↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو که به پوست سبزه میاد

بهترین رنگ مو که به پوست سبزه میاد | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو که به پوست سبزه میاد را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو که به پوست سبزه میاد را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو که به پوست سبزه میاد : و یا تصمیم می گیرد که همه مردان بی رحم خودخواه لایت و هایلایت مو هستند، و خود را با یک زندگی مجرد آشتی می دهد، وگرنه بیرون می رود و خوشبختی خانگی زنان دیگر را شکار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. فصل XXXV ازدواج و پول (درباره علل فحشا و آن شکل بالاتر از فحشا که به «ازدواج مصلحتی» معروف رنگ مو است، بحث می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.) من متوجه لایت و هایلایت مو هستم که همه این مشکلات جنسی پیچیده لایت و هایلایت مو هستند.

رنگ مو : و آن‌هایی را انتخاب می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که او را خشنود می‌کنند، مطابق غرایز عمیق‌اش. نتیجه این رنگ مو است که نرهای ضعیف و نامناسب به ندرت فرصتی برای تولید مثل تمام دکلره مو دارند و تولید مثل توسط بالاترین نمونه ها انجام می نانو کراتین مو شود. اما اکنون ما دنیایی داریم که توسط پول اداره می نانو کراتین مو شود، که در آن فرصت و در واقع بقا به پول بستگی رنگ مو دارد و تمام تمایل جامعه این رنگ مو است که رنگ مو استانرنگ مو داردهای پول را عالی جلوه دهد.

بهترین رنگ مو که به پوست سبزه میاد

بهترین رنگ مو که به پوست سبزه میاد : البته ما دوست نداریم این را بپذیریم. غرایز ما علیه آن شورش می کنند، و توانایی های بالاتر ما شورش را تقویت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، بنابراین ما با دقت انگیزه های پولی خود را پنهان می کنیم و عبارات مؤدبانه ای برای پنهان بیبی لایت مو کردن آنها ابداع می کنیم. می شنوید که مردم انکار می کنند که این پول رنگ مو است که ورود به چیزی را که «جامعه» نامیده می نانو کراتین مو شود.

یعنی زندگی صمیمی طبقه حاکم تعیین می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. به شما خواهند گفت که این پول نیست، «خوش سلیقه»، «ظرافت»، «جذابیت شخصیت» و غیره رنگ مو است. اما اگر همه این چیزها را تجزیه و تحلیل کنید، به سرعت متوجه می شوید که آنها از پول ساخته کراتینه مو شده اند. آنها نمادهایی از تملک پول لایت و هایلایت مو هستند که توسط کسانی ابداع کراتینه مو شده اند که آن را در اختیار تمام دکلره مو دارند.

  مدل رنگ موی صورتی فانتزی

تا خود را از کسانی که آن را نتمام دکلره مو دارند جدا نگه تمام دکلره مو دارند. من با خیال راحت یکی از اعضای طبقه حاکم را به چالش می کشم تا عنصری را در آنچه که او «تصفیه» یا «خوش سلیقه» می نامد نام ببرم که در تحلیل نهایی خود نمادی از داشتن پول نیست. بگذارید تلفظ یک کلمه باکراتینه مو شد، یا برش یک کت، یا روش کار با چنگال – هر چه که باکراتینه مو شد، بخشی از یک رمز رنگ مو است.

که نشان می دهد که شخص، یا مهمتر از آن، اجبالیاژ مو داد افراد به طبقه اوقات فراغت تعلق داشته اند و فرصت و زمان داشته اند تا یاد بگیرند که کارها را به روشی دقیق و مرسوم انجام دهند. من می گویم “متعارف”، زیرا اغلب این تست ها هیچ ارتباطی با واقعیت نتمام دکلره مو دارند. از نظر عقل سلیم و راحتی، خوردن نخود با قاشق بسیار بهتر از چنگال رنگ مو است و در خوردن کاهو هم از کارد و هم چنگال رنگ مو استفاده نانو کراتین مو شود.

اما اگر نخود فرنگی را با قاشق بخورید، یا از چاقو روی کاهو رنگ مو استفاده کنید، هر یک از اعضای طبقه حاکم فوراً متوجه می‌شوند که شما یک مداخله‌گر لایت و هایلایت مو هستید، آنقدر که گویی مجبور کراتینه مو شده‌اید چینی را به طرف مهماندارتان پرتاب کنید. فرهنگ ما فرهنگ پول رنگ مو است، معیارهای ما پول رنگ مو استرنگ مو استانرنگ مو داردها، و تصمیمات جنسی ما بر اساس پول رنگ مو است.

نه بر اساس عشق. هر مردی در جامعه ما می تواند پول داشته باکراتینه مو شد، به شرطی که حادثه تولد به نفع او باکراتینه مو شد و همه جا معلوم رنگ مو است که هر مردی که پول داشته باکراتینه مو شد می تواند زن بگیرد. مطمئناً این درست نیست که هر مردی بدون پول می تواند زن بگیرد، و این درست رنگ مو است که اکثر مردانی که پول کمی تمام دکلره مو دارند مجبورند زنانی را انتخاب کنند که کمتر تمام دکلره مو دارند.

  ترکیب رنگ موی شامپاینی با دکلره

یعنی از طبقه پایین تر، طبق رنگ مو استانرنگ مو داردهای جهانی. . متوسط ​​دختر جوان از طبقات دارای املاک برای ازدواج مانند هر شغل دیگری آموزش دیده رنگ مو است. به او آموزش بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است که از نظر جنسی سرد باکراتینه مو شد، اما به طور عمدی از هیجان جنسی تقلید الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا آن را در مرد برانگیزد و خود را در محاصره انبوهی از مردان نگه رنگ مو دارد.

بهترین رنگ مو که به پوست سبزه میاد : این اساس اعتبار اوست، عاملی که باعث می‌نانو کراتین مو شود مرد «واجد شرایط»، «گرفتار» به او تمایل پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در جامعه مؤدبانه این اقدام به «عشوه گری» یا «جذابیت» معروف رنگ مو است و اغراق نیست اگر بگوییم که هفتاد و پنج درصد از تمام رمان هایی که تاکنون در جهان نوشته کراتینه مو شده اند، شرح این فعالیت لایت و هایلایت مو هستند. همچنین وقتی ما به تئاتر می رویم.

برای تماشا و همدردی با این مظاهر جنسیت مادی می رویم. به عنوان یک قاعده، دختر جوان می داند که چه کار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما به او یاد می دهند که آن را رنگ مو استتار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا “بی گناهی” خود را حفظ الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او آرزوی ازدواج برای پول را نرنگ مو دارد. او می‌خواهد با چیزی «متمایز» ازدواج الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، یعنی با چیزی که مهر تأیید جهانی پول را گرفته رنگ مو است.

او می‌خواهد با کسی که «ظرافت» و «خوب» رنگ مو است ازدواج الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او می‌خواهد بدون اینکه اصلاً به موضوع وحشتناک پول فکر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند ازدواج الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، بنابراین او را با دقت دنبال می‌کنند و در دنیایی محصور می‌شوند که در آن چیزی جز پول نمی‌توان یافت. در شعر تنیسون، “کشاورز شمالی”، پیرمرد پسرش را در موضوع ازدواج راهنمایی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و در جاده ای رانندگی می کنند و کشاورز به سم اسب هایش گوش می دهد.

  مدل رنگ مو جدید بدون دکلره روشن

آنها می گویند: “پروانه، پروانه. ، بانفوذ!” کشاورز دکترین ازدواج مالی را در یک جمله خلاصه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که به باکره طبقه حاکم آموزش بالیاژ مو داده می نانو کراتین مو شود: “مگر برای پول ازدواج نمی کنی، اما برو پول کجرنگ مو است.” در این روند، البته، باکره طبقه حاکم باید مقدار زیادی پول خرج الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا اعتبار خود را حفظ الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و وقتی ازدواج بیبی لایت مو کرد، باید آن را برای حفظ اعتبار خواهران مجردش و سپس فرزندانش خرج الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

در نتیجه، تنها مردان طبقه حاکمکسانی که توانایی مالی برای ازدواج تمام دکلره مو دارند، ثروتمندان لایت و هایلایت مو هستند. همیشه عده ای لایت و هایلایت مو هستند که ثروتمندتر لایت و هایلایت مو هستند و اینها مطلوب ترین لایت و هایلایت مو هستند. بنابراین تمایل هر نسل این رنگ مو است که دوره ازدواج را بیشتر جلوه می دهد. مرد باید صبر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا به اندازه کافی «دارایی» به دست آورد تا دختر خورنگ مو استه هایش را برآورده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – دختری که او را به دلیل اعتبار مالی خود تحسین می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بهترین رنگ مو که به پوست سبزه میاد : تأخیر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و در عین حال اشتیاق خود را با دختران فقرا ارضا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در نتیجه، وقتی بالاخره برای ازدواج می‌آید، می‌تواند دوست‌داشتنی و دوست‌داشتنی باکراتینه مو شد. زن غالباً او را دوست نرنگ مو دارد، اما او را با خونسردی می پذیرد، زیرا او «واجد شرایط» رنگ مو است. در این صورت او یک همسر سرد و “بی جنس” رنگ مو است. وگرنه، پس از ازدواج با او، به دوست داشتن او پی می برد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه