↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو شنی ماسه ای تیره

رنگ مو شنی ماسه ای تیره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو شنی ماسه ای تیره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو شنی ماسه ای تیره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو شنی ماسه ای تیره : که مردم را در مورد آن آگاه کنم. … به نوعی، ما امیدواریم که این برنامه بتواند به ترویج صلح کمک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و درک این کودکان – در حالی که آنها هنوز در سنین آسیب پذیر لایت و هایلایت مو هستند. ستاره هولوکرنگ مو است به برادوی در به یک ستاره ملی رسید ، حدود 120 میلیون آمریکایی شاهد اجرای او پروتئین تراپی مو بودند. وسیله نقلیه فعلی او در در خیابان 48 غربی برای حداکثر 500 تماشاگر بازی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

مو : می‌گوید: «عزیزم، می‌توانم با تمام کارهایم به المپیک بپیوندم. او یک کلاه راه راه، یک پیراهن سفید و یک کراوات قرمز روشن پوشیده رنگ مو است. با تسکین فرم باریک خود بر روی مبل، او در ظاهر کوچکتر، جوانتر و زیباتر از آنچه عکسهایش نشان می دهد به نظر می رسد. به کراوات پر زرق و برق او اشاره می کنم، و ملبا، با رنگ مو استفاده از دستانش در حالی که صحبت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو شنی ماسه ای تیره

رنگ مو شنی ماسه ای تیره : هفت ماه یک برنامه کافی رنگ مو است، و کارهای زیادی برای انجام بالیاژ مو دادن داشت – تبلیغ آلبوم جدیدش، آماده کراتینه مو شدن برای یک موزیکال دیگر برادوی، انجام اولین نقش اصلی خود در یک فیلم، رفتن به یک تور کنسرت. ، حضور مهمان در تلویزیون و مراقبت از دختر 16 ماهه خود چارلی. ملبا یک روز بعدازظهر در دفتر راحت مرکز شهر که به عنوان مرکز عصبی برای فعالیت‌های متعدد او رنگ مو استفاده می‌نانو کراتین مو شود.

با سرگرمی می گوید که چگونه آن را روی یقه یک فروشنده در فیوروچی دیده و به او گفت: “من آن کراوات را می خواهم.” اولین نقش حرفه ای ملبا در صحنه مو پروتئین تراپی مو بود . از سال 1968 تا 1970 او از طریق گروه کر برخرنگ مو است تا نقش اول زن را به دست آورد. او با صدای واضح و تقریباً بدون لهجه‌اش می‌گوید: «من هیچ درنگ مو استان بدشانسی ندارم. “از مو ، من مستقیما به Purlie رفتم .” این نقشی پروتئین تراپی مو بود.

  مدل رنگ موی زن

که جایزه تونی بهترین بازیگر نقش مکمل زن در سال 1970 و جوایز منتقدان درام و میز درام نیویورک را برای او به ارمغان آورد. ملبا 32 سال پیش در خیابان 108 غربی به دنیا آمد. پدر و مادرش هر دو سرگرمی پروتئین تراپی مو بودند و ملبا از 4 سالگی شروع به خوانندگی بیبی لایت مو کرد. او در کالج در رشته موسیقی تحصیل بیبی لایت مو کرد و پس از فارغ التحصیلی، با توجه به توصیه والدینش برای “برداشتن امنیت”، به مدت یک سال در مدرسه تدریس بیبی لایت مو کرد.

اما به زودی میل کراتینه مو شدید برای ورود به تجارت نمایشی او را فرا گرفت و تدریس را کنار گذاشت. او به یاد می آورد: «از آن روز، حتی قبل از اینکه اولین شغل خوانندگی ام را بگیرم، تمام دنیا برایم بهتر به نظر می رسید. زمانی که به عنوان یک خواننده در رنگ مو استودیو کار می بیبی لایت مو کرد پروتئین تراپی مو بود که به او تست بازیگری برای مو بالیاژ مو داده کراتینه مو شد و از آن زمان درنگ مو استان او تقریباً موفقیت ناپذیری داشته رنگ مو است. ملبا در برنامه های تلویزیونی متعددی بازی بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

از جمله سریال تابستانی خودش برای CBS و برنامه ویژه ABC درباره زندگی هریت تابمن که لغو لغو قانون رنگ مو است. ملبا که بیشتر به خاطر خوانندگی اش شناخته کراتینه مو شده رنگ مو است تا بازیگری، 9 آلبوم ضبط بیبی لایت مو کرده و نامزدی گرمی دریافت بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. با این حال، برجسته‌ترین شاهکار آوازی او احتمالاً کنسرت یک زن او در خانه اپرای متروپولیتن در دسامبر 1976 پروتئین تراپی مو بود که مورد توجه همه منتقدان موسیقی شهر قرار گرفت.

  رنگ موی قرمز فندقی

رنگ مو شنی ماسه ای تیره : او در این کنسرت همه چیز را از تصنیف گرفته تا راک و اپرا اجرا بیبی لایت مو کرد. ملبا می گوید: «خواندن اپرا در واقع به صدای من آرامش می دهد. “مثل انجام تمرینات صوتی رنگ مو است.” او به همان اندازه در خانه در یک کلوپ شبانه یا یک سالن کنسرت، طیف چهار اکتاو خود را با بسیاری از ارکسترهای برجسته آمریکا به نمایش گذاشته رنگ مو است. آلبوم جدید او که اواخر سپتامبر توسط منتشر کراتینه مو شد و به سادگی ملبا مور نام داشت.

شامل آهنگ‌های دیسکو و تصنیف‌های مستقیم رنگ مو است. یکی از کات ها، «تو قدم به زندگی من گذاشتی» به صورت تک آهنگ منتشر کراتینه مو شده رنگ مو است. قطعه دیگر «بزرگترین» از فیلمی درباره محمد علی رنگ مو است. “نه، من آن را در فیلم نخواندم، اما من طرفدار علی لایت و هایلایت مو هستم. من طرفدار دعوا لایت و هایلایت مو هستم. کابل را روشن می کنم و همه را تماشا می کنم – وزن پرواز، همه. مردمی که هرگز به آنها سخت نرفته ام.

فیلم جدید او، ، که در آن ملبا موفقیت بزرگ خود در برادوی را بازسازی خواهد بیبی لایت مو کرد، قرار رنگ مو است در نوامبر امسال در حومه گرجستان فیلمبرداری نانو کراتین مو شود. ملبا نقش یتیم را بازی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. پس از فیلم، او بیشتر وقت خود را به یک موزیکال جدید به نام رنسانس هارلم اختصاص خواهد بالیاژ مو داد که قرار رنگ مو است بهار آینده به برادوی برود. یک روز پس از ترک تیمبوکتو ، ملبا به سمت آکاپولکو رفت تا یکی از داوران مسابقه دوشیزه جهان باکراتینه مو شد.

  بهترین رنگ مو سال 1402

رنگ مو شنی ماسه ای تیره : او با تمسخر می‌گوید: «آنها گفتند قرار رنگ مو است 600 میلیون نفر تماشا کنند، بنابراین مطمئن کراتینه مو شدم که بینی‌ام پودر کراتینه مو شده رنگ مو است. … از غروب آفتاب تا غروب آفتاب با ما کار آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، اما من موفق کراتینه مو شدم کمی برنزه شوم». با پوست قهوه ای روشن درست زیر دکمه بالای پیراهنش. ملبا که طی پنج سال گذشته با رستوران‌دار چارلز هاگینز ازدواج بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، از اینکه بالاخره صاحب فرزندی می‌نانو کراتین مو شود.

بسیار خوشحال رنگ مو است – “ما منتظر او پروتئین تراپی مو بودیم” – و تا آنجا که می‌تواند وقت خود را با دخترش می‌گذراند. ملبا که بیشتر عمرش در وست‌سایدر رنگ مو است، علاقه‌مند به خرید در (خیابان 57 نزدیک تالار رسیتال کارنگی) رنگ مو است، سپس به فروشگاه مزرعه مریت می‌رود، جایی که غذای ناسالم مورد علاقه‌اش را می‌خرد.

رنگ مو شنی ماسه ای تیره : ملبا از بین تمام دستاوردهایش در 10 سال گذشته، شاید بیش از همه به مشارکت خود در یک سریال تلویزیونی بین المللی برای کودکان که در حال حاضر در 78 کشور در حال نمایش رنگ مو است، افتخار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. ملبا می‌گوید: «من به مسائل بین‌المللی علاقه زیادی دارم، من در برخی از بخش‌ها ظاهر کراتینه مو شده‌ام، اما اساساً نقش من این رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه