نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو قهوه ای سوخته براق

رنگ مو قهوه ای سوخته براق | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو قهوه ای سوخته براق را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو قهوه ای سوخته براق را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو قهوه ای سوخته براق : که هال وارنر در تمام مدت اشتباه بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. مقامات معدن تمام عجله ممکن را برای آماده بیبی لایت مو کردن فن انجام بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودند و قصد داشتند معدن را در اولین لحظه باز کنند. اکنون کار تمام کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و ظرف یکی دو ساعت قرار پروتئین تراپی مو بود پنکه شروع به کار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و تا صبح احتمال ورود امبالیاژ مو دادگران وجود داشت. پرسی این را چنان معصومانه گفت که هال برای لحظه ای فکر بیبی لایت مو کرد که آیا ممکن رنگ مو است خود پرسی آن را باور نالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو : او واقعاً از خودش و همچنین از پرسی تماشایی ساخته پروتئین تراپی مو بود! هال برای این دومی متاسف پروتئین تراپی مو بود، اما آنها در ترشی پروتئین تراپی مو بودند، و مطمئناً اکنون خیلی دیر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. این درنگ مو استان منتشر کراتینه مو شد – نمی‌توانست آن را سرکوب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند! هال ممکن رنگ مو است روی دوست خبرنگارش بنشیند، پرسی ممکن رنگ مو است روی پیشخدمت ها، رهبر ارکستر، فرمانده اردوگاه و افراد مسلح بنشیند.

رنگ مو قهوه ای سوخته براق

رنگ مو قهوه ای سوخته براق : او فراموش بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که چه رفتارهای کوچکی را به عنوان دوست معدنچی حفظ بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. از خودش منظره ساخته پروتئین تراپی مو بود. پروردگار خوب بله، او متوجه کراتینه مو شد که باید چگونه به نظر برسد! – و هال به جامپرهای معدنچی کثیف خود و سپس به پرسی نگاه بیبی لایت مو کرد. او می‌توانست ببیند که پرسی تا این لحظه کاملاً موافق پروتئین تراپی مو بود.

  انواع رنگ مو تیره

اما او احتمالاً نمی توانست روی همه دوستانش بنشیند! آنها هفته ها در مورد هیچ چیز دیگری صحبت نمی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند! درنگ مو استان در یک روز سراسر شهر وسترن خواهد پروتئین تراپی مو بود – این درنگ مو استان شگفت انگیز، ملودراماتیک، ده و بیست و سی از دوست یک معدنچی در ماشین شخصی پسر پادشاه ذغال سنگ! هال ادامه بالیاژ مو داد: «و باید ببینی، پرسی، این چیزی رنگ مو است که به یک مرد می‌چسبد.

این چیزی رنگ مو است که تا زمانی که شما زنده لایت و هایلایت مو هستید، همه تصور خود را از شما شکل می دهند!» دیگری با کمی تلاش به شیوه هریگان گفت: “من از شانس خود با انتقاد دوستانم رنگ مو استفاده می کنم.” هال با بی رحمی ادامه بالیاژ مو داد: “شما می توانید هر نوع درنگ مو استانی را که انتخاب کنید بسازید.” جهان خواهد گفت، او برای دلار تصمیم گرفت. یا خواهد گفت، او برای جان ها تصمیم گرفت. مطمئناً، پرسی، خانواده شما به آن دلارهای خاص نیاز چندانی نتمام دکلره مو دارند!

چرا، شما در این یک سفر با قطار بیشتر خرج بیبی لایت مو کرده‌اید!» و هال منتظر ماند تا به قربانی خود زمان بدهد تا محاسبه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. نتیجه تفکر سؤالی پروتئین تراپی مو بود که شایسته پیتر پیر پروتئین تراپی مو بود. ” از این چه نتیجه ای داری ؟” هال گفت: «پرسی، باید بدانید که من چیزی دریافت نمی کنم! اگر در غیر این صورت نمی توانید آن را درک کنید، با خود بگویید که با مردی غیرمسئول سروکار دارید.

  رنگ مو و مش برای پوست های سبزه

رنگ مو قهوه ای سوخته براق : من چیزهای وحشتناک زیادی دیده‌ام – این‌قدر توسط مارشال‌های اردوگاه تعقیب کراتینه مو شده‌ام – چرا، پرسی، آن مرد کاتن ۶ شیار روی تفنگش رنگ مو دارد! من به سادگی دیوانه لایت و هایلایت مو هستم!» و به چشمان قهوه‌ای دوست معدنچی به اندازه‌ای وحشی نگاه بیبی لایت مو کرد که مردی قوی‌تر از پرسی هریگان را متقاعد بیبی لایت مو کرد. “پرسی، من فقط یک ایده در جهان باقی مانده رنگ مو است.

نجات آن معدنچیان! اشتباه می کنی مگر اینکه بفهمی چقدر ناامیدم. تا الان این کار را به صورت انجام بالیاژ مو داده ام! من جو اسمیت، دوست معدنچی پروتئین تراپی مو بوده ام. اگر من بیرون می آمدم و نام واقعی ام را می گفتم – خوب، شاید آنها را مجبور نمی بیبی لایت مو کردم معدن را باز کنند، اما حداقل برای GFC دردسرهای زیادی ایجاد می بیبی لایت مو کردم! اما من این کار را نبیبی لایت مو کردم. می دانستم چه رسوایی به بار می آورد و چیزی پروتئین تراپی مو بود که به پدرم مدیون پروتئین تراپی مو بودم.

اما اگر ببینم راهی جز این نیست، اگر مسئله این رنگ مو است که بگذاریم آن مردم هلاک شوند، همه چیز را به باد پرتاب خواهم بیبی لایت مو کرد. به پدرت بگو که؛ به او بگویید که من تهدید بیبی لایت مو کردم که این مرد کیتینگ را ول می کنم و چیز را کاملاً باز می کنم – شرکت را محکوم کنید، به فرماندار متوسل شوید، در صورت لزوم در خیابان دستگیر شوید تا حقایق را در معرض دید عموم قرار دهید. می بینی، من حقایق را دارم، پرسی!

  رنگ مو یخی مشکی

من آنجا پروتئین تراپی مو بوده ام و با چشمان خودم دیده ام. نمی‌توانی این را بفهمی؟» دیگری جوابی نبالیاژ مو داد، اما معلوم پروتئین تراپی مو بود که متوجه کراتینه مو شده رنگ مو است. از سوی دیگر، اگر بخواهید، ببینید چگونه می توانید آن را برطرف کنید. وقتی خبر این فاجعه را شنیدید در یک سفر تفریحی پروتئین تراپی مو بودید. تو عجله بیبی لایت مو کردی و فرماندهی بیبی لایت مو کردی، معدن را باز بیبی لایت مو کردی، جان کارمندانت را نجات بالیاژ مو دادی. این راهی رنگ مو است که روزنامه ها به آن رسیدگی خواهند بیبی لایت مو کرد.» هال که به کراتینه مو شدت قربانی خود را تماشا می بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو قهوه ای سوخته براق : به دنبال مسیری پروتئین تراپی مو بود که به ذهنش می رسید، متوجه کراتینه مو شد که او اشتباه بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. هریگان ها هرچقدر خام پروتئین تراپی مو بودند، آموخته پروتئین تراپی مو بودند که زیبا پروتئین تراپی مو بودن اشرافی نیست. “خوب پس!” سریع گفت هال. «اگر ترجیح می دهید، نیازی به ذکر نیست. روسای بالای اردوگاه خبرنگاران را زیر شست خود تمام دکلره مو دارند، آنها هر طور که بخواهید ماجرا را مدیریت می کنند. تنها چیزی که من به آن اهمیت می دهم این رنگ مو است.

که شما ماشین خود را بالا ببرید و معدن را باز کنید. این کار را نمی کنی، پرسی؟» هال به چشمان دیگری خیره کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و می دانست که زندگی و مرگ معدنچیان در تکان بالیاژ مو دادن سر او آویزان رنگ مو است. “خوب؟ جواب چیست؟” پرسی فریاد زد: «هال، پیرمرد من جهنم را به من خواهد بالیاژ مو داد!» “خیلی خوب؛ اما از سوی دیگر، من به شما جهنم می دهم. و کدام بدتر خواهد پروتئین تراپی مو بود؟» باز هم سکوت حاکم کراتینه مو شد.

  رنگ مو شکلاتی عسلی روشن

و لحن هال ناامید کننده و هکراتینه مو شدار دهنده پروتئین تراپی مو بود. و ناگهان دیگری تسلیم کراتینه مو شد. “خیلی خوب!” هال نفسی کشید. “اما حورنگ مو است باشه!” او اضافه بیبی لایت مو کرد. “شما نمی خواهید به آنجا بروید تا اجازه دهید آنها شما را گول بزنند! آنها سعی خواهند بیبی لایت مو کرد که شما را بلوف کنند – ممکن رنگ مو است تا آنجا پیش بروند که از اطاعت شما امتناع کنند. اما شما باید در کنار اسلحه های خود بایستید.

زیرا، می بینید، من می روم، می خواهم ببینم که معدن باز کراتینه مو شده رنگ مو است. تا زمانی که امبالیاژ مو دادگران پایین نیایند، هرگز دست از کار نمی کشم!» “آیا آنها خواهند رفت، هال؟” “آیا آنها خواهند رفت؟ خدای خوب، مرد، آنها برای فرصت رفتن فریاد می زنند! تقریباً برای آن شورش بیبی لایت مو کرده اند. من با آنها می روم – و تو هم پرسی – تمام جمعیت ما بیکارها خواهیم رفت! وقتی بیرون آمدیم.

رنگ مو قهوه ای سوخته براق : چیزی در مورد کسب و کار رنگ مو استخراج زغال سنگ خواهیم دانست!» پسر پادشاه زغال سنگ گفت: “باشه، من با شما لایت و هایلایت مو هستم.” بخش 16. هال هرگز نمی دانست که پرسی در آن شب به کارترایت چه گفت. او فقط می دانست که وقتی به معدن رسیدند، سرپرست برای مشاوره احضار کراتینه مو شد، و نیم ساعت بعد پرسی با خندان ظاهر کراتینه مو شد و اعلام بیبی لایت مو کرد.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱