↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی پلاتینه فوق العاده روشن

رنگ موی پلاتینه فوق العاده روشن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی پلاتینه فوق العاده روشن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی پلاتینه فوق العاده روشن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی پلاتینه فوق العاده روشن : موجود کوچک را در دست گرفت و سرش را بین یک شست و انگشت و دمش را بین شست و انگشت دیگر نگه داشت و آن را از هم جدا بیبی لایت مو کرد و هر یک از دو قسمت در یک لحظه به یک خوک کامل و جدا تبدیل کراتینه مو شد.

رنگ مو : او گفت: “آقا، چرا اینجا، در سرزمین منگابوها؟” دیگری با لبخندی دلنشین گفت: «نمی‌دانستم چه سرزمینی رنگ مو است، پسرم». “و صادقانه بگویم، وقتی شروع به کار بیبی لایت مو کردم، قصد دیدار تو را نداشتم. من بر فراز زمین زندگی می کنم، افتخار تو، که به مراتب بهتر از زندگی در آن رنگ مو است؛ اما دیروز با یک بالن بالا رفتم، و وقتی پایین آمدم در شکاف بزرگی در زمین افتادم که ناشی از زلزله پروتئین تراپی مو بود.

رنگ موی پلاتینه فوق العاده روشن

رنگ موی پلاتینه فوق العاده روشن : آنقدر گاز از بالون خارج بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم که نتوانستم دوباره بلند شوم و بعد از چند دقیقه زمین روی سرم بسته کراتینه مو شد. به پایین آمدن ادامه بالیاژ مو داد تا به این مکان رسیدم، و اگر راهی برای خروج از آن به من نشان دهید، با کمال میل می روم. شاهزاده با دقت گوش بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود. او گفت: “این کودک که از پوسته زمین رنگ مو است، مانند خود شما، شما را جادوگر نامید.

آیا جادوگر چیزی شبیه به جادوگر نیست؟” اوز بی درنگ پاسخ بالیاژ مو داد: “این بهتر رنگ مو است.” “یک جادوگر ارزش سه جادوگر را رنگ مو دارد.” شاهزاده گفت: “آه، تو باید این را ثابت کنی.” “ما منگابوها، در حال حاضر، یکی از شگفت انگیزترین جادوگرانی را داریم که تا به حال از یک بوته چیده کراتینه مو شده رنگ مو است؛ اما او گاهی اوقات اشتباه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

آیا شما هرگز اشتباه می کنید؟” “هرگز!” جادوگر جسورانه اعلام بیبی لایت مو کرد. “اوه اوز!” دوروتی گفت؛ وقتی در سرزمین شگفت انگیز اوز پروتئین تراپی مو بودید، اشتباهات زیادی مرتکب کراتینه مو شدید. “مزخرف!” مرد کوچولو در حالی که قرمز کراتینه مو شد، گفت – اگرچه درست در همان لحظه اشعه ای از نور بنفش خورشید روی صورت گرد او پروتئین تراپی مو بود. شاهزاده به او گفت: “با من بیا.” “من آرزو دارم با جادوگرمان ملاقات کنم.” جادوگر از این دعوت خوشش نیامد.

  مدل های رنگ مو کوتاه

رنگ موی پلاتینه فوق العاده روشن : اما نتوانست آن را قبول الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بنابراین او به دنبال شاهزاده وارد تالار بزرگ گنبدی کراتینه مو شد و دوروتی و زیب به دنبال آنها آمدند، در حالی که انبوه مردم نیز وارد آن کراتینه مو شدند. جادوگر خاردار روی صندلی دولتش نشسته پروتئین تراپی مو بود، و وقتی جادوگر او را دید، شروع به خندیدن بیبی لایت مو کرد و نیشخندهای خنده دار کوچکی بر زبان آورد. “چه موجود مزخرفی!” او فریاد زد.

شاهزاده با صدای آرام خود گفت: “او ممکن رنگ مو است پوچ به نظر برسد.” “اما او یک جادوگر عالی رنگ مو است. تنها ایرادی که او را می بینم این رنگ مو است که او اغلب اشتباه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” جادوگر پاسخ بالیاژ مو داد: من هرگز اشتباه نمی کنم. شاهزاده گفت: “تنها چند وقت پیش به من گفتی که دیگر باران سنگ یا مردم نخواهد آمد.” “خب پس چی؟” “اینجا یک نفر دیگر از هوا فرود آمد.

تا ثابت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند اشتباه می بیبی لایت مو کردی.” جادوگر گفت: نمی توان یک نفر را “مردم” نامید. «اگر دو نفر از آسمان بیرون بیایند، با عدالت می‌گویید من اشتباه می‌بیبی لایت مو کردم، اما اگر بیشتر از این یکی ظاهر ننانو کراتین مو شود، بر این باورم که حق با من پروتئین تراپی مو بود.» جادوگر با تکان بالیاژ مو دادن سرش به عنوان خشنود گفت: “بسیار باهوش”. “من خوشحالم که در داخل زمین هوماگ ها را پیدا بیبی لایت مو کردم.

درست مثل بالای آن. آیا تا به حال با سیرک پروتئین تراپی مو بودی، برادر؟” جادوگر گفت: نه. مرد کوچولو با جدیت گفت: “شما باید به یکی بپیوندید.” به شما اطمینان می‌دهم که من به نمایش‌های ادغام‌کراتینه مو شده بزرگ بایلوم و بارنی تعلق دارم – سه حلقه در یک چادر و یک باغ‌خانه در کناره. “چه کار میکنی؟” جادوگر پرسید. “من معمولاً با بالون بالا می روم تا جمعیت را به سیرک بکشانم.

  رنگ موی مشکی پر کلاغی

اما این شانس بد را داشتم که از آسمان بیرون بیایم، از زمین جامد بگذرم و پایین تر از آنچه در نظر داشتم فرود بیایم. اما مهم نیست. این همه کسانی نیستند که فرصت دیدن سرزمین گابازوهای شما را پیدا می کنند. جادوگر گفت: «مانگابوها» و او را تصحیح بیبی لایت مو کرد. “اگر شما یک جادوگر لایت و هایلایت مو هستید، باید بتوانید افراد را با نام درست صدا بزنید.” “اوه، من یک جادوگر لایت و هایلایت مو هستم.

رنگ موی پلاتینه فوق العاده روشن : شما ممکن رنگ مو است از این مطمئن باشید. همانقدر که شما یک جادوگر لایت و هایلایت مو هستید، جادوگر خوبی لایت و هایلایت مو هستید.” دیگری گفت: این باید دید. شاهزاده به مرد کوچولو گفت: “اگر بتوانید ثابت کنید که بهتر لایت و هایلایت مو هستید، من شما را جادوگر ارکراتینه مو شد این حوزه خواهم بیبی لایت مو کرد. در غیر این صورت…” “در غیر این صورت چه اتفاقی خواهد افتاد؟” جادوگر پرسید.

شاهزاده گفت: “من شما را از زندگی منع می کنم و شما را از کاشت منع می کنم.” مرد کوچولو در حالی که با ناراحتی به ستاره ای نگاه می بیبی لایت مو کرد، گفت: “این به خصوص خوشایند به نظر نمی رسد.” “اما مهم نیست. من اولد پریکلی را شکست خواهم بالیاژ مو داد، بسیار خوب.” جادوگر در حالی که چشمان بی رحم و بی رحم خود را به سوی رقیب خود معطوف بیبی لایت مو کرد.

گفت: “اسم من گویگ رنگ مو است.” “بگذار ببینم تو با جادویی که قرار رنگ مو است انجام دهم برابری کنی.” دستی خاردار تکان بالیاژ مو داد و بی درنگ صدای ناقوس ها شنیده کراتینه مو شد و موسیقی شیرینی پخش کراتینه مو شد. با این حال، نگاه کنید که کجا می خواهد، دوروتی نمی تواند هیچ زنگی را در سالن شیشه ای بزرگ کشف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. مردم گوش بالیاژ مو دادند، اما علاقه زیادی نشان نبالیاژ مو دادند.

  رنگ موی قهوه ای صاف

این یکی از کارهایی پروتئین تراپی مو بود که گویگ معمولا انجام می بالیاژ مو داد تا ثابت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند یک جادوگر رنگ مو است. حالا نوبت جادوگر پروتئین تراپی مو بود، او به جمع لبخند زد و پرسید: “آیا کسی با مهربانی به من کلاه قرض می دهد؟” هیچ کس این کار را نبیبی لایت مو کرد، زیرا منگابوها کلاه بر سر نداشتند و زیب به نوعی در پرواز خود از طریق هوا کلاه خود را از دست بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود. “آهام!” جادوگر گفت: “لطفا کسی به من دستمال قرض می دهد؟” اما دستمال هم نداشتند.

جادوگر گفت: “خیلی خوب.” “اگر بخواهید، از کلاه خودم رنگ مو استفاده می کنم. حالا ای مردم خوب، مرا با دقت مشاهده کنید. می بینید که هیچ چیز در آستین من نیست و هیچ چیز پنهانی در مورد شخص من وجود نرنگ مو دارد. همچنین کلاه من کاملاً خالی رنگ مو است.” کلاهش را درآورد و آن را وارونه نگه داشت و سریع تکانش بالیاژ مو داد. جادوگر گفت: بگذار ببینم. او کلاه را گرفت و با دقت بررسی بیبی لایت مو کرد. سپس آن را به جادوگر برگرداند.

مرد کوچولو گفت: حالا من از هیچ چیزی خلق خواهم بیبی لایت مو کرد. کلاه را روی زمین شیشه ای گذاشت، با دستش یک پاس بیبی لایت مو کرد، و سپس کلاه را برداشت، یک خوک کوچک سفید که بزرگتر از یک موش نپروتئین تراپی مو بود، شروع به دویدن به این طرف و آن طرف بیبی لایت مو کرد و غرغر می بیبی لایت مو کرد و جیغ می کشید. صدای تیز مردم آن را با دقت تماشا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، زیرا قبلاً خوک بزرگ یا کوچک ندیده پروتئین تراپی مو بودند. جادوگر دستش را دراز بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه