↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

ترکیب رنگ موی بلوند بژ متوسط

ترکیب رنگ موی بلوند بژ متوسط | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت ترکیب رنگ موی بلوند بژ متوسط را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با ترکیب رنگ موی بلوند بژ متوسط را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

ترکیب رنگ موی بلوند بژ متوسط : کار با.” جادوگر با سپاسگزاری پاسخ بالیاژ مو داد: “از تو متشکرم، عزیزم، که عدالت را در حق من ادا بیبی لایت مو کردی.” متهم کراتینه مو شدن به اینکه یک جادوگر واقعی لایت و هایلایت مو هستم، در حالی که من نیستم، تهمتی رنگ مو است که نمی توانم به آن تن بدهم. اما من یکی از بزرگترین جادوگران فروتنی لایت و هایلایت مو هستم که تا به حال زندگی بیبی لایت مو کرده ام، و شما این را زمانی متوجه خواهید کراتینه مو شد که همه با هم گرسنگی بکشیم.

رنگ مو : اما آنها اکنون می دانستند که وسیله ای برای فرار وجود رنگ مو دارد و بنابراین صبورانه منتظر ماندند تا راه برای بار دوم ظاهر نانو کراتین مو شود. بچه‌ها و جادوگر با عجله از روی صخره متحرک هجوم بردند و به گذرگاهی آن‌سوی پریدند و با خیال راحت فرود آمدند، هرچند کمی نفس‌گیر. جیم اسب تاکسی آخر کراتینه مو شد و دیوار صخره ای تقریباً او را گرفت.

ترکیب رنگ موی بلوند بژ متوسط

ترکیب رنگ موی بلوند بژ متوسط : هنگامی که برای اولین بار به آن رسیدند، یک دیوار محکم در مقابل آنها پروتئین تراپی مو بود. اما در حال حاضر آن را می چرخاند تا زمانی که یک مسیر گسترده و هموار در سراسر آن به سمت دیگر آشکار کراتینه مو شد. این به قدری غیرمنتظره ظاهر کراتینه مو شد که آنها در ابتدا برای رنگ مو استفاده از آن آمادگی نداشتند و اجازه بالیاژ مو دادند دیوار صخره‌ای قبل از اینکه تصمیم بگیرند از آن‌جا عبور کنند دوباره بچرخد.

زیرا درست زمانی که به کف گذرگاه دیگر پرید، دیوار از روی آن تاب خورد و یک سنگ شل که چرخ‌های کالسکه به آن می‌کوبیدند، در شکاف باریکی که صخره می‌چرخید، افتاد و در آنجا فرو رفت. آنها صدای خرخر، خراش، صدای بلندی را شنیدند و میز چرخشی متوقف کراتینه مو شد و پهن ترین سطح آن مسیری را که از آنجا آمده پروتئین تراپی مو بودند بسته پروتئین تراپی مو بود.

زیب گفت: “مهم نیست، ما به هر حال نمی خواهیم برگردیم.” دوروتی گفت: “من چندان مطمئن نیستم.” مادر اژدها ممکن رنگ مو است پایین بیاید و ما را اینجا بگیرد. جادوگر موافقت بیبی لایت مو کرد: “ممکن رنگ مو است، اگر ثابت نانو کراتین مو شود که این مسیری رنگ مو است که او معمولاً طی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما من این تونل را بررسی بیبی لایت مو کرده ام و هیچ نشانه ای از عبور یک جانور بزرگ از آن ندیده ام.” دختر گفت: “پس حال ما خوب رنگ مو است.

  جدیدترین و شیکترین رنگ مو امسال والان

زیرا اگر اژدها از راه دیگری برود، اکنون نمی تواند به ما برسد.” جادوگر متفکرانه گفت: “البته که نه عزیزم. اما نکته دیگری وجود رنگ مو دارد که باید به آن توجه بیبی لایت مو کرد. اژدهای مادر احتمالاً راه رسیدن به سطح زمین را می شناسد و اگر از راه دیگری رفت، ما راه را اشتباه آمده ایم.” “عزیز من!” دوروتی گریه بیبی لایت مو کرد. “این بدشانسی خواهد پروتئین تراپی مو بود، اینطور نیست؟” زیب گفت: “بسیار. مگر این که این گذرگاه نیز به بالای زمین منتهی نانو کراتین مو شود.” “به سهم من، اگر ما موفق شویم از اینجا خارج شویم.

خوشحال خواهم کراتینه مو شد که این راهی که اژدها می رود نیست.” دوروتی گفت: “من هم همینطور خواهم پروتئین تراپی مو بود.” کافی رنگ مو است که شجره نامه خود را توسط آن اژدهاهای وحشی پرت کنند. هیچکس نمی داند مادر چه می تواند بالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. آنها اکنون دوباره حرکت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و به آرامی به سمت شیب تند دیگری رفتند. فانوس‌ها کم‌کم کم‌رنگ می‌کراتینه مو شدند.

و جادوگر روغن باقی‌مانده را از یکی به دیگری می‌ریخت تا یک نور بیشتر دوام بیاورد. اما سفر آنها تقریباً به پایان رسیده پروتئین تراپی مو بود، زیرا در مدت کوتاهی به غار کوچکی رسیدند که خروجی بیشتری از آن وجود نداشت. آنها در ابتدا متوجه بخت بد خود نکراتینه مو شدند، زیرا دلهایشان از دیدن پرتوی از آفتاب که از شکاف کوچکی در سقف غار می آمد، خوشحال کراتینه مو شد.

این بدان معنا پروتئین تراپی مو بود که دنیای آنها – دنیای واقعی – خیلی دور نیست، و ماجراهای متوالی خطرناکی که با آنها روبرو کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، سرانجام آنها را به سطح زمین نزدیک بیبی لایت مو کرد، که به معنای خانه برای آنها پروتئین تراپی مو بود. اما وقتی ماجراجویان با دقت بیشتری به اطراف خود نگاه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، متوجه کراتینه مو شدند که در زندانی قوی وجود رنگ مو دارد که هیچ امیدی برای فرار از آن وجود نرنگ مو دارد.

  رنگ مو مجلسی جدید

ترکیب رنگ موی بلوند بژ متوسط : دوروتی فریاد زد: “اما ما تقریباً دوباره روی زمین بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، زیرا خورشید وجود رنگ مو دارد – زیباترین خورشیدی که می درخکراتینه مو شد!” و او مشتاقانه به شکاف سقف دوردست اشاره بیبی لایت مو کرد. بچه گربه با لحنی ناراضی گفت: “تقریباً روی زمین وجود نرنگ مو دارد.” حتی برای من هم نمی‌توانستم به آن شکاف برسم – یا اگر به آنجا برسم. جادوگر با غمگینی گفت: “به نظر می رسد.

که مسیر به اینجا ختم می نانو کراتین مو شود.” زیب با سوتی کم از گیجی اضافه بیبی لایت مو کرد: «و هیچ راهی برای بازگشت وجود نرنگ مو دارد». تاکسی اسب پیر گفت: “من مطمئن پروتئین تراپی مو بودم که در پایان به این نتیجه می رسد.” “مردم به وسط زمین نمی افتند و دوباره برمی گردند تا از ماجراهای خود بگویند – نه در زندگی واقعی. و همه چیز غیر طبیعی پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است.

زیرا من و آن گربه هر دو می توانیم به زبان شما صحبت کنیم و کلماتی را که می گویید درک کنید.” Eureka اضافه بیبی لایت مو کرد: “و نه خوکچه ریز هم همینطور.” آنها را فراموش نکنید، زیرا ممکن رنگ مو است مجبور باشم آنها را بخورم. دوروتی گفت: “قبلاً شنیده ام که حیوانات صحبت می کنند و هیچ ضرری از آن وارد نکراتینه مو شده رنگ مو است.” “آیا قبلاً در یک غار، در زیر زمین، بدون هیچ راهی برای بیرون آمدن.

بسته پروتئین تراپی مو بودید؟” اسب را جدی پرسید. دوروتی پاسخ بالیاژ مو داد: نه. “اما دلت را از دست نده، جیم، زیرا مطمئنم این پایان درنگ مو استان ما نیست، به هیچ وجه.” اشاره به بچه خوک ها به جادوگر یادآوری بیبی لایت مو کرد که حیوانات خانگی او اخیراً از ورزش زیاد لذت نمی بردند و باید از زندانی که در جیب او رنگ مو است خسته کراتینه مو شده باشند. پس بر کف غار نشست و خوک‌ها را یکی یکی بیرون آورد و به آن‌ها اجازه بالیاژ مو داد.

  ترکیب رنگ مو مشکی بنفش

تا هر چقدر که می‌خواهند بدوند. او به آنها گفت: “عزیزان من، می ترسم شما را به دردسرهای زیادی انداخته باشم و دیگر هرگز نتوانید از این غار غم انگیز خارج شوید.” “مشکل چیه؟” از یک خوکچه پرسید. “ما مدت زیادی در تاریکی پروتئین تراپی مو بودیم، و شما همچنین می توانید توضیح دهید که چه اتفاقی افتاده رنگ مو است.” جادوگر از بدشانسی که سرگردانان را فرا گرفته پروتئین تراپی مو بود گفت.

بچه خوک دیگری گفت: “خوب، تو جادوگر لایت و هایلایت مو هستی، نه؟” مرد کوچک پاسخ بالیاژ مو داد: من لایت و هایلایت مو هستم. آن کوچک با اعتماد به نفس بسیار گفت: “پس می توانی چند ویز انجام دهی و ما را از این سوراخ بیرون بیاوری.” رنگ مو استاد با ناراحتی پاسخ بالیاژ مو داد: «اگر اتفاقاً یک جادوگر واقعی باشم، می‌توانم». “اما من اینطور نیستم، من یک جادوگر فروتن لایت و هایلایت مو هستم.” “مزخرف!” چند تا از خوک ها با هم گریه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

ترکیب رنگ موی بلوند بژ متوسط : مرد کوچولو با لحنی مجروح گفت: می توانید از دوروتی بپرسید. دختر با جدیت پاسخ بالیاژ مو داد: به اندازه کافی درست رنگ مو است. “دوست ما اوز صرفا یک جادوگر فروتن رنگ مو است، زیرا یک بار این را به من ثابت بیبی لایت مو کرد. او می تواند چندین کار بسیار شگفت انگیز انجام دهد – اگر بداند. اما اگر ابزار و ماشین آلات لازم را نداشته باکراتینه مو شد، نمی تواند یک چیز را جادو الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه