↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو مش ریلی

رنگ مو مش ریلی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو مش ریلی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو مش ریلی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو مش ریلی : می‌دانم که او این کار را نمی‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند زیرا مگس‌هایش نگه نمی‌تمام دکلره مو دارند. آنها خراب می شوند و برای خوردن مناسب نیستند. اما چرا او به جای فلج بیبی لایت مو کردن مگس، آن را می ککراتینه مو شد؟ احتمالاً به این دلیل که مگس غذای کنسرو کراتینه مو شده رضایت بخشی درست نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. آنقدر کوچک و شکننده رنگ مو است که چروک می نانو کراتین مو شود و چیزی از آن وجود نخواهد داشت. باید تازه خورده نانو کراتین مو شود تا ارزش داشته باکراتینه مو شد.

رنگ مو : سر خود را به زیر لانه خرگوش بگذاریم یا برای خود فراهم کنیم. چتر بزرگ دومی کاری رنگ مو است که من انجام بالیاژ مو دادم. اگر خواننده در پایان تیرماه با من زیر چتر بنشیند، منظره زیر را خواهد دید. یک زنبور شکار مگس ناگهان از راه می رسد و فرود می آید، بدون هیچ تردیدی، در نقطه ای که به نظر من دقیقاً مانند بقیه سطح شنی رنگ مو است. او با پاهای جلویی‌اش که به ردیف‌هایی از موهای سفت مسلح کراتینه مو شده‌اند و انسان را به یاد جارو، برس و چنگک می‌اندازد.

رنگ مو مش ریلی

رنگ مو مش ریلی : این یا زنبور شکار مگس رنگ مو است که من او را خواهم نامید. این زنبور لانه‌های خود را در شن‌های بسیار نرم و سبک، زیر آفتاب سوزان و آسمان آبی حفر می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. گاهی اوقات بیرون می روم و او را در دشتی بدون سایه نگاه می کنم که در آن آنقدر گرم رنگ مو است که تنها راه برای جلوگیری از آفتاب زدگی این رنگ مو است که تمام طول را پشت یک قله شنی دراز بکشیم.

در پاکسازی خانه زیرزمینی‌اش کار می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. حشره روی چهار پای عقبی او می ایستد، در حالی که پاهای جلویی ابتدا شن های متحرک را می خراشند و سپس جارو می کنند. شن‌ها را چنان سریع به سمت عقب پرتاب می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که مانند جریان آب در منحنی فوران می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و در فاصله هفت یا هشت اینچی روی زمین می‌افتد. این اسپری گرد و غبار به طور یکنواخت به مدت پنج یا ده دقیقه توسط زنبور سریع و برازنده نگه داشته می نانو کراتین مو شود.

  رنگ مو صورتی یخی

با این گرد و غبار تکه های ریز چوب، ساقه های برگ پوسیده، ذرات شن و سایر زباله ها مخلوط کراتینه مو شده رنگ مو است. زنبور آنها را در دهانش می گیرد و با خود می برد. این واقعاً هدف او از حفاری رنگ مو است. او در حال غربال بیبی لایت مو کردن شن‌های ورودی خانه‌اش رنگ مو است که در زیر زمین آماده رنگ مو است و مدتی قبل حفر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. زنبور می‌خواهد شن‌های ورودی لانه‌اش را خوب، سبک و عاری از هر مانعی بسازد تا وقتی ناگهان با یک مگس برای فرزندانش فرود آمد.

بتواند به سرعت ورودی خانه‌اش را حفر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او این کار را در اوقات فراغت خود انجام می دهد، زمانی که لارو او غذای کافی برای مدتی در اختیار رنگ مو دارد تا نیازی به شکار نداشته باکراتینه مو شد. او خوشحال به نظر می رسد که با سرعت و اشتیاق کار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و چه کسی می داند که او رضایت مادرش را از مراقبت از پشت بام خانه اش که نوزادش در آن زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند به این شکل ابراز نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو مش ریلی : اگر بخواهیم چاقویی برداریم و در شن‌هایی که مادر زنبور در حال خراشیدن رنگ مو است فرو کنیم، ابتدا باید یک راهرو ورودی به پهنای انگشت انسان و شاید هشت تا دوازده اینچ طول پیدا کنیم و سپس اتاقی توخالی پیدا کنیم. در پایین جایی که شن و ماسه دمنده و سفت تر رنگ مو است. به اندازه کافی بزرگ رنگ مو است که حاوی دو یا سه گردو باکراتینه مو شد. اما تنها چیزی که در حال حاضر نگه می‌رنگ مو دارد.

  رنگ موی شرابی قرمز ماهاگونی

یک فلای رنگ مو است، یک بطری سبز طلایی، با یک تخم‌مرغ سفید کوچک در کنارش. این تخم زنبور رنگ مو است. بعد از بیست و چهار ساعت از تخم بیرون می‌آید و به کرم کوچکی تبدیل می‌نانو کراتین مو شود که از مگس مرده تغذیه می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. زیرا مگس مرده رنگ مو است، و فلج نکراتینه مو شده رنگ مو است، همانطور که غذای سایر نوزادان زنبور اغلب این گونه رنگ مو است. اتاقی توخالی کراتینه مو شده در زیر جایی که شن و ماسه میرکننده و سفت تر رنگ مو است.

در پایان دو یا سه روز مگس کوچک را خورده رنگ مو است. در همین حین زنبور مادر در همسایگی می ماند و او را می بینی که گاهی با نوشیدن عسل گل های مزرعه به خودش غذا می دهد، گاهی با خوشحالی روی شن های سوزان می نشیند و بدون شک بیرون خانه را تماشا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. هرازگاهی الک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند شن و ماسه در ورودی؛ سپس او برای مدتی پرواز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو مش ریلی : اما، هر چقدر هم که دور بماند، هرگز لارو جوانی را که غذای کافی برای دوام کوتاه مدت رنگ مو دارد را فراموش نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. غریزه مادرش ساعتی را به او می گوید که گراب غذایش را تمام بیبی لایت مو کرده و بیشتر می خواهد. بنابراین او به لانه برمی گردد، که، باید به خاطر داشته باشید، از سطح زمین به هیچ وجه نشان نمی دهد، زیرا شن های متحرک در ورودی را پر بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

  مدل رنگ مو هایلایت نقره ای

با این حال، او دقیقاً می داند که کجا آن را جستجو الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او به داخل زمین می رود، این بار یک قطعه بزرگتر از بازی را حمل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. پس از ترک آن در اتاق زیرزمینی، او دوباره خانه را ترک می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و بیرون منتظر می‌ماند تا زمان خدمت به دوره سوم برسد. این مدت زمان زیادی نیست، زیرا کرم کوچک همیشه اشتهای بیشتری پیدا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. دوباره مادر با فلای دیگر ظاهر می نانو کراتین مو شود.

رنگ مو مش ریلی : برای نزدیک به دو هفته، در حالی که لارو در حال رکراتینه مو شد رنگ مو است، وعده‌های غذایی به‌طور متوالی، در صورت نیاز، یکی یکی دنبال می‌شوند و با بزرگ‌تر کراتینه مو شدن نوزاد به هم نزدیک‌تر می‌شوند. در اواخر این دو هفته، مادر تا آنجا که می‌تواند فرزند گرسنه‌اش را سیر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که اکنون یک غده بزرگ و چاق رنگ مو است، مشغول رنگ مو است. شما او را هر لحظه می بینید که با یک عکس تازه برمی گردد.

هر لحظه که دوباره به دنبال تعقیب و گریز رنگ مو است. او از تلاش خود دست نمی ککراتینه مو شد تا زمانی که کباب پر نانو کراتین مو شود و غذای خود را رد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. من شمردم و متوجه کراتینه مو شدم که گاهی اوقات گراب به اندازه هشتاد و دو مگس می خورد. من گاهی فکر می کنم که چرا این زنبور مانند زنبورهای دیگر انبار غذا نمی گذارد، در لانه او را ببندید و به جای اینکه منتظر بمانید، پرواز کنید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه