↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو بدون آمونیاک خارجی

بهترین رنگ مو بدون آمونیاک خارجی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو بدون آمونیاک خارجی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو بدون آمونیاک خارجی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو بدون آمونیاک خارجی : در حال حاضر من فقط می گویم که مرغی که چیزی جز آب نرنگ مو دارد بر روی گوشت خود زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و بنابراین دارای رژیم غذایی گوشتی رنگ مو است که حاوی عناصر معدنی لازم برای از بین بردن سموم خستگی رنگ مو است. من سعی می کنم در این کتاب جزمی نباشم و چیزهایی را که نمی دانم نگویم.

رنگ مو : شما به فلان نسبت فسفر و آهن نیاز دارید. شما باید از برخی اسیدها و غیره اجتناب کنید. اما در حال حاضر ما به جای اینکه خودمان را قادر به زندگی در سلامتی و خوشبختی کنیم، علم خود را وقف کشتن و معلولیت دیگران می کنیم. بنابراین بسیاری از کسانی که این کتاب را می خوانند آنقدر فقیر خواهند پروتئین تراپی مو بود که نمی توانند با یک متخصص رژیم مشورت کنند.

بهترین رنگ مو بدون آمونیاک خارجی

بهترین رنگ مو بدون آمونیاک خارجی : تقریباً همه دارای برخی از ضعف ها، برخی ناهنجاری ها لایت و هایلایت مو هستند و نیاز به اصلاح خاصی در رژیم غذایی تمام دکلره مو دارند تا متناسب با مشکل خاص خود باشند. ایده آل در هر مورد مطالعه کامل سیستم فردی رنگ مو است. بی شک روزی علم پزشکی شیره های گوارشی و ترشحات غدد و جریان خون هر انسان را تجزیه و تحلیل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و می گوید شما به یک درصد نشرنگ مو استه و یک درصد پروتئین نیاز دارید.

بهترین کاری که می توانید انجام دهید این رنگ مو است که چند ایده کلی به دست آورید و آنها را امتحان کنید، بدن خود را تماشا کنید و ویژگی های آن را یاد سامبره مو بگیرید. غذای انسان شامل سه عنصر پروتئین، چربی و کربوهیدرات رنگ مو است. پروتئین ها مواد سازنده بدن لایت و هایلایت مو هستند و غذاهای غنی از پروتئین عبارتند از: گوشت بدون چربی، سفیده تخم مرغ، شیر و پنیر، آجیل، نخود و لوبیا. مقدار معینی از این نوع غذا مورد نیاز بدن رنگ مو است.

  مدل رنگ مو دخترانه تیره

در صورت عدم وجود، بدن به تدریج از بین می رود. اگر مقدار زیادی از آن مصرف نانو کراتین مو شود، بدن می‌تواند آن را به ماده انرژی‌ساز تبدیل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما این یک فرآیند بیهوده رنگ مو است و به نظر می‌رسد بهترین شواهد فشاری بر سیستم رنگ مو است. آزمایش های انجام کراتینه مو شده توسط پروفسور چیتندن از ییل به طور قطعی ثابت بیبی لایت مو کرده رنگ مو است که مردان می توانند زندگی کنند و وزن بدن خود را حفظ کنند.

غذای پروتئینی بسیار کمتر از رنگ مو استانرنگ مو داردهای رژیمی قبلی نشان بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود. این چربی ها در گوشت های چرب و لبنیات و در آجیل، زیتون و روغن های گیاهی یافت می نانو کراتین مو شود. بدن آماده هضم و جذب مقدار مشخصی از چربی رنگ مو است، هیچ کس نمی داند چقدر رنگ مو است. من در مورد خودم دریافته ام که به مقدار بسیار کمتری نسبت به آنچه که مردم می خورند نیاز دارم.

من سال هرنگ مو است که سلامت خود را با رژیم غذایی حاوی چربی بیشتر از یک یا دو بار در روز با گوشت بدون چربی حفظ بیبی لایت مو کرده ام. من هرگز از کره یا روغن زیتون و هیچ چربی در آشپزی رنگ مو استفاده نمی کنم. دلیل من برای این موضوع این رنگ مو است که چربی ها غلیظ ترین شکل غذا لایت و هایلایت مو هستند و راحت ترین آنها برای پرخوری لایت و هایلایت مو هستند.

چربی بیش از حد نه تنها دلیل چاقی، بلکه علت کورک و جوش و رنگ صورت “خمیری” و سایر علائم مسدود کراتینه مو شدن جریان خون رنگ مو است. سومین نوع غذا کربوهیدرات ها لایت و هایلایت مو هستند که دو نوع نشرنگ مو استه و قند لایت و هایلایت مو هستند. نشرنگ مو استه ماده سفید غلات و غده ها رنگ مو است. عنصر غذایی اصلی نان و غلات، برنج، سیب زمینی، موز و بسیاری از مواد آماده کراتینه مو شده مانند نشرنگ مو استه ذرت، تاپیوکا، فارینا و ماکارونی رنگ مو است.

  رنگ موی ماهاگونی برای پوست سبزه

غذاهای نشرنگ مو استه ای احتمالا نیمی از رژیم غذایی یک انسان معمولی را تشکیل می دهند. در مورد من، آنها حدود یک ششم را می نویسند، بنابراین شما می بینید که چقدر اعتقادات من با رایج تفاوت رنگ مو دارد. نشرنگ مو استه واقعاً در رژیم غذایی اصلاً ضروری نیست. من دوستی دارم که در معرض سردرد رنگ مو است و فقط با رژیم غذایی حاوی گوشت، سالاد و میوه های تازه از سردردهایش تسکین می یابد.

اولین کاری که نشرنگ مو استه یا شکر اضافی انجام می دهد این رنگ مو است که در سیستم تخمیر می نانو کراتین مو شود و باعث نفخ و گاز می نانو کراتین مو شود. اما ممکن رنگ مو است عجیب به نظر برسد، اگر نشرنگ مو استه اضافی به طور کامل هضم و جذب سیستم نانو کراتین مو شود، ممکن رنگ مو است وضعیت بدتر نانو کراتین مو شود، زیرا ممکن رنگ مو است مقدار زیادی مواد تولید کننده انرژی، بدون عناصر معدنی لازم که بدن به آن نیاز رنگ مو دارد، داشته باشید.

بهترین رنگ مو بدون آمونیاک خارجی : در رسیدگی به آن اگر بدن انسان را بسوزانید و خاکستر را به روش شیمیایی مطالعه کنید، مقداری نمک معدنی یا بیشتر پیدا خواهید بیبی لایت مو کرد. شما اینها را در خون پیدا می کنید و هیچ خونی طبیعی نیست و هیچ بدنی که درصد مناسبی از این عناصر را نداشته باکراتینه مو شد را نمی توان طبیعی نگه داشت. فقط این نیست که آنها برای ساختن رنگ مو استخوان و دندان مورد نیاز لایت و هایلایت مو هستند.

آنها در هر لحظه برای شیمی سلول ها مورد نیاز لایت و هایلایت مو هستند. هر بار که یک عضله را حرکت می دهید، سلول های آن عضله را با مقدار مشخصی مواد زائد پر می کنید. ممکن رنگ مو است ثابت کنید که این موضوع چقدر کشنده رنگ مو استیک طناب محکم در اطراف بازوی خود، و سپس سعی کنید از بازو رنگ مو استفاده کنید. ما فقط در ابتدای درک شیمی ظریف بدن بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم. اما تا آنجا که می دانیم.

  رنگ موی بلوند و مشکی

سلول ها مواد زائد را تغییر می دهند و آنها را به عنوان آمونیاک، اسید اوریک و غیره از سیستم خارج می کنند. و برای این فرآیند خون باید به طور مداوم از بسیاری از املاح معدنی برخوردار باکراتینه مو شد. آنها به قدری حیاتی لایت و هایلایت مو هستند و فقدان آنها برای سلامتی بسیار کشنده رنگ مو است، که برای شما به مراتب بهتر رنگ مو است که اصلاً چیزی نخورید از خوردن غذاهای متعادل یا غذاهایی که دارای کمپروتئین تراپی مو بود نمک های ارگانیک لایت و هایلایت مو هستند.

ممکن رنگ مو است با یک آزمایش ساده این را به خودتان ثابت کنید. دو جوجه را در آغل های جداگانه قرار دهید، جایی که هیچ کس جز خودتان نمی تواند آنها را تغذیه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. یکی از آنها را با آب و نان سفید یا نشرنگ مو استه ذرت یا شکر یا هر ماده انرژی زا که حاوی مقدار کمی از عناصر معدنی رنگ مو است تغذیه کنید. مرغ دیگر را با آب معمولی تغذیه کنید. خواهید دید که کسی که غذا رنگ مو دارد به سرعت آویزان و بیمار می نانو کراتین مو شود.

بهترین رنگ مو بدون آمونیاک خارجی : پرهایش می ریزد، چیزی که در انسان به عنوان سردرد، سرماخوردگی، گلودرد، دندان های پوسیده و کورک شناخته می نانو کراتین مو شود، خواهد داشت. در پایان یکی دو هفته یک مرغ مرده خواهد پروتئین تراپی مو بود. آن که به تنهایی از آب تغذیه می کنید، نه مرغ خوشبختی رنگ مو است و نه مرغ چاق، بلکه مرغی زنده و بدون بیماری خواهد پروتئین تراپی مو بود. بعداً به بحث روزه می پردازم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه