↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو برای صورت گندمی

بهترین رنگ مو برای صورت گندمی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو برای صورت گندمی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو برای صورت گندمی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو برای صورت گندمی : در سوراخی در زمین زندگی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و سالم باکراتینه مو شد.” آخرین کلمات او به من این پروتئین تراپی مو بود: “تا آخر عمر به گوشت گاو و آب گرم بچسب، و هیچ چیز جز پیری تو را از بین نخواهد برد.” از او پرسیدم که چقدر با این رژیم زندگی بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، او پاسخ بالیاژ مو داد: “سی سال.” “مطمئن.” او در 23 اوت 1905 در سن هشتاد و دو سالگی بر اثر تصادف درگذشت. او علمی ترین و موفق ترین پزشک پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : آب یک پرتقال عصر اول، و پنج پرتقال روز دوم. شش پرتقال در روز سوم، که در طی آن یک لیوان شیر غنی و داغ هم خوردم. روز چهارم شش پرتقال، دو لیوان شیر، یک تکه نان کهنه و حدود سه چهارم پوند رنگ مو استیک آبدار خوردم، پس از آن خیلی زود شروع به خوردن بیش از مقدار معمول غذای سالم بیبی لایت مو کردم. برای بیش از چهار ماه هیچ سوء هاضمه، روده منظم و نرمال پروتئین تراپی مو بود.

بهترین رنگ مو برای صورت گندمی

بهترین رنگ مو برای صورت گندمی : امیدوارم به زودی دوباره راهم را برای روزه داری روشن ببینم، زیرا از نظر جسمی به بریس نیاز دارم… سپاسگزار شما لایت و هایلایت مو هستم که مرا تشویق به انجام این درمان بیبی لایت مو کردید. [ص 128] با آرزوی موفقیت روزافزون، سودمندی و سعادت شما. با احترام در بحث خود درباره این سوال که چه بخوریم، به رژیم گوشت و همچنین رژیم غذایی خام اشاره بیبی لایت مو کرده ام.

برای روشن بیبی لایت مو کردن این مشکل، من در اینجا دو نامه را تجدید چاپ می کنم، یکی از طرفداران دکتر سالزبری، و دیگری توسط مردی که من در شروع غذای خام نقش اساسی داشته ام. مقاله اخیر توسط آقای از فرهنگ فیزیکی تجدید چاپ کراتینه مو شده رنگ مو است. برای خواننده ممکن رنگ مو است درک آن دشوار باکراتینه مو شد که چگونه دو نفر ممکن رنگ مو است چنین تجربیات ظاهرا متناقضی داشته باشند.

  رنگ مو قرمز خاکستری

با این حال، من خودم در صحت واقعی گفته های آنها تردیدی ندارم، زیرا ده ها نفر را می شناسم که در هر یک از این رژیم ها پیشرفت می کنند. برای من این تنها دلیل دیگری بر این واقعیت رنگ مو است که دانش ما از این موضوع هنوز در مراحل اولیه خود رنگ مو است، و تنها کاری که می‌توان انجام بالیاژ مو داد این رنگ مو است که آزمایش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و دریابد که کدام سیستم با ارگانیسم خود سازگار رنگ مو است.

همانطور که در فرهنگ فیزیکی آگوست می گویید که دوست دارید آن را بشنوید[ص 129]تجربیات روزه داران، من از خودم برای شما خواهم گفت. به کراتینه مو شدت بیمار پروتئین تراپی مو بودم و دچار آب مروارید معده و روده کراتینه مو شدم که به مصرف روده‌ها همراه با روماتیسم التهابی تبدیل کراتینه مو شد. در 1 می 1890، به مطب دکتر جیمز اچ. سالزبری رفتم و به مدت یک سال با او درمان بیبی لایت مو کردم.

در طول نه ماه اول چیزی جز رنگ مو استیک سالزبری نخوردم، که با یک اونس در هر وعده شروع می‌کراتینه مو شد و به تدریج افزایش می‌بالیاژ مو داد، زیرا می‌توانستم آن را به یک پوند در هر وعده جذب کنم، و یک پیمانه آب گرم یک ساعت و نیم قبل از غذا و قبل از خواب می‌نوشیدم. همانطور که احتمالا می دانید رنگ مو استیک سالزبری، گوشت گاو رنگ مو است، رنگ مو استیک گرد با تمام چربی و الیاف حذف کراتینه مو شده رنگ مو است.

وزنم را به سرعت کاهش بالیاژ مو دادم، از 140 پوند به 90 پوند رسیدم، زیرا این کاهش یک گوشت بیمار پروتئین تراپی مو بود. پس از آن من فقط با گوشت گاو به سرعت افزایش یافت و این گوشت سفت خوبی پروتئین تراپی مو بود. در طول سه ماه بعد او به من اجازه بالیاژ مو داد یک تکه نان برشته در دو وعده غذایی در روز علاوه بر گوشت. در بیست سال گذشته من سه بار در روز گوشت همراه با غذاهای دیگر می خوردم.

  مدل رنگ مو ابی کاربنی

در نتیجه در آن مدت نیازی به پزشک نداشتم. من گهگاه طلسم های احمقانه ای می کنم و در میوه ها، سبزیجات و غلات افراط می کنم و نسبت مناسب را از بین می برم، یعنی: 2/3 گوشت به 1/3 غذاهای دیگر، سپس از حالت خارج می شوم و این مرا به روزه ام می رساند. تجربیات، – حدود هشت مورد از آنها در هفده سال گذشته و با توجه به مدت زمانی که طول کشید تا زبان من پاک نانو کراتین مو شود.

بهترین رنگ مو برای صورت گندمی : از پنج تا پانزده روز طول کشید. من متوجه کراتینه مو شدم که هر چه بیشتر آب گرم بنوشم سریعتر پاک می نانو کراتین مو شود. در آخرین روزه سه سال پیش هر دو ساعت یک لیوان می خوردم[ص 130]در طول روز. من آنقدر شکمم را تمیز بیبی لایت مو کردم که طعم آب شیرین کراتینه مو شد – این آزمایش یک معده تمیز رنگ مو است. روزه ها به من سود رسانده اند و آنها را سفارش می کنم، زیرا افراد کمی با گوشت گاو زندگی می کنند تا خونشان پاک نانو کراتین مو شود.

من در نیویورک در دکتر سالزبری با آزمایش‌های میکروسکوپی خون خودم و دیگران نشان بالیاژ مو دادم که یک رژیم انحصاری گوشت گاو خون خالص را می‌سازد . هنگامی که در این شرایط لایت و هایلایت مو هستید می توانید بدون خطر سرماخوردگی تا جایی که دوست دارید خود را در معرض دید قرار دهید.

اگر افرادی که از ناراحتی های معده و روده، بیماری برایت، دیابت، روماتیسم، سیاتیک یا سل رنج می برند، چیزی جز تفاله گوشت گاو نمی خورند و قبل از غذا آب داغ می نوشند، از هر 10 مورد، 9 مورد درمان می شوند، همانطور که این مورد دکتر سالزبری پروتئین تراپی مو بود. میانگین درمان زمانی که آنها به درمان پایبند پروتئین تراپی مو بودند. من تصدیق می‌کنم که فرد هنگام روزه‌داری از شر بسیاری از بافت‌های بیمار خلاص می‌نانو کراتین مو شود.

  مدل مو عروس رنگ و مش

اما نه سریع‌تر از رژیم گوشت گاو، و دومی این مزیت را رنگ مو دارد که فرد همیشه خون خوبی رنگ مو دارد. من فکر می کنم که شما در توصیه درمان سریع کار بسیار خوبی انجام می دهید و با شما موافقم که رنگ مو استیک هامبورگ بهترین غذا برای افطار نیست، زیرا حاوی ¼ تا 1/3 چربی رنگ مو است و “چربی حیوانی کمتر رنگ مو است.

شکل سازمان، در واقع اغلب یک فرآیند انحطاط رنگ مو است.” من چندین بیمار سالزبری را دیده ام که به دلیل خوردن گوشت گاو پرچرب دچار حملات صفراوی خفیف کراتینه مو شده اند، اما آنها به سرعت با خوردن گوشت گاو بدون چربی بهپروتئین تراپی مو بود یافتند. تفاله گاو بهترین خوراکی رنگ مو است که می توان بعد از ناشتا خورد، زیرا به سرعت در گردش خون جذب می نانو کراتین مو شود و من هرگز مریضی را ندیدم.

بهترین رنگ مو برای صورت گندمی : که معده آنقدر ضعیف باکراتینه مو شد که نتواند آن را به صورت کوچک هضم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.[ص 131]مقادیر، خوب کباب کراتینه مو شده من به غذاهای خشک، خوب جویده کراتینه مو شده اعتقاد دارم – بدون شیب. دکتر سالزبری به من گفت: “مردی که غذای او گوشت گاو رنگ مو است می تواند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه