نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ برای موی عروس

بهترین رنگ برای موی عروس | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ برای موی عروس را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ برای موی عروس را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ برای موی عروس : که این یکی از نقاط خطر در جریان رنگ مو است. من از تجربه خود در مورد رژیم شیر گفتم و سوالات زیادی در این مورد دریافت بیبی لایت مو کردم. پاسخ من ارجاع نویسندگان به جزوه برنار مک فادن در مورد رژیم غذایی شیر پروتئین تراپی مو بود، زیرا این رژیم را زیر نظر گرفتم.

رنگ مو : نه مثل خودمان رژیم گرفت، بلکه روزه گرفت. او بدون هیچ غذایی رفت. به مدت نوزده روز او نیز به کار خود ادامه بالیاژ مو داد، چیزی که ما در مورد آن متعجب پروتئین تراپی مو بودیم. “ما از یک پزشک دیگر نیز شنیده ایم. او در بوستون زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و در رشته رژیم غذایی تخصص رنگ مو دارد. او به ما هکراتینه مو شدار بالیاژ مو داد که زیاد به شیر پایبند نباشیم، زیرا متوجه می شویم که بعد از یک یا دو روز دیگر شیر از بین می رود.

بهترین رنگ برای موی عروس

بهترین رنگ برای موی عروس : افرادی که هرگز نامشان را نشنیده‌ایم به ما می‌گویند که تجربه‌شان همین‌طور پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است، و وقتی اکتشافات خود را در کنار اکتشافات آنها اندازه‌گیری می‌کنیم، شواهد جدید و قانع‌کننده‌ای پیدا می‌کنیم که نشان می‌دهد راه واقعی را انتخاب بیبی لایت مو کرده‌ایم که امیدوار پروتئین تراپی مو بودیم. رسیدن. “من می دانم که برای خودم دلیلی دارم.

که همیشه از اینکه این کار را انجام بالیاژ مو دادم سپاسگزار باشم. ما بسیار سود برده ایم.” پاورقی: [1] دو نفر اول، ادموند کلی و بن هانفورد، از آن زمان درگذشتند. [صفحه 39] چند نکته در مورد روزه در رابطه با مقاله «سلامتی کامل»، حدود شش یا هشتصد نامه از افرادی دریافت بیبی لایت مو کردم که یا روزه گرفته پروتئین تراپی مو بودند، یا مایل به روزه گرفتن پروتئین تراپی مو بودند و به دنبال اطلاعات بیشتر پروتئین تراپی مو بودند.

نامه ها یکنواختی کلی را نشان می بالیاژ مو داد که برای من روشن می بیبی لایت مو کرد که من به اندازه کافی در مورد چندین نکته مهم صریح نپروتئین تراپی مو بوده ام. معمولاً سؤالی که پرسیده می نانو کراتین مو شود این پروتئین تراپی مو بود که چه مدت باید روزه گرفت و چگونه باید در مورد زمان توقف قضاوت بیبی لایت مو کرد. من شخصاً هرگز “روزه کامل” نگرفته ام و بنابراین در توصیه این امر به کسی تردید دارم.

  رنگ مو زیتونی با مش دودی

من در دو نوبت دوازده روز روزه گرفته ام. در هر دو مورد روزه ام را افطار بیبی لایت مو کردم چون احساس ضعف بیبی لایت مو کردم و می خورنگ مو استم در مورد معامله خوبی باشم. در هیچ یک از این دو مورد گرسنه نپروتئین تراپی مو بودم، اگرچه گرسنگی به سرعت بازگشت. برنار مک‌فادن و برخی از پزشکان او به من گفتند که بهترین نتایج خود را از روزه‌هایی به این مدت گرفته‌اند.

برای هیچ یک از بیماری های رایج مانند ناراحتی معده و روده، سردرد، یبوست، سرماخوردگی و گلودرد روزه طولانی تری را توصیه نمی کنم. روزه های طولانی تر،[صفحه 40]به نظر من، برای کسانی رنگ مو است که بیماری های واقعاً ناامیدکننده ای تمام دکلره مو دارند، مانند بیماری های مزمن ریشه دار مانند بیماری برایت، سیروز کبدی، روماتیسم و ​​سرطان. البته اگر روزه را شروع بیبی لایت مو کرده باکراتینه مو شد و اذیتش نالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

دلیلی نرنگ مو دارد آن را ادامه دهد. اما من اصلاً اعتقادی به این ندارم که یک مرد برای چهل یا پنجاه روز روزه داری و «شلیک» از آن هدف قرار دهد. به نظر من روزه چیزی نیست که بتوان با آن بازی بیبی لایت مو کرد. من به روزه گرفتن برای سرگرمی یا از روی کنجکاوی اعتقاد ندارم. کسانی را که مشکلی نتمام دکلره مو دارند به روزه توصیه نمی‌کنم و روزه را هم به صورت ادواری یا عادتی توصیه نمی‌کنم.

مردی که هر از چند گاهی باید روزه بگیرد، مانند کسی رنگ مو است که به جای اینکه زحمت تعمیر سقف خانه اش را بالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، وقتش را صرف آب باران از خانه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اگر مجبورید هر از چند گاهی روزه سامبره مو بگیرید، به این دلیل رنگ مو است که عادات زندگی شما اشتباه رنگ مو است، مخصوصاً به این دلیل که غذاهای ناسالم می خورید. چند نفری پروتئین تراپی مو بودند که از من در مورد روزه پرسیدند.

  رنگ مو مش رنگی

بهترین رنگ برای موی عروس : که پاسخ من این پروتئین تراپی مو بود که آنها فقط باید یک رژیم غذایی منطقی اتخاذ کنند. که معتقد پروتئین تراپی مو بودم بدون نیاز به روزه گرفتاری آنها همه از بین می رود. چند نفر از من پرسیدند که آیا بهتر نیست؟[صفحه 41]به جای روزه گرفتن خیلی کم غذا بخورند یا به روزه های دو یا سه روزه در فواصل زمانی مکرر بسنده کنند. پاسخ من به آن این رنگ مو است که انجام این کار برای من بسیار سخت تر رنگ مو است.

زیرا تمام مشکلات روزه در دو یا سه روز اول اتفاق می افتد. در آن روزهرنگ مو است که شما گرسنه لایت و هایلایت مو هستید و اگر درست زمانی که گرسنگی شما تمام کراتینه مو شده شروع به خوردن کنید، تمام تلاش خود را هدر بالیاژ مو داده اید. به همین ترتیب، شاید خوب باکراتینه مو شد که به جای روزه مطلق، خیلی کم میوه بخورم – تنها مشکل این رنگ مو است که من نمی توانم این کار را انجام دهم. بارها و بارها تلاش بیبی لایت مو کرده‌ام.

اما همیشه با همان نتیجه: وعده‌های غذایی سبک فقط به اندازه‌ای رنگ مو است که من را به کراتینه مو شدت گرسنه نگه رنگ مو دارد، و به ناچار خودم را بیشتر و بیشتر می‌خورم. و این برای من فایده ای نرنگ مو دارد که خودم را در این مورد نام ببرم، من فقط این کار را انجام می دهم و به انجام آن ادامه می دهم. من بالاخره تصمیم گرفتم که این یک واقعیت ذات من رنگ مو است.

من قبلاً به توصیه دکتر کلوگ این “روزه های میوه” را امتحان می بیبی لایت مو کردم. من نمی‌توانستم با هیچ چیز جز میوه برای چند روز زندگی کنم، اما آنقدر ضعیف می‌کراتینه مو شدم که نمی‌توانستم بایستم – بسیار ضعیف‌تر از آن چیزی که تا به حال در یک روزه‌ی بی‌پایان کراتینه مو شده‌ام. انسان باید تمام آبی را که ممکن رنگ مو است در حال روزه بنوکراتینه مو شد، فقط در یک زمان زیاد مصرف نالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو طوسی یخی بدون دکلره

من حداقل هر ساعت یک لیوان پر می کنم. گاهی هر نیم ساعت این یک برنامه خوب برای نوشیدنی عالی رنگ مو است[صفحه 42]در ابتدا مقداری آب مصرف کنید، هر زمان که زمان غذا فرا می رسد، و یکی به فکر دیگران رنگ مو است که شروع به خوردن می کنند. من آب را سرد می خورم، چون دردسر کمتری رنگ مو دارد، اما اگر آب گرمی در آن باکراتینه مو شد، آن را ترجیح می دهم.

آب داغ بین وعده های غذایی پیشنهاد بسیار ارزشمندی رنگ مو است که من آن را مدیون دکتر سالزبری لایت و هایلایت مو هستم. انسان باید هر روز در حال روزه رنگ مو استحمام الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. من یک حمام آب گرم و سپس دوش آب سرد را ترجیح می دهم. همچنین باید یک تنقیه کوچک مصرف بیبی لایت مو کرد. به نظر من یک پیمانه آب خنک کافی رنگ مو است. نامه های متعددی از افرادی دریافت بیبی لایت مو کردم که به دلیل یبوست در روزه داری به کراتینه مو شدت آشفته پروتئین تراپی مو بودند.

بهترین رنگ برای موی عروس : ظاهراً مردم متوجه نیستند که در هنگام روزه گرفتن مقدار بسیار کمی از بدن دفع می نانو کراتین مو شود. (البته مواردی وجود رنگ مو دارد، به خصوص افرادی که از مشکلات روده ای طولانی مدت رنج می برند که حتی پس از سه یا چهار هفته، انما همچنان مقادیری مدفوع خشک و نهفته را از بین می برد.) بسیاری از سؤالات مربوط به نحوه افطار پروتئین تراپی مو بود; گمان می‌کنم چون به خوانندگانم هکراتینه مو شدار می‌بالیاژ مو دادم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه