↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو سال ۲۰۲۲

بهترین رنگ مو سال ۲۰۲۲ | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو سال ۲۰۲۲ را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو سال ۲۰۲۲ را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو سال ۲۰۲۲ : زیرا به او بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است تا در ماجراجویی عالی و شگفت انگیز پروتئین تراپی مو بودن شریک نانو کراتین مو شود. لذت های بدن حدی رنگ مو دارد و به سرعت می آید. اما لذت های ذهن بی نهایت رنگ مو است و هیچ کس که واقعاً آنها را درک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند نمی تواند لحظه ای از زندگی خسته نانو کراتین مو شود. برای مردی که کلید تفکر مدرن را در اختیار رنگ مو دارد، که می‌داند دانش چیست و کجا باید آن را جستجو الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو : اگر بخواهی او را از آن اوهام محروم کنی، مثل این رنگ مو است که بچه ای را که به دنیا آورده از آغوش زنی دریده ای. من کتابی نوشته ام به نام «منافع دین» و هفته ای نمی گذرد که نامه هایی از طرف مردم به من نمی رسد که به من می گویند این کتاب را با لذت و سود خوانده ام، از من سپاسگزارند که به آنها یاد بالیاژ مو داده ام. چیزهای زیادی در مورد حماقت ها و توهمات بشریت رنگ مو است.

بهترین رنگ مو سال ۲۰۲۲

بهترین رنگ مو سال ۲۰۲۲ : و همه چیز درست رنگ مو است و درست رنگ مو است، به جز دو یا سه صفحه، که در آن به سرگرمی خاصی می پردازم که اتفاقاً سرگرمی آنها رنگ مو است! آنچه من در مورد سایر اعتقادات می گویم درست رنگ مو است – اما نمی فهمم که دین مورمون یک دین با وقار و الهام گرفته رنگ مو است، هدیه ای از بالرنگ مو است، و اگر فقط “کتاب مورمون” را با دقت مطالعه کنم، متوجه می کراتینه مو شدم.

خطای من! یا همه چیز درست رنگ مو است، به جز آنچه من در مورد دانشمندان مسیحی، یا تئوسوفیست ها، یا شاید یک فرقه خاص از تئوسوفیست ها، که با بقیه فرق تمام دکلره مو دارند، می گویم. امروز روی میز من نامه‌ای از مردی رنگ مو است که بسیاری از کتاب‌های من را خوانده رنگ مو است و اکنون غمگین رنگ مو است زیرا باید از من جدا نانو کراتین مو شود. او متوجه می‌نانو کراتین مو شود که من به خودم اجازه می‌دهم با بی‌احترامی در مورد دین ادونتیست روز هفتم صحبت کنم.

  زیباترین مدل رنگ مو دخترانه

در حالی که او آماده رنگ مو است تا شگفتی‌های پیشگویی کتاب مقدس را که اکنون در جهان به دست می‌آورند، نشان دهد. چگونه می‌توانست جز یک دین وحیانی الهی، حرکت کنونی را برای برپایی سبت توسط قانون پیش‌بینی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ بله، و در حال حاضر آخرین ذره نبوت محقق کراتینه مو شده را خواهم دید – برای عدم رعایت قانون سبت، مجازات اعدام وجود خواهد داشت!

فضیلت بزرگ و گرانبهای گشاده رویی را پرورش دهید. فکر خود را نه صرفاً از اجبارهای بیرونی، بلکه از اجبارهای مرگبارتر که خود ساخته رنگ مو است – از تعصبات و خرافات آزاد نگه دارید. تعصبات و خرافات بشری مانند حالات روحی بیمارگونه ای رنگ مو است که روانکاو کشف می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. چیزی که او در ضمیر ناخودآگاه آن را «پیچیده» می‌نامد.

درهم‌تنیدگی یا گره‌ای که مرکز آشفتگی رنگ مو است و کل وجود را در حالت سردرگمی نگه می‌رنگ مو دارد. هر گروهی از مردان، هر فرقه یا طبقه، عقاید گرانبهای خود را تمام دکلره مو دارند، شیبولات، کلمات مقدس و عبارات موجود خود را تمام دکلره مو دارند که تمام وجودشان را در آتش تعصب می سوزاند. آنها همچنین فوبیا، کلمات وحشتناک خود را تمام دکلره مو دارند.

که نمی توان در حضور آنها بدون ایجاد طوفان مغزی صحبت بیبی لایت مو کرد. در حال حاضر کلمه ترسناک زمان ما “کمونیست” رنگ مو است. به سختی می توانید کلمه را بدون تماس گرفتن با پلیس بگویید. و با این حال، وقتی با یک کمونیست ملاقات می کنید، او چیست؟ دانش آموزی فرسوده و شکننده که راهی اندیشیده رنگ مو است تا دنیا را جای بهتری برای زندگی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و جرمش این رنگ مو است که ایده خود را به دیگران می گوید!

  بهترین مارک رنگ مو ایرانی برای موهای سفید

یا شاید شما متعلق به طرف مقابل لایت و هایلایت مو هستید، و سپس کلمه وحشت شما کلمه “سرمایه دار” رنگ مو است. شما با یک سرمایه دار آشنا می شوید و چه چیزی پیدا می کنید؟ به احتمال زیاد مردی را خواهید یافت که در انگیزه های شخصی مهربان، سخاوتمند، اما گیج، احتمالاً کمی ترسیده، باز هم بیشتر عصبانی و لجباز رنگ مو است. بنابراین می‌دانید که تقریباً همه انسان‌ها بهتر از نهادها و سیستم‌هایی لایت و هایلایت مو هستند که تحت آن زندگی می‌کنند.

بهترین رنگ مو سال ۲۰۲۲ : شما نیاز فوری به رنگ مو استفاده از قدرت رنگ مو استدلال خود را برای مشکل سازماندهی مجدد اجتماعی درک می کنید. همچنین فضیلت برنگ مو استانی فروتنی را در امور ذهنی خود پرورش دهید. یک شعر قدیمی لایت و هایلایت مو هست که شاید در بین خوانندگان مدرسه شما پروتئین تراپی مو بود «آه، چرا روح فانی باید مغرور باکراتینه مو شد؟» پاسخ من به دلایل بیشماری این رنگ مو است. روح فانی باید مغرور باکراتینه مو شد و باید سربلند باکراتینه مو شد.

زیرا زندگی در آن می تپد و زندگی چیز شگفت انگیزی رنگ مو است و هیجان زندگی دائمی رنگ مو است. دیروز با مادر جوانی آشنا کراتینه مو شدم. و این همه بدبینی شاعران در برابر غرور یک مادر جوان چه فایده ای رنگ مو دارد؟ “اوه!” او گریه بیبی لایت مو کرد و چهره اش از خوشحالی روشن کراتینه مو شد. “او گفت “گو”! بله، او گفت: «گو!» – و از زمان شروع دنیا هرگز نوزادی وجود نداشته رنگ مو است که به آن شگفتی دست یافته باکراتینه مو شد.

  طرز رنگ كردن مو با حنا و قهوه

در حال حاضر این خواهد پروتئین تراپی مو بود، “ببین، ببین، او سعی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند راه برود!” سپس او در مدرسه نمره می گیرد و در حال حاضر نشانه هایی از نبوغ را نشان می دهد. همیشه تلاش ذهن آن مادر جوان می طلبد تا بفهمد که فرزندان دیگری در دنیا به شگفتی خود او وجود تمام دکلره مو دارند. و شاید چندین نسل تلاش ذهنی لازم باکراتینه مو شد.

تا مادران جوانی بتوانند بفهمند که برخی از کودکان دیگر شگفت‌انگیزتر از فرزندش لایت و هایلایت مو هستند. به عبارت دیگر، با یک فرایند معین از وسعت بخشیدن به ذهن خود رنگ مو است که به زندگی دیگران پی می بریم، علاقه ای را که به طور طبیعی به زندگی خود داریم به آنها منتقل می کنیم و آنها را در یک وضعیت برابری با خود می پذیریم.

این یکی از خدماتی رنگ مو است که ذهن باید برای ما انجام دهد. این روند متمدن بیبی لایت مو کردن ما رنگ مو است. و وظیفه دیگری، و در عین حال مهم‌تر، این رنگ مو است که این واقعیت را برای ما روشن الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که ما به طور کلی این زندگی را از آن خود نمی‌سازیم، این رنگ مو است که جهانی از قدرت و خرد وجود رنگ مو دارد که مال ما نیست، اما بر آن رنگ مو است.

بهترین رنگ مو سال ۲۰۲۲ : ترسیم می کنیم مزمورنویس گفت: ترس از خداوند آغاز حکمت رنگ مو است. اکنون می دانیم که ترس یک احساس زشت و مخرب برای زندگی رنگ مو است. اما ممکن رنگ مو است پاک نانو کراتین مو شود و به یک فروتنی واقعی تبدیل نانو کراتین مو شود که هر انسان متفکری باید نسبت به زندگی و معجزات آن احساس الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. همچنین مرد شادی خواهد داشت.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه