↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین مدل رنگ مو امسال

بهترین مدل رنگ مو امسال | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین مدل رنگ مو امسال را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین مدل رنگ مو امسال را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین مدل رنگ مو امسال : در هر یک از محفظه های کوره آجرپزی خاموش می کراتینه مو شدسگی با مقداری آب شیرین، پوسته نان کهنه، تکه ای پوست بیکن و کفی یک کفش کهنه. و بعد از چند روز برمی‌گشت و متوجه می‌کراتینه مو شد که سگ پوسته نان را خورده رنگ مو است و سپس به صاحبش می‌نویسد که سگ در راه بهپروتئین تراپی مو بودی رنگ مو است.

رنگ مو : من ممکن رنگ مو است خیلی خوشبین باشم«طبیعت انسانی»، اما من معتقدم که این نگرشی رنگ مو است که هر انسان عادی نسبت به قدرت‌های ذهنی و فیزیکی که رنگ مو دارد، اتخاذ می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او می خواهد از آنها رنگ مو استفاده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و برای همه آنها ارزش تمام دکلره مو دارند. اگر باور نمی کنید، فقط هر گروهی از جوانان را بردارید، به آنها یک بیس بال و چوب بدهید، آنها را در یک مکان خالی شل کنید.

بهترین مدل رنگ مو امسال

بهترین مدل رنگ مو امسال : و تماشا کنید که “طرف های خود را انتخاب می کنند” و به سر کار می افتند، جیغ و بالیاژ مو داد و فریاد در هیجان وحشیانه! برخی از نژادهای زمین لایت و هایلایت مو هستند که هنوز بیسبال بلد نیستند، اما فیلیپینی ها و ژاپنی ها آن را یاد گرفته اند، و حتی “پویلوس” جنگ زده و “تامی” های نابخردانه، به آزمایش آن رضایت بالیاژ مو دادند. و اگر فکر می‌کنید این فقط رقابت فیزیکی رنگ مو است که حیوانات جوان از آن لذت می‌برند.

آن‌ها را در اجرای یک نمایشنامه، یا چاپ مجله، یا برگزاری مناظره، یا ساختن خانه امتحان کنید – هر چیزی که مستلزم رقابت سالم و مرتبط با چیزهای بزرگ زندگی، اما بدون اینکه به نفع برخی رنگ مو استثمارگر باکراتینه مو شد! تمایز ساده و ساده بین کار و بازی را روشن کنید: بازی چیزی رنگ مو است که می خواهید انجام دهید، در حالی که کار همان چیزی رنگ مو است که سیستم سود شما را وادار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند!

  مدل مو با رنگ هایلایت

فصل XXV شفای روزه (به درمان خود طبیعت برای بیماری ها و نحوه رنگ مو استفاده از آن می پردازد.) در ادامه باید به بررسی بیماری‌های مختلف انسان، عوامل ایجاد آن‌ها و نحوه درمان آن‌ها بپردازیم. همانطور که اتفاق می افتد، من یک درمان را می شناسم که تقریباً به آن چیز غیرممکن می رسد، یک “درمان همه چیز”. به هر حال، آنقدر جلوتر از همه درمان های دیگر رنگ مو است که بحث در مورد آن سه چهارم موضوع را پوشش می دهد.

وقتی پسر بچه ای پروتئین تراپی مو بودم که در نیویورک زندگی می بیبی لایت مو کردم، مردی به نام دکتر تانر پروتئین تراپی مو بود که چهل روز روزه گرفت. او در آن زمان در نمایشگاه عمومی پروتئین تراپی مو بود و قرار پروتئین تراپی مو بود روز و شب او را تماشا کنند. روزنامه ها توجه زیادی به این ماجرا داشتند و انبوهی از مردم به او نگاه می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. صحبت هایی که در مورد این موضوع شنیدم را به خوبی به خاطر دارم. مردم کاملاً مطمئن پروتئین تراپی مو بودند که نمی تواند درست باکراتینه مو شد.

مرد باید از روی حیله گر چیزی برای خوردن می گیرد. او باید در آبی که نوشیده رنگ مو است، تغذیه داشته باکراتینه مو شد. هیچ انسانی نمی توانست بیش از پنج یا شش روز بدون گرسنگی بمیرد روزه بگیرد. در سال 1910 در ایالات متحده و انگلیس مقاله‌ای در مجله منتشر بیبی لایت مو کردم که در آن می‌گفت چگونه در چندین نوبت ده یا دوازده روز روزه گرفته‌ام و با آن چه بیبی لایت مو کرده‌ام.

متوجه کراتینه مو شدم که برای مواجهه با دکتر تانر قدیمی مشکلی دارم. من نامه‌های زیادی از افرادی دریافت بیبی لایت مو کردم که مرا “جعلی” خطاب می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، و من تعبالیاژ مو داد زیادی سرمقاله روزنامه‌ها را به همین مضمون خواندم. نیویورک تایمز پیامی را درباره سه بانوی جوان در لانگ آیلند منتشر بیبی لایت مو کرد که در حال تلاش برای روزه‌داری سه روزه پروتئین تراپی مو بودند.

  رنگ مو قرمز یخی

بهترین مدل رنگ مو امسال : و تایمز در سرمقاله اظهار داشت که این خانم‌های جوان “قربانیان یک احساساتی کم عمق و بی‌وجدان” لایت و هایلایت مو هستند. این تصور که انسان به دلیل کمپروتئین تراپی مو بود غذا در عرض چند روز از بین می رود عمیقاً در ذهن مردم ریشه رنگ مو دارد. اخیراً گروهی از یازده ایرلندی در زندان دست به کار کراتینه مو شدند تا از گرسنگی جان خود را از دست بدهند.

به عنوان اعتراضی علیه حاکمیت بریتانیا در کشورشان. روزنامه ها روز به روز این خبر را منتشر می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردنداز زندان کورک، و در حدود روز بیستم شروع آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند به بیان اینکه زندانیان در حال مرگ لایت و هایلایت مو هستند، که کشیش به دنبال آن فرستاده کراتینه مو شده رنگ مو است، که بستگان آنها روی پله های زندان جمع کراتینه مو شده اند. روز به روز چنین گزارش هایی تا دهه سی و چهل و پنجاه و شصت و هفتاد ادامه یافت.

یک مرد در روز هشتاد و هشتم مرد و مک‌سواینی در هفتاد و چهارمین روز مرد. 9 نفر دیگر پس از نود و چهار روز تسلیم کراتینه مو شدند و همه به سلامتی بازگشتند. من با دقت نظر روزنامه و مجله را در مورد این واقعه تماشا بیبی لایت مو کردم، اما حتی یک نکته در مورد جنبه های پزشکی آن ندیدم. نمی‌توانستم کشف کنم که انسان‌های علمی درباره توانایی بدن برای مدت‌های طولانی بدون غذا چیزی یاد گرفته‌اند.

این را در همان ابتدا روشن کنید: هیچ کس در کمتر از دو ماه از گرسنگی نمرده رنگ مو است و ممکن رنگ مو است یک فرد چاق تا سه یا چهار ماه بدون غذا بماند. افرادی که “از گرسنگی می میرند” در زمان های کوتاه تر، از گرسنگی نمی میرند، بلکه از ترس می میرند. اولین باری که روزه گرفتم در زمان زلزله مسینا پروتئین تراپی مو بود. من در حال قدم زدن پروتئین تراپی مو بودم، کاملاً آرام و خوشحال، سه روز بدون غذا پروتئین تراپی مو بودم.

  رنگ مو مناسب پوست سفید و چشم عسلی

و در روزنامه‌ام خواندم که چگونه کشتی‌های نجات به مسینا رسیده‌اند و جمعیت را در عذاب گرسنگی درنده‌اند. هفتاد و دو ساعت بدون غذا! (وقتی چند ساعت آن را بیان می کنید، خیلی بدتر به نظر می رسد.) نکته دومی که باید روشن نانو کراتین مو شود این رنگ مو است که روزه یک فرآیند فیزیولوژیکی رنگ مو است. یعنی چیزی رنگ مو است که طبیعت آن را درک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به شیوه ای آرام و کارآمد خود انجام می دهد.

وقتی روزه می گیرید، تصور عجیبی از خود یا من ندارید. شما در حال کشف یک غریزه گمکراتینه مو شده لایت و هایلایت مو هستید. هر گربه و سگی به اندازه کافی می داند که در هنگام بیماری غذا نخورد. تنها در بیمارستان‌هایی که توسط علم پزشکی مدرن اداره می‌شوند، رسم ارائه «سینی‌های» مفصل به افراد ناتوان رنگ مو است. من درنگ مو استانی را به یاد می آورم در مورد مردی که با معالجه سگ های خانگی ثروتمندان خود را به شهرت و ثروت رساند.

بهترین مدل رنگ مو امسال : این موجودات کوچک زیبا که در میان پوشش‌های ابریشمی می‌خوابند و چندین خدمتکار تمام دکلره مو دارند که در انتظارشان لایت و هایلایت مو هستند و از ظروف طلا و نقره با غذاهای غنی و پخته کراتینه مو شده تغذیه می‌شوند، به اندازه معشوقه‌هایشان قربانی بیماری می‌شوند و آنها را می‌آورند. به این متخصص که بیمارستان سگ خود را در یک باغ آجرپزی قدیمی اداره بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه