↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بلوند تنباکویی پلاتینه

بلوند تنباکویی پلاتینه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بلوند تنباکویی پلاتینه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بلوند تنباکویی پلاتینه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بلوند تنباکویی پلاتینه : ما می ایستیم، ثابت روی زمین، مات و مبهوت میزبان ناگهانی که از هر طرف رعد و برق می زند. سپس یک تلاش همزمان دوباره جرم ما را بالا می برد و آن را به سرعت به جلو پرتاب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو : آنها نه ماجراجو لایت و هایلایت مو هستند، نه جنگجو، و نه برای کشتار انسان، نه قصاب و نه گاو. آنها کارگران و صنعتگرانی لایت و هایلایت مو هستند که در یونیفورم آنها را می شناسیم. آنها غیرنظامیانی لایت و هایلایت مو هستند که ریشه کن کراتینه مو شده اند و آماده اند. آنها منتظر سیگنال مرگ یا قتل لایت و هایلایت مو هستند. اما ممکن رنگ مو است با نگاه بیبی لایت مو کردن به چهره‌هایشان بین درخشش‌های عمودی سرنیزه‌هایشان، ببینید که آنها به سادگی مرد لایت و هایلایت مو هستند.

بلوند تنباکویی پلاتینه

بلوند تنباکویی پلاتینه : هر کس می داند که سر، سینه، شکم، تمام بدنش و همه برهنه، تا تفنگ های رو به جلو، به پوسته ها، به بمب های انباشته و آماده، و بالاتر از همه به روشی خواهد برد. و مسلسل های تقریباً خطاناپذیر – به همه چیزهایی که در آنجا منتظر او لایت و هایلایت مو هستند و اکنون به طرز وحشتناکی ساکت لایت و هایلایت مو هستند – قبل از اینکه به سربازان دیگر برسد که باید بککراتینه مو شد.

آنها نه مانند دزدان از زندگی خود غافل لایت و هایلایت مو هستند و نه مانند وحشی ها از شور و شوق کور کراتینه مو شده اند. علیرغم آموزه هایی که با آنها پرورش بالیاژ مو داده کراتینه مو شده اند، ملتهب نیستند. آنها فراتر از افراط غریزی لایت و هایلایت مو هستند. آنها مست نیستند، چه از نظر جسمی و چه از نظر اخلاقی. با هوشیاری کامل، مانند سلامت کامل و قدرت کامل، آنها در آنجا جمع می شوند.

تا یک بار دیگر خود را به آن نوع از جنون که توسط جنون نوع بشر بر همه انسان ها تحمیل کراتینه مو شده رنگ مو است، بیاندازند. آدم فکر و ترس و خداحافظی را می بیند که در سکوتشان رنگ مو است، سکونشان، در نقاب آرامشی که غیرطبیعی بر چهره شان چنگ می زند. آن‌ها قهرمانی نیستند که آدم فکرش را بالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما فداکاری‌شان ارزشی بیشتر از آن رنگ مو دارد که آن‌هایی که آن‌ها را ندیده‌اند بتوانند بفهمند.

  رنگ مو شکلاتی دودی بدون دکلره

منتظرند؛ انتظاری که طول می ککراتینه مو شد و ابدی به نظر می رسد. گاه و بیگاه زمانی که گلوله ای از سوی دیگر شلیک می نانو کراتین مو شود، از روی خاکریز جلویی که ما را سپر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، می گذرد و در گوشت شل و ول دیوار عقب فرو می رود. پایان روز نوری متعالی اما غم انگیز را بر آن توده قوی ناگسستنی از موجوداتی که برخی از آنها فقط برای دیدن شب زنده خواهند ماند می گسترد.

باران می بارد – همیشه در خاطرات من از تمام تراژدی های جنگ بزرگ باران وجود رنگ مو دارد. غروب در حال آماده کراتینه مو شدن رنگ مو است، همراه با یک تهدید مبهم و سرد. برای مردان دامی به وسعت دنیا در راه رنگ مو است. سفارش‌های جدید دهان به دهان می‌شوند. بمب‌هایی که روی حلقه‌های سیم بسته کراتینه مو شده توزیع می‌شوند – “بگذارید هر نفر دو بمب بگیرد!” سرگرد می گذرد.

بلوند تنباکویی پلاتینه : او در حرکات خود، در برهنه، کمربند، بی تزئین رنگ مو است. ما می شنویم که او می گوید: “یه چیز خوبی لایت و هایلایت مو هست، بچه ها، بوچ ها در حال پاکسازی لایت و هایلایت مو هستند. شما خوب با هم کنار می آیید، نه؟” اخبار مثل نسیم از میان ما می گذرد. مراکشی ها و گروهان 21 در مقابل ما لایت و هایلایت مو هستند. حمله از سمت ررنگ مو است ما آغاز کراتینه مو شده رنگ مو است. سرجوخه ها نزد کاپیتان احضار می شوند و با وسایل فولادی باز می گردند.

برتراند مرا انگشت می گذارد. او چیزی را به دکمه کت بزرگ من قلاب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این یک چاقوی آشپزخانه رنگ مو است. او می گوید: «این را روی کت تو می پوشم. “من هم همینطور!” پپین می گوید. برتراند می گوید: «نه، بردن داوطلب برای این کارها ممنوع رنگ مو است». “لعنت بر تو!” پپین غرغر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. ما منتظریم، در فضای بزرگ بارانی و شلیک کراتینه مو شده که مرز دیگری جز توپخانه دور و عظیم نرنگ مو دارد.

  برای رنگ موی طوسی نقره ای

برتراند توزیع خود را به پایان رسانده و برمی گردد. چند سرباز نشسته اند و برخی از آنها خمیازه می کشند. دوچرخه‌سوار بیلت از مقابل ما می‌لغزد و ضدآب افسری را روی بازوی خود می‌برد و به وضوح صورتش را برمی‌گرداند. “سلام، تو هم نمیری؟” کوکن به سوی او گریه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. دیگری می گوید: نه، نمی روم. “من در 17 لایت و هایلایت مو هستم.

گردان پنجم حمله نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند!” “آه، آنها همیشه شانس آورده اند، پنجمین. آنها هرگز مجبور به جنگیدن مانند ما نکراتینه مو شده اند!” بیلت قبلاً در دور رنگ مو است و چند گریمس ناپدید کراتینه مو شدن او را دنبال می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. مردی دوان دوان از راه می رسد و با برتراند صحبت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و سپس برتراند رو به ما می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند- او می گوید: «تو برو، نوبت مرنگ مو است.» همه به یکباره حرکت می کنند.

پاهایمان را روی پله هایی که سنگ شکن ها ساخته اند می گذاریم، آرنج به آرنج خود را بالا می آوریم، آن سوی پناهگاه سنگر، ​​و به جان پناه می رویم. برتراند در زمین شیبدار بیرون رنگ مو است. او با یک نگاه سریع ما را می پوشاند و وقتی همه آنجا بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم می گوید: “الونز، جلو!” صدای ما طنین عجیبی رنگ مو دارد. شروع بسیار سریع، به طور غیرمنتظره تقریباً مانند یک رویا انجام کراتینه مو شده رنگ مو است.

صدای سوت در هوا نمی آید. در میان هیاهوی گسترده اسلحه ها، ما به وضوح این سکوت شگفت انگیز گلوله ها را در اطراف خود تشخیص می دهیم – با حرکات غیر ارادی از روی زمین ناهموار و لغزنده فرود می آییم و گاهی اوقات با تفنگ به خود کمک می کنیم. چشم به طور مکانیکی به جزئیاتی از انحراف، زمین ویران کراتینه مو شده.

  رنگ موی عسلی کرم کاهی

بر روی ستون های پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده و شکسته در حال خار بیبی لایت مو کردن، به خرابه های سوراخ ها می چسبد. باور بیبی لایت مو کردنی نیست که ما در روشنایی کامل روز در این شیب ایستاده باشیم، جایی که چندین بازمانده به یاد تمام دکلره مو دارند که با این دقت در تاریکی سر می‌خوردند و بقیه فقط نگاه‌های مخاطره آمیزی از سوراخ‌ها تمام دکلره مو دارند. نه، هیچ تیراندازی علیه ما وجود نرنگ مو دارد.

بلوند تنباکویی پلاتینه : خروج گسترده گردان از زمین گویا بی توجه پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است! این آتش بس پر از یک تهدید فزاینده رنگ مو است که در حال افزایش رنگ مو است. نور کم رنگ ما را گیج می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. از هر طرف شیب را مردانی پوشانده اند که مانند ما در سراشیبی خم کراتینه مو شده اند. در سمت ررنگ مو است، طرح کلی شرکتی تعریف کراتینه مو شده رنگ مو است که از طریق ترانچ 97 به دره می رسد.

یک اثر قدیمی آلمانی ویرانه. سیم خود را با منافذ عبور می دهیم. هنوز کسی به ما شلیک نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. عده ای بی دست و پا که قدم های اشتباهی برداشته اند، دوباره بلند می شوند. ما در سمت دورتر درهم‌تنیدگی‌ها قرار می‌گیریم و سپس می‌خواهیم سریع‌تر شیب را پایین بیاوریم – یک شتاب غریزی در حرکت وجود رنگ مو دارد. چند گلوله بالاخره به میان ما می رسد.

برتراند فریاد می زند که بمب هایمان را رزرو کنیم و تا آخرین لحظه منتظر بمانیم. اما صدای او را می برد. ناگهان، در تمام عرض شیب مقابل، شعله‌های مهیبی فوران آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که با انفجارهای مهیب هوا را درنوردید. در صف از چپ به ررنگ مو است، آتش از آسمان و انفجارها از زمین بیرون می‌آیند. این پرده هولناکی رنگ مو است که ما را از جهان جدا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و ما را از گذشته و آینده جدا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه