↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مرواریدی ترام کالر

رنگ مرواریدی ترام کالر | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مرواریدی ترام کالر را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مرواریدی ترام کالر را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مرواریدی ترام کالر : نقش نجیب تری را به عهده بگیرم و سال های میانی را برای مستقل بیبی لایت مو کردن خودم به کار بگیرم. بعد از کلی فکر بیبی لایت مو کردن به خورنگ مو استه های خانواده ام عمل بیبی لایت مو کردم و حرفه ای را انتخاب بیبی لایت مو کردم. تصمیم گرفتم در آکادمی نیویورک پزشکی بخوانم. این وضعیت آینده من برای من مناسب پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : را برای من توضیح بالیاژ مو داد و در پایان قول بالیاژ مو داد که مرتباً یکی را برای من بفرستد. بلافاصله پس از بازگشت به شهر ساخته کراتینه مو شد. روزها، ساعت ها، دقایقی را که بین آن وعده و رفتنش فاصله داشت، شمردم. در ضمن من بیکار نپروتئین تراپی مو بودم. هر ماده شفافی که بیشترین شباهت را به عدسی داشت، من مشتاقانه از آن رنگ مو استفاده بیبی لایت مو کردم و تلاش های بیهوده ای برای تحقق بخشیدن به آن ابزاری به کار بردم که نظریه ساخت آن را هنوز به طور مبهم درک می بیبی لایت مو کردم.

رنگ مرواریدی ترام کالر

رنگ مرواریدی ترام کالر : درست رنگ مو است، فقط اشکال نامشخص و ناقصی را ارائه می‌دهد، اما هنوز آنقدر شگفت‌انگیز رنگ مو است که تخیل من را به حالت هیجانی ماقبل طبیعی برساند. پسر عمویم با دیدن من به این ساز بی ادبانه همه چیزهایی را که در مورد اصول میکروسکوپ می دانست، برای من توضیح بالیاژ مو داد و چند مورد از شگفتی هایی که از طریق نمایندگی آن انجام کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

تمام شیشه‌های حاوی آن گره‌های کروی شکل که معروف به «چشم گاو» پروتئین تراپی مو بود، به‌طور بی‌رحمانه‌ای ناپروتئین تراپی مو بود کراتینه مو شدند، به امید به دست آوردن عدسی‌هایی با قدرت شگفت‌انگیز. من حتی تا آنجا پیش رفتم که طنز بلورین را از چشم ماهی ها و حیوانات بیرون کشیدم و سعی بیبی لایت مو کردم آن را به سرویس میکروسکوپی فشار دهم. اعتراف می کنم که عینک را از عینک عمه آگاتا دزدیده ام.

  بلوند خاکستری پلاتینه چه رنگی است

با این ایده مبهم که آنها را به عدسی هایی با خاصیت بزرگنمایی شگفت انگیز خرد کنم – که در آن تلاش به ندرت لازم رنگ مو است بگویم که من کاملاً شکست خوردم. بالاخره ساز موعود آمد. از آن درجه ای پروتئین تراپی مو بود که به میکروسکوپ ساده فیلد معروف پروتئین تراپی مو بود و شاید حدود پانزده دلار قیمت داشت. تا آنجا که اهداف آموزشی پیش رفت، دستگاه بهتری انتخاب نمی کراتینه مو شد.

همراه آن رساله کوچکی در مورد میکروسکوپ پروتئین تراپی مو بود – تاریخچه، کاربردها و اکتشافات آن. آن موقع برای اولین بار «سرگرمی های شب های عربی» را فهمیدم. نقاب کسل کننده وجود معمولی که در سراسر جهان آویزان پروتئین تراپی مو بود، به نظر می رسید که ناگهان از بین رفت و سرزمینی از افسون ها را آشکار بیبی لایت مو کرد. من نسبت به همراهانم همان گونه احساس می بیبی لایت مو کردم که بیننده نسبت به توده های عادی مردم احساس می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مرواریدی ترام کالر : من با طبیعت به زبانی صحبت بیبی لایت مو کردم که آنها نمی توانستند بفهمند. من در ارتباط روزانه با شگفتی‌های زنده‌ای پروتئین تراپی مو بودم که هرگز در وحشی‌ترین رؤیاهای خود تصور نمی‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، به فراسوی درگاه بیرونی اشیا نفوذ بیبی لایت مو کردم و در پناهگاه‌ها پرسه زدم. آنجا که آنها فقط قطره ای باران را دیدند که به آرامی از شیشه پنجره می غلتید، من جهانی از موجودات را دیدم.

که با تمام شور و اشتیاق مشترک در زندگی جسمانی متحرک کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند و کره ی کوچک خود را با کشمکش هایی به همان اندازه سخت و طولانی درگیر می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. در لکه های معمولی کپک، که مادرم، خانه دار خوب که پروتئین تراپی مو بود، به سختی از گلدان های مربای خود دور بیبی لایت مو کرد، برای من اقامت گزید، به نام کپک، باغ های مسحور کراتینه مو شده.

  رنگ موی مشکی جذاب

پر از دشت ها و خیابان هایی از متراکم ترین شاخ و برگ ها و شگفت‌انگیزترین سرسبزی، در حالی که از شاخه‌های خارق‌العاده این جنگل‌های میکروسکوپی، میوه‌های عجیبی آویزان کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که با رنگ سبز و نقره‌ای و طلایی درخشان پروتئین تراپی مو بودند. این عطش علمی نپروتئین تراپی مو بود که در این زمان ذهن من را پر بیبی لایت مو کرد. این لذت خالص شاعری پروتئین تراپی مو بود.

که دنیایی از شگفتی ها برایش آشکار کراتینه مو شده رنگ مو است. من از لذت های تنهایی ام با هیچ کس صحبت نبیبی لایت مو کردم. تنها با میکروسکوپم، روز از نو و شب از نو، چشمانم را تار می‌بیبی لایت مو کردم و به شگفتی‌هایی که برایم آشکار می‌کراتینه مو شد نگاه می‌بیبی لایت مو کردم. من مانند کسی پروتئین تراپی مو بودم که با کشف عدن برنگ مو استانی که هنوز با تمام شکوه اولیه اش وجود رنگ مو دارد.

باید تصمیم بگیرم که در تنهایی از آن لذت ببرم و هرگز راز محل آن را به فانی خیانت نکنم. میله زندگی من در این لحظه خم کراتینه مو شد. من مقدر بیبی لایت مو کردم که یک میکروسکوپیست باشم. البته، مثل هر تازه‌کار، خودم را یک کاشف تصور می‌بیبی لایت مو کردم. من در آن زمان که هزاران عقل حاد به همان تعقیب من مشغول پروتئین تراپی مو بودند، و با مزیت ابزاری که هزار بار قویتر از من پروتئین تراپی مو بود، نادان پروتئین تراپی مو بودم.

رنگ مرواریدی ترام کالر : نام لیوونهوک، ویلیامسون، اسپنسر، ارنبرگ، شولتز، دوژاردین، شاکت، و شلایدن در آن زمان برای من کاملاً ناشناخته پروتئین تراپی مو بود، یا اگر می دانستم، از تحقیقات صبورانه و شگفت انگیز آنها بی اطلاع پروتئین تراپی مو بودم. در هر نمونه تازه ای از کریپتوگامیا که زیر ابزارم قرار می بالیاژ مو دادم، معتقد پروتئین تراپی مو بودم که شگفتی هایی را کشف بیبی لایت مو کردم که جهان هنوز نسبت به آنها ناآگاه پروتئین تراپی مو بود.

  مدل رنگ مو شرابی تیره

به خوبی به یاد دارم که اولین باری که متوجه کراتینه مو شدم حیوان چرخ معمولی پره‌های انعطاف‌پذیرش را منبسط و منقبض می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و ظاهراً در آب می‌چرخد، هیجان لذت و تحسین را در من فرو برد. افسوس! همانطور که بزرگتر کراتینه مو شدم و به برخی از آثار مربوط به مطالعه مورد علاقه ام دست یافتم، دریافتم که تنها در آستانه علمی لایت و هایلایت مو هستم که برخی از بزرگ ترین مردان عصر زندگی و عقل خود را وقف آن بیبی لایت مو کرده اند.

وقتی بزرگ کراتینه مو شدم، والدینم، که از بررسی تکه‌های خزه و قطره‌های آب از طریق یک لوله برنجی و یک تکه شیشه، به احتمال کمی نتیجه عملی را می‌دیدند، نگران این پروتئین تراپی مو بودند که من شغلی را انتخاب کنم. آرزوی آنها این پروتئین تراپی مو بود که من وارد شمارش خانه عمویم، اتان بلیک، تاجر مرفهی شوم که در نیویورک تجارت می بیبی لایت مو کرد. من قاطعانه با این پیشنهاد مبارزه بیبی لایت مو کردم. من هیچ ذوقی برای تجارت نداشتم.

رنگ مرواریدی ترام کالر : من فقط باید شکست بخورم. خلاصه من حاضر نکراتینه مو شدم تاجر شوم. اما برای من لازم پروتئین تراپی مو بود که یک تعقیب را انتخاب کنم. پدر و مادر من از مردم نیوانگلند ثابت پروتئین تراپی مو بودند که بر ضرورت کار اصرار داشتند، و بنابراین، اگرچه به لطف وصیت عمه آگاتا بیچاره ام، من باید به محض رسیدن به سن بلوغ، ثروت اندکی را به ارث ببرم تا بتوانم من را بالاتر از نیاز قرار دهد. تصمیم گرفته کراتینه مو شد که به جای این که منتظر این کار باشم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه