↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

طرز رنگ كردن مو با قهوه و حنا

طرز رنگ كردن مو با قهوه و حنا | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت طرز رنگ كردن مو با قهوه و حنا را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با طرز رنگ كردن مو با قهوه و حنا را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

طرز رنگ كردن مو با قهوه و حنا : بقیه هیچ کجا.” تصور او این پروتئین تراپی مو بود که سل ریه ها به دلیل اسپورهای نشرنگ مو استه تخمیری رنگ مو است. که رگ های خونی کوچک را مسدود می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او ادعا بیبی لایت مو کرد که یک مرحله اولیه سل وجود رنگ مو دارد که در آن هاگ ها در جریان خون شناور لایت و هایلایت مو هستند.

رنگ مو : که گوشت گندیده به طرز وحشتناکی توهین آمیز رنگ مو است، و به همین ترتیب، گوشت هضم کراتینه مو شده – مثلاً فضولات گربه ها را در نظر سامبره مو بگیرید! در حالی که دکتر کلوگ تعبالیاژ مو داد میلیاردها باکتری در هر گرم را در محتویات روده بزرگ یک فرد گوشتخوار می خواند، با جدیت گوش می بیبی لایت مو کردم. مطمئناً درست به نظر می رسید که نویسنده “جنگل” باید گیاهخوار باکراتینه مو شد.

طرز رنگ كردن مو با قهوه و حنا

طرز رنگ كردن مو با قهوه و حنا : بنابراین من چند ماه را در “سان” گذراندم و چیزی در حدود هزار دلار به آنها پرداختم تا هر چه می توانند درباره خودم به من بگویند. اولین چیزی که به من گفتند این پروتئین تراپی مو بود که گوشت خواری مرا می ککراتینه مو شد. کاملاً واضح پروتئین تراپی مو بود، مگر نه، که گوشت محل تغذیه وحشتناکی برای میکروب ها رنگ مو است.

بنابراین من یکی کراتینه مو شدم و تمام تلاشم را بیبی لایت مو کردم تا خودم را متقاعد کنم که از طعم جایگزین های گوشتی که در غذاهای بزرگ در صد کالری سرو می نانو کراتین مو شود لذت می برم. اتاق غذاخوری سرویس بهداشتی. همچنین در آنجا با هوراس فلچر آشنا کراتینه مو شدم و یاد گرفتم که هر ذره غذا را سی و دو بار و اغلب بیشتر بجوم. من در سالن بدنسازی تیمارستان ورزش می‌بیبی لایت مو کردم و رقص‌های عقیم‌کراتینه مو شده را تماشا می‌بیبی لایت مو کردم.

  رنگ مو تکه ای دودی

مردان با مردان و زنان با زنان. من با صبر و حوصله با مذهب ادونتیست روز هفتم مودبانه رفتار بیبی لایت مو کردم و در غروب جمعه تمبرهای پستی گذاشتم. سرانجام، و مهمتر از همه، روزی یک بار به «اتاق‌های درمان» می‌رفتم و شکمم را به تناوب با پارچه‌های داغ و یخ اصلاح می‌بیبی لایت مو کردم. به این وسیله جریان خون را در مجرای روده حفظ بیبی لایت مو کردم و این اندام ها را به فعالیت تحریک بیبی لایت مو کردم.

بنابراین یبوست من برطرف کراتینه مو شد و سردردهایم کراتینه مو شدت کمتری داشت – تا زمانی که در آسایشگاه می ماندم و هر روز یک بار می جوشیدم و منجمد می بیبی لایت مو کردم. اما زمانی که من از آسایشگاه خارج کراتینه مو شدم و درمان ها را رها بیبی لایت مو کردم، مشکلات شروع به بازگشت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. در ضمن، من کتابی در ستایش گیاهخواری نوشته پروتئین تراپی مو بودم.

کتابی که وارد کتابخانه ها کراتینه مو شده و دیگر نمی توان آن را بیرون آورد! من به سراغ انواع جدیدی از میل لنگ سلامتی رفتم، پزشکان واقعی “درمان طبیعت”. آنها اصرار داشتند که گیاهخواری کافی نپروتئین تراپی مو بود. این شر از مدتها قبل شروع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، زمانی که انسان برای اولین بار غذای خود را خراب بیبی لایت مو کرد و ارزش غذایی آن را با آتش از بین برد.

تنها یک راه مشخص برای سلامتی وجود داشت و آن مسیر غذای خام، رژیم غذایی میمون و سنجاب پروتئین تراپی مو بود. من برای یک رنگ مو استراحت زمستانی به کالیفرنیا رفته پروتئین تراپی مو بودم و تصمیم گرفتم که این طرح را به طور کامل آزمایش کنم. به مدت پنج ماه تنها زندگی بیبی لایت مو کردم و تنها غذای پخته ای که خوردم بیسکویت گندم خرد کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. بقیه را با آجیل و سالاد و میوه های تازه و خشک زندگی بیبی لایت مو کردم.

  رنگ موی قهوه ای خیلی روشن طبیعی

و در این مدت از سلامتی برخوردار پروتئین تراپی مو بودم که قبلاً در زندگی خود ندیده پروتئین تراپی مو بودم. من به معنای واقعی کلمه حتی یک بیماری نداشتم. من فقط خوب نپروتئین تراپی مو بودم، بلکه از سلامتی غرق پروتئین تراپی مو بودم. دوستی داشتم که می‌گفت فقط دیدن من در خیابان باعث خوشحالی او کراتینه مو شده رنگ مو است. فکر می بیبی لایت مو کردم که این غذا کاملاً خام رنگ مو است و مشکل را برای همیشه حل بیبی لایت مو کرده ام.

طرز رنگ كردن مو با قهوه و حنا : اما من این واقعیت را نادیده گرفتم که در طول آن پنج ماه هیچ کار مغزی سختی انجام نبالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودم، هیچ نوشتنی نداشتم. دوباره به نوشتن برگشتم و همه چیز شروع به اشتباه بیبی لایت مو کرد. غذاهای خام فوق‌العاده من باعث ایجاد دردسر در معده من کراتینه مو شدند – و به شما اطمینان می‌دهم که تا زمانی که امتحان نکنید، نمی‌دانید که با یک بار موز و آلوی خیس خورده چه مشکلی در معده شما ایجاد می‌نانو کراتین مو شود!

برای یک یا دو سال عذاب کشیدم. نمی‌توانستم رژیم غذایی خام فوق‌العاده‌ام را رها کنم، زیرا همیشه قبلاً این رژیم را داشتممن چشم انداز آن ماه ها در کالیفرنیا را داشتم و نمی توانستم بفهمم چرا دوباره اینطور نیست. اما زمانی فرا رسید که من یک وعده غذای خام می خوردم و ساعت ها بعد شکمم مانند یک فوتبال منفجر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

سپس یکی کتابی از دکتر سالزبری با موضوع رژیم گوشتی به من بالیاژ مو داد. از بین همه چیزهای وحشتناک دنیا، رژیم غذایی با گوشت بدترین به نظرم رسید. من سه سال پروتئین تراپی مو بود که علاقه‌مند به سبزیجات پروتئین تراپی مو بودم و به خوردن گوشت فکر می‌بیبی لایت مو کردم همانطور که شما در مورد آدم‌خواری فکر می‌کنید. اما هیچ وقت در زندگی من نپروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است که چیز جدیدی نشنوم و اگر خوب به نظر می رسید آن را امتحان نکنم.

  رنگ مو یخی سوزنی

بنابراین من کتاب‌های دکتر سالزبری را خواندم که مدت‌هرنگ مو است چاپ نکراتینه مو شده‌اند و به طرز عجیبی مورد غفلت حرفه پزشکی قرار گرفته‌اند. سالزبری یک پیشگام واقعی پروتئین تراپی مو بود، یک آزمایشگر. او در روزهای قبل از نظریه میکروب نوشت، و بنابراین حدس خود را در مورد سل نادیده گرفت، اما او دریافت که بیشتر بیماری های رایج ناشی از اشتباهات رژیم غذایی رنگ مو است، و برای اثبات آن دست به کار کراتینه مو شد.

او نشان بالیاژ مو داد که وبا گراز و اسهال ارتشی یک بیماری لایت و هایلایت مو هستند و از یک علت ناشی می شوند. او گروهی از مردان را گرفت و به مدت دو یا سه هفته با بیسکویت ارتشی آنها را تغذیه بیبی لایت مو کرد تا اینکه تقریباً مردند و سپس آنها را تحت رژیم غذایی گوشت گاو بدون چربی قرار بالیاژ مو داد و در عرض چند روز آنها را کاملاً معالجه بیبی لایت مو کرد. او همین کار را با غذاها یکی پس از دیگری انجام می بالیاژ مو داد و در هر مورد.

طرز رنگ كردن مو با قهوه و حنا : مردان خود را به اندازه ای که جرأت می بیبی لایت مو کرد به مرگ نزدیک می بیبی لایت مو کرد و سپس آنها را معالجه می بیبی لایت مو کرد. او نشان بالیاژ مو داد که گوشت تنها غذایی رنگ مو است که حاوی تمام عناصر غذایی رنگ مو است، تنها غذایی که انسان می تواند برای مدت نامحدودی با آن زندگی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. همانطور که سالزبری گفت: “گوشت گاو اول رنگ مو است، گوشت گوسفند دوم رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه