نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو فانتزی برای پوست سبزه

بهترین رنگ مو فانتزی برای پوست سبزه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو فانتزی برای پوست سبزه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو فانتزی برای پوست سبزه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو فانتزی برای پوست سبزه : برخورد بیبی لایت مو کردم و شروع به شک بیبی لایت مو کردم که ممکن رنگ مو است مشکل من به خاطر گوشت باکراتینه مو شد. من برای چند هفته به یک سفر کمپینگ رفتم و هیچ گوشتی با خود نبردم و چون متوجه کراتینه مو شدم خیلی بهتر لایت و هایلایت مو هستم.

رنگ مو : منظور من این نیست که بگویم مردان و زنان سالم نمی توانند چنین چیزهایی بخورند و خوب باشند. اما من می گویم که آنها نمی توانند به خوبی بدون آنها باشند. و اینکه هر ذره ای از چنین غذایی که آنها می خورند آنها را در معرض انواع عفونت ها قرار می دهد و در سیستم آنها بذرهای بیماری مزمن خاصی را می کارد که دیر یا زود آنها را کم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بهترین رنگ مو فانتزی برای پوست سبزه

بهترین رنگ مو فانتزی برای پوست سبزه : این گونه غذاها همه حاوی الکل یا سرکه لایت و هایلایت مو هستند. همه چیزهایی که حاوی شکر نیشکر لایت و هایلایت مو هستند. همه چیزهایی که حاوی آرد سفید در هر یک از هزاران شکل جذاب نان، کراکر، پای، کیک، و پودینگ لایت و هایلایت مو هستند. و همه غذاهایی که سرخ کراتینه مو شده اند – منظور من پخته کراتینه مو شده با روغن رنگ مو است، خواه این روغن چربی باکراتینه مو شد یا کره، یا تخم مرغ یا شیر. اعتقاد من این رنگ مو است که در ابتدا باید این موارد را ممنوع بیبی لایت مو کرد و هیچ رنگ مو استثنایی را پذیرفت.

یک سری چیزهای دیگر وجود رنگ مو دارد که من آنها را خیلی بد ارزیابی نمی‌کنم، اما در خانواده‌مان آن‌ها را ممنوع می‌دانیم – صرفاً به این دلیل که خیلی خوب نیستند. به عنوان مثال، من تمایل دارم که لوبیاها را بسیار سخت هضم و قابل تخمیر بدانم که توسط هر کسی که می تواند چیزی بهتر از آن را بخورد، نمی تواند بخورد. و من شخصاً بادام زمینی نمی خورم، زیرا متوجه کراتینه مو شده ام که آنها را هضم نمی کنم.

  مدل رنگ مو گردویی روشن

و از شیر رنگ مو استفاده نمی کنم (مگر در رژیم انحصاری شیر) چون یبوست رنگ مو است و به آن سمت گرایش دارم. تقریباً هر کس در سیستم خودش چنین ویژگی‌هایی را کشف خواهد بیبی لایت مو کرد. یکی نمی تواند پنیر را هضم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، دیگری نمی تواند موز را هضم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، دیگری نمی تواند طعم روغن زیتون را تحمل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. ممکن رنگ مو است گزارشی درخشان از یک رژیم غذایی که توسط آن شخص دیگری معجزه بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

بخوانید، و ممکن رنگ مو است آن را امتحان کنید، و برای مدت طولانی در آن اصرار داشته باشید، و در نهایت متوجه شوید که این بدترین رژیم غذایی پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است که ممکن رنگ مو است داشته باشید. ذیل. من همیشه آب پرتقال را به عنوان غذای ایده آل برای افطار به حساب آورده ام. اما دوستی که نصیحتش می‌بیبی لایت مو کردم با آب نصف پرتقال افطار بیبی لایت مو کرد و گرفتگی کراتینه مو شدید گرفت.

او آنقدر به اطلاعات بیشتر من اعتماد بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که از گفتن این موضوع که هر نوع میوه اسیدی همیشه او را بیمار می بیبی لایت مو کرد خودداری بیبی لایت مو کرد. چنین چیزهایی البته طبیعی نیستند.[صفحه 84]اما یک فرد کاملاً عادی و خوب، تحت شرایط مصنوعی تربیت ما، بسیار نادر رنگ مو است. و بنابراین همه ما باید خود را کم و بیش بیمار بدانیم و برای رسیدن به آرمان سلامت تلاش کنیم.

  پلاتینه زیتونی

ما باید این کار را با هوش انجام دهیم – هیچ راه کوتاهی وجود نرنگ مو دارد، هیچ راهی برای نجات خود از دردسر فکر بیبی لایت مو کردن وجود نرنگ مو دارد. قبلاً فکر می بیبی لایت مو کردم وجود رنگ مو دارد. من این یا آن چین و چروک رژیم غذایی فوق العاده جدید را کشف می بیبی لایت مو کردم و آن را به همه دوستانم موعظه می بیبی لایت مو کردم و کلی خودم را آزار می بالیاژ مو دادم. و یک نفر آن را امتحان می بیبی لایت مو کرد، و کار نمی بیبی لایت مو کرد.

و اغلب، برای تحقیر خودم، متوجه می‌کراتینه مو شدم که در مورد خودم آنقدر خوب کار نمی‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که فکر می‌بیبی لایت مو کردم. به عنوان یک ایده آل، اجازه دهید یک خانم جوان را مثال بزنم که شش یا هفت ماه رنگ مو است که در خانه ما زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به ما فرصت می دهد تا عادات غذایی خود را رعایت کنیم. این بانوی جوان سه سال پیش یک معلم مدرسه کم خون، تهدید به مصرف، و قربانی سرماخوردگی و سردردهای مداوم پروتئین تراپی مو بود.

بدبخت و کتک خورده، با گواتر اگزوپتالمیک که به آرامی او را تا حد مرگ خفه می بیبی لایت مو کرد. او هشت روز روزه گرفت و به شفای کامل دست یافت. او امروز باهوش، هوشیار و ورزشکار رنگ مو است. و او با حدود 1200 کالری غذا در روز زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – نصف چیزی که من می خورم و کمتر از یک سوم از غذای قدیمی.

رنگ مو استانرنگ مو داردهای رژیم غذایی گهگاه کره آجیل، یا سیب زمینی شیرین، یا کراکر گندم کامل با کره، یا یک ظرف بستنی می خورد. اما حداقل نود درصد غذای او از میوه های تازه تشکیل کراتینه مو شده رنگ مو است. غذا بعد از غذا، روز از نو، او را دیده ام که یک یا دو موز و دو یا سه هلو می خورد، یا مثلاً یک تکه هندوانه یا طالبی می خورد.

  رنگ مو ماهاگونی بدون دکلره

در بعضی از وعده های غذایی او فقط هلو را می خورد و بعد دوباره چیزی نمی خورد. یک دلار در هفته هزینه تمام غذای او را می بالیاژ مو داد. و در این رژیم با من و همسرم می‌خندد، صحبت می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، می‌خواند و فکر می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، راه می‌رود و شنا می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – نوعی وجدان رژیمی بیرونی که بدون آن به سختی کنار می‌آییم.

بهترین رنگ مو فانتزی برای پوست سبزه : و به من بگو، دکتر وودز هاچینسون، یا دیگر مسخره‌گران «غذا‌گرایان»، آیا فکر نمی‌کنی که چنین موردی به ما حق می‌دهد که درخورنگ مو است بررسی صبورانه ادعاهایمان را داشته باشیم؟ یا در کنار جعبه های قرص و چاقوهای حکاکی و بقیه لوازم خود می ایستید و ما را مجبور می کنید که با وجود شما همه بیماران خود را درمان کنیم؟ [صفحه 86] رنگ مو استفاده از گوشت از من سؤالات زیادی در مورد نگرش من به مسئله گوشت خواری پرسیده می نانو کراتین مو شود.

من با رژیم غذایی گوشت، نان و کره، سیب زمینی و چیزهای شیرین بزرگ کراتینه مو شدم. چهار سال پیش وقتی متوجه کراتینه مو شدم که به کراتینه مو شدت در حال فروپاشی پروتئین تراپی مو بودم، از عصبی پروتئین تراپی مو بودن، بی خوابی و سردردهای تقریباً مداوم رنج می بردم، به مقالات مختلفی که توسط گیاهخواران نوشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه