↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو برای موی کم پشت

بهترین رنگ مو برای موی کم پشت | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو برای موی کم پشت را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو برای موی کم پشت را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو برای موی کم پشت : که با حسن نیت آشکار به ما می‌گوید که شخصیت آگاه او کاملاً از صبر، و همه افکار و اعمال او بی‌گناه رنگ مو است. شکیبایی رمان‌ها و درام‌های طولانی را به زبان انگلیسی قدیمی می‌نویسد و بانویی در سنت لوئیس چیزی درباره این زبان نمی‌داند. اما آیا او به طور مثبت می داند که وقتی کودک پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : یکی از باوجدان ترین و جدی ترین محققین این موضوع، پروفسور فقید هیسلوپ پروتئین تراپی مو بود که سالها پیش در دانشگاه کلمبیا در پی آن پروتئین تراپی مو بود که «اخلاق عملی» (از دیدگاه بورژوازی) را به من بیاموزد. پروفسور هیسلوپ پانزده سال با رسانه ای به نام خانم پایپر کار بیبی لایت مو کرد که ظاهراً مخلص پروتئین تراپی مو بود و هرگز در هیچ نوع کلاهبرداری افشا نکراتینه مو شد.

بهترین رنگ مو برای موی کم پشت

بهترین رنگ مو برای موی کم پشت : در کتاب‌های پروفسور هیسلوپ، نمونه‌های بیشماری از حقایق شگفت‌انگیز را خواهید دید که در خلسه‌های خانم پایپر بیان کراتینه مو شده‌اند. شما خواهید دید که پروفسور هیسلوپ رنگ مو استدلال می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که تنها راهی که تله پاتی می تواند این حقایق را توضیح دهد این رنگ مو است که فرض کنیم یک ضمیر ناخودآگاه جهانی وجود رنگ مو دارد، یا اینکه ضمیر ناخودآگاه رسانه دارای قدرت رسیدن به ضمیر ناخودآگاه هر فرد زنده دیگری رنگ مو است.

و هر چیزی را از آن خارج کنید. اما به نوبه خود، نمی توانم ببینم که قضیه بسیار دشوار رنگ مو است. به عنوان مثال، پروفسور هیسلوپ می گوید که چگونه خانم پایپر حقایقی را در مورد برخی از بستگان مرده به او می گفت – حقایقی که او نمی دانست، اما بعداً توانست آنها را تأیید الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما این به سادگی هیچ چیز را ثابت نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، زیرا هیچ راهی برای پروفسور هیسلوپ وجود نرنگ مو دارد.

  رنگ مو ماهاگونی چه رنگی است

تا مطمئن نانو کراتین مو شود که هرگز این حقایق را در مورد بستگان خود نمی دانسته رنگ مو است. حقایق ممکن رنگ مو است در ضمیر ناخودآگاه او پروتئین تراپی مو بوده باکراتینه مو شد بدون اینکه اصلاً در ذهن خودآگاه او پروتئین تراپی مو بوده باکراتینه مو شد. او ممکن رنگ مو است داشته باکراتینه مو شدشنیدم که مردم در حال خواندن کتاب یا بازی در نقش یک پسر بچه در مورد این مسائل صحبت می کنند، بدون توجه به آنچه گفته می نانو کراتین مو شود.

و سپس سر الیور لاج با تحقیقات خود آمد. من این را برای کار او می گویم – او اولین کسی پروتئین تراپی مو بود که توانست این ایده حیرت انگیز را در ذهن من واقعی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که شاید بعد از همه مرده ها ممکن رنگ مو است زنده باشند و بتوانند با ما ارتباط برقرار کنند. آنچه را که او برای گفتن رنگ مو دارد در کتابش «بقای انسان» خواهید یافت و منصفانه به نظر می رسد که یک دانشمند بزرگ و یک مرد بزرگ باید فرصتی داشته باکراتینه مو شد.

تا شما را در مورد آنچه به نظر او مهم ترین حقایق در جهان رنگ مو است متقاعد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. . ریموند پسر سر الیور در جنگ کشته کراتینه مو شد و ادعا می نانو کراتین مو شود که او بلافاصله شروع به برقراری ارتباط با خانواده خود بیبی لایت مو کرد. از جمله، او از وجود عکسی به آنها گفت که هیچ یک از آنها تا به حال ندیده و نشنیده پروتئین تراپی مو بودند، یک عکس دسته جمعی که او به تفصیل آن را توصیف بیبی لایت مو کرد.

اما، البته، افراد دیگری در این گروه از وجود این عکس اطلاع داشتند، و بنابراین ما دوباره این احتمال را داریم که برخی از اعضای خانواده سر الیور ممکن رنگ مو است بدون اینکه بدانند برداشت یا توصیفی از آن عکس را در ذهن ناخودآگاه او وارد بیبی لایت مو کرده باشند. اگر به آزمایش بیبی لایت مو کردن اهمیت دهید، متوجه خواهید کراتینه مو شد که مکرراً می توانید با صحبت بیبی لایت مو کردن با کودک در خواب، نقشی در رویاهای کودک بازی کنید.

  ترکیب رنگ مو بلوند سفید

و این تنها یکی از هزاران راه متفاوتی رنگ مو است که ممکن رنگ مو است برخی از اعضای یک خانواده، بدون اینکه بدانند، اطلاعاتی از وجود یک عکس به دست آورند. احتمال دیگری وجود رنگ مو دارد که باید در نظر گرفت – این که بخشی از آگاهی ممکن رنگ مو است زنده بماند، و نه لزوما برای همیشه. ما عادت داریم وقتی که مرگ اتفاق می‌افتد.

جسد را در مقابل خود ببینیم و می‌دانیم که اگر بخواهیم می‌توانیم بدن را برای هزاران سال حفظ کنیم. چرا این امکان وجود نرنگ مو دارد که وقتی زندگی خودآگاه به یکباره پایان می یابد، ممکن رنگ مو است بخشی از آگاهی یا ناخودآگاه باقی بماند که از بدن جدا کراتینه مو شده و به آرامی به انرژی ذهن جهانی محو نانو کراتین مو شود، هر چه ما بخواهیم.

صداش کن بخش سختی از بدن وجود رنگ مو دارد، اسکلت، که مدتی زنده می ماند. چرا ممکن رنگ مو است لایت و هایلایت مو هسته مرکزی ذهن وجود نداشته باکراتینه مو شد که به همان اندازه سخت و بادوام باکراتینه مو شد؟ البته اگر هوشیاری تابعی از مغز رنگ مو است، باید همانگونه که مغز تحلیل می‌رود، زوال یابد. اما اگر مغز تابعی از هشیاری پروتئین تراپی مو بود چگونه می کراتینه مو شد.

بهترین رنگ مو برای موی کم پشت : که تا آنجا که من می بینم، به احتمال زیاد یک حدس رنگ مو است. من حقایق زیادی پیدا می کنم که به نظر می رسد معقول پروتئین تراپی مو بودن این ایده را نشان می دهد. متوجه کراتینه مو شدم که در پدیده‌های خلسه، به نظر می‌رسد که ارواح آنهایی که اخیراً مرده‌اند بیشترین سرزندگی را نشان می‌دهند. البته می‌توانید به هر جلسه‌ای در منطقه «نور سفید» شهرتان بروید و از روح سزار و ناپلئون و اسالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندر مقدونی و پوکاهونتاس ارتباطات دریافت کنید.

  بهترین رنگ موی روشن برای پوست سبزه

اگر رسانه‌ای ادبی نپروتئین تراپی مو بود، می‌توانید ارتباط برقرار کنید. با هملت و دن کیشوت و زیگفرید و آشیل. اما شما واقعیت زیادی در مورد هیچ یک از این افراد پیدا نمی کنید، آنها چیزهای زیادی در مورد جزئیات روزمره زندگی خود به شما نمی گویند. این واقعیت که بسیاری از آنچه “ارواح” به ما می گویند مربوط به زمان خود ما رنگ مو است، این ایده را که مردگان برای همیشه زنده می مانند، شک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

اگر روح سوفوکل به زمین بازگردد و به ما بگوید کجا حفاری کنیم تا نسخه‌هایی از تراژدی‌های گمکراتینه مو شده‌اش را پیدا کنیم، متقاعد بیبی لایت مو کردن ما چقدر ساده رنگ مو است! شما فکر می کنید که روح سوفوکل با دیدن نیاز کراتینه مو شدید ما به زیبایی و خرد، علاقه مند رنگ مو است که آثار خود را به ما بدهد! از نبوغ، که تحت هدایت ضمیر خودآگاه عمل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، تعالی، عظمت و قدرت به دست می آوریم.

بهترین رنگ مو برای موی کم پشت : اما آنچه رسانه‌های خلسه به ما می‌دهند، هم در کیفیت اخلاقی و هم از نظر فکری، عملبیبی لایت مو کرد ناخودآگاه را نشان می‌دهد. دقیقاً شبیه چیزی رنگ مو است که ما مثلاً از شخصیت های جدا کراتینه مو شده دریافت می کنیم. مطمئناً کتاب‌های «صبر ارزش» وجود رنگ مو دارد که با نوشتن خودکار بانویی در سنت لوئیس تولید کراتینه مو شده رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه