↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو بلوند پلاتینه قوی

رنگ مو بلوند پلاتینه قوی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو بلوند پلاتینه قوی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو بلوند پلاتینه قوی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو بلوند پلاتینه قوی : زیرا من آرزو نکنید که اسب ها و گربه ها و مردم گوشت در سراسر کشور ما رکراتینه مو شد کنند.” دوروتی گفت: “نباید نگران باشید.” مطمئنم که ما در زیر زمین رکراتینه مو شد نمی کنیم. اما چرا دوستان من را ناپروتئین تراپی مو بود کنید؟ جادوگر کوچولو پرسید. “چرا نمی گذارید زندگی کنند؟” شاهزاده گفت: “آنها به اینجا تعلق نتمام دکلره مو دارند.” آنها اصلاً حق نتمام دکلره مو دارند داخل زمین باشند». دوروتی گفت: «ما نخورنگ مو استیم که اینجا پایین بیاییم، افتادیم.

رنگ مو : در خارج از زمین نمی رویند؟” “نه آن چیزی که من هرگز شنیده ام.” “چقدر عجیب رنگ مو است! اما اگر با من به یکی از باغ های محلی ما بیایید، روش رکراتینه مو شد ما در سرزمین منگابوها را به شما نشان خواهم بالیاژ مو داد.” به نظر می رسید که این افراد عجیب و غریب، در حالی که می توانستند به راحتی در هوا راه بروند، معمولاً به روش معمولی روی زمین حرکت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

رنگ مو بلوند پلاتینه قوی

رنگ مو بلوند پلاتینه قوی : پس از آن مردم دیگر از نهر آب آوردند و زمین را پاشیدند. شاهزاده گفت: “او خیلی زود جوانه خواهد زد و به بوته ای بزرگ تبدیل می نانو کراتین مو شود که به مرور زمان می توانیم چندین جادوگر بسیار خوب را از آن انتخاب کنیم.” “آیا همه مردم شما روی بوته ها می رویند؟” از پسر پرسید. “مطمئنا” پاسخ پروتئین تراپی مو بود. “آیا همه مردم بر روی بوته هایی که شما از آنجا آمده اید.

در خانه‌هایشان پله‌ای وجود نداشت، چون به آن نیازی نداشتند، اما معمولاً مانند ما روی سطحی هموار راه می‌رفتند. گروه کوچک غریبه‌ها حالا شاهزاده را از چند پل شیشه‌ای دیگر و چندین مسیر دنبال می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا اینکه به باغی رسیدند که توسط پرچینی بلند محصور کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. جیم از ترک زمین چمن، جایی که مشغول غذا خوردن پروتئین تراپی مو بود، امتناع بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

بنابراین جادوگر از کالسکه خارج کراتینه مو شد و به زب و دوروتی پیوست و بچه گربه با تحقیر پاشنه آنها را دنبال بیبی لایت مو کرد. در داخل پرچین، آنها ردیف به ردیف گیاهان بزرگ و خوش تیپ با برگ های پهن که به زیبایی منحنی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، دیدند تا جایی که نقاط آنها تقریباً به زمین رسید. در مرکز هر گیاه یک مانگابو با لباس شیک رکراتینه مو شد می بیبی لایت مو کرد.

  رنگ مو و تنباکویی

زیرا لباس همه این موجودات روی آنها رکراتینه مو شد می بیبی لایت مو کرد و به بدن آنها چسبیده پروتئین تراپی مو بود. مانگابوهای در حال رکراتینه مو شد در همه اندازه‌ها پروتئین تراپی مو بودند، از شکوفه‌ای که به تازگی به یک بچه کوچک تبدیل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود تا مرد یا زن کامل و تقریباً رسیده. روی برخی از بوته ها ممکن رنگ مو است یک جوانه، یک شکوفه، یک نوزاد، یک فرد نیمه رکراتینه مو شد و یک فرد رسیده دیده نانو کراتین مو شود.

اما حتی آنهایی که آماده چیدن پروتئین تراپی مو بودند بی حرکت و ساکت پروتئین تراپی مو بودند، گویی از زندگی بی بهره پروتئین تراپی مو بودند. این منظره برای دوروتی توضیح بالیاژ مو داد که چرا او هیچ فرزندی را در میان منگابوها ندیده رنگ مو است، چیزی که او تا به حال قادر به توضیح آن نپروتئین تراپی مو بود. شاهزاده گفت: “مردم ما تا زمانی که بوته های خود را ترک نکنند زندگی واقعی خود را به دست نمی آورند.” “متوجه خواهید.

کراتینه مو شد که همه آنها از طریق کف پا به گیاهان چسبیده اند و وقتی کاملاً رسیده باشند به راحتی از ساقه ها جدا می شوند و به یکباره به قدرت حرکت و تکلم می رسند. بنابراین در حالی که رکراتینه مو شد می کنند نمی توان آنها را گفت. برای زندگی واقعی، و قبل از اینکه بتوانند شهروندان خوبی شوند، باید انتخاب شوند.” “بعد از اینکه انتخاب کراتینه مو شدی چه مدت زنده ای؟” دوروتی پرسید.

رنگ مو بلوند پلاتینه قوی : او پاسخ بالیاژ مو داد: «این بستگی به مراقبتی که از خودمان داریم رنگ مو دارد. “اگر ما خنک و مرطوب باشیم، و بدون تصادف ملاقات کنیم، اغلب پنج سال زندگی می کنیم. من بیش از شش سال انتخاب کراتینه مو شده ام، اما خانواده ما به ویژه شناخته کراتینه مو شده رنگ مو است که عمر طولانی رنگ مو دارد.” “می خوری؟” از پسر پرسید. “بخورید! نه، در واقع. ما در بدنمان کاملاً جامد بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم.

  مدل رنگ مو گرم

به اندازه یک سیب زمینی نیازی به خوردن نداریم.” زیب گفت: «اما سیب زمینی ها گاهی جوانه می زنند. شاهزاده پاسخ بالیاژ مو داد: “و گاهی اوقات ما انجام می دهیم.” “اما این یک بدبختی بزرگ تلقی می نانو کراتین مو شود، زیرا در آن صورت باید فوراً کاشته شویم.” “کجا رکراتینه مو شد بیبی لایت مو کردی؟” جادوگر پرسید. “من به شما نشان خواهم بالیاژ مو داد” پاسخ این پروتئین تراپی مو بود. “لطفا به این سمت برو.” او آنها را به دایره دیگری اما کوچکتر از پرچین هدایت بیبی لایت مو کرد.

جایی که یک بوته بزرگ و زیبا رکراتینه مو شد بیبی لایت مو کرد. او گفت: “این بوش سلطنتی رنگ مو است. همه شاهزاده ها و حاکمان ما از زمان های بسیار قدیم بر روی این یک بوته رکراتینه مو شد بیبی لایت مو کرده اند.” در مقابل آن با تحسین خاموش ایستادند. روی ساقه ی مرکزی شکل دختری ایستاده پروتئین تراپی مو بود که آنقدر شکل و رنگارنگ پروتئین تراپی مو بود و در بیان ویژگی های ظریفش چنان دوست داشتنی پروتئین تراپی مو بود.

که دوروتی فکر می بیبی لایت مو کرد هرگز در تمام عمرش موجودی به این شیرین و دوست داشتنی ندیده پروتئین تراپی مو بود. لباس دختر مانند ساتن نرم پروتئین تراپی مو بود و به اندازه کافی در اطراف او افتاده پروتئین تراپی مو بود، در حالی که ردیاب‌های توری مانند تنه و آستین‌ها را کوتاه می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. گوشت او مانند عاج صیقلی ظریف و صاف پروتئین تراپی مو بود، و متانت او هم بیانگر وقار و هم لطف پروتئین تراپی مو بود. “این چه کسی رنگ مو است؟” جادوگر با کنجکاوی پرسید.

شاهزاده به کراتینه مو شدت به دختر روی بوته خیره کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. حالا با حس ناراحتی در لحن سردش جواب بالیاژ مو داد: “او حاکمی رنگ مو است که قرار رنگ مو است جانشین من نانو کراتین مو شود، زیرا او یک شاهزاده خانم سلطنتی رنگ مو است. وقتی او کاملاً بالغ کراتینه مو شد، باید حاکمیت منگابوها را به او واگذار کنم.” “آیا او اکنون رسیده نیست؟” دوروتی پرسید. او تردید بیبی لایت مو کرد.

  زیباترین رنگ مو عسلی

او در نهایت گفت: “نه کاملا”. چندین روز طول می ککراتینه مو شد تا او را انتخاب کنند، یا حداقل این قضاوت من رنگ مو است. جادوگر با تکان بالیاژ مو دادن گفت: «احتمالا نه. شاهزاده با آهی ادامه بالیاژ مو داد: “این یکی از ناخوشایندترین چیزهای زندگی گیاهی مرنگ مو است” این که تا زمانی که ما در اوج زندگی خود بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم باید جای خود را به دیگری بدهیم و در خاک پنهان شویم تا جوانه بزنیم و رکراتینه مو شد کنیم.

و افراد دیگری به دنیا بیاورند.» دوروتی و به کراتینه مو شدت به دختر زیبا روی بوته خیره کراتینه مو شد، گفت: “من مطمئن لایت و هایلایت مو هستم که شاهزاده خانم آماده انتخاب رنگ مو است.” “او تا آنجا که می تواند کامل رنگ مو است.” شاهزاده با عجله پاسخ بالیاژ مو داد: «مهم نیست، او برای چند روز دیگر خوب خواهد پروتئین تراپی مو بود، و بهتر رنگ مو است من حکومت کنم تا بتوانم شما غریبه‌هایی را که ناخوانده به سرزمین ما آمده‌اید و باید حضور داشته باشید.

رنگ مو بلوند پلاتینه قوی : از بین ببرم. به یکباره.” “با ما چه کار خواهی بیبی لایت مو کرد؟” زیب پرسید. پاسخ این پروتئین تراپی مو بود: “این موضوعی رنگ مو است که من کاملاً در مورد آن تصمیم نگرفته ام.” “من فکر می کنم این جادوگر را تا زمانی که یک جادوگر جدید آماده انتخاب نانو کراتین مو شود نگه دارم، زیرا او کاملاً ماهر به نظر می رسد و ممکن رنگ مو است برای ما مفید باکراتینه مو شد. اما بقیه شما باید به طریقی ناپروتئین تراپی مو بود شوید و نمی توانید کاشته شوید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه