↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو برای موهای سفید شده

بهترین رنگ مو برای موهای سفید شده | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو برای موهای سفید شده را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو برای موهای سفید شده را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو برای موهای سفید کراتینه مو شده : و البته، اگر بدانم که کریسمس آینده قرار رنگ مو است هدیه دیگری به من بدهد، باز هم خوشحال تر می شوم. اما من نمی بینم که هیچ حقی ندارم رنگ مو استدلال کنم که چون او یک هدیه کریسمس به من می دهد.

رنگ مو : اما، رنگ مو استدلال خواهد کراتینه مو شد، عیسی از مردگان برخرنگ مو است، و بدین ترتیب جاودانگی روح را ثابت بیبی لایت مو کرد. اکنون، در وهله اول، بسیاری از محققین دانشمند وجود تمام دکلره مو دارند که معتقدند شواهد کافی برای این باور وجود نرنگ مو دارد که عیسی هرگز زنده پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. و مسلماً اگر چنین باکراتینه مو شد، اثبات قیام او از مردگان دشوار خواهد پروتئین تراپی مو بود. باز هم، این یک اتفاق معمول پروتئین تراپی مو بود که مردان مصلوب نمردند.

بهترین رنگ مو برای موهای سفید کراتینه مو شده

بهترین رنگ مو برای موهای سفید کراتینه مو شده : گاهی اوقات پیش می‌آمد که نگهبانان اجازه می‌بالیاژ مو دادند روحیه آنها را از دست بدهند – حتی امروزه می‌دانیم که به زندانبان‌ها رشوه بالیاژ مو داده می‌نانو کراتین مو شود تا به یک زندانی اجازه فرار دهند. باز هم، وقایع بازگشت عیسی ممکن رنگ مو است دقیقاً چنین پدیده های روانی باکراتینه مو شد که ما در این فصل سعی در توضیح آن داریم. یا، یک بار دیگر، آنها ممکن رنگ مو است صرفاً افسانه باشند.

یک مطالعه بسیار مختصر یک فرد متفکر را متقاعد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که مردم آن زمان حاضر پروتئین تراپی مو بودند هر چیزی را باور کنند و حقایق را بر اساس چنین مرجعی بپذیرند و آنها را مبنای یک نتیجه گیری علمی قرار دهند، صرفاً کودکانه پروتئین تراپی مو بودن رنگ مو است. البته به من گفته می نانو کراتین مو شود که در کتاب مقدس آمده رنگ مو است و بنابراین باید درست باکراتینه مو شد. شما می گویید کتاب مقدس الهام کراتینه مو شده رنگ مو است.

  بهترین رنگ موی ایرانی چه مارکی است

و شاید اینطور باکراتینه مو شد اما پس از آن، مقدار زیادی از ادبیات دیگر الهام گرفته کراتینه مو شده رنگ مو است، و من را از کار مقایسه این الهامات مختلف، و قضاوت آنها، و انتخاب آنچه برای من مفید رنگ مو است، رها نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. کتاب مقدس ادبیات عبریان برنگ مو استان برای چند هزار سال رنگ مو است. این نشان‌دهنده چیزی رنگ مو است که ذهن نژاد مردم بزرگ برای نسلی پس از دیگری ارزش ثبت و نگهداری را رنگ مو دارد.

اگر حجم زیادی از ادبیات انگلیسی را که شامل برخی از اسطوره های توتونیک، وقایع نگاری ساکسون و برخی از ایرلندی ها رنگ مو است، برای خود تصور کنید، ممکن رنگ مو است معنای این را بفهمید. درنگ مو استان‌های پریان، و برخی از مقالات بیکن، و شکسپیر “ونوس و آدونیس”، و کتاب دعای انگلیسی، و مشخصات معمار برای کلیسای وست‌مینستر، و بخش خوبی از “پیریج برک”؛ همچنین «تفسیرهای» بلکستون، تعبالیاژ مو دادی از سرودهای وسلی، و «مقاله درباره انسان» پاپ، و برخی از فصل‌های «گذشته و حال» کارلایل و گلدستونسخنرانی ها، و اشعار بلیک، و درنگ مو استان کاپیتان کوک از سفر او به سراسر جهان، و “زندگی نلسون” ساوتی، و “اخبار از ناکجاآباد” موریس، و “مرگ انگلستان” بلاچفورد، و تعبالیاژ مو داد زیادی صفحه از هانسارد، که معادل سوابق کنگره ما. ممکن رنگ مو است این توصیف را بی‌احترام بیابید، اما فکر نمی‌کنید منظور از آن چنین باکراتینه مو شد.

به من افتخار کن که کتاب مقدست را بیرون بیاورم و از این منظر به آن نگاه کنم! اما، شما می گویید، اگر با پایان یافتن این زندگی زمینی، کلاً بمیریم، مسئولیت اخلاقی و مجازات گناهان چه می نانو کراتین مو شود؟ اگر نتوانیم بهشتی به او بدهیم و او را با جهنم بترسانیم، چه بگوییم که او را خوب کنیم؟ خب، اولین پاسخ من این رنگ مو است که ما چند هزار سال رنگ مو است که این روند را امتحان بیبی لایت مو کرده‌ایم.

  رنگ موی قهوه ای ترکیبی بدون دکلره

بهترین رنگ مو برای موهای سفید کراتینه مو شده : و به نظر می‌رسد نتایج نشان می‌دهد که بهتر رنگ مو است به دنبال روش دیگری برای ترغیب مردان به رفتار باشیم. آنها این روزها به بهشت ​​و جهنم آنچنان کاملاً اعتقاد نتمام دکلره مو دارند، اما زمان هایی در تاریخ پروتئین تراپی مو بود که کاملاً ایمان داشتند و نه تنها مؤمنان به همان اندازه ظالم پروتئین تراپی مو بودند، بلکه به همان اندازه خیانتکار و پرخور و به همان اندازه مست پروتئین تراپی مو بودند. اگر می‌خواهید در این مورد راضی باشید.

شما را به کتاب «منافع دین» صفحه 129 ارجاع می‌دهم. اکنون، در واقع، فکر می‌کنم می‌توانم خطوط کلی سیستمی از پاداش‌ها و مجازات‌ها را که به‌طور خودکار در زندگی مردان کار می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، تشخیص دهم. من مطمئن نیستم که بتوانم ثابت کنم که شریران همیشه مجازات می شوند و نیکوکاران همیشه پاداش می گیرند. با این حال، وقتی می ایستم و فکر می کنم.

مطمئن لایت و هایلایت مو هستم که برایم مهم نیست که جایم را با هیچ یک از افراد شروری که در این دنیا می شناسم عوض کنم. زندگی ممکن رنگ مو است همیشه آنها را “به دست بیاورد”، اما راهی برای “به دست آوردن” نسل آنها رنگ مو دارد، و من نمی توانستم کاملاً خوشحال باشم اگر بدانم که پسرم و پسرانش در سرنوشتی که اکنون مشاهده می کنم سهیم خواهند پروتئین تراپی مو بود.

برای مثال، دوک های بزرگ روسیه و فرزندانشان. زندگی یک چیز رنگ مو است و برای فرد نیست، بلکه برای نژاد وجود رنگ مو دارد. علل و آثار آن همیشه در یک فرد ظاهر نمی نانو کراتین مو شود، بلکه در یک سلسله از فرزندان ظاهر می نانو کراتین مو شود. چرا به آنها سلسله می گویند؟ از یکی از اساتید تاریخ پرسیدم. و دانش آموزی با پاسخ بالیاژ مو دادن.

  جدیدترین رنگ مو عروس ۱۴۰۲

به این جلسه جلسه را به پایان رساند: “چون به نظر می رسد این همان کاری رنگ مو است که آنها همیشه انجام می دهند!” اما شما رنگ مو استدلال خواهید بیبی لایت مو کرد که این عدالت کامل نیست. از نظر من یا شما کامل نیست. اما بعد، می پرسم، چه چیز دیگری در جهان وجود رنگ مو دارد که از آن نقطه کامل باکراتینه مو شداز دید؟ چرا عدالت ما باید کاملتر از مثلاً سلامتی یا تفکر ما یا آب و هوا یا حکومت ما باکراتینه مو شد.

و آیا ممکن رنگ مو است که عدالت ما به ما بستگی رنگ مو دارد، دقیقاً به همان شکلی که برخی از این موارد دیگر به ما بستگی رنگ مو دارد؟ شاید کاری که باید انجام دهیم این باکراتینه مو شد که دست به کار شویم تا ببینیم که فضیلت همیشه پاداش می گیرد و بدی همیشه مجازات می نانو کراتین مو شود، همین جا و اکنون، به جای اینکه منتظر باشیم تا خدای قادر مطلق در فلان بهشت ​​فرضی به آن توجه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بهترین رنگ مو برای موهای سفید کراتینه مو شده : به نظر من این زندگی من بسیار شگفت انگیز و بسیار جالب رنگ مو است. من مایلم آن را با شرایطی که بالیاژ مو داده کراتینه مو شده قبول کنم و سعی کنم بهترین رنگ مو استفاده را از آن ببرم. و نمی بینم که هیچ حقی برای دیکته بیبی لایت مو کردن آنچه در زندگی آینده به من بالیاژ مو داده می نانو کراتین مو شود، ندارم. اگر پدرم یک هدیه کریسمس به من بدهد، خوشحال و سپاسگزارم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه