↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو فانتزی مرواریدی

رنگ مو فانتزی مرواریدی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو فانتزی مرواریدی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو فانتزی مرواریدی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو فانتزی مرواریدی : و چند سگ مزرعه وجود داشت که او نیاز داشت بیش از یک بار ضربه بزند. طولی نکشید که تمشک و سپس شاه توت به او کمک آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا پول خود را پس انداز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و سیب‌ها در باغ‌ها و سیب‌زمینی‌ها در زمین پروتئین تراپی مو بود – او یاد گرفت که مکان‌ها را یادداشت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و پس از تاریک کراتینه مو شدن هوا جیب‌هایش را پر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو : با رضایت غرغر بیبی لایت مو کرد و دوباره لباس ها را خیس بیبی لایت مو کرد و حتی به این فکر افتاد که ممکن رنگ مو است از شر کود خلاص نانو کراتین مو شود. همه آنها را آویزان بیبی لایت مو کرد و در حالی که آنها در حال خشک کراتینه مو شدن پروتئین تراپی مو بودند زیر آفتاب دراز کشید و دوباره خواب طولانی گرفت. وقتی از خواب بیدار کراتینه مو شد، آن‌ها مانند تخته‌هایی در بالا گرم و سفت پروتئین تراپی مو بودند، و در قسمت زیرین آن کمی مرطوب پروتئین تراپی مو بودند.

رنگ مو فانتزی مرواریدی

رنگ مو فانتزی مرواریدی : او حتی سرش را با ماسه مالش بالیاژ مو داد و آنچه را که مردان «خرده» نامیدند از موهای بلند و مشکی‌اش شانه زد و سرش را تا جایی که می‌توانست زیر آب نگه داشت تا ببیند آیا نمی‌تواند همه آنها را بککراتینه مو شد. سپس، چون دید آفتاب هنوز داغ رنگ مو است، لباس هایش را از بانک برداشت و تکه تکه به شستن آن ها پرداخت. وقتی کثیفی و چربی از پایین دست شناور کراتینه مو شد.

اما گرسنه پروتئین تراپی مو بود، آنها را پوشید و دوباره به راه افتاد. او هیچ چاقویی نداشت، اما با کمی کار، یک چاقوی تنومند را برای خودش شکست، و مسلح به آن، دوباره به پایین جاده رفت. طولی نکشید که او به یک خانه مزرعه بزرگ آمد و از مسیری که به آن منتهی می کراتینه مو شد، برگشت. وقت صرف شام پروتئین تراپی مو بود و کشاورز دست هایش را پشت در آشپزخانه می شست.

  بهترین ترکیب رنگ مو بدون دکلره

جورجیس گفت: «خواهش می کنم، قربان، آیا می توانم چیزی برای خوردن داشته باشم؟ می توانم بپردازم.” کشاورز به سرعت پاسخ بالیاژ مو داد: «ما در اینجا به ولگردها غذا نمی دهیم. برو بیرون!” Jurgis بدون کلمه رفت. اما هنگامی که از دور انبار می گذشت، به یک مزرعه تازه شخم زده و خاردار رسید که کشاورز در آن چند درخت هلو گذاشته پروتئین تراپی مو بود. و همانطور که راه می رفت، قبل از اینکه به انتهای مزرعه برسد.

ردیفی از آنها را از ریشه بالا برد، در مجموع بیش از صد درخت. این پاسخ او پروتئین تراپی مو بود و روحیه او را نشان می بالیاژ مو داد. از این به بعد او داشت دعوا می بیبی لایت مو کرد و مردی که او را می زد هر بار تمام آنچه را که می بالیاژ مو داد می گرفت. فراتر از باغ، از طریق یک تکه از جنگل، و سپس یک مزرعه از غلات زمستانی زده، و در نهایت به جاده دیگری آمد. طولی نکشید که او خانه مزرعه دیگری را دید و از آنجایی که هوا کمی ابری کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو فانتزی مرواریدی : از اینجا سرپناه و همچنین غذا خورنگ مو است. با دیدن کشاورز که با تردید به او چشم دوخته پروتئین تراپی مو بود، افزود: “از خوابیدن در انبار خوشحال خواهم کراتینه مو شد.” دیگری گفت: “خب، نمی دانم.” “آیا سیگار می کشی؟” جورجیس گفت: “گاهی اوقات، اما من این کار را بیرون از خانه انجام خواهم بالیاژ مو داد.” وقتی مرد موافقت بیبی لایت مو کرد، پرسید: «هزینه من چقدر رنگ مو است.

من پول زیادی ندارم.» کشاورز پاسخ بالیاژ مو داد: “من حدود بیست سنت برای شام حساب می کنم.” “من برای انبار از شما هزینه ای دریافت نمی کنم.” بنابراین Jurgis رفت، و با همسر کشاورز و نیم دوجین بچه سر میز نشست. این یک وعده غذایی سرشار پروتئین تراپی مو بود – لوبیا پخته و پوره سیب زمینی و مارچوبه خرد کراتینه مو شده و خورشتی، و یک ظرف توت فرنگی، و تکه های بزرگ و ضخیم نان، و یک پارچ شیر وجود داشت.

  رنگ موی استخوانی بدون دکلره

تا به حال چنین جشن از روز عروسی خود را نداشتند، و او تلاش زیادی برای قرار بالیاژ مو دادن در ارزش بیست سنت خود را. همه آنها گرسنه تر از آن پروتئین تراپی مو بودند که حرف بزنند. اما پس از آن روی پله ها نشستند و سیگار کشیدند و کشاورز از مهمان خود سؤال بیبی لایت مو کرد. وقتی جورگیس توضیح بالیاژ مو داد که او یک کارگر اهل شیکاگو رنگ مو است و نمی‌داند که کجا مقید رنگ مو است.

دیگری گفت: «چرا اینجا نمی‌مانی و برای من کار نمی‌کنی؟» جورجیس پاسخ بالیاژ مو داد: “من در حال حاضر به دنبال کار نیستم.” دیگری در حالی که به فرم درشت خود نگاه بیبی لایت مو کرد، گفت: “من به شما پول خوبی می دهم” – “روزی یک دلار و سوار شوید. کمک وحشتناکی در اینجا کمیاب رنگ مو است.» “آیا آن زمستان هم تابستان رنگ مو است؟” Jurgis خورنگ مو استار به سرعت. کشاورز گفت: “ن-نه.” “من بعد از نوامبر نتوانستم تو را نگه دارم.

جای کافی برای آن ندارم.” دیگری گفت: «می بینم، این همان چیزی پروتئین تراپی مو بود که من فکر بیبی لایت مو کردم. وقتی پاییز امسال با اسب‌هایتان کار کنید، آنها را در برف بیرون می‌آورید؟» (یورگیس این روزها شروع به فکر بیبی لایت مو کردن برای خودش بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.) کشاورز با دیدن این موضوع پاسخ بالیاژ مو داد: “این کاملاً یکسان نیست.” “باید کاری وجود داشته باکراتینه مو شد که یک فرد قوی مانند شما می توانید.

  بلوند پلاتینه سفید

رنگ مو فانتزی مرواریدی : در شهرها یا جایی در زمستان انجام دهید.” Jurgis گفت: “بله، این چیزی رنگ مو است که همه آنها فکر می کنند. و بنابراین در شهرها ازدحام می‌کنند، و زمانی که مجبورند برای زندگی گدایی کنند یا دزدی کنند، مردم از آنها می‌پرسند که چرا به کشور نمی‌روند، جایی که کمک کمیاب رنگ مو است. کشاورز مدتی مدیتیشن بیبی لایت مو کرد. “وقتی پولت تمام کراتینه مو شد چطور؟” بالاخره پرسید “پس مجبوری، نه؟” Jurgis گفت: “صبر کنید تا او رفته رنگ مو است.” “پس من می بینم.” او یک خواب طولانی در انبار داشت و سپس صبحانه‌ای پر از قهوه و نان و بلغور جو دوسر و گیلاس خورشتی خورد که شاید.

تحت تأثیر مشاجراتش، مرد فقط پانزده سنت از او گرفت. سپس Jurgis خداحافظی بیبی لایت مو کرد و به راه خود رفت. این آغاز زندگی او به عنوان یک ولگرد پروتئین تراپی مو بود. به ندرت رفتار منصفانه ای با این آخرین کشاورز داشت و بنابراین با گذشت زمان آموخت که از خانه ها دوری الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و خوابیدن در مزارع را ترجیح دهد. وقتی باران می‌بارید، اگر می‌توانست، ساختمانی متروک پیدا می‌بیبی لایت مو کرد، و اگر نمی‌کراتینه مو شد.

صبر می‌بیبی لایت مو کرد تا بعد از تاریک کراتینه مو شدن هوا و سپس، در حالی که چوبش آماده پروتئین تراپی مو بود، به یک انبار نزدیک می‌کراتینه مو شد. معمولاً می‌توانست قبل از اینکه سگ بوی او را بگیرد، داخل نانو کراتین مو شود، و سپس در یونجه پنهان می‌کراتینه مو شد و تا صبح در امان پروتئین تراپی مو بود. اگر نه، و سگ به او حمله بیبی لایت مو کرد، او برخرنگ مو است و به نظم جنگ عقب نشینی بیبی لایت مو کرد. Jurgis مرد قدرتمندی نپروتئین تراپی مو بود که یک بار کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، اما بازوهای او هنوز خوب پروتئین تراپی مو بودند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه