروتئین تراپی مو بود که توانست در آن مسیر بررنگ مو دارد. او سطح خود را پیدا بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. در چند ماه اول انتصابش، یک کتاب حقوقی بزرگ دست دوم خریده پروتئین تراپی مو بود. او آن یکی را انتخاب بیبی لایت مو کرد زیرا بسیار ارزان پروتئین تراپی مو بود، و بسیار ارزان پروتئین تراپی مو بود زیرا بسیار منسوخ پروتئین تراپی مو بود.

بهترین ماسک مو برای موهای خشک و رنگ کراتینه مو شده : اما پیترز این را نمی دانست. او کتاب خود را بدون اینکه کاملاً بفهمد، در پرتو یک شیطان مطالعه بیبی لایت مو کرد.[صفحه 193]چراغ بو در عصرهای طولانی وقتی سرانجام ناامیدی او را فرا گرفت، کتاب را نزد کتابفروش دست دوم برد و سعی بیبی لایت مو کرد او را دوباره بخرد. اما فایده ای نداشت چند سالی طول کشید تا مرد دست دوم آن کتاب را یک بار بفروکراتینه مو شد، و او تمایلی به شروع مجدد مبارزه نداشت.

  جدیدترین مدل رنگ مو پسرانه

بنابراین پیترز آن را در یک قفسه گذاشت و تمام تلاش خود را بیبی لایت مو کرد تا آن را فراموش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. حالا او عصر روزنامه خانم مارکس را می خواند (او او را با قرض گرفتن آن ملزم بیبی لایت مو کرد). در یک مورد، منشی دیگری به او چیزی قرض بالیاژ مو داد که به عنوان یک رمان معمولی تند توصیف می نانو کراتین مو شود. پیترز چند صفحه خواند، اما آن را دوست نداشت و پس بالیاژ مو داد.

بهترین ماسک مو برای موهای خشک و رنگ کراتینه مو شده : او شروع به پشیمانی بیبی لایت مو کرد که در اولین ورودش اینقدر با صاحبخانه اش محرمانه صحبت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. او تصور نادرستی به او بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود، و او باید آن را اصلاح الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بنابراین یک روز به او اشاره بیبی لایت مو کرد که از مفهوم شراکت چشم پوشی بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. او گفت: “آه، بله.” او کاملا در مورد آن را فراموش بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، اما باید به صورت شفاهی شوخ طبعی ساکنان. علاوه بر این، او مشاهدات مناسبی داشت.

او گفت: “من اغلب گفته ام که اگر همه ما می توانستیم همه چیزهایی را که می خواهیم داشته باشیم، برای دور زدن کافی نپروتئین تراپی مو بود.” پیترز کمی احساس تنهایی می بیبی لایت مو کرد. یک روز خیلی شبیه روز دیگر پروتئین تراپی مو بود. او همیشه در یک زمان به رختخواب می رفت و همیشه در همان ساعت از خواب برمی خیزد. به نظر می رسید زندگی او با ماشین آلات در حال انجام رنگ مو است.

بهترین ماسک مو برای موهای خشک و رنگ کراتینه مو شده : بیرون از آن. او تصور می بیبی لایت مو کرد که این درخت چنار رنگ مو است که او را صبح بیدار بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. شاخه‌های آن گاهی که باد می‌وزید به آرامی به پنجره‌اش برخورد می‌بیبی لایت مو کرد. او بیشتر به آن درخت وابسته پروتئین تراپی مو بود. در تابستان بسیار خنک و دلپذیر به نظر می رسید. دری در پشت خانه پروتئین تراپی مو بود که به آن قطعه زمین بایر منتهی می کراتینه مو شد و او دوست داشت در هوای گرم برود بیرون و زیر درخت بنشیند.

  ترکیب رنگ موی بلوند بژ روشن بدون دکلره

اما او شک داشت که آیا حق رنگ مو استفاده از آن در پشتی را رنگ مو دارد یا خیر. او به دو اتاق خود و در ورودی و راه پله ای که به آنها منتهی می کراتینه مو شد حق داشت. اما او در مورد در پشتی شک داشت. در یکی دو مورد او ناخورنگ مو استه از حقوق خود تجاوز بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، و خانم مارکس به نظر او نسبت به او بی‌حوصله پروتئین تراپی مو بود. در واقع، خانم مارکس از او بسیار راضی پروتئین تراپی مو بود. او مسکن خوبی پروتئین تراپی مو بود.

بهترین ماسک مو برای موهای خشک و رنگ کراتینه مو شده : هیچ زحمتی نمی بالیاژ مو داد و کتابش را به موقع پرداخت می بیبی لایت مو کرد. او به ندرت زنگ می زد، به نظر نمی رسید که اگر زنگ پاسخ بالیاژ مو داده نمی کراتینه مو شد، هرگز به آن فکر نمی بیبی لایت مو کرد، هر یکشنبه دو بار به کلیسا می رفت و اعتباری برای خانه پروتئین تراپی مو بود. او مرد اقتصادی پروتئین تراپی مو بود و کمی پول می بالیاژ مو داد. او مبلغ ناچیزی از خود داشت – 20 پوند در سال – که پدرش او را ترک بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

یا، به قول خودش، یک درآمد خصوصی مشخص مستقل از حقوقش. روزها گذشت؛ درخت کهنسال به پنجره‌اش نگاه بیبی لایت مو کرد و به نظر می‌رسید که به او علاقه‌مند رنگ مو است، و او به درخت علاقه‌مند پروتئین تراپی مو بود و به نحوه‌ی طول فصل‌ها توجه می‌بیبی لایت مو کرد. در غیر این صورت هیچ چیز وجود نداشت و نسبتاً تنها پروتئین تراپی مو بود.[صفحه 195] و سپس یک روز خانم مارکس یک خبر برای او آورد.

بهترین ماسک مو برای موهای خشک و رنگ کراتینه مو شده : خواهرزاده کوچکش، السا، می آمد تا تعطیلات را با او بگذراند. او فکر بیبی لایت مو کرد که به آن اشاره خواهد بیبی لایت مو کرد، زیرا برخی از اقامتگاه ها پروتئین تراپی مو بودند که به کودکان اعتراض داشتند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه