↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین مدرس رنگ مو در ایران

بهترین مدرس رنگ مو در ایران | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین مدرس رنگ مو در ایران را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین مدرس رنگ مو در ایران را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین مدرس رنگ مو در ایران : ضیافت به پایان رسید. 253 254 اکنون وقت آن پروتئین تراپی مو بود که اوزما هدایای دیگر خود را ببیند، بنابراین گلیندا خوب از جای برخرنگ مو است و با گرفتن دستان دختر حاکم، او را به سمت میزی برد که همه هدایای او در آرایه ای باشکوه قرار بالیاژ مو داده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : وقتی مهمانان از راه رسیدند، هدایای خود را روی این میز گذاشتند و سپس جای خود را در میز ضیافت یافتند. و بعد از اینکه همه مهمانان قرار گرفتند، حیوانات در صفی رسمی وارد کراتینه مو شدند و توسط جلیا جامب سر میزشان قرار گرفتند. سپس، در حالی که یک ارکستر پنهان کراتینه مو شده در کنار گل رز و سرخس، مارشی را که برای این مناسبت ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود پخش می بیبی لایت مو کرد.

بهترین مدرس رنگ مو در ایران

بهترین مدرس رنگ مو در ایران : اوزمای سلطنتی با حضور خدمتکارانش وارد سالن ضیافت کراتینه مو شد و در سر میز نشست. 246 247 248 با تشویق همه گروه جمع کراتینه مو شده از او رنگ مو استقبال کراتینه مو شد، حیوانات به غرش، غرغر و پارس بیبی لایت مو کردن، میو و قلقلک می‌پرداختند تا غوغای شادی را متورم کنند، و سپس همه پشت میزهایشان نشستند. در سمت ررنگ مو است اوزما مترسک معروف اوز نشسته پروتئین تراپی مو بود که بدن پر از کاه زیبا نپروتئین تراپی مو بود.

اما طبیعت شاد و زیرک زیرک او را به محبوبیت عمومی تبدیل بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. در سمت چپ حاکم، مرد چوبی حلبی قرار داشت که بدنه فلزی آن برای این رویبالیاژ مو داد به خوبی جلا بالیاژ مو داده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. مرد چوبی حلبی امپراتور کشور وینکی و یکی از مهم ترین افراد در اوز پروتئین تراپی مو بود. در کنار مترسک، دوروتی نشسته پروتئین تراپی مو بود، و در کنار او، تیک‌توک، مرد ساعت‌دار، که تا آنجایی که ساعتش اجازه می‌بالیاژ مو داد، بسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

تا جشن‌ها را با دویدن قطع نالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. سپس عمه ام و عمو هنری، روابط خود دوروتی، دو پیرمرد مهربان که خانه ای دنج در شهر زمرد داشتند و در آنجا بسیار خوشحال و راضی پروتئین تراپی مو بودند، آمدند. سپس بتسی بابین نشسته پروتئین تراپی مو بود و در کنار او مرد پشمالو و دلپذیری که هر جا می رفت مورد علاقه او پروتئین تراپی مو بود. 249 در طرف دیگر میز، روبه‌روی تین وودمن، تروت و در کنار او، کاپن بیل قرار داشت.

  رنگ مو قرمز مخملی بدون دکلره

سپس باتن برایت و اوجو خوش شانس و دکتر پیپت و همسر خوبش مارگالوت و قورباغه ی شگفت انگیزی که از کشور ییپ آمده پروتئین تراپی مو بودند تا در جشن تولد اوزما حضور داشته باشند، نشسته پروتئین تراپی مو بودند. در پای میز، رو به اوزما، گلیندا ملکه، جادوگر خوب اوز، نشسته پروتئین تراپی مو بود، زیرا اینجا واقعاً محل افتخار در کنار سر میزی پروتئین تراپی مو بود که خود اوزما در آن نشسته پروتئین تراپی مو بود.

در سمت ررنگ مو است گلیندا جادوگر کوچک اوز قرار داشت که تمام هنرهای جادویی را که می دانست مدیون گلیندا پروتئین تراپی مو بود. سپس جینجور آمد، دختری زیبا که اوزما و دوروتی به او علاقه زیادی داشتند. صندلی مجاور توسط سرباز قلع اشغال کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و در کنار او پروفسور از کالج سلطنتی ورزشی قرار داشت. در سمت چپ گلیندا، دختر خوش‌رنگ وصله‌کاری قرار داشت.

که کمی از جادوگر می‌ترسید و بنابراین احتمالاً رفتار خوبی از خود نشان می‌بالیاژ مو داد. برادر مرد پشمالو در کنار دختر تکه تکه‌کاری پروتئین تراپی مو بود، و سپس آن شخصیت جالب، جک کدو حلوایی، آمد، که یک کدو تنبل بزرگ و عالی برای سر جدید در روز تولد اوزما پرورش بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود، و روی آن چهره‌ای حک بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که حتی از آن شادتر پروتئین تراپی مو بود. بیانی نسبت به چیزی که آخرین بار پوشیده پروتئین تراپی مو بود.

سرهای جدید برای جک غیرعادی نپروتئین تراپی مو بود، زیرا کدو تنبل ها مدت زیادی نگه نداشتند، و زمانی که دانه ها – که به عنوان مغز او عمل می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند – شروع به نرم کراتینه مو شدن و لطیف کراتینه مو شدن آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، او متوجه کراتینه مو شد که سرش به زودی خراب می نانو کراتین مو شود و بنابراین یک دانه جدید از او تهیه بیبی لایت مو کرد. مزرعه بزرگ کدو تنبل او – توسط او پرورش بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است، به طوری که او هرگز نیاز به کمپروتئین تراپی مو بود سر نرنگ مو دارد.

  ترکیب رنگ مو مسی روشن

بهترین مدرس رنگ مو در ایران : حتماً متوجه کراتینه مو شده اید که شرکت در میز ضیافت اوزما تا حدودی مختلط پروتئین تراپی مو بود، اما هر دعوت کراتینه مو شده از دوستان آزموده و مورد اعتماد دختر حاکم پروتئین تراپی مو بودند و حضور آنها او را بسیار خوشحال بیبی لایت مو کرد. به محض اینکه اوزما پشت میز تولد نشسته پروتئین تراپی مو بود، متوجه کراتینه مو شد که همه حاضران با کنجکاوی و لذت به چیزی پشت سر او نگاه می کنند، زیرا گل جادویی باشکوه شکوفه می دهد.

شکوفه های ماموت که به سرعت جانشین یکدیگر می شوند. گیاهان برای دیدن زیبا پروتئین تراپی مو بودند و کل اتاق را با عطر لطیف خود پر آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. اوزما هم می خورنگ مو است نگاه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا ببیند همه به چه چیزی خیره کراتینه مو شده اند، اما کنجکاوی خود را کنترل بیبی لایت مو کرد زیرا درست نپروتئین تراپی مو بود که هنوز هدایای تولدش را ببیند.

اما بسیار مؤدبانه در جای خود نشستند و سعی بیبی لایت مو کرد از مهمانانی که غذا می خوردند پذیرایی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. 251 و در کنار میز حیوانات، گروه جالب دیگری پروتئین تراپی مو بود، متشکل از شیر ترسو، ببر گرسنه، توتو – سگ سیاه پشمالو کوچک دوروتی – هنک قاطر، بچه گربه صورتی، اسب اره چوبی، مرغ زرد و شیشه. گربه همه اینها اشتهای خوبی داشتند به جز اسب اره و گربه شیشه ای، و به هر کدام مقدار زیادی از غذایی که بیشتر دوست داشت بالیاژ مو داده کراتینه مو شد.

  انواع رنگ مو ودکلره

سرانجام، وقتی ضیافت تقریباً تمام کراتینه مو شد و قرار پروتئین تراپی مو بود بستنی سرو نانو کراتین مو شود، چهار خدمتکار در حالی که کیک بزرگی به همراه داشتند وارد کراتینه مو شدند که همگی یخ زده و با گل های نبات تزئین کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. دور لبه کیک ردیفی از شمع های روشن قرار داشت و در وسط آن حروف آب نباتی قرار داشت که این کلمات را نوشته پروتئین تراپی مو بود.

کیک تولد اوزما با خوشحالی بسیار فریاد زد و دوروتی با اشتیاق گفت: حالا تو باید کیک را ببری، اوزما، و هر کدام از ما یک تکه با بستنی خود می خوریم. 252 جلیا جامب یک چاقوی طلایی بزرگ با دسته ای نگین دار آورد و اوزما به جای او ایستاد و سعی بیبی لایت مو کرد کیک را برش دهد. اما به محض اینکه یخ زدگی در مرکز زیر فشار چاقو شکست، میمون کوچکی به ارتفاع سه اینچ از کیک پرید و یکی دیگر و دیگری به دنبال او آمدند.

تا اینکه دوازده میمون روی سفره ایستادند و به اوزما تعظیم آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. “تبریک به حاکم مهربان ما!” آنها در یک گروه کر فریاد زدند، و سپس شروع به رقص آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، آنقدر سرگرم کننده و سرگرم کننده که همه گروه از خنده غرش آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و حتی اوزما به شادی پیوست. اما بعد از رقص، میمون‌ها کارهای آکروباتیک شگفت‌انگیزی انجام بالیاژ مو دادند.

بهترین مدرس رنگ مو در ایران : و سپس به سمت حفره کیک دویدند و چند آلات گروهی از طلای جلا بالیاژ مو داده کراتینه مو شده – کرنت، بوق، طبل و موارد مشابه – بیرون آوردند و میمون‌ها را به صورت دسته‌ای تشکیل بالیاژ مو دادند. بالا و پایین میز با نواختن یک آهنگ شاد با سهولت نوازندگان ماهر. دوروتی از موفقیت “کیک سورپرایز” خود خوشحال کراتینه مو شد و بعد از اینکه میمون ها اجرای خود را به پایان رساندند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه