↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین ترکیب رنگ مو بدون دکلره

بهترین ترکیب رنگ مو بدون دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین ترکیب رنگ مو بدون دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین ترکیب رنگ مو بدون دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین ترکیب رنگ مو بدون دکلره : ایستاد و گربه می‌دید که می‌لرزید، گویی از ترس وحشتناکی می‌لرزید. “موضوع چیه؟” از گربه پرسید. 152 “یک جادوگر وحشتناک در میان ما آمده رنگ مو است!” گرگ فریاد زد: «و او شکل همه جانوران را تغییر می‌دهد – سریع به عنوان یک چشمک – و همه آنها را برده خود می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.» گربه شیشه ای لبخندی زد و گفت: “چرا، این فقط جادوگر شهر اوز رنگ مو است.

رنگ مو : بنابراین همه چیز از دست نرفته پروتئین تراپی مو بود، و بهترین کاری که می‌توانست انجام دهد این پروتئین تراپی مو بود که دوباره به پسر هیوپ که راز دگرگونی‌ها را داشت، بپیوندد. بنابراین، غاز که مطمئن کراتینه مو شد کیسه سیاه جادوگر در فضای خالی نیست، از میان درختان دور کراتینه مو شد، در حالی که دیگران نگاه نمی‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، و وقتی از شنوایی آنها خارج کراتینه مو شد.

بهترین ترکیب رنگ مو بدون دکلره

بهترین ترکیب رنگ مو بدون دکلره : حالا که به این موضوع فکر بیبی لایت مو کرد، کیکی همه این مردم اوز را متحول بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. درست رنگ مو است که جانوران جنگل چنان ترسیده پروتئین تراپی مو بودند که دیگر هرگز راضی به تبدیل کراتینه مو شدن به انسان نمی‌کراتینه مو شدند، اما کیکی می‌توانست آن‌ها را برخلاف میل خود متحول الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و وقتی همگی به شکل انسانی درآمدند، القا بیبی لایت مو کردن آنها غیرممکن نخواهد پروتئین تراپی مو بود. برای تسخیر مردم اوز نوم پیر فکر بیبی لایت مو کرد.

شروع به صدا زدن بیبی لایت مو کرد: «کیکی آرو! کیکی آرو! صدای اردک! کیکی آرو!» 147 پسر و زن، روباه، بره و خرگوش که نتوانستند کیسه را پیدا کنند، به سمت صخره برگشتند و همه احساس عجیبی داشتند. “غاز کجرنگ مو است؟” جادوگر پرسید. دوروتی پاسخ بالیاژ مو داد: او باید فرار بیبی لایت مو کرده باکراتینه مو شد. “من تعجب می کنم که او کی پروتئین تراپی مو بود؟” گوگو پادشاه، که زن چاق پروتئین تراپی مو بود، گفت: “من فکر می کنم که غاز غریبه ای پروتئین تراپی مو بود که پیشنهاد بیبی لایت مو کرد با مردم اوز جنگ کنیم.

  رنگ مو نسکافه ای طلایی روشن

اگر چنین رنگ مو است، دگرگونی او صرفاً ترفندی برای فریب بالیاژ مو دادن ما پروتئین تراپی مو بود، و او اکنون به رفیقش، لی-مون-ایگ شرور که از همه دستورات او اطاعت می بیبی لایت مو کرد، رفته رنگ مو است.» “حالا چیکار کنیم؟” دوروتی پرسید. “آیا ما همانگونه که بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم به شهر زمردی برگردیم و سپس از گلیندا خوب دیدن کنیم و از او بخواهیم که افسون ها را بشالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟” روباه جادوگر پاسخ بالیاژ مو داد: «فکر می‌کنم همین‌طور رنگ مو است».

و ما می توانیم گوگو پادشاه را با خود ببریم و از گلیندا بخواهیم او را به شکل طبیعی خود بازگردانیم. اما من از اینکه کیف ابزار جادویی ام را پشت سر بگذارم متنفرم، زیرا بدون آن من قدرت خود را به عنوان یک جادوگر از دست خواهم بالیاژ مو داد. همچنین، اگر به شکل یک روباه به شهر زمردی برگردم، مردم اوز فکر می‌کنند.

که من یک جادوگر فقیر لایت و هایلایت مو هستم و احترام خود را نسبت به من از دست خواهند بالیاژ مو داد.» 148 شیر ترسو پیشنهاد بیبی لایت مو کرد: «اجازه دهید دوباره ابزارهای شما را جستجو کنیم، و سپس، اگر نتوانستیم کیسه سیاه را در جایی از این جنگل پیدا کنیم، باید همانطور که بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم به خانه برگردیم.» “به هر حال چرا به اینجا آمدی؟” از گوگو پرسید.

جادوگر توضیح بالیاژ مو داد: “ما می خورنگ مو استیم دوازده میمون را قرض کنیم تا در روز تولد اوزما از آنها رنگ مو استفاده کنیم.” ما می‌خورنگ مو استیم آنها را کوچک کنیم، و آنها را برای انجام حقه‌ها آموزش دهیم و داخل کیک تولد اوزما بگذاریم.» پادشاه جنگل گفت: «خب، برای این کار باید رضایت رنگو میمون خاکستری را جلب کنید. او به تمام قبایل میمون ها فرمان می دهد.» دوروتی با تأسف گفت: «می‌ترسم الان خیلی دیر کراتینه مو شده باکراتینه مو شد». “این یک طرح عالی پروتئین تراپی مو بود.

اما ما مشکلات خودمان را داریم، و من اصلا دوست ندارم بره باشم.” شیر ترسو گفت: “تو خوب و مبهم لایت و هایلایت مو هستی.” دوروتی گفت: “این چیزی نیست.” من هرگز به خودم افتخار نبیبی لایت مو کرده‌ام، اما ترجیح می‌دهم آنگونه که متولد کراتینه مو شده‌ام باشم تا هر چیز دیگری در کل دنیا.» 149 گربه شیشه‌ای، اگرچه روش‌ها و رفتارهای نامطلوبی داشت.

  مدل رنگ موی شیری نسکافه ای

با این وجود متوجه کراتینه مو شد که تروت و کاپن بیل دوستانش لایت و هایلایت مو هستند و به همین دلیل از راه حلی که آنها را به جزیره گل جادویی هدایت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، کاملاً ناراحت پروتئین تراپی مو بود. قلب یاقوتی گربه شیشه ای سرد و سخت پروتئین تراپی مو بود، اما همچنان یک قلب پروتئین تراپی مو بود، و داشتن یک قلب از هر نوع، به معنای توجه به دیگران رنگ مو است. اما موجود شفاف عجیب و غریب نمی خورنگ مو است تروت و کپن بیل بدانند که برای آنها متاسف رنگ مو است و بنابراین بسیار آلایت و هایلایت مو هسته حرکت بیبی لایت مو کرد.

بهترین ترکیب رنگ مو بدون دکلره : تا اینکه از رودخانه عبور بیبی لایت مو کرد و در میان درختان جنگل از دید خارج کراتینه مو شد. سپس مستقیماً به سمت شهر زمرد حرکت بیبی لایت مو کرد و آنقدر سریع رفت که مانند رگه بلوری پروتئین تراپی مو بود که از دره ها و دشت ها عبور می بیبی لایت مو کرد. گربه به دلیل شیشه ای پروتئین تراپی مو بودن، خستگی ناپذیر پروتئین تراپی مو بود و بدون هیچ دلیلی برای به تاخیر انداختن سفر خود، در زمان شگفت انگیزی به کاخ اوزما رسید. “جادوگر کجرنگ مو است؟” از بچه گربه صورتی پرسید.

که زیر نور آفتاب در پایین ترین پله ورودی قصر جمع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. بچه گربه صورتی که نامش یورکا پروتئین تراپی مو بود با تنبلی پاسخ بالیاژ مو داد: “مرا اذیت نکن.” “من باید فورا جادوگر را پیدا کنم!” گفت گربه شیشه ای. یورکا توصیه بیبی لایت مو کرد: «پس او را پیدا کن» و دوباره به خواب رفت. گربه شیشه ای از پله ها بالا رفت و به توتو، سگ سیاه کوچک دوروتی رسید. “جادوگر کجرنگ مو است؟” از گربه پرسید.

  رنگ مو قهوه ای سوخته تیره

توتو پاسخ بالیاژ مو داد: “با دوروتی به سفر رفته ایم.” 150 “آنها کی رفتند و کجا رفته اند؟” گربه را خورنگ مو است. آنها دیروز رفتند و شنیدم که گفتند به جنگل بزرگ در کشور مونچکین خواهند رفت. گربه شیشه ای گفت: عزیزم. “این یک سفر طولانی رنگ مو است.” توتو توضیح بالیاژ مو داد: “اما آنها سوار ببر گرسنه و شیر ترسو کراتینه مو شدند و جادوگر کیسه سیاه ابزار جادویی خود را حمل بیبی لایت مو کرد.” گربه شیشه ای جنگل بزرگ گوگو را به خوبی می شناخت.

زیرا در سفرهای خود در سرزمین اوز بارها از این جنگل عبور بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. و این منعکس کراتینه مو شد که جنگل گوگو از شهر زمرد به جزیره گل جادو نزدیک‌تر رنگ مو است، و بنابراین، اگر بتواند جادوگر را پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، می‌تواند او را در سراسر کشور گیلیکین به جایی که تروت و کاپن می‌برد هدایت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بیل زندانی کراتینه مو شدند. این کشور وحشی پروتئین تراپی مو بود و کمی سفر می بیبی لایت مو کرد، اما گربه شیشه ای همه مسیرها را می دانست.

بنابراین زمان بسیار کمی باید از دست برود. 151 گربه بدون توقف برای پرسیدن سوال دیگر از قصر بیرون رفت و از شهر زمرد دور کراتینه مو شد و مستقیم ترین مسیر را به سمت جنگل گوگو در پیش گرفت. دوباره این موجود مانند رگه ای از نور در سراسر کشور درخشید و شما را شگفت زده خواهد بیبی لایت مو کرد که بدانید با چه سرعتی به لبه جنگل بزرگ رسیده رنگ مو است.

بهترین ترکیب رنگ مو بدون دکلره : هیچ نگهبان میمونی در میان درختان وجود نداشت که اخطار فریاد بزنند، و این آنقدر غیرعادی پروتئین تراپی مو بود که گربه شیشه ای را شگفت زده بیبی لایت مو کرد. با رفتن دورتر به جنگل، در حال حاضر به گرگی برخورد بیبی لایت مو کرد که در ابتدا با وحشت دور کراتینه مو شد. اما گرگ با دیدن این که فقط یک گربه شیشه‌ای پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه