نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو قهوه ای تیره

بهترین رنگ مو قهوه ای تیره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو قهوه ای تیره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو قهوه ای تیره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو قهوه ای تیره : عضو کمیته ملی جمهوری خواه از اوکلاهاما، قرار رنگ مو است به واشنگتن برود تا به رئیس جمهور جدید ما مشاوره دهد که چه کسی را از آن ایالت به سمت منصوب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. قبل از رفتن، معشوقه‌اش را کنار می‌زند و او به او شلیک می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو : جونز. آقای جونز و خانم روی مبل خیلی نزدیک کنار هم نشسته پروتئین تراپی مو بودند و همراهم با لبخندی درخشان روی شانه‌اش فریاد زد: “مری مراقب باش، اگر جونزهای کوچک زیادی را در اینجا پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده کنی. مراقب نباش!” کاملاً “قاره ای”، شما درک می کنید. و فاصله زیادی با پیوریتانیسم اجبالیاژ مو داد ما! از آنجا به اتاق بیلیارد رفتم و مرد جوان مد روز را دیدم که در حالی که نیمه مست پروتئین تراپی مو بود سعی می بیبی لایت مو کرد بیلیارد بازی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بهترین رنگ مو قهوه ای تیره

بهترین رنگ مو قهوه ای تیره : تماشای خنده‌داری پروتئین تراپی مو بود و سیگارش را از ترس انداختن روی پارچه میز بیلیارد به زور برداشتند. خیلی زود داشت از یک مسابقه مسابقه ای و عیاشی با زنان رنگ مو در اصطبل می گفت. از این رو به جایی که خانم ها جمع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند برگشتم و یکی از زنان میانسال که به طور گسترده مطالعه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، از جمله برخی از کتاب های من، مرا وارد گفتگوی جدی بیبی لایت مو کرد.

بعدا اومدم بهاو را به خوبی می شناسم، و او دیدگاه های خود را در مورد عشق به من گفت. منشأ تمام مشکلات جنسی بشریت این پروتئین تراپی مو بود که آنها رابطه را جدی گرفتند. اکتشافات مدرن اهمیت بالیاژ مو دادن به آن را غیر ضروری بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. خود او، بر اساس این نظریه، احتمالاً با آنها رابطه داشته رنگ مو است – دوستانم با خواندن شواهد این کتاب، از من خواهش آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که تعبالیاژ مو داد مردان را حذف کنم.

  مدل رنگ مو تینیجری

زیرا شما مرا باور نمی کنید! شما ممکن رنگ مو است رنگ مو استدلال کنید که این معمولی نیست. بگو که من در چنگ یک گروه خاص از منحط افتادم. تنها چیزی که می توانم به شما بگویم این رنگ مو است که این افراد به همان اندازه در شهر نیویورک “از نظر اجتماعی برجسته” لایت و هایلایت مو هستند. همچنین می گویم که من در خانه معروف ترین وکیل شرکتی در آمریکا نشسته ام که یک میلیون دلار برای سازماندهی تررنگ مو است فولاد دریافت بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

مرحوم جیمز بی دیل که در آن زمان یکی از اعضای بالیاژ مو دادگاه رنگ مو استیناف پروتئین تراپی مو بود. نیوجرسی – و شنیده‌ایم که او ساعت‌به‌روز دوستان تجاری‌اش را با درنگ مو استان‌هایی از این دست «کلاه‌کشی» می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. شنیده‌ام که او از «جمعیت فولاد» می‌گوید که یک ماشین واگن برقی و یک بار فاحشه و شامپاین کرایه می‌کنند و یک سفر تمام شبانه از شهری به شهر دیگر می‌روند و ماشین و روسپی‌ها را در هم می‌کوبند.

شنیده‌ام که او از نشستن روی عرشه کشتی بخار ساند، و شنیدن دو تن از همکارانش در وال رنگ مو استریت و همسرانشان که با شرکای تجاری خود برای شب هماهنگ می‌کنند، صحبت بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. از خانمی یاد بیبی لایت مو کردم که عاشقان زیادی داشت. یک بار در اتاق غذاخوری یک باشگاه در خیابان پنجم، که معمولاً به عنوان «میلیونرها» شناخته می‌نانو کراتین مو شود، یکی از همراهان به افراد مختلفی اشاره بیبی لایت مو کرد.

که بسیاری از آنها را در روزنامه‌ها خوانده پروتئین تراپی مو بودم، و درنگ مو استان‌های خنده‌داری درباره آنها برایم تعریف بیبی لایت مو کرد. میزبانم گفت: «آن پسر بچه با دفترچه یادداشت را ببینید. “این یعقوب فلانی رنگ مو است و هزینه ناهار خود را وارد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او حساب همه چیز را رنگ مو دارد، حتی زنانش. او به من گفت که بیش از هزار نفر خورده رنگ مو است و آنها بیش از یک میلیون برای او هزینه بیبی لایت مو کرده اند. ” نمی توان گفت وحشتناک ترین چیز در جامعه سرمایه داری چیست.

  زیباترین رنگ مش روی موی مشکی

اما مطمئناً پیرمردها در بین وحشتناک ترین چیزها لایت و هایلایت مو هستند. ثروتمندترین و قدرتمندترین بانکدار آمریکا در عادات جنسی خود شوخی شاد جامعه نیویورک پروتئین تراپی مو بود. او نسبت به زنان همان نگرش ادوارد هفتم را داشت. اگر یکی می خورنگ مو است، بالا می رفت و او را می خورنگ مو است، و فرقی نمی بیبی لایت مو کرد کی پروتئین تراپی مو بود یا کجا پروتئین تراپی مو بود. مخارج زندگی شخصی این مرد روزانه پنج هزار دلار پروتئین تراپی مو بود.

همه زنان فهمیدند که ممکن رنگ مو است چیزی در حد عقل داشته باشند. وقتی پسر پروتئین تراپی مو بودم و در نیویورک زندگی می‌بیبی لایت مو کردم، یک وام‌دهنده سالخورده پروتئین تراپی مو بود که تقریباً هر روز درباره او چیزی در روزنامه‌ها می‌خواند. او شخصیت برجسته ای پروتئین تراپی مو بود، زیرا هشتاد میلیون ارزش داشت، اما یک کت و شلوار سیاه زنگ زده کهنه پوشیده پروتئین تراپی مو بود و هر پنی را پس انداز می بیبی لایت مو کرد.

بهترین رنگ مو قهوه ای تیره : هرازگاهی در روزنامه می خوانید که چگونه زنی به دلیل تلاش برای باج گیری از او در دفترش دستگیر کراتینه مو شده رنگ مو است. گیج کننده به نظر می رسید، زیرا شما او را به عنوان یک موضوع احتمالی برای باج گیری در نظر نمی گیرید. چند سال بعد با دوروتی ریچاردسون، نویسنده کتاب “روز طولانی” آشنا کراتینه مو شدم، کتابی بسیار خوب که به ناحق فراموش کراتینه مو شده رنگ مو است.

خانم ریچاردسون خبرنگار نیویورک هرالد پروتئین تراپی مو بود و برای مصاحبه با این وام دهنده قدیمی فرستاده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. او را به دفتر خصوصی او بردند و به محض اینکه خدمتکار بیرون رفت و در را بست، پیرمرد آمد و بدون هیچ مقدمه ای او را مانند گوریل در آغوش گرفت. او جنگید و خراشید و بیرون آمد و آنقدر عاقل پروتئین تراپی مو بود که چیزی در مورد آن نگوید.

  مدل رنگ موی هیدن لایت

بنابراین چیزی در مورد تلاش دیگری برای باج خواهی از وام دهنده سالخورده منتشر نکراتینه مو شده رنگ مو است! معنی این مطلب این رنگ مو است که مردان دارای امکانات نامحدود با شهوت افسارگسیخته زندگی می کنند و سپس در سنین پیری قربانیان ناتوان انگیزه های خود می شوند. یک سناتور بسیار ثروتمند ایالات متحده از ویرجینیای غربی وجود داشت که بسیار نزدیک به معاونت رئیس جمهور ایالات متحده پروتئین تراپی مو بود.

این پیرمرد مضطرب با چند خدمتکار بسیار شیک پوش و با دقت آموزش دیده در خیابان های واشنگتن می رفت. و هر وقت یک زن جوان جذاب از خیابان عبور می بیبی لایت مو کرد، یا زمانی که یکی به سناتور نزدیک می کراتینه مو شد، این دو خدمتکار بی سر و صدا دستان خود را در بازوهای او فرو می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و او را محکم نگه می داشتند. آنها این کار را می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا یک فرد معمولی مشکوک ننانو کراتین مو شود که چه خبر رنگ مو است.

بلکه فکر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند از پیرمرد حمایت می نانو کراتین مو شود. شما مجبور نیستید این چیزها را به قول من بپذیرید. روزنامه ها همیشه پر از آنها لایت و هایلایت مو هستند و در بالیاژ مو دادگاه ثابت می شوند. همین الان که دارم می نویسم، رئیس قدرتمندترین بانک آمریکا در بالیاژ مو دادگاه ادعا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که فرزندانش مال او نیستند، بلکه پدرشان یک راهنمای هندی رنگ مو است. از سوی دیگر، همسرش، بانکدار را متهم می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بهترین رنگ مو قهوه ای تیره : که نقش همسری چند زن دیگر را بازی بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. او این زنان را سوار قایق تفریحی خود می‌بیبی لایت مو کرد که به طرز عجیبی «حیا» نامیده می‌کراتینه مو شد. همچنین روزنامه ها پر از “پرونده هامون” پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است.در اینجا یک مرد ثروتمند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه