↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین مرکز رنگ مو در تهران

بهترین مرکز رنگ مو در تهران | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین مرکز رنگ مو در تهران را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین مرکز رنگ مو در تهران را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین مرکز رنگ مو در تهران : این بار برای سیفلیس. به آن سالورسان می گویند و در حالی که همیشه درمان نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اغلب درمان می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. امروزه در آزمایشگاه‌ها، مردان بر روی مشکل ساخت ترکیبی از مولکول‌ها کار می‌کنند که میکروب بیماری خواب را از بین می‌برد، بدون اینکه در عین حال به خون آسیب برساند.اگر آن را پیدا کنند، جان صدها میلیون نفر را نجات خواهند بالیاژ مو داد.

رنگ مو : سپس الکترود را بر روی قسمت دیگری از بدن “سوژه” قرار می دهد و مقداری دیگر ضربه می زند و اعلام می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که سرطان روده کوچک، سمت چپ رنگ مو است. چند ضربه دیگر، و او اعلام می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که کراتینه مو شدت آن دوازده اهم رنگ مو است، که کراتینه مو شدید رنگ مو است. و خیلی زود یک تلگراف به پزشکی که این نمونه خون را فرستاده رنگ مو است.

بهترین مرکز رنگ مو در تهران

بهترین مرکز رنگ مو در تهران : من نمی دانم چرا ما نمی توانیم چنین امکانی را تشخیص دهیم و در عین حال از فرهنگ بدنی، رژیم غذایی و روزه رنگ مو استفاده کنیم. هنگامی که نسخه خطی این کتاب به چاپخانه فرستاده کراتینه مو شد، در این مکان پاراگرافى ظاهر کراتینه مو شد که حکایت از کار دکتر آلبرت آبرامز از سانفرانسیسکو در تشخیص و درمان بیماری با رنگ مو استفاده از ارتعاشات رادیواکتیو رنگ مو دارد.

در حالی که کتاب در حال چاپ رنگ مو است، نویسنده خود را در سانفرانسیسکو می یابد و در کلینیک های دکتر آبرامز حضور می یابد. و بنابراین او می‌تواند گزارش گسترده‌تری از برخی اکتشافات جذاب ارائه دهد، که به نظر می‌رسد قرار رنگ مو است علم پزشکی را متحول کنند. اگر بخواهم تمام آنچه را که در دوازده روز گذشته با چشمان خود دیده ام بگویم.

می ترسم که خواننده قدرت زودباوری خود را بیش از حد افزایش دهد، بنابراین به تلاش برای گفتن با زبانی بسیار هوشیارانه و محتاط بسنده می کنم. نظریه ای که آبرامز روی آن کار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و تکنیکی که او تکامل یافته رنگ مو است. علم مدرن نشان بالیاژ مو داده رنگ مو است که تمام مواد صرفاً فعالیت الکترون ها لایت و هایلایت مو هستند، ذرات کوچک نیروی الکتریکی. این جمله ای رنگ مو است که هیچ فیزیکدان امروزی آن را رد نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو قهوه ای خوشرنگ بدون قرمزی

به نظر می رسد بهترین شواهد نشان می دهد که یک مولکول ماده یک بازتولید دقیقه ای از جهان رنگ مو است، سیستمی از الکترون ها که در اطراف یک لایت و هایلایت مو هسته مرکزی می چرخند. هیچ چشمی هرگز الکترون را ندیده رنگ مو است، زیرا میلیاردها بار کوچکتر از هر چیزی رنگ مو است که میکروسکوپ قابل مشاهده رنگ مو است. اما ما می‌توانیم اثرات فعالیت الکترونیکی را ببینیم.

و همه کتاب‌های مدرن فیزیک عکس‌هایی از آن‌ها ارائه می‌دهند. می توان نرخ ارتعاش الکترون ها را تعیین بیبی لایت مو کرد و دکتر آبرامز ایده تعیین نرخ ارتعاش بافت بیمار و میکروب های بیماری را به وجود آورد. او کشف بیبی لایت مو کرد که همیشه یکسان رنگ مو است. به عنوان مثال، نه تنها همه مواد سرطانی به یک میزان تولید می‌کنند، بلکه خون فردی که از سرطان رنج می‌برد.

در همه زمان‌ها و تحت هر شرایطی این میزان را رنگ مو دارد. ارتعاش سرطان، سل، سیفلیس – هر کدام متفاوت، یکنواخت و تغییر ناپذیر رنگ مو است. به همین ترتیب در خون ارتعاشات دیگری، یکنواخت و قابل اعتماد وجود رنگ مو دارد که جنسیت و سن بیمار، کراتینه مو شدت بیماری و مدت زمان آن را نشان می دهد – بله، و حتی محل را در بدن، در صورت وجود عفونت قطعی، نشان می دهد.

حوزه. بنابراین در اینجا یک معجزه مدرن رنگ مو است، یک دستگاه خطاناپذیر برای تشخیص بیماری. دکتر آبرامز مجبور نیست بیمار را ببیند. تنها چیزی که او باید داشته باکراتینه مو شد یک قطره خون روی یک تکه کاغذ سفید رنگ مو است، و او در آزمایشگاه خود می نشیند و همه چیز را در مورد آن می گوید،و در جایی چندین هزار مایل دورتر – در تورنتو یا بوستون یا نیواورلئان – یک جراح عمل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و می یابد آنچه به او گفته کراتینه مو شده آنجرنگ مو است!

  انواع رنگ مو کاپوچینو

بهترین مرکز رنگ مو در تهران : و این تنها آغاز شگفتی رنگ مو است. زیرا، آبرامز می گوید، اگر میزان ارتعاش الکترون های میکروب ها را بدانید، می توانید آن میکروب ها را از بین ببرید. ترفند مورد علاقه کاروسو این پروتئین تراپی مو بود که به لیوان ضربه بزند و نت موسیقی آن را مشخص الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و سپس آن نت را روی لیوان بخواند و آن را تکه تکه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. معروف رنگ مو است که اسب‌هایی که به سرعت روی پل می‌روند.

گاهی اوقات در گام خود با ارتعاش پل منطبق می‌شوند و در نتیجه آن را خراب می‌کنند. بر اساس همان اصل، این جادوگر الکترون، فعالیت رادیویی را با سرعت معینی به بدن شما وارد می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – و آیا می‌توانم بگویم که او سرطان و سیفلیس و سل را با چند درمان درمان می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ من این را نمی گویم، زیرا شما مرا باور نمی کنید و نمی توانید. من به گفتن آنچه من و همسرم در دوازده روز گذشته دو بار در روز تماشا بیبی لایت مو کرده‌ایم راضی می‌شوم. صحنه یک آزمایشگاه رنگ مو است، با ردیف‌هایی از صندلی‌های برآمده در یک سمت برای پزشکانی که در کلینیک حضور تمام دکلره مو دارند.

یک میز با ابزار اندازه گیری وجود رنگ مو دارد و دکتر آبرامز در کنار آن نشسته رنگ مو است و در مقابل او مرد جوانی ایستاده رنگ مو است که تا کمر برهنه کراتینه مو شده رنگ مو است. دکتر روی شکم این مرد ضربه می زند و به صداها گوش می دهد. شما این را عجیب‌ترین بخش از کل پروسه خواهید دید.

زیرا به طور طبیعی تصور می‌کنید که این مرد جوان در حال معاینه رنگ مو است و وقتی کسی توضیح می‌دهد که بیمار در تورنتو یا بوستون یا نیواورلئان رنگ مو است و اینکه این مرد جوان در حال معاینه رنگ مو است، مبهوت می‌شوید. بدن ابزاری رنگ مو است که پزشک برای تعیین میزان ارتعاش خون بیمار از آن رنگ مو استفاده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. دکتر آبرامز ابزارهای متعددی را امتحان بیبی لایت مو کرد، اما نتوانست چیزی به اندازه بدن انسان نسبت به فعالیت های الکترونیکی حساس پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  ترکیب رنگ مو مشکی و قهوه ای

او برای کلاس‌هایش توضیح می‌دهد که نخاع از میلیون‌ها رشته عصبی با نرخ‌های ارتعاش مختلف تشکیل کراتینه مو شده رنگ مو است. از این رو میزان مشخصی که به بدن ارسال می نانو کراتین مو شود، به طور خودکار مرتب می نانو کراتین مو شود و در نقطه خاصی از بدن به شکل افزایش فعالیت، افزایش فشار خون در سلول ها ظاهر می نانو کراتین مو شود و از این رو آنچه که همه پزشکان آن را به عنوان “منطقه کسل کننده” می شناسند.

که می توان آن را با چیزی که به عنوان “پرکاشن” شناخته می نانو کراتین مو شود، ضربه زدن با انگشت کشف بیبی لایت مو کرد. ترسیم نقشه این مناطق صرفاً یک آزمایش طولانی و صبورانه رنگ مو است. و آبرامز حدود بیست سال رنگ مو است که این موضوع را مطالعه بیبی لایت مو کرده رنگ مو است – او نویسنده آن رنگ مو استکتاب درسی در مورد آنچه به عنوان “واکنش های آبرامز” شناخته می نانو کراتین مو شود.

بهترین مرکز رنگ مو در تهران : بنابراین اکنون او یک سری نقشه از بدن انسان به جهان ارائه می دهد. و او در مقابل “سوژه” خود می نشیند و دستیارش نمونه ای از خون را در یک جعبه کوچک متصل به برق قرار می دهد و رئوستات را روی یک عدد ارتعاش – مثلاً پنجاه – تنظیم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و دکتر آبرامز روی یک اینچ مربع مشخص از ارتعاش ضربه می زند. شکم “موضوع” خود را، و از کلمه وحشتناک “سرطان” خبر می دهد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه