↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بلوند گردویی پلاتینه

بلوند گردویی پلاتینه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بلوند گردویی پلاتینه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بلوند گردویی پلاتینه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بلوند گردویی پلاتینه : اما پل گفت به خواهرش نگو، چون برای خودش خیلی بد نیست، او را زیاد جابه‌جا می‌کنند و او همیشه مشغول رنگ مو است، وقتی کار نجاری زیادی داشته باشی آسان رنگ مو است، اما برای بعضی از فلورها دیدم که دسته‌ای از نجاری را حمل می‌کنند.

رنگ مو : قبلا پروتئین تراپی مو بود! تداوم تمام نفرت های قدیمی، همه بی عدالتی های قدیمی – با هزار نفر جدید برای عذاب آینده! جدا بیبی لایت مو کردن آلمانی‌ها از سرزمین خود و بالیاژ مو دادن آنها به فرانسوی‌ها، بالیاژ مو دادن اتریشی‌ها به ایتالیایی‌ها، روس‌ها به للایت و هایلایت مو هستانی‌ها. میلیون‌ها نفر را به زندگی تحت حکومت‌هایی که از آن‌ها می‌ترسیدند و آنها را تحقیر می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند محکوم می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، و بنابراین مطمئن می‌کراتینه مو شدند.

بلوند گردویی پلاتینه

بلوند گردویی پلاتینه : آن امیدهای درخشانی که به آن ها گرویده پروتئین تراپی مو بودیم! تمام خون مردان جوانی که ریخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، سیصد هزار نفر از آنها در فرانسه کشته یا زخمی کراتینه مو شدند – و در اینجا دولتمردان متحد، پیرمردان عبوس و ظالم، پشت میز شورا نشسته پروتئین تراپی مو بودند و دنیا را درست به جایی که پروتئین تراپی مو بود برگرداندند.

که شورش خواهند بیبی لایت مو کرد و اروپا را دوباره به غوغا خواهند انداخت! مردان نمی توانستند این چیزها را به یکباره درک کنند. آنها کم کم آنها را دریافت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، زیرا جزئیات مذاکرات به بیرون درز بیبی لایت مو کرد. هر کشوری در جهان تبلیغات خود را انجام می بالیاژ مو داد و به منافع خودخواهانه خود می اندیشید. و پرزیدنت ویلسون در میانه آشفتگی پروتئین تراپی مو بود و به این طرف و آن طرف کشیده می کراتینه مو شد و برای اهداف خوبی که اعلام بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود کاملاً ناتوان پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو زرد تیره

با بازگشت تصویر به آمریکا، موجی از انزجار در سراسر سرزمین پخش کراتینه مو شد که قبلاً هرگز شناخته نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. و سپس خود رئیس جمهور به خانه آمد تا اعلام الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که به یک پیروزی کامل دست یافته رنگ مو است. او به نام «خود مختاری همه مردمان» راینلند آلمان را به فرانسه، و آلمان آفریقا را به بریتانیا، و تیرول آلمان را به ایتالیا، و یک رنگ مو استان چین را به ژاپن، و به ایالات متحده فرمانی بر ارمنستان بالیاژ مو داد.

! همچنین او با فرانسه و بریتانیا یک اتحاد همیشگی بسته پروتئین تراپی مو بود که به موجب آن ما خود را ملزم به حفظ این نام تجاری برای همیشه تعیین سرنوشت خود بیبی لایت مو کردیم! وقتی این برنامه به طور کامل اجرا کراتینه مو شد، لحنی از بدبینی خنده دار در میان روشنفکران جوان آمریکایی به درستی تبدیل کراتینه مو شد.

زنان جوان شیک پوش به نام عفت و پاکدامنی به فریب شوهران خود پرداختند و پسران دانشگاهی به دلیل وفاداری به ممنوعیت شروع به زدن قمقمه های جیب ران آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. این موضوع مخصوصاً برای بانی سخت پروتئین تراپی مو بود، زیرا او باید هر چند وقت یک بار به بهشت ​​می رفت و با روت رو به رو می کراتینه مو شد و توضیح می بالیاژ مو داد که چگونه تعیین سرنوشت برای مردم سیبری به این معنی رنگ مو است.

بلوند گردویی پلاتینه : که برادرش باید در زمان صلح در آنجا بماند. و سرنیزه ای در گردنشان سامبره مو بگیرید. بانی در روشن بیبی لایت مو کردن این موقعیت منحصر به فرد، تقریباً به همان حیله‌گری ماهر تبدیل کراتینه مو شد که گویی یک کار دیپلماتیک معمولی با مصونیت فراسرزمینی داشته رنگ مو است. او به مدت یک یا دو ماه آن را مدیریت بیبی لایت مو کرد، در حالی که آلمانی ها را به ورسای کشاندند.

  رنگ مو مشکی صورتی

مجبور به امضای توافق نامه ای برای پرداخت غرامتی به قدری هنگفت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که نامش ذکر نکراتینه مو شد. سپس یک روز نامه ای آمد که وظیفه او را غیرممکن بیبی لایت مو کرد. این نامه‌ای پروتئین تراپی مو بود که ظاهری بی‌گناه داشت که با دستی خام روی چند برگه کاغذ ارزان نوشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، با مهر پست سیاتل و خطاب به «آقای. بانی راس، پریدیس، کالیفرنیا. آن گفت: آقای بانی عزیز: شما من را نمی شناسید.

اما من یک سرباز بازگشته لایت و هایلایت مو هستم که در دره سالیناس به گاوها مشت می زدم. پل واتکینز گفت باید برات بنویسم چون هیچ خبری از سانسورچی ها دریافت نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. من بی اعتبار لایت و هایلایت مو هستم، ناهنجاری آسیایی داشتم، سه ماه رنگ مو است که در کاسه ها خونریزی می کنم و وقتی این نامه را خواندید باید دست های خود را خوب بشویید، زیرا بیماری آسانی رنگ مو است که به آن مبتلا می شوید.

من در انزوا لایت و هایلایت مو هستم و این قاچاق خواهد کراتینه مو شد، به خاطر خدا اجازه ندهید که آن را نوشته ام، حتما مرا در قوطی می گذارند. اما پل گفت که پدرت اگر بداند این چه جهنمی رنگ مو است، ممکن رنگ مو است کاری الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که ما پسرها را بیرون بیاورد. آقای بانی ما در آن مکان چه می کنیم و چرا باید بمانیم؟ بیشتر زمستان ها چهل زیر صفر رنگ مو است و خیلی وقت ها طوفان های بزرگ و باید وظیفه نگهبانی انجام بالیاژ مو داد.

در تابستان تفنگ ها به اندازه مگس بزرگ لایت و هایلایت مو هستند و خون در آنجا که گاز می گیرند جاری می نانو کراتین مو شود. و ژاپنی‌ها به سمت ما شلیک می‌کنند، آنها قرار رنگ مو است متحدان ما باشند، اما آنها مطمئن لایت و هایلایت مو هستند که آن کشور را می‌گیرند که تنها هفت هزار نفر رنگ مو است، اما هفتاد نفر رنگ مو است و چرا ما آنها را به آنجا بردیم؟ پسران ما حق نتمام دکلره مو دارند بازوهای جانبی نداشته باشند و ژاپنی ها سرنیزه تمام دکلره مو دارند و ما فقط مشت داریم.

  مدل رنگ هایلایت روی موی مشکی

بلوند گردویی پلاتینه : ما مناطقی داریم که قرار رنگ مو است آنها را کنترل کنیم، اما ژاپنی ها از آنها دور نمی شوند و من دیدم که آنها را با مسلسل های ردیف کراتینه مو شده بیرون می کشند، و اگر مجبور شویم با آنها بر سر سیبری جنگ کنیم، مطمئناً جنگ های زیادی رخ خواهد بالیاژ مو داد. پسران ما در شروع کار قتل عام کراتینه مو شدند. و آنها پناهندگان و افسران روسی که ما دستور کمک داریم، شنیدم که سرهنگ ما می گوید.

شما به آنها پول می دهید تا یک دولت تشکیل دهند و آنها به انحراف می روند و آن شب باید آنها را از یک خانه ورزشی بیرون بکشید. آنها یک ایده تمام دکلره مو دارند و آن این رنگ مو است که به همه کارگرانی که دستشان می آید و زنان نیز تیراندازی کنند و آنها را شکنجه کنند، آقای بانی چیزهایی دیدم که خواندن آنها باعث ناراحتی شما می نانو کراتین مو شود. از ژنرال گریوز به پایین، ارتش ما برای این کار دردناک رنگ مو است.

برخی از آنها دیوانه کراتینه مو شده اند، بیش از بیست نفر در هنگ ما لایت و هایلایت مو هستند و برخی با یک ژاکت تنگ به خانه فرستاده کراتینه مو شده اند. اما مردم خانه اجازه نتمام دکلره مو دارند چیزی ندانند، پسرهایی در هنگ ما لایت و هایلایت مو هستند که در طول نیم سال یک خط از مردم خود نتمام دکلره مو دارند و از نگرانی دیوانه کراتینه مو شده اند. چرا وقتی جنگ تمام می نانو کراتین مو شود باید آنجا باشیم، اگر می دانید ای کاش به من می گفتید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه