↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی تینیجری دخترانه

رنگ موی تینیجری دخترانه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی تینیجری دخترانه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی تینیجری دخترانه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

17 آوریل 2024

رنگ موی تینیجری دخترانه : چون هرگز کاری از خود نداشت که به آن رسیدگی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. فکر می بیبی لایت مو کرد که در سنین پیری باید به کار دیگران رسیدگی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اولین مورد اختلاف بین دو مرد پروتئین تراپی مو بود که هر کدام ادعا می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

مو : از راه او دوری آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، زیرا می‌ترسیدند در صورت برخورد با آنها مجازات شوند. اما کول در آن زمان سوار بر الاغ پروتئین تراپی مو بود و حتی نمی‌دانست که این نخست‌وزیر رنگ مو است که چنین احساس خنده‌داری رنگ مو دارد. پس شروع به خندیدن بیبی لایت مو کرد و وزیر که تا این لحظه از بازی خسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، صدای خنده را شنید و به طرف مرد غریبه آمد و او را لمس بیبی لایت مو کرد و بلافاصله همه حکیمان و مشاوران در مقابل او افتادند.

رنگ موی تینیجری دخترانه

رنگ موی تینیجری دخترانه : پس هنگامی که شاه نفسهای آخر خود را سپری بیبی لایت مو کرد، نخست وزیر را با چشم بسته و او را از کاخ بیرون آوردند و او با دستان دراز به راه افتاد و به دنبال کسی پروتئین تراپی مو بود که لمسش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. البته مردم هیچ چیز از این قانون نمی‌دانستند، و حتی اینکه پادشاه پیر مرده رنگ مو است، و وقتی دیدند که نخست‌وزیر با چشم‌های بسته به او دست می‌زند.

او را به عنوان ستایش آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. پادشاه واتلند! به این ترتیب، کمانچه نواز سرگردان به کینگ کول تبدیل کراتینه مو شد، و مطمئن باشید که وقتی برای او خوشبختی اش را توضیح می بالیاژ مو دادند، بیشتر از همیشه خندید. [68] پادشاه کول بر تاج و تخت کینگ کول پیر آنها او را به داخل قصر بردند و لباس‌های ارغوانی و کتان نازک به او پوشاندند و تاجی از طلا بر سر طاس او گذاشتند.

  رنگ مو مشکی زرد

عصای جواهر در دست چروکیده‌اش گذاشتند، و همه اینها پادشاه کول پیر را بسیار سرگرم بیبی لایت مو کرد. هنگامی که او را به اتاق بزرگ تاج و تخت بردند و بر تخت طلا گذاشتند (جایی که بالشتک های ابریشمی پس از سواری طولانی او بر پشت تیز الاغ بسیار نرم و دلپذیر پروتئین تراپی مو بود) درباریان همه در مقابل او زانو زدند و از او پرسیدند که چه دستوری می خواهد.

بالیاژ مو دادن، زیرا همه در پادشاهی اکنون باید کوچکترین سخن او را اطاعت کنند. پادشاه جدید گفت: “اوه خوب، فکر می کنم اولین چیزی که دوست دارم پیپ قدیمی من رنگ مو است. آن را در جیب کت پاره ای که درآوردم پیدا خواهید بیبی لایت مو کرد.” یکی از افسران دربار بلافاصله به دنبال پیپ دوید و وقتی آن را آوردند، کینگ کول آن را از کیسه چربش پر از تنباکو بیبی لایت مو کرد و آن را روشن بیبی لایت مو کرد.

رنگ موی تینیجری دخترانه : و می توانید تصور کنید که دیدن پادشاه چاق که روی آن نشسته پروتئین تراپی مو بود، چه منظره عجیبی داشت. تاج و تخت ثروتمند، پوشیده از ابریشم و ساتن و تاج طلایی، و در عین حال سیگار کشیدن یک پیپ سیاه کهنه! اعضای شورا با ناراحتی به یکدیگر نگاه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و خانم های دربار عطسه و سرفه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و به کراتینه مو شدت شوکه به نظر می رسیدند، و همه اینها پادشاه کول پیر را چنان خوشحال بیبی لایت مو کرد که او در تخت خود دراز کشید و از خنده غرش بیبی لایت مو کرد.

سپس نخست وزیر با جدیت جلو آمد و با کمال تعظیم گفت: «انشاالله اعلیحضرت راضی باکراتینه مو شد، این رسم نیست[69] پادشاهان در حالی که بر تخت نشسته اند پیپ بکشند.» کول پاسخ بالیاژ مو داد: اما این رسم من رنگ مو است. “این بی ادبانه رنگ مو است، و – ناجوانمردانه!” وزیر جرأت بیبی لایت مو کرد. اعلیحضرت پاسخ بالیاژ مو داد: «حالا اینجا را ببین، پیرمرد، من نخورنگ مو استم پادشاه این کشور شوم، این کار شمرنگ مو است.

  رنگ موی قهوه ای عسلی قشنگ

تمام عمرم هر وقت خورنگ مو استم سیگار کشیده ام و اگر نتوانم انجام دهم. همانطور که می خواهم اینجا، چرا، من پادشاه نخواهم کراتینه مو شد – پس آنجا!” “اما شما باید پادشاه باشید، اعلیحضرت، چه بخواهید و چه نخواهید. قانون چنین می گوید.” پادشاه پاسخ بالیاژ مو داد: “اگر اینطور رنگ مو است، من می توانم در کارهای دیگر هر کاری که بخواهم انجام دهم. پس شما فقط بدوید و یک کاسه پانچ برای من بیاورید.

یک فرد خوب وجود رنگ مو دارد.” وزیر سالخورده دوست نداشت که او را چنین خطاب کنند، اما دستورات پادشاه باید اطاعت نانو کراتین مو شود. بنابراین، اگرچه بالیاژ مو دادگاه به کراتینه مو شدت وحشت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، او کاسه پانچ را آورد، و پادشاه تاج خود را به پشت سرش فشار بالیاژ مو داد و با تهوع نوشید، و پس از آن لب هایش را زد. “خوبه!” او گفت؛ “اما بگویید – شما مردم برای سرگرم بیبی لایت مو کردن خود چه می کنید.

رنگ موی تینیجری دخترانه : یکی از شوراها پاسخ بالیاژ مو داد: «هر چه اعلیحضرت فرمان دهد. “چی! من باید شما را و همچنین خودم را سرگرم کنم؟ فکر می کنم اگر چیزهای زیادی از من خورنگ مو استه نانو کراتین مو شود، پادشاه پروتئین تراپی مو بودن کار آسانی نیست. اما فکر می کنم ناراحتی بی فایده رنگ مو است، زیرا قانون مرا ملزم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که در این بزرگ سلطنت کنم.[70] کشور برخلاف میل من بنابراین از بدبختی خود بهترین رنگ مو استفاده را خواهم بیبی لایت مو کرد.

به ما پیشنهاد می کنم که رقصی داشته باشیم و نگرانی های خود را فراموش کنیم. فوراً برای تعبالیاژ مو دادی کمانچه نواز بفرستید و اتاق را برای شادی ما خالی کنید و برای یک بار هم که کراتینه مو شده در زندگی به ما خوش خواهد گذشت!» پس یکی از افسران دربار بیرون رفت و به زودی با سه کمانچه نواز برگشت و چون به فرمان پادشاه آهنگی را زدند، پادشاه خوشحال کراتینه مو شد.

  رنگ موی ماهاگونی شکلاتی روشن

زیرا هر کمانچه نوازی یک کمانچه بسیار خوب داشت و به خوبی می دانست که چگونه از آن رنگ مو استفاده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. حالا، پیر کینگ کول روح پیری شادی داشت، بنابراین به زودی تمام خانم ها و آقایان دربار را به رقصیدن واداشت و خودش تاج و ردای ارمنی خود را درآورد و آنها را روی تخت گذاشت، در حالی که با زیباترین ها می رقصید. خانم حاضر پروتئین تراپی مو بود تا اینکه نفسش بند آمد.

رنگ موی تینیجری دخترانه : سپس آنها را برکنار بیبی لایت مو کرد و همه از پادشاه جدید بسیار خشنود کراتینه مو شدند، زیرا دیدند که علیرغم رفتارهای عجیبش، او قلبی مهربان رنگ مو دارد و سعی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند همه را به اندازه خودش شاد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. . صبح روز بعد به پادشاه اطلاع بالیاژ مو داده کراتینه مو شد که چند تن از رعایای او هوس حضور با او را تمام دکلره مو دارند، زیرا مسائل اختلافی بین آنها وجود رنگ مو دارد که باید حل نانو کراتین مو شود. پادشاه کول در ابتدا از دیدن آنها امتناع بیبی لایت مو کرد و اعلام بیبی لایت مو کرد.

که از مشاجرات رعایای خود چیزی نمی داند و آنها باید امور خود را مدیریت کنند. اما وقتی نخست وزیر به او گفت که این یکی از وظایف او به عنوان پادشاه رنگ مو است و قانون آن را ایجاب می بیبی لایت مو کرد، او نتوانست.[71] غیر از ارسال انجام دهید پس تاج و ردای ارمنی خود را پوشید و بر تخت نشست، هر چند از ضرورت بسیار ناله بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه