نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی زیتونی طلایی دودی

رنگ موی زیتونی طلایی دودی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی زیتونی طلایی دودی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی زیتونی طلایی دودی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی زیتونی طلایی دودی : پرسید. دیگری گفت: برای اطمینان. “من یک مخترع بزرگ لایت و هایلایت مو هستم، باید بدانید، و من محصولاتم را در این مکان خلوت تولید می کنم.” “محصولات شما چیست؟” از جادوگر پرسید. “خب، من فلاترهای متنوع برای پرچم و باند، و درجه برتر از برای لباس های حریر زنانه درست می کنم.” جادوگر با آهی گفت: من اینطور فکر می بیبی لایت مو کردم.

رنگ مو : دهانه‌ای قوسی شکل پروتئین تراپی مو بود که به پلکانی عریض منتهی می‌کراتینه مو شد. پله ها در صخره های داخل کوه بریده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند و عریض پروتئین تراپی مو بودند و زیاد شیب نداشتند، زیرا مانند پیچ ​​چوب پنبه ای دور خود می چرخیدند و در دهانه قوسی که پرواز شروع کراتینه مو شد دایره بسیار بزرگ پروتئین تراپی مو بود. پای پله ها تابلویی پروتئین تراپی مو بود که نوشته پروتئین تراپی مو بود: هکراتینه مو شدار. این مراحل به سرزمین گارگویل ها منتهی می نانو کراتین مو شود.

رنگ موی زیتونی طلایی دودی

رنگ موی زیتونی طلایی دودی : و سپس اسب تاکسی پیر چندین صداهای کنجکاو از خود بیرون آورد که باعث کراتینه مو شد دختر کوچک مشکوک نانو کراتین مو شود که به همه آنها می خندد. 10. مرد بافته کوه هرم کوهی که پیش از آنها پروتئین تراپی مو بود به شکل مخروطی پروتئین تراپی مو بود و آنقدر بلند پروتئین تراپی مو بود که نقطه آن در میان ابرها گم کراتینه مو شد. روبه‌روی محلی که جیم توقف بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

خطر! نگه دارید. دوروتی با جدیت گفت: “من تعجب می کنم که جیم چگونه می خواهد کالسکه را از این همه پله بالا بککراتینه مو شد.” اسب با همزني تحقيرآميز گفت: “اصلاً مشكلي نيست.” “با این حال، من اهمیتی برای کشیدن هیچ مسافری ندارم. همه شما باید پیاده روی کنید.” “فرض کنید پله ها شیب دارتر شوند؟” با تردید زیب را پیشنهاد بیبی لایت مو کرد.

  رنگ مو قهوه ای تیره گیاهی

جیم پاسخ بالیاژ مو داد: «سپس باید چرخ‌های حشره‌دار را تقویت کنید. همین. جادوگر گفت: “به هر حال ما آن را امتحان خواهیم بیبی لایت مو کرد.” این تنها راه خروج از دره وو رنگ مو است. بنابراین آنها شروع به بالا رفتن از پله ها آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، ابتدا دوروتی و جادوگر، سپس جیم، کالسکه را کشیدند، و سپس زیب برای تماشای اینکه هیچ اتفاقی برای مهار نیفتاده رنگ مو است.

نور ضعیف پروتئین تراپی مو بود و به زودی آنها در تاریکی مطلق سوار کراتینه مو شدند، به طوری که جادوگر مجبور کراتینه مو شد از فانوس های خود بیرون بیاید تا راه را روشن الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما این به آنها امکان بالیاژ مو داد تا به طور پیوسته پیش بروند تا اینکه به فرود آمدند که در آن شکافی در کنار کوه وجود داشت که هم نور و هم هوا را وارد می بیبی لایت مو کرد. با نگاهی به این دهانه، می‌توانستند دره Voe را ببینند که بسیار زیر آنها قرار رنگ مو دارد.

کلبه‌ها از آن فاصله مانند خانه‌های اسباب‌بازی به نظر می‌رسند. پس از چند لحظه رنگ مو استراحت، صعود خود را از سر گرفتند، و هنوز هم پله‌ها به اندازه‌ای عریض و کم پروتئین تراپی مو بود که جیم بتواند به راحتی کالسکه را به دنبال خود بککراتینه مو شد. اسب پیر اندکی نفس نفس می زد و مجبور پروتئین تراپی مو بود اغلب برای نفس کشیدن بایستد. در چنین مواقعی همه از منتظر ماندن او خوشحال پروتئین تراپی مو بودند.

زیرا بالا رفتن مداوم از پله ها مطمئناً پاهای فرد را درد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. آنها برای مدتی همیشه به سمت بالا می روند. چراغ‌های فانوس‌ها تاریک راه را نشان می‌بالیاژ مو داد، اما سفری غم‌انگیز پروتئین تراپی مو بود، و وقتی رگه‌ای از نور در جلو به آنها اطمینان بالیاژ مو داد که به فرود دوم می‌آیند، خوشحال کراتینه مو شدند. در اینجا یک طرف کوه سوراخ بزرگی داشت.

  انواع رنگ مو بدون دکلره

مانند دهانه غار، و پله ها در لبه نزدیک طبقه متوقف می کراتینه مو شدند و دوباره از لبه مخالف شروع به بالا رفتن می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. دهانه کوه در سمت مقابل دره وو پروتئین تراپی مو بود و مسافران ما به صحنه عجیبی نگاه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. در زیر آنها فضای وسیعی وجود داشت که در ته آن دریای سیاهی قرار داشت که در آن زوزه هایی غلت می خورد که زبانه های کوچک شعله دائماً از آن بالا می آمد.

رنگ موی زیتونی طلایی دودی : درست بالای آنها، و تقریباً در یک سطح با سکوی آنها، کرانه هایی از ابرهای غلتان قرار داشت که دائماً موقعیت خود را تغییر می بالیاژ مو دادند و تغییر رنگ می بالیاژ مو دادند. آبی‌ها و خاکستری‌ها بسیار زیبا پروتئین تراپی مو بودند و دوروتی متوجه کراتینه مو شد که روی کرانه‌های ابرها شکل‌های پشمالوی و سایه‌ای از موجودات زیبا که احتمالاً ابر پری پروتئین تراپی مو بوده‌اند، نشسته‌اند یا دراز کشیده‌اند.

فانیانی که روی زمین می ایستند و به آسمان نگاه می کنند اغلب نمی توانند این اشکال را تشخیص دهند، اما دوستان ما اکنون آنقدر به ابرها نزدیک کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند که پری های خوش طعم را به وضوح مشاهده می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. “آیا آنها واقعی لایت و هایلایت مو هستند؟” زیب با صدایی ترسناک پرسید. دوروتی به آرامی پاسخ بالیاژ مو داد: البته. “آنها پری ابر لایت و هایلایت مو هستند.” پسر در حالی که به دقت خیره می کراتینه مو شد.

گفت: “به نظر کار باز لایت و هایلایت مو هستند.” “اگر یکی را فشار بدهم، چیزی از آن باقی نمی ماند.” در فضای باز بین ابرها و دریای سیاه و جوشان در زیر آن، گاه و بیگاه پرنده ای عجیب و غریب را می توان دید که به سرعت در هوا بال می زند. این پرندگان اندازه بسیار زیادی داشتند و زیب را به یاد سنگ‌هایی می‌اندازند که در شب‌های عربی درباره‌اش خوانده پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو فانتزی طوسی و صورتی

آنها چشمان درنده و چنگال ها و منقارهای تیز داشتند و بچه ها امیدوار پروتئین تراپی مو بودند که هیچ یک از آنها وارد غار نشوند. “خب، من اعلام می کنم!” ناگهان جادوگر کوچک فریاد زد. “این چه چیزی رنگ مو است؟” برگشتند و مردی را دیدند که در مرکز غار روی زمین ایستاده پروتئین تراپی مو بود و وقتی دید توجه آنها را به خود جلب بیبی لایت مو کرده بسیار مؤدبانه تعظیم بیبی لایت مو کرد. او مردی بسیار پیر پروتئین تراپی مو بود.

که تقریباً دو برابر خم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. اما عجیب ترین چیز در مورد او موهای سفید و ریش او پروتئین تراپی مو بود. اینها به قدری بلند پروتئین تراپی مو بودند که تا پای او می‌رسیدند و موها و ریش‌ها را با احتیاط بافته‌های زیادی می‌ریختند و انتهای هر بافته را با یک روبان رنگی بسته می‌کراتینه مو شد. “اهل کجایی؟” دوروتی با تعجب پرسید. مرد بافته کراتینه مو شده پاسخ بالیاژ مو داد: «اصلاً جایی نیست». “یعنی نه اخیرا. زمانی من در بالای زمین زندگی می بیبی لایت مو کردم.

رنگ موی زیتونی طلایی دودی : اما سال هرنگ مو است که کارخانه ام را در این نقطه دارم – در نیمه راه کوه هرم.” “آیا فقط نیمی از راه را داریم؟” با لحنی دلسرد از پسر پرسید. مرد بافته کراتینه مو شده پاسخ بالیاژ مو داد: “این را باور دارم، پسرم.” اما از آنجایی که از زمان ورودم هرگز در هیچ جهتی، پایین یا بالا نپروتئین تراپی مو بوده‌ام، نمی‌توانم مثبت باشم که آیا دقیقاً نیمه راه رنگ مو است یا نه.» “آیا کارخانه ای در این مکان دارید؟” جادوگر که شخصیت عجیب و غریب را به دقت بررسی می بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه