↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ روی موی شرابی

بهترین رنگ روی موی شرابی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ روی موی شرابی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ روی موی شرابی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ روی موی شرابی : زیرا ساعت زندگی، پیچ‌خورده و آغاز کراتینه مو شده، باید به این شکل حرکت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما حالا بیایید ببینیم پیامدهای آن نظریه چیست! در اینجا دارم کتابی می نویسم و ​​از مردان می خواهم که به روش های خاصی عمل کنند. البته می دانم که همه از توصیه های من پیروی نمی کنند. برخی احمق خواهند پروتئین تراپی مو بود – یا آنچه به نظر من احمقانه رنگ مو است.

رنگ مو : اگر آمار را مطالعه کنید، می توانید بگویید که در هر شهر بزرگی هر ماه تعبالیاژ مو داد مشخصی از انسان ها قصد خودکشی تمام دکلره مو دارند. حتی می توان گفت در ماه ژوئن بیشتر از هر ماه دیگری اقدام به خودکشی می کنند. می توان گفت در ساعت دو بامبالیاژ مو داد بیشتر از هر ساعت دیگری می میرند. می دانید که تغییرات خاص در آب و هوا باعث می نانو کراتین مو شود که همه انسان ها یکسان رفتار کنند.

بهترین رنگ روی موی شرابی

بهترین رنگ روی موی شرابی : می دانید که افزایش قیمت ها یا افزایش بیکاری باعث می نانو کراتین مو شود که تعبالیاژ مو داد بیشتری از مردان مرتکب جرم شوند و تعبالیاژ مو داد مشخصی از زنان نیز به تن فروشی می پردازند. می دانید که اگر مردی پرخوری الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، رنگ افکارش تغییر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او چیزی را خواهد داشت که او آن را “بلوز” می نامد. من ممکن رنگ مو است هزاران مثال دیگر را ذکر کنم تا ثابت کنم.

که ذهن انسان تابع قوانین مادی رنگ مو است و بنابراین توسط شیمی‌دانان زیستی مورد بررسی قرار می‌گیرد. اما حالا یک لحظه بس کن اینجا نشسته اید و کتاب می خوانید. چیزی در کتاب شما را خوشحال می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و شما می گویید “خوب!” شاید به زانوی خود سیلی بزنید یا مشت خود را گره کنید. اکنون این حرکت دست شمرنگ مو است که هوا را در مورد شما به هم می زند و طبق قوانین انرژی اثرات خود را به آن سوی جهان و حتی تا دورترین ستارگان گسترش می دهد.

  جدیدترین رنگ مو برای عید ۱۴۰۲

یا شاید کتاب شما را عصبانی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و شما آن را با انزجار به زمین می اندازید. حرکتی کاملاً متفاوت که بر آن سوی جهان و دورترین نقاط جهان تأثیر خواهد گذاشتستاره ها به روشی کاملا متفاوت ماشین جهان برای همیشه به دلیل آن سیلی که به زانوی شما می‌زند یا کتابتان به پایین پرتاب می‌نانو کراتین مو شود، تغییر خواهد بیبی لایت مو کرد.

و علت این موارد چه پروتئین تراپی مو بود؟ تا آنجا که می بینیم، علت مادی در هر مورد دقیقاً یکسان پروتئین تراپی مو بود – خواندن برخی حروف. دو انسان که در کنار هم نشسته اند و دقیقاً حروف یکسانی را می خوانند، ممکن رنگ مو است دقیقاً به روش های متضاد تحت تأثیر قرار گیرند. به سختی منطقی به نظر می رسد که بگوییم تفاوت مادی دو جفت چشم، که دقیقاً روی یک مجموعه حروف حرکت می کنند.

می تواند منجر به دو حرکت متفاوت دست نانو کراتین مو شود. در واقع، حروف یکسان ممکن رنگ مو است به طرق مختلف بر روی یک شخص تأثیر بگذارد. آهنگساز، ادوارد مک داول، یک بار به من گفت که چگونه در روز تولدش شاگردانش برای او هدیه ای فرستادند، همراه با کارتی که حاوی چند سطر از اپرای «رینگلد» پروتئین تراپی مو بود که با شروع «O singe fort» شروع می کراتینه مو شد، یعنی «اوه، بخوان. ” اما آهنگساز هنگام نگاه بیبی لایت مو کردن به کارت، به جای آلمانی به فرانسوی فکر بیبی لایت مو کرد.

این پیام را دریافت بیبی لایت مو کرد: “اوه میمون قدرتمند!” این البته برای یک نوازنده معروف پیانو ناراحت کننده پروتئین تراپی مو بود و مردمک چشم او اگر چهره او را تماشا می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، واکنش غیرمنتظره ای را مشاهده می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. به نظر می‌رسد آشکار رنگ مو است که علت این اختلاف عکس‌العمل، اختلاف حروف نپروتئین تراپی مو بوده، بلکه صرفاً اختلاف فکر پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است ؟ بنابراین به نظر می رسد که افکار ممکن رنگ مو است جهان مادی را تغییر دهند.

  رنگ مو دخترانه سفید

آنها ممکن رنگ مو است زنجیره علیت را بشکنند و در رویبالیاژ مو دادهای مادی دخالت کنند. دو چیز را مقایسه کنید، حالت هوشیاری و بگویید، بیل بخار. آنها کاملاً متفاوت لایت و هایلایت مو هستند و تا آنجا که می بینیم کاملاً ناسازگار و نامرتبط لایت و هایلایت مو هستند. آیا کسی می تواند تصور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که چگونه یک فکر می تواند به یک بیل بخار تبدیل نانو کراتین مو شود یا یک بیل بخار به یک فکر؟ ما می‌توانیم بفهمیم.

بهترین رنگ روی موی شرابی : که یک بیل بخار چگونه توده‌ای از زمین را از زمین بلند می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و می‌توانیم بفهمیم که چگونه یک دست انسان اهرمی را حرکت می‌دهد که باعث می‌نانو کراتین مو شود بیل عمل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما نمی‌توانیم تصور کنیم که چگونه یک حالت روحی – چه میل به دستمزد باکراتینه مو شد، چه ایده‌آل خدمات، یا چشم‌اندازی از کانال پاناما – می‌تواند چنان بر بیل بخار تأثیر بگذارد که باعث حرکت آن نانو کراتین مو شود.

ما می‌توانیم هزار سال روی توپ بیلیارد بنشینیم و به حرکت فکر کنیم، اما آن حرکت نمی‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما وقتی به حرکت در دست خود فکر می کنیم، فورا حرکت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و حرکت را به توپ بیلیارد یا بیل بخار منتقل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. هنگامی که آتش دست ما را لمس می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند نوعی ارتعاش به مغز می فرستد و به روشی غیرقابل تصور این ارتعاش رنگ مو است.

به حالتی از هوشیاری به نام درد تبدیل می‌نانو کراتین مو شود و «به سرعت فکر» به نوعی دیگر از حرکت تبدیل می‌نانو کراتین مو شود، تکان بالیاژ مو دادن پشت دست ما. بنابراین مطمئن به نظر می‌رسد که آگاهی واقعاً در زنجیره علیت طبیعی «درون» می‌نانو کراتین مو شود. و با این حال، فقط ببینید این دانشمندی را که در حال بررسی زندگی رنگ مو است در چه موقعیتی قرار می دهد! تصور کنید که اگر می توانید.

  ترکیب رنگ موی یخی صدفی

وضعیت اسفبار پزشکی را که می خورنگ مو است برای یک فرد بیمار رژیم تجویز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، تصور کنید، اگر می دانست که هر تکه مرغ و هر تکه ماهی آزاد رنگ مو است که خودش تصمیم بگیرد که آیا در هضم می نانو کراتین مو شود یا نه. معده انسان اما مصیبت این دکتر در برابر وضعیت اسفبار شیمیدان یا زیست شناس یا مهندس که از او خورنگ مو استه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

تفکر و برنامه ریزی خود را در دنیایی که شامل یک میلیارد و ربع انسان رنگ مو است که هر یک مامور بی قانون لایت و هایلایت مو هستند، انجام دهد، نیست. یکی منبعی از انرژی های جدید و غیرقابل پیش بینی رنگ مو است که هر یک به عنوان یک “علت اول” عمل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و زنجیره های جدیدی از فعالیت را آغاز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و جهان را مطابق میل خود تکه تکه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بهترین رنگ روی موی شرابی : این چه نوع کیهانی خواهد پروتئین تراپی مو بود؟ این به سادگی یک هرج و مرج خواهد پروتئین تراپی مو بود. هیچ فکری نمی تواند وجود داشته باکراتینه مو شد، نمی تواند زندگی در آن وجود داشته باکراتینه مو شد. هیچ دو چیز یکسان در آن وجود نرنگ مو دارد، و هیچ قانونی از هر نوع. پس ما دوباره به دست «جبرگرایان» می‌افتیم، که یک زنجیره ناگسستنی از علیت طبیعی را ادعا می‌کنند و بدن انسان را یک خودکار می‌دانند.

ما به شیمی‌دان زیستی برمی‌گردیم، کسی که قصد رنگ مو دارد روزی برای ما مشخص الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که دقیقاً چه مولکول‌هایی از ماده در چه موقعیت‌ها و ترکیب‌هایی در سلول‌های مغز ویلیام شکسپیر باعث کراتینه مو شده رنگ مو است که او رنگ مو استعاره‌ای ترکیبی را انجام دهد. ما به این باور برمی‌گردیم که انسان‌ها همان‌طور که باید عمل کنند، عمل می‌کنند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه