نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ موی ایرانی مشکی

بهترین رنگ موی ایرانی مشکی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ موی ایرانی مشکی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ موی ایرانی مشکی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ موی ایرانی مشکی : که سلامت آنها به هم ریخته رنگ مو است و به اینجا آمده اند تا با درآمد خود زندگی کنند. آنها هیچ ارتباط ارگانیکی با یکدیگر نتمام دکلره مو دارند. هر یک فردی رنگ مو است که مایل رنگ مو است زندگی کوچک خود را داشته باکراتینه مو شد و در امتیازات کوچک خود محافظت نانو کراتین مو شود.

رنگ مو : ، اما چیزی جز آنچه به مردم گفته پروتئین تراپی مو بودیم نمی دانیم. که پلیس و پزشکی قانونی و سایر مقامات پاسخ می‌دهند: «ما نمی‌خواهیم از شما سؤال کنیم. این فقط بحث روزنامه رنگ مو است.» همه مسئولان می فهمند که «گفتگوی روزنامه» یعنی چه. اما مردم درک نمی کنند، و بنابراین چیزی که مردم از این ماجرا برداشتند این تصور عمومی پروتئین تراپی مو بود.

بهترین رنگ موی ایرانی مشکی

بهترین رنگ موی ایرانی مشکی : روز به روز گزارش‌های غیرمستقیم در مورد چگونگی آماده‌سازی پلیس و پزشکی قانونی و دیگر مقامات برای احضار همسرم و من و قرار بالیاژ مو دادن ما در مورد «آرتور کارون» و سایر قربانیان انفجار منتشر می‌کراتینه مو شد. ما با پلیس و پزشکی قانونی و سایر مقامات تماس می گرفتیم و به آنها اطلاع می بالیاژ مو دادیم که کاملاً مایل به بازجویی بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم.

که من و همسرم شخصیت های خطرناکی پروتئین تراپی مو بودیم. البته ما خیلی حیله گر پروتئین تراپی مو بودیم که نمی توانستیم گرفتار شویم. اما ما جوانان گمنام و نیمه تحصیل بیبی لایت مو کرده را به ساختن بمب تحریک بیبی لایت مو کردیم و آنها را به راه انداختیم و بعد از آنها دست شستیم و آنها را به سرنوشتشان واگذار بیبی لایت مو کردیم. یک درنگ مو استان پایانی وجود رنگ مو دارد که باید در رابطه با این “تظاهرات عزاداری” بیان نانو کراتین مو شود.

  رنگ مو دم روباهی

ممکن رنگ مو است به خاطر داشته باشید که من علیه تصمیم قاضی پلیس سیمز درخورنگ مو است تجدید نظر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم، به این معنا که فردی که رفتارش «آقای کامل» پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است ممکن رنگ مو است به درستی به دلیل «رنگ مو استفاده از رفتار تهدید آمیز، توهین آمیز و توهین آمیز» مجرم شناخته نانو کراتین مو شود. من درنگ مو استان را گفته پروتئین تراپی مو بودم 195این تصمیم بالیاژ مو دادگاه در یک جلسه عمومی در کاپیتول ایالت در دنور، و بار دیگر در یک شام کارگران حزب مترقی در شیکاگو – گفت: “من نمی دانم که قاضی بالیاژ مو دادگاه فکر می بیبی لایت مو کرد چه کسی را تهدید.

بدرفتاری و توهین بیبی لایت مو کرده ام – مگر اینکه شاید جان دی راکفلر، جونیور پروتئین تراپی مو بود!» حضار با قدردانی خندیده پروتئین تراپی مو بودند. آنها فکر آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که این یک شوخی خنده دار رنگ مو است. من هم به نظرم شوخی بامزه ای پروتئین تراپی مو بود. اما اکنون – باورتان می نانو کراتین مو شود؟ – قاضی کرین از بالیاژ مو دادگاه جلسات عمومی تصمیم اوت خود را صادر بیبی لایت مو کرد که برای من چندین صد دلار هزینه وکالت و هزینه های بالیاژ مو دادگاه هزینه داشت.

و این دانیل که به قضاوت آمد، تصمیم قاضی پلیس سیمز را تایید بیبی لایت مو کرد و دلایل خود را برای آن بیان بیبی لایت مو کرد – و ببینید، دلایل او شوخی خنده دار من پروتئین تراپی مو بود! هفده هزار و پانصد دلار در سال مردم ایالت نیویورک به قاضی کرین از بالیاژ مو دادگاه جلسات عمومی برای صدور چنین تصمیمات اوت می پردازند. و برای همیشه و همیشه، تا زمانی که تمدن سرمایه داری پابرجرنگ مو است، آن تصمیم خاص اوت بر روی کاغذ گران قیمت چاپ می نانو کراتین مو شود.

  رنگ مو شنی کاراملی

در پوست گوسفند گران قیمت صحافی می نانو کراتین مو شود و در کتابخانه های فقهای دانشمند نگهداری می نانو کراتین مو شود. چنین شگفتی از تصمیم شایسته خواندن و همچنین حفظ در کتب قانون رنگ مو است. بنابراین من آن را در اینجا به شرح زیر نقل می کنم: هیچ شهروندی حق نرنگ مو دارد شهروند دیگری را با تمسخر یا توهین سرزنش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. متهم قصد داشت با رفتار خود در حضور دیگران رفتار آقای راکفلر را سرزنش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بهترین رنگ موی ایرانی مشکی : اقدام او به زبان قانون، توهین آمیز یا توهین آمیز پروتئین تراپی مو بود. توهین آمیز، زیرا نسبت به کسی که به رفتار او اشاره می نانو کراتین مو شود، اهانت آمیز رنگ مو است، و اهانت بخشی در موضوع توبیخ و بخشی در علنی کراتینه مو شدن ارتکاب رنگ مو است. حالا بگذارید این مشکل را برای شما مطرح کنم. «نیویورک هرالد» کاریکاتوری منتشر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که در آن من به عنوان یک هیولای شنیع با یک خرخر کثیف به تصویر کشیده کراتینه مو شدم.

و حالا فرض کنید که من به قاضی کرین از بالیاژ مو دادگاه جلسات عمومی شکایت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم و شکایت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم که جیمز گوردون بنت با «توهین یا تمسخر یک شهروند» را مورد سرزنش قرار بالیاژ مو داده رنگ مو است – آیا فکر می کنید قاضی کرین می توانست بنت را به زندان بفرستد. ? و آیا فکر می‌کنید روزنامه‌ها این تصمیم را با اظهار نظری موقر و محترمانه چاپ می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  رنگ مو سرخابی روشن

آن را به‌عنوان توبیخ مناسب برای برهم زننده نظم عمومی تحسین می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند؟ من درنگ مو استان این مبارزه طولانی کلرادو را با دعای خیری که در سراسر قاره برای من فرستاده کراتینه مو شده رنگ مو است، می بندم: “لس آنجلس تایمز”، 9 ژوئیه 1914: 196به نظر می رسد که آپتون سینکلر تنها دو روز از سه روز محکومیت خود را سپری بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

او در اعتصاب غذا پروتئین تراپی مو بود و پس از دو روز بی‌غذایی، همسرش آمد و بقیه جریمه‌اش را پرداخت و او را به زور از زندان بیرون آورد. صبر کنید تا آنها کمی بیشتر ازدواج کنند، و شاید اگر او بخواهد به او اجازه دهد سه سال خدمت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. از دوستان پرس و جو بیبی لایت مو کردم و فهمیدم که تصور عمومی این رنگ مو است که من اعلام “اعتصاب غذا” بیبی لایت مو کردم و نتوانستم آن را ادامه دهم و اجازه بالیاژ مو دادم همسرم به کمک من بیاید.

باز هم روزنامه ها! حقیقت این رنگ مو است که من آنقدر راحت پروتئین تراپی مو بودم که هر مردی باید بخواهد در زندان باکراتینه مو شد. من یک سلول برای خودم داشتم و تمیز پروتئین تراپی مو بود و نزدیک یک پنجره پروتئین تراپی مو بود و اجازه داشتم نامه‌هایم و همه کتاب‌هایی را که می‌خورنگ مو استم و بازدیدکنندگان در ساعات معقول داشته باشم. اما من می خورنگ مو استم از آن تصمیم احمقانه اعتراض کنم. و برای درخورنگ مو است تجدید نظر، وکلا توضیح بالیاژ مو دادند.

  رنگ مو فانتزی چند رنگ

باید چیزی برای تجدید نظر داشته باشم . نمی‌توانستم برای مدتی که در زندان پروتئین تراپی مو بودم درخورنگ مو است تجدید نظر کنم، زیرا هیچ بالیاژ مو دادگاهی نمی‌توانست آن را به من بازگرداند. مجبور کراتینه مو شدم مقداری پول بپردازم – حداقل یک دلار. و با پرداخت این مبلغ، چه بخواهم چه نه، مجبور کراتینه مو شدم بیرون بیایم. بنابراین روزنامه ها این فرصت را پیدا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که گزارش دهند.

که آپتون سینکلر، که کتابی نوشته پروتئین تراپی مو بود که چگونه ده یا دوازده روز را روزه گرفته پروتئین تراپی مو بود، نتوانسته پروتئین تراپی مو بود یک «اعتصاب غذا» سه روزه را انجام دهد! 197 فصل سیزدهم روف گاردن جهان پس از این ماجراهای سخت، برای بهپروتئین تراپی مو بودی به زندگی خصوصی بازنشسته کراتینه مو شدم. من «فریاد برای عدالت» را ویرایش بیبی لایت مو کردم، و سپس، که متوجه کراتینه مو شدم.

بهترین رنگ موی ایرانی مشکی : هنوز در کلرادو تسخیر کراتینه مو شده‌ام، «شاه ذغال سنگ» را نوشتم. در همین حال من به کالیفرنیای جنوبی نقل مکان بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم و به دنبال یک زندگی در هوای آزاد پروتئین تراپی مو بودم. من چهار سال رنگ مو است که اینجا لایت و هایلایت مو هستم و افسوس که مجموعه‌ای از تجربیات جدید با روزنامه‌ها داشتم. به عنوان مقدمه برای آنها، باید شرح مختصری از این “بام-گاردن جهان” ارائه نانو کراتین مو شود.

به دلیل آب و هوا وجود رنگ مو دارد. البته، دامدارانی لایت و هایلایت مو هستند که میوه و سبزیجات پرورش می دهند، و خدمتکاران و راننده ها، خانه سازان و لوله کش ها، اما صنعت اصلی کالیفرنیای جنوبی آب و هوا رنگ مو است. همه در حال مصرف آب و هوا لایت و هایلایت مو هستند و علاوه بر این، تقریباً همه در تلاشند تا آب و هوا را به «آدم‌های شرقی» بفروشند. این کشور توسط افراد مسن بازنشسته ای سکنی گزیده کراتینه مو شده رنگ مو است.

  رنگ مو مش دودی یخی

بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱